Ana Sayfa / Tahminler / 22 KASIM KOCAELİ AT YARIŞLARI

22 KASIM KOCAELİ AT YARIŞLARI

1-AYAK:Düzenli çalışmaları ve dereceli işlerle koşuya sıkı hazırlanan 4-KYOSHI favorim.Fazlaca sıkıştırılmadan iki yarış gösterilen 6-FOLLPROOF en sert rakip durumunda.N.ŞÖLEN Tarafından koşuya hazırlanan 2-BERSİS ihmale gelmez.Startta fazla kalmaz ise 3-CATCH süpriz beklediğim isim.

2-AYAK: BURSA'da kazandığı dereceli yarışı sonrasında bir müddet geri alınan 10-BİLANA Koşudaki favorim.Seri yapısıyla önlerde gidecek olan 3-ANAYÜREĞİ etkili koşmasını beklediğim isimlerin başında.Başarılı yarışları ve G.YILDIZ faktörü ile 6-RANA SULTAN hataları değerlendirir.İSTANBUL'dan formda gelen 1-MAVİ BONCUK uygun grupta kollanmalı.Koşunun suprizini ise seri stile sahip 5-HEYCAN BİR ve kaba kumda fazlaca deneyimi olmasada M.DEMİRBAŞ idaresinde koşacak 8-TOMRİS'ten bekliyorum.

3-AYAK: ADANA'da koştuğu son yarışında bu yarışın provasını yapıp koşuyu hedef yapan 4-WILD AWALACHE Önlerde fazlaca yıpranmadığı takdirde koşuyu kazanacaktır ilk BANKOM.

4-AYAK: Öne erken yürüdüğü yarışında taktik gereği kaybettiğini düşündüğüm 5-BAYDARŞAH iyi bir bekleme yapıp bu sefer kazanmasını beklediğim isimdir ikinci BANKOM.

5-AYAK: Devam eden formu istikrarlı yarışları ile 2-PARLERA koşudaki favorim.Sürekli tabelada gezinen 3-BABYGUSKA eksik koşması durumunda gördüğüm ilk rakip.Kazandığı yarışıyla dikkat çeken 9-MHYSA hataları değerlendirecektir.Sert jokeyi ile 4-TEAR DROP süpriz yapabilir.

6-AYAK: Uzun mesafeli handikap yarışı çok çekişmeli geçecek gibi seri ikincilikleri sonrası 4-BAYRAMHAN favori.Son düzlüğe çok rahat gelmesine karşın arttıramayan 3-ENDERTAY'dan farklı bir yarış bekliyorum.Uygun kilo avantajı bulunan 6-ŞAHSERDAR etkili koşacak isimlerin başında.İZMİR'deki kötü yarışının izlerini silmek için koşacak 8-TOSUNUM , kazandığı yarışları ve sürdürdüğü formu ile 1- KANDAHAR çim pistteki yarışında pek bir varlık göstermesede burada farklı koşmasını beklediğim 7-AKROBAT koşu için önereceğim son isim.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 4-6-2-3

2-AYAK: 10-3-6-1-5-8

3-AYAK: 4

4-AYAK: 5

5-AYAK: 2-3-9-4

6-AYAK: 4-3-6-8-1-7   KUPON BEDELİ :35 LİRAy

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: NICOMEDIA

Avatar