bursa altili tahminleri

22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

2.Koşu – 1. Ayak: Hem maiden hem tecrübesiz jokey ve aprantilerin katıldığı bir yarış olarak ilk ayakta çok at yazarak kafadan yatmamayı planlıyorum. Benim Kızım tayı (5) ERAYŞE uzun ara vermesine ragmen kalitesi ile ilk tayım, galoplarda kıpırdayan Uçarı tayı (2) BÜŞRA ikinci tercihim, ilk kez koşacak 2 tayı da dikkate alın derim, idman jokeyi ile yarışa girecek olan Dikencik ekürisinin Tuncal yavrusu (7) HAMHAMA ve Barones kızı (11) ZORHANIM dan bomba bekliyorum. Grubun tecrübeli tayları (6) ERDİBİKE, (8) İLBÜKE, (3) DELAL HANIM, (1) AYÇANAZ ve aprantisi henüz yarış kazanmamış olan Kaizbert tayı (10) MALAKKA gözüme çarpan taylar. Kalan 2 tayın bence şansı yok ama onları da yazıp hepsi diyebilirsiniz.

3.Koşu – 2. Ayak: Son yarışında ne kadar formda olduğunu gösteren, yarış sonrası güzel bir gallop yapan ve bu yarışa T. Yıldız ile girecek olan (8) HONG KONG ilk atım olacak. Grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm (3) YARİSSA ikinci atım. Israrla takip ettiğim ve bir yerlerde koşmasını beklediğim (7) BAKIRCIBEY yine takibimde. 6 yaşında olup 2 yıl koşmayıp hayatında 15 yarış koşan ve son 2 yarışında enteresan yarış koşan ve düzeldiğini gösteren (12) BABA İLHAMİ ye de dikkat diyorum.

4.Koşu – 3. Ayak: Son yarışı dışında şahane bir sezon geçiren Trapper torunu (7) DOCTOR HOUSE ilk atım, son yakın dördüncülüğü sonrası üzerinden apranti inen ve B. Averbak ile bu yarışa girecek olan (9) APALBA ikinci atım. Kısa mesafelerde başarılı (4) WEST GROVE bence bu yarış için yeterli olacaktır.

5.Koşu – 4. Ayak: Ankara’da koştuğu son KV yarışını dikkate almadığım Native Khan tayı (4) FIBONACCI ekürisi (1) GAUDİ ile ikili bitirebilir. Galobu daha iyi olan Fibonacci bence daha önde gelecektir. Küçük kuponlara ekürileri tek yazabilirsiniz. Ben bu yarışta (2) İNCİ BONCUK tan farklı bir yarış bekliyorum, son birkaç yarıştır KV koşan ve İstanbuldan geldiği için eküriler ile kıyaslama şansımız olmayan bu tayın M. Kaya ile farklı bir yarış koşmasını bekliyorum. Ben 2 at ile geçeceğim ama çok at yazanlar (8) SUPER STEEL ve (3) NAVIGATION ı değerlendirebilir.

6.Koşu – 5. Ayak: Koştuğu 10 yarışın 7 sinde tabelaya asılan ve son yarışında fotoda baş ile geçilip ikinci kalan (1) ASLINAZ bence artık maiden dan çıkacaktır. Sizlere banko olarak sunuyorum. Olur da yarış içinde bir şanssızlık yaşarsa ya da rakip ararsanız (7) GÜLİZARKIZ, (11) ZIPIR, (10) SON MEHTAP ve (9) KIZILNEHİR i önerebilirim.

7.Koşu – 6. Ayak: Farklı illerden gelip bir arada koşmamış tayların mücadelesi zor bir yarış. İstanbuldan gelen taylardan başlayarak Bursa’nın başarılı taylarını da yazarak bu ayağı kalabalık tutacağım. Geçen yarışında kumda dikkate alın dediğim Harputlu Gakkoşun anadan kardeşi (13) ELAZIĞ GÜZELİ benim ilk atım, galopları gayet tatminkar ve bu yarış gelmesini bekliyorum. Henüz 2 yarış koştuğu için acemilik yaşayabilir o yüzden tecrübeli taylar (6) FERFORJE, (1) ASELSARE, (9) SWALLOW THE DUST ve (4) THE SCAR, yarış kazanma becerisi olan (2) WIND POWER ve (3) SPARTAN İLAYDA da şanslı olacaklar. Son üçüncülüğü ile (8) SİNSİRELLA ve orjin itibariyle takibimde olan (7) SHANGHAIS GIRL ile bu ayağı kapatıyorum.

 

ALTILI GANYAN

 1.Ayak: 5-2-7-11-6-8-3-1-10

2. Ayak: 8-3-7-12

3. Ayak: 7-9-4

4. Ayak: 4-2

5. Ayak: 1 (ASLINAZ) Banko

6. Ayak: 13-6-1-9-4-2-3-8-7

Kupon Bedeli: 116,64 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar

bu arada baba ilhami 4 yaşında koşmaya başladı ama sonrasında doping cezası nedeniyle koşmadı

Halil Demir

Arkadaşlar Merhaba,

Bursa yarış programı çok güzel ve çok iyi bir ikramiye verecek gibi gözüküyor.

3.koşu H 14 süpriz
4.koşu H 14 süpriz
5.koşu H 14 süpriz bu üç koşuda favorileri yazmayacağım buralarda tek arayacağım.
Değerli tahminlerinize ihtiyacım var.
Herkese bol şanslar

Cyrone

Bol şanslar johny guitar son ayak ilk atının kazanma ihtimali var cazip konumda bu kupondaki tek eksiklik 3 ayak 6 sonic boom yokluğu

Mehmet28

Aynen çok kötü bindi

Tuna açıkkan

Yarışların başlamasına kısa bir zaman kaldı
Sıralamasız düz kuponum
1ayak 8tek
2ayak2.6.8.9.12
3ayak1.2.3.4.7.9
4ayak2.3.4.5.6.7.8
5ayak1tek
6ayak1.2.3.4.13
Bol şanslar

Mahmut

8/12/6/7/1,11/1,2,4,6,7,9,13

Mustafa çesme

Helal sana aynı düşüncededik senin yorumunla mutabik kaldim 1.4 sirali kombine aldim 100 tane bakalim ne vercek gaudi fibonacci 😁😁

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x