22 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

22 Haziran Cuma İstanbul 2. altılı ganyan tahminlerim aşağıdadır.

1.AYAK: Gününde olduğu zaman farklı koşabildiğini son 2 yarışında gösteren 3-MADEM ELLI geçen hafta sonu İzmir’de 800/56,0 26,4R galobunu yapıp buraya geldi, hazır olan kısrağa ilk şansı veriyorum. Son G-2 yarışında atağa geç kalkmasına rağmen sprinter özelliğini piste yansıtan 6-SANBERK bugün 300 mt daha uzayan mesafede çok daha iddialı olacaktır. İzmir’deki başarılı koşularından sonra buraya hedef yapılarak getirilen 8-VIKONYA, bu ikilinin ardından şans arayacak isimdir. Bu 3 kısrakla ilk ayağı kapatıyorum ama yeri olan mutlaka 9-Eclipse ve 2-Elabars’ı kuponuna dahil etmelidir.

SIRALAMAM: 3-6//8

2.AYAK: Yarış seçtirilerek koşturulan ve daha önce bu yarışın favorisi Funny Familiar’ı çimde geçme başarısı gösteren 7-MOLTO BENE bu yarışa yeterli uzun galoplarla hazırlandı, favorimdir. Kısrak Koşusu’nda sprint için yer bulamayıp yarışı arkalarda bitiren 6-LET HER GO bugün yol bulursa affetmez. Ömer In My Heart ve 2013 Gazi 2.si Çakal Carlos gibi kalite safkanlarla babadan kardeş olan 1-PANTA RHEI uzuncu yapısıyla HP’sinin hakkını vermeye çalışacak ona da bir çarpı atalım. Sonrasında ise Bursa’da üstüste 2 yarış kazanıp buraya getirilen 5-IMMORTAL LIFE ve daha kolay gruplarda başarılı sonuçları bulunan 2-ARROW’u sürprizde değerlendiriyorum. Yarışın favorisi 4-Funny Familiar ve bu pistte 3’te 2 yapmış 3-Cosmic Dancer geniş kuponlar için ideal isimlerdir.

SIRALAMAM: 7-6-1//5-2

3.AYAK: Günün en önemli koşusunda 2-Copperfield Runner Bull ve Ulan Bator’un önünde önde sert tempo kurup bir solukta bitirmeye çalışacak, fakat gözlemlediğim kadarıyla son yarışlarında Kocakaya’nın teşviklerine safkan hiç cevap veremedi. Onu bir gölge gibi takip edecek olan 9-ULAN BATOR ilk safkanımdır. Ama olur da eksik koşarsa arkada tilki gibi bekleyecek 3 safkan 5-ORADINARIO, 4-IMPULSIVE ve 7-SINCLAR devreye girecektir. Son safkan olarak da Özcan’ın stiline yakın olan 6-RUNNER BULL’a şans veriyorum.

SIRALAMAM: 9-5-4-7//6

4.AYAK: İlk startında ön tarafta Rubuco ile mücadeleye girip gayet başarılı bir 2.lik elde eden 1-ALDİS bugün için ilk şans verdiğim isimdir. Aldis’e göre daha tempolu bir grupta aynı mesafede 5.lik elde eden 5-LADY ROSSA bu kez daha etkili bir sonuç alabilir. Yine ilk yarışında gerilerden gelerek tabela dibinde yarışı bitiren 3-IMOGEN’e bugün KULAKLIK takılacak olup Karataş ile asla ihmale gelmez. İlk kez koşacak taylardan ise daha canlı idman performansı ile 6-MARVEL bu 3 isimden sonra şans vereceğim isimdir. Yeri olan 8-Zehter ve grubun uzak ara en tecrübelisi 7-Small Lightning’e yer vermelidir.

SIRALAMAM: 1-5-3//6

5.AYAK: İştirak ettiği son G-1 koşuda Hep Beraber ile düzlüğe önde gelip rakibinin temposuna cevap veremeyen ve 4.lükle yetinen 3-BODYGUARD HERO bugün en yakın rakibi olarak gözüken 4-Distant Shining’e o yarışta 1 sn fark atmıştı. Safkan bugün için bankomdur. Tek hakkını başka yerde kullananlar etkili jokeyi ile 4-Distant Shining, Bursa ve İzmir’de müthiş bir form yakalayan 13-Taras Bulba ve bu defa takısız koşacak olan 10-Montana’yı değerlendirebilirler.

SIRALAMAM: 3

6.AYAK: Katıldığı son koşuda Uğur Polat’ın aceleci davranması sebebiyle bugünkü rakibi Arısan’a geçilen 3-KARKAMIŞ bugün sabırlı olursa dengeli jokeyi ile rahatça kazanabilir. Aksi takdirde 6-ARISAN yine rakibini avlayacakır. Bu 2 ismin dışında da güvendiğim isimler ise çim pistte üst grupta başarılı koşuları bulunan 10-AK FETİH ve İstanbul’da 3 yarış koşturulup istim üzerine getirilen 2-GÖZ AĞRISI’dır.

SIRALAMAM: 3-6-10-2

İSTANBUL 2. ALTILIM:

3-6//8

7-6-1//5-2

9-5-4-7//6

1-5-3//6

3

3-6-10-2

EKONOMİK KUPON: 20,16 TL

GENİŞ KUPON: 84,00 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x