Ana Sayfa / Tahminler / 22 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

22 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bol güneşin sürmeye devam ettiği İzmir'e nihayetinde seyir zevkine yakışır bir program görüyoruz. Devamını getirmeleri dileğiyle tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Giderek yükselttiği performansıyla 8 (SAVİOR ANGEL) önde duruyor. Değiştirdiği takı sonrası daha etkili olabileceğini gördüğüm 4 (LADY ROZA) ve idmanda iyi hazırlandığı görülen 5 (MAYKO) ilavelerimdir.

2.Ayak: İzmir'de bu sezon ilk kez bu kadar kalabalık olacak Starting Boks'ın çok istikrarlı olmayan isimlerin bir araya gelmesi tercihleri biraz çoğaltıyor. Önceliğim tüm yarışlarını hatta idmanlarını dahi birlikte yaptığı binicisiyle 6 (MAZIKIRAN) olacak.  Kocaeli'den kazanarak gelen isimlerden ve idmandaki iyi görünümüyle 11 (ADAŞLAR KIZI), istikrarsız olmasına rağmen bu koşuya hedeflenen 12 (BABAMENDUH), yine son koşusunu kazanan isimlerden tecrübeli binicisiyle start alacak olan 3 (KORATEŞ) ve kum performansı soru işaretli olsa da idmanda oldukça iyi görünen 5 (ALAKIZ) diğer önerilerimdir.

3.Ayak: Oldukça fazla denk kuvvetlerin bir araya geldiği KV-6 yarışında binicisiyle iyi bir grafik çizen 3 (CLARK KENT), yine binici faktörünün etkili olabileceğini düşündüğüm isimlerden olan 7 (SUN KİNGDOM), Bursa'nın başarılı isimlerinden idmanda da iyi görünen 4 (OVA KARTALI), binicisiyle koştuğu toplam 8 yarışta biri hariç ilk üçte yer alan performansıyla 6 (RİGHT OR WRONG), İzmir'e gelişiyle formu arzuladığı düzeye çıkmaya başlayan 9 (ERTEKİN BEYİ) ve burada yarışacağı çoğu ismi son koşusunda geride bırakan 1 (TİME ATTACK) ile burayı noktalıyorum.

4.Ayak:  Bir KV yarış daha, bu sefer Arap taylarının start alacağı Bodrum koşusu. Son iki yarışını kazanan formda isim 3 (BİTİRİMKARINCA) küçük oynayacak olanlara alternatif tek önerim. Mesafesinde daha başarılı olan ve son yarışını yine kazanan 5 (FORDTA TEK), son iki yarışında uzunda başarılı olamayan sevdiği mesafeye dönen 4 (DENİZERİ) ve M.Kaya ile oldukça etkili koşabilen 10 (TURABİ) geniş oynayabileceklere önerimdir.

5.Ayak: Bölünen dişi maiden yarışında son koşusunda sonlarda iyi bir atak gücü gösteren 4 (DEMİRÖYKÜ) ve henüz kum tecrübesi olmadığı için 2.plana attığım 7 (HAKİME) birlikte değerlendirilirse yeterli olacaktır.

6.Ayak: Sürpriz bir sonucun yaşanabileceği en riskli ayak olarak gördüğüm koşuda geçmişteki tabelada yer aldığı koşularını anımsatırsa 1 (KIZIL BULUT) öncelikli tercihim olur. Son yarışında daha üst klasmanda mücadele eden ve uygun bir grup yakalayan 9 (ÜLKÜCAN) ve başarılı kan hattına yaraşır koşmasa da son idman performansıyla ihmal edemeyeceğim 13 (SİNEMİS) günün son tercihi olarak kuponumda yer alır.

Şablonum:

1.Ayak: 8-4-5

2.Ayak: 6-11-12-3-5

3.Ayak: 3-7-4-6-9-1

4.Ayak: 3 /// 5-4-10

5.Ayak 4-7

6.Ayak: 1-9-13

Kupon Tutarı: 32,40 TL (4.ayakta 5-4-10 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 2.Koşuda önerim 3 (NOW OR NEVER) olur).

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

15 yorum

 1. selam can bey rast gele çok bol şanslar
  Yazdıgınız gibi gelir inşallah sizi özledik
  O degerli yorumlarınızı ve tahminlerinizi
  Saygılar bizden

  • can911

   Aynı şekilde sayın Hafiye 48, sizlerden gelen yorum ve tahminler kalabalık olunca daha da keyifli oluyor.

 2. sayın can bey sitede katılım gittikce düşüyor
  Sizce neden acaba saygı ve sevgiler

  • can911

   Bu kanıya nerden vardınız bilmiyorum ama, siteye giriş yapan, yazılarımızı okuyan kişi sayısı oldukça artmakta. Yorum bırakan kişi sayısı sadece çok fazla artış göstermiyor. Herkese kapımız açık yorum da bırakabilecek bir platforma sahibiz.

 3. sayın can bey dördüncü ayakta iki numara
  Embirhan sizce hiç geliri yokmu acaba
  Şaplonuzda hiç yer vermemişsiniz neden
  Acaba cevaplarsanız sevinirim yarış gördü
  Biliyorsunuzdur herhalde benim nacizane
  Fikrimce kazanma şansı yüksek teşekkür
  Ederim saygılar ve sevgiler

  • can911

   Yaklaşık 9 ay sonra piste merhaba dedi Embirhan, nerdeyse de kazanıyordu. Fakat o yarışın temposu oldukça düşüktü ki bu da işine yaradı. Bugün tempoyu yükseltecek koşuda isimler olacak bu nedenle biraz şansını düşük gördüm. Tabii ki siz değerlendirin mutlaka, saygılarımla

 4. 4ayakta 9 ve 6.ayakta 4 secenegi olabilrmi

  • can911

   4.ayakta Tumbulzele,6.ayakta Red Queen den bahsediyoruz. Her iki isme de yer verip vermemek konusunda çok tereddüt ettim. Koşacak oldukları grup biraz önceki yarışlarına göre sert olması nedeniyle tercih etmedim. Kesinlikle gelmez demem, yeriniz müsaitse ekleyin

 5. İZMİR ALTILI TAHMİNLERİM RAST GELE

  1. AYAK. 3.4.2.9.6. / 1.10.8./ 5.11.7.12.

  2. AYAK. 3.10.11./ 2.5.6.13.9.12.1.7.

  3. AYAK. 7.9.5./ 4.3./ 1.6.10.

  4. AYAK. 2. BANKO TEK. / 3 / 7.8.9./ 4./ 10.6.5.

  5. AYAK. 7. BANKO TEK. / 3 / 2.8.4./ 6.10.9.

  6. AYAK. 1.4. / 11.8.7./ 3.5 / HEPSİ

  ŞANSINIZ VE BAHTINIZ AÇIK OLSUN
  ÇOK ŞANSLAR RAST GELE SEVGİYLE
  KALIN HOŞÇAKALIN

  • can911

   Bol şanslar hafiye arkadaşım, ilk çizgiye kadar olan bölüm oldukça uygun ve güzel bir kupon, sonrasında ise hangi ayağın hangi kısmının baz alınacağı ise göreceli. Yazdığınız gibi gelsin diyeyim, saygılarımla

 6. selam noyann bey bana soruyorsanız
  Benim teklerim şaplonumda belli ama
  Söylediginiz atları dörcüncü ayak dokuz
  Tumbul zele ve son ayak red Oueen Dört
  Numarayı soruyorsanız dört tamam tek
  Olarak soruyosanız cesaretiniz varsa
  Olabilir çünkü son ayak dört son yarışıda
  Bende tekti bursada ağır çimde müthiç
  Bir siprint yapıp adeta son elli son yirmi
  Gibi süper kazanmıştı ve sonra dedimki
  Bu at royal abjar yavrusu agır çimde
  Böyle siprint atıyorsa kaba kumdada
  Çok koşar deyip birinciliginden sonra
  İki kez tek oynadım gelmedi derece
  Yapmadı ama son yarışında gene tek
  Oynadım geldi at yarışı takip işi sayın
  Noyann bey dördüncü dokuz numara
  Tumbul zele ise bursada selim ipekle
  Gümbür gümbürü geçti terçif olara olabilir
  Ama jokey kantarmayı tanımak çok ama
  Çok önemli şansını sorarsanız benim
  Fikrimce yüzde yirbeş şoblonumda
  Şansını çok detaylı sıralama olarak göre
  Bilirsiniz çok bol şanslar rast gele sevgi
  Ve saygıyla kalın hoçakalın

 7. Bol şanslar abi bugün bende tahminlerimi yayinlayacaktim fakat bugün baya bolluk olunca karışıklık olmaması bakımından yorum olarak yapsam daha iyimi lack diye düşünüyorum..

 8. Can bey ben burdayım kupon yapılmıştır yorumada takipe de dewam :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir