Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 22 KASIM 2016 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

22 KASIM 2016 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Altılı zor bir koşu ile başlıyor, 9.ADALI HALİL ikinciliklerinden sonra kazanmaya yakın gibi görünüyor. Kazanamazsa karışacak bir koşu; 10.SİNGAPORE PRENSİ, 11. KALAYCIKAYA, 6.FOTERLİ, 5.COŞANMERİÇ, 4.DİRANŞAN, 2.SONBABA ve 1.GÜLENEFE sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

2.AYAK: Verdiği araya rağmen kalitesi ile 1.EUPHRATES ve İstanbul'daki iyi koşularından sonra bu grupta söz sahibi olabileceğini düşündüğüm 5. ROCKET MAN arasında bir yarış gibi görünüyor. 9. BADARBUNGA bu iki ismin eksik koşması halinde devreye girebilecek isim diye düşünüyorum.

3.AYAK: Adana'da koştuğu iki yarışın biri maiden diğeri KV olan DALGACI, maiden'da SEVİLAY ve DAYE HATUN arkası üçüncü, KV koşuda ise sekizinci bitirmişti. Bugün çok uygun sikleti ile hemcinslerinin yanında rahat kazanması gerekir. Bankom.

4.AYAK: Handikap koşuda favorim uygun kilosu ile 8.MATİZ. Bir türlü kazanamayan 7.CHANDRAKANTA 5.RAIN OF APRIL, formda isim 6.HARD STONE ve 3.QUICK STEP yazıp geçmeye çalışacağım. Gğvenemeyen arkadaşlar Hepsi yazıp sürpriz bekleyebilir

5.AYAK: SAĞANAK temsilcisi 1.REİS BABA, 3.ÇAKIRCELEP, 5.TATLIKOTAN 4.SAVAŞ ATI ve sürprizde 7. ARAPKIR sırası ile şans verdiğim isimler.

6.AYAK: İstanbul'da bir türlü kazanamayan 8.SERMELEK Adana'yı yadırgamazsa uygun rakipleri yanında Akın Sözen ile kazanmaya yakın isim. Diğer bankomdur.

 

NOT: ÇIKMASI MUHTEMEL 1.REİS BABA YERİNE 2.DAMLATAŞ EKLİYORUM

9,10,11,6,5,4,2,1

1,5,9

6

8,7,5,6,3 / H

1,3,5,4,7/ 2

8

36 / 57,60

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

bol sanslar gufre

bahattin tarhan
Ziyaretçi
bahattin tarhan

adana

bol şanslar

Hüseyin01
Ziyaretçi
Hüseyin01

Bu protestoda moda oldu gecende urfada yaktilar bugünde adana da oynuyoruz izliyoruz eve geliyoz başka at sayılıyor :((((

22kasım
Ziyaretçi
22kasım

8 gelirse 1000 lira alır mıyız?

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.