22 Mayıs 2013, Çarşamba İSTANBUL At Yarışı Tahminleri

 22 Mayıs 2013, Çarşamba İSTANBUL  At Yarışı Tahminleri

 • 1. Ayak

  Durarak yaptığı galobunda 800m 46,8 e indiren 1 – GOLDEN TOWER yarışın favorisi. Bu pist ve mesafedeki rekor dereceyi de  EL KAŞGAR’ın  46,40 ile kazandığını da belirtmek lazım. Usta jokeyi, ilginç orijini ve iyi işleri ile 7 – QUIET GIRL tek rakip gözüküyor.

 • 2. Ayak

  Son KV6 koşusunu tabelanın dibinde bitiren 1 – KİMBU bu grupta oldukça şanslıdır. Son İzmir koşusunu güzel bir derece kazanan 2 – LALE KIZIM ilk rakibi olacaktır. İstanbul’da gördüğü son iki koşudan sonra bugün yarın fotoyu önde geçecek olan 4 – ATEŞ DİKENİ’de kuponlarda mutlaka bulunmalı. Start sorunu bulunan 5 – FOSFOR koşuya adapte olabilirse günün tatlı sürprizi yapabilir.

 • 3. Ayak

  Yarış yaşamının ilk koşusunu İzmir çiminde 1,06,05 derece ile rahat kazanan 5 – KRALİÇEKARINCA günün ilk BANKOSUDUR. 

 • 4. Ayak

  3. ayda gördüğü iki koşu sonrası sert çalışmalarla bu koşuya hazırlanan 6 – BABA SADIK S.KAYA ile ilk atımızdır. Son açık yarıştan sonraki formunu koruyan 2 – NURCA rakibi olup, bu mesafelerde rakip tanımayan 3 -RAST ve inatçı karakteriyle 4 – ÇETİNYÜREK sonraki ihtimallerdir.

 • 5. Ayak

  Geçen sezondan bu yıl yaptığı iki koşu ile kendine gelmeye başlayan 6 – KESNEZAN usta jokeyi H.KARATAŞ ile ilk atımız. Rakip ise 4 koşuda 1-1-1-3 toto yapan ve kumda henüz geçilmeyen 2 – RÜZGAR ETO. Bu yarış bitmiş ikili gözükse de 8 – PAYBACK bu grupta geçildiği atlardan ödemesini geri alabilir.

 • 6. Ayak

  Böyle karambol bir yarış uzun zamanadır yoktu. Bu ayak HEPSİ denilerek geçilmeli. Sırasıyla 4 – PYRAMOS, 7 – BUFFA, 9 – QUEEN AMIDALA, 10 – SYMPHONIC RHTYM, 5 – ROI DE TREFLE ve 1 – BROWSER.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU (İSTANBUL)
28.8 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
7
1
2
4
5
5
1
2
4
6
1
6
8
1
4
5
7
9
10
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x