Ana Sayfa / Tahminler / 22 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

22 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Gruba baktığım zaman ön plana çıkan 2 safkan olsa da bu yarışın karışacağını göz önünde bulundurarak (10) THE LADY GONE FOR favorim. Bu safkana sıralama ölçüsünde rakip olarak (2) FLY SO FREE, (1) EYE CANDY, (3) LADY ELIZ, (5) MAYKO, (6) QUAGADOUGOU, (8) SAVIOR ANGEL ve (4) LADY ROZA yazacağım.

2. Ayak Süratli isimlerin bulunduğu koşuda grubun hayli üzerinde olan son yarışını mükemmel bulduğum o gün için aprantisi safkanını dış kulvara alabilseydi kazanacağı yarışı kaybetti diyebileceğim bugün aynı hatayı yapmaması durumunda düzlük üzerinde rakiplerine hakim olmasını beklediğim (6) MAZIKIRAN tecrübeli aprantisiyle BANKOMDUR.

3. Ayak Bir safkan düşünün İZMİR pisti dışında koştuğu zaman çok başarılı olamayan lakin bu piste adım attığında farklılaşan. Son startında oldukça dikkatimi çeken (8) CAMPIO sevdiği pist ve mesafe de çok önde tuttuğum bir isim. Karışık bulduğum koşuda safkana rakip olarak (4) OVA KARTALI, (1) TIME ATTACK, (7) SUN KINGDOM ve (5) RAINY MAN yazacağım.

4. Ayak  Günün en merak ettiğim koşularından biri olan koşuda süratli isimlerden FORDDA TEK liderliği alıp farkı bir anda 2-3 boya kadar çıkaracaktır. Hemen arkasına EMBİR HAN yerleşip tempoyu daha da arttıracağını düşünüyorum ki EMBİR HAN ne kadar ısrarcı olur onu tam olarak kestiremiyorum. EMBİR HAN bugün için biraz fedai koşacak gibi gördüm. BURKAL ise çok formda olan düzensiz bir safkan. Her ne kadar grup biraz sert gelecek olsa da form durumuyla burada ki çoğu rakibine diş geçirebilecek güçte olan (3) BİTİRİMKARINCA favorim. Form durumlarıyla önde tuttuğum bir diğer 2 isim (10) TURABİ ve (9) TUMBULZELE'dir. Aslında bakıldığı zaman toto olarak kötü gözükse de sevdiği piste dönen (8) SONKALELİM istediği şartlarda koşacak olduğu için gözüme battı çok can yakabilir. Son olarak ise tutmasam da garanti olarak kuponumda bulunmasını istediğim (1) BURKAL yazacağım.

5. Ayak Yarış hayatının ilk startında güzel bir yarış çıkartan aslında o gün bakarsak çokta etkili koştu diyemeyeceğim. Ama burada ki çoğu rakibinden daha iyi koştuğu gerçeğini değiştirmez. Uzun süredir de bu pistte çalışmalarına devam eden safkanın bu yarışı hedef yaptığını yarışı ortalarda kabullenip düzlük üzerinde ki ataklarıyla kazanmasını bekliyor (7) HAKİME BANKO olarak öneriyorum. Safkanın ilk startı çim olmasına rağmen ben kumda çok daha etkili olacağını düşünüyorum pedigri olarak kum,çim ayırt etmeyen safkanın anne kan hattından kuma daha yatkın olduğu gerçeği de bana bu cesareti verdi.

6. Ayak Aslında uzun süredir takibimde olan enteresan bir sprinte sahip (4) RED QUEEN son yarışını kazanması benim için sürpriz olmadı. Bu safkan için kafamda pist düşünürken İZMİR pistinin daha da genişlemesi bu safkanın burada ki ilk startında kazanmasını kafamda kestirmiştim. Safkanın son yarışı sürpriz gibi gözükse de ben sürpriz olarak göremedim tekrar kazanması normal sonuç olur lakin mesafenin biraz kısalması yarışın bu sefer son yarış gibi süratli gitmeyecek olması bunlara neden. Piste yabancı olmayan bu pistte çok daha uyumlu olan (9) ÜLKÜCAN bu safkana önereceğim ilk isim olacak. Sonrasında ise (1) KIZIL BULUT ve (13) SINEMIS yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 10,2,1,3,5,6,8,4

2. Ayak : 6 TEK

3. Ayak : 8,4,1,7,5

4. Ayak : 3,10,9,8,1

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 4,9,1,13

ŞABLON TUTARI : 48,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

17 yorum

 1. aynen kuponu oynadım bycreed bol şanslar ;)

 2. Bol şanslar by creed üstad.

 3. selamlar sayın ertan bey ve sayın by creed
  Bey altılıma yorum yaparmısınız lütfen

 4. Ikinci ayaktaki 6 numayi mazikirani büyük bir kupon oynuyarak tek aticam rica etsem yardimci olurmusunuz atin hakkında bilgi vererek kucuj kupona tek atmak kolay oluyor ama büyük kupona….

 5. Sayın ertan bey izmir altılı tahminizi
  Bekliyoruz heyacanla tahminiz olcakmı
  Acaba teşekkür ederim sevgi ve saygılar
  Rast gele çok bol şanslar hepimize

 6. Ikinci ayaktaki mazikiran hakkinda bilgi sahibi olan yorum yapabilir büyük mevlaya tek aticam şansı varmi

 7. sayın ismail yigit ikinci ayak 6. Mazıkıran
  Büyük kupon olarak büyük risk olur ama
  Üç numara kor ateş mazıkırana göre
  Daha mantıklı olur benim nacizane fikrimce
  Ertekin beyi bitirim karınca ve embir han
  Kazanma şansı yüksek isimler bol şanslar

 8. İzmir Altılım

  1.ayak : Günün en zor ayaklarından biri olarak gördüğüm bir maiden yarışında nitelikli Kısrak Alizenin yavrusu yetenekli safkan (2)FLY SO FREE ve yine nitelikli yavrular veren Sopran’ın temsilcisi (1)EYE CANDY nin galopları süper. Onceligim bu iki sağlanmaktadır olmakla beraber sıralamam 3.10.11.8.5.6 şeklindedir

  2.ayak : Bir onceki yarışını Fiyakali kazanan ve bu yarışına da ciddi hazırlıklarla girecek olan şampiyon İzbaturun anne kardeşi olan Sondem ve şampiyon Ateş Topu nun temsilcisi (3)KORATEŞ rakipleri sertleşse de kazanmasını bekliyorum.teki başka ayakta kullanan olursa ilk rakip.olarak çalışmaları harika olan (4)SULTAN PELİN, (6)MAZIKIRAN ve bur süre ara versede (7)ALANHOA olacaklardır

  3.ayak : Bi süredir kötü yarışlar çıkarmasına rağmen bu yarışına özenle hazırlanan (6)RIGHT OR WRONG’UN kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur. Rakipleri (7)SUN KİNGDOM (3)CLARK KENT (1)TİME ATTACK ve (4)OVA KARTALI olacaktır

  4.ayak : Bu mesafede güzel yarışlarını izlediğimiz (10)TURABİ, (1)BURKAL ve (3)BİTİRİM KARINCA arasına at gireceğini düşünmüyorum

  5.ayak : 133 gün ara vermiş olsada aralıksız devam eden çalışmaları ile güzel Galoplarıyla (9)NAME HER NAME ve gruptan üstün pedigrisiyle (7)HAKİME ve (4)DEMİR ÖYKÜ arasında geçmesini bekliyorum . startta kalmaz ise (3)DEFNE HANİM sürpriz yapabilir

  6.ayak : Günün diğer zor ayaklarından biri sırasıyla 13.1.4.7.9.11.8.3 öneririm

  Bol şanslar diliyorum hepimize

  2.1.3.10.11.8.5.6
  3 / 4.6.7
  6 / 7.3.1.4
  10.1.3
  9.7.4
  13.1.4.7.9.11.8.3

 9. İLK AYAK MİTİŞ YARIŞ OLACAK KAÇAK
  VE SİPRİNTER ATLAR KAZANIR DERECEYE
  DİKKAT

 10. İZMİR ÇİFTE. 7. / 4.1.11.7.12.

 11. İZMİR BEŞİNCİ AYAK SIRALI İKİLİ

  7. / 3. BEŞ MİSLİ

 12. Bycreed

  Olmuyor arkadaş ne bahtsızlıktır doğru tahmini doğru isabeti yapmak için program bekliyorum illa ki biryerde bir sıkıntı oluyor yatıyorum. RIGHT OR WRONG bu kadar kaçak atın içinde şansı olmaz diyorum bu sefer sprint atarak kazanıyor. Bazen çok bilmek değilde şansta gerekiyor bunu anladım..

 13. selam sayın by creed üzülmeyin altıl birşey
  Vermez kesinlikle bunlar sitem altılısı zaten
  İzmirden misli misli yüz beşyüz binmisli
  Görürüyorlar altılıyı böyle altılıya üzülürseniz
  Cazip devirlik altılılarda kahrolursunuz
  hiç degmez üzülmeye sayın ustad
  Saglık olsun akşama inşallah kısmet
  Nasip siz sagol yeter sevgi ve saygıyla
  Hoşkalın güzel insan

 14. izmiri misli bulana hayırlı olsun altılı
  Yüz ve yüzelli lirayı geçmez benim
  İşim deyi bu altılılar herkese bol şanlar

 15. 2 banko vermişiniz tebrikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir