22 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bol güneşin sürmeye devam ettiği İzmir’e nihayetinde seyir zevkine yakışır bir program görüyoruz. Devamını getirmeleri dileğiyle tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Giderek yükselttiği performansıyla 8 (SAVİOR ANGEL) önde duruyor. Değiştirdiği takı sonrası daha etkili olabileceğini gördüğüm 4 (LADY ROZA) ve idmanda iyi hazırlandığı görülen 5 (MAYKO) ilavelerimdir.

2.Ayak: İzmir’de bu sezon ilk kez bu kadar kalabalık olacak Starting Boks’ın çok istikrarlı olmayan isimlerin bir araya gelmesi tercihleri biraz çoğaltıyor. Önceliğim tüm yarışlarını hatta idmanlarını dahi birlikte yaptığı binicisiyle 6 (MAZIKIRAN) olacak.  Kocaeli’den kazanarak gelen isimlerden ve idmandaki iyi görünümüyle 11 (ADAŞLAR KIZI), istikrarsız olmasına rağmen bu koşuya hedeflenen 12 (BABAMENDUH), yine son koşusunu kazanan isimlerden tecrübeli binicisiyle start alacak olan 3 (KORATEŞ) ve kum performansı soru işaretli olsa da idmanda oldukça iyi görünen 5 (ALAKIZ) diğer önerilerimdir.

3.Ayak: Oldukça fazla denk kuvvetlerin bir araya geldiği KV-6 yarışında binicisiyle iyi bir grafik çizen 3 (CLARK KENT), yine binici faktörünün etkili olabileceğini düşündüğüm isimlerden olan 7 (SUN KİNGDOM), Bursa’nın başarılı isimlerinden idmanda da iyi görünen 4 (OVA KARTALI), binicisiyle koştuğu toplam 8 yarışta biri hariç ilk üçte yer alan performansıyla 6 (RİGHT OR WRONG), İzmir’e gelişiyle formu arzuladığı düzeye çıkmaya başlayan 9 (ERTEKİN BEYİ) ve burada yarışacağı çoğu ismi son koşusunda geride bırakan 1 (TİME ATTACK) ile burayı noktalıyorum.

4.Ayak:  Bir KV yarış daha, bu sefer Arap taylarının start alacağı Bodrum koşusu. Son iki yarışını kazanan formda isim 3 (BİTİRİMKARINCA) küçük oynayacak olanlara alternatif tek önerim. Mesafesinde daha başarılı olan ve son yarışını yine kazanan 5 (FORDTA TEK), son iki yarışında uzunda başarılı olamayan sevdiği mesafeye dönen 4 (DENİZERİ) ve M.Kaya ile oldukça etkili koşabilen 10 (TURABİ) geniş oynayabileceklere önerimdir.

5.Ayak: Bölünen dişi maiden yarışında son koşusunda sonlarda iyi bir atak gücü gösteren 4 (DEMİRÖYKÜ) ve henüz kum tecrübesi olmadığı için 2.plana attığım 7 (HAKİME) birlikte değerlendirilirse yeterli olacaktır.

6.Ayak: Sürpriz bir sonucun yaşanabileceği en riskli ayak olarak gördüğüm koşuda geçmişteki tabelada yer aldığı koşularını anımsatırsa 1 (KIZIL BULUT) öncelikli tercihim olur. Son yarışında daha üst klasmanda mücadele eden ve uygun bir grup yakalayan 9 (ÜLKÜCAN) ve başarılı kan hattına yaraşır koşmasa da son idman performansıyla ihmal edemeyeceğim 13 (SİNEMİS) günün son tercihi olarak kuponumda yer alır.

Şablonum:

1.Ayak: 8-4-5

2.Ayak: 6-11-12-3-5

3.Ayak: 3-7-4-6-9-1

4.Ayak: 3 /// 5-4-10

5.Ayak 4-7

6.Ayak: 1-9-13

Kupon Tutarı: 32,40 TL (4.ayakta 5-4-10 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 2.Koşuda önerim 3 (NOW OR NEVER) olur).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HAFİYE. 48.

selam can bey rast gele çok bol şanslar
Yazdıgınız gibi gelir inşallah sizi özledik
O degerli yorumlarınızı ve tahminlerinizi
Saygılar bizden

HAFİYE. 48.

sayın can bey sitede katılım gittikce düşüyor
Sizce neden acaba saygı ve sevgiler

admin

Bol şanslar

HAFİYE. 48.

sayın can bey dördüncü ayakta iki numara
Embirhan sizce hiç geliri yokmu acaba
Şaplonuzda hiç yer vermemişsiniz neden
Acaba cevaplarsanız sevinirim yarış gördü
Biliyorsunuzdur herhalde benim nacizane
Fikrimce kazanma şansı yüksek teşekkür
Ederim saygılar ve sevgiler

noyann

4ayakta 9 ve 6.ayakta 4 secenegi olabilrmi

HAFİYE. 48.

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİM RAST GELE

1. AYAK. 3.4.2.9.6. / 1.10.8./ 5.11.7.12.

2. AYAK. 3.10.11./ 2.5.6.13.9.12.1.7.

3. AYAK. 7.9.5./ 4.3./ 1.6.10.

4. AYAK. 2. BANKO TEK. / 3 / 7.8.9./ 4./ 10.6.5.

5. AYAK. 7. BANKO TEK. / 3 / 2.8.4./ 6.10.9.

6. AYAK. 1.4. / 11.8.7./ 3.5 / HEPSİ

ŞANSINIZ VE BAHTINIZ AÇIK OLSUN
ÇOK ŞANSLAR RAST GELE SEVGİYLE
KALIN HOŞÇAKALIN

HAFİYE. 48.

selam noyann bey bana soruyorsanız
Benim teklerim şaplonumda belli ama
Söylediginiz atları dörcüncü ayak dokuz
Tumbul zele ve son ayak red Oueen Dört
Numarayı soruyorsanız dört tamam tek
Olarak soruyosanız cesaretiniz varsa
Olabilir çünkü son ayak dört son yarışıda
Bende tekti bursada ağır çimde müthiç
Bir siprint yapıp adeta son elli son yirmi
Gibi süper kazanmıştı ve sonra dedimki
Bu at royal abjar yavrusu agır çimde
Böyle siprint atıyorsa kaba kumdada
Çok koşar deyip birinciliginden sonra
İki kez tek oynadım gelmedi derece
Yapmadı ama son yarışında gene tek
Oynadım geldi at yarışı takip işi sayın
Noyann bey dördüncü dokuz numara
Tumbul zele ise bursada selim ipekle
Gümbür gümbürü geçti terçif olara olabilir
Ama jokey kantarmayı tanımak çok ama
Çok önemli şansını sorarsanız benim
Fikrimce yüzde yirbeş şoblonumda
Şansını çok detaylı sıralama olarak göre
Bilirsiniz çok bol şanslar rast gele sevgi
Ve saygıyla kalın hoçakalın

ERTANBEY

Bol şanslar abi bugün bende tahminlerimi yayinlayacaktim fakat bugün baya bolluk olunca karışıklık olmaması bakımından yorum olarak yapsam daha iyimi lack diye düşünüyorum..

ismail

Can bey ben burdayım kupon yapılmıştır yorumada takipe de dewam :)

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x