22 KASIM KOCAELİ AT YARIŞLARI

1-AYAK:Düzenli çalışmaları ve dereceli işlerle koşuya sıkı hazırlanan 4-KYOSHI favorim.Fazlaca sıkıştırılmadan iki yarış gösterilen 6-FOLLPROOF en sert rakip durumunda.N.ŞÖLEN Tarafından koşuya hazırlanan 2-BERSİS ihmale gelmez.Startta fazla kalmaz ise 3-CATCH süpriz beklediğim isim.

2-AYAK: BURSA’da kazandığı dereceli yarışı sonrasında bir müddet geri alınan 10-BİLANA Koşudaki favorim.Seri yapısıyla önlerde gidecek olan 3-ANAYÜREĞİ etkili koşmasını beklediğim isimlerin başında.Başarılı yarışları ve G.YILDIZ faktörü ile 6-RANA SULTAN hataları değerlendirir.İSTANBUL’dan formda gelen 1-MAVİ BONCUK uygun grupta kollanmalı.Koşunun suprizini ise seri stile sahip 5-HEYCAN BİR ve kaba kumda fazlaca deneyimi olmasada M.DEMİRBAŞ idaresinde koşacak 8-TOMRİS’ten bekliyorum.

3-AYAK: ADANA’da koştuğu son yarışında bu yarışın provasını yapıp koşuyu hedef yapan 4-WILD AWALACHE Önlerde fazlaca yıpranmadığı takdirde koşuyu kazanacaktır ilk BANKOM.

4-AYAK: Öne erken yürüdüğü yarışında taktik gereği kaybettiğini düşündüğüm 5-BAYDARŞAH iyi bir bekleme yapıp bu sefer kazanmasını beklediğim isimdir ikinci BANKOM.

5-AYAK: Devam eden formu istikrarlı yarışları ile 2-PARLERA koşudaki favorim.Sürekli tabelada gezinen 3-BABYGUSKA eksik koşması durumunda gördüğüm ilk rakip.Kazandığı yarışıyla dikkat çeken 9-MHYSA hataları değerlendirecektir.Sert jokeyi ile 4-TEAR DROP süpriz yapabilir.

6-AYAK: Uzun mesafeli handikap yarışı çok çekişmeli geçecek gibi seri ikincilikleri sonrası 4-BAYRAMHAN favori.Son düzlüğe çok rahat gelmesine karşın arttıramayan 3-ENDERTAY’dan farklı bir yarış bekliyorum.Uygun kilo avantajı bulunan 6-ŞAHSERDAR etkili koşacak isimlerin başında.İZMİR’deki kötü yarışının izlerini silmek için koşacak 8-TOSUNUM , kazandığı yarışları ve sürdürdüğü formu ile 1- KANDAHAR çim pistteki yarışında pek bir varlık göstermesede burada farklı koşmasını beklediğim 7-AKROBAT koşu için önereceğim son isim.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 4-6-2-3

2-AYAK: 10-3-6-1-5-8

3-AYAK: 4

4-AYAK: 5

5-AYAK: 2-3-9-4

6-AYAK: 4-3-6-8-1-7   KUPON BEDELİ :35 LİRAy

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: NICOMEDIA

Avatar