22 EYLÜL 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Pazar günümüze heyecan katacak ve içeriğinde 2 adet KV-6 ve bir G1 kupalı koşu barındıran İstanbul tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Grup içerisinde son yarışında kazanan tek isim olan 6 (SİNANLI) aynı binici ve pist tercihiyle ilk önerim. Uzayan mesafenin kendisine avantaj olacağını düşündüğüm 3 (ONURLUEFE) ve Özcan’la birlikte İstanbul’da boy gösterdiği son koşusunu benzer rakipleri önünde kazanan 4 (ACARTÜRK) bana göre yeterli olacaktır.

2.Ayak: Dişilerin bir arada start alacağı Şartlı mücadelede düzenli istikrarını koruyabilen safkan görünmüyor. Dört yarışlık kariyerinde tabela yakınlarında gezinen 9 (İŞARET) ve tabelayı sürekli zorlayan formuyla 3 (AYSEV) önderliğinde 7 isme yer veriyorum. Diğer tercihlerim sırasıyla 15 (SPECTACULAR SWORD), 13 (TATANKA), 8 (MYSTİC GREEN), 5 (GÜMÜŞ KAFES) ve 6 (PAÇİ) şeklinde olacaktır.

3.Ayak: Grup1 Veliefendi Koşusunda hazır kendisini zorlayan önemli rakipleri Altıncı His, Yeltay gibi isimler de yokken geçtiğimiz yılın benzer senaryosunu yine yaşarız diye düşünüyorum. 7 (SERDÜMEN) BANKOM

4.Ayak: Gösterdiği gelişimle birlikte 5 (STEEL MAN) bugün maidena veda edeceğini düşünüyorum. Kuponunu daha ekonomik yapmak isteyenlere alternatif tek önerimdir. Yarış tecrübesiyle 2 (HOPPALA EGE)‘nin kendisine rakip olabileceğini düşünüyorum.

5.Ayak: Authorized temsilcisi gördüğümde Toruk Macto ve Bici Bici gibi isimlerden sonra mutlaka duraksıyorum.  İyi bir temsilci daha oluşuyor gibi, bunu son yarışında gördük. 4 (LASTİNG MEMORY) bugün de favorim. Blaze To Win öz kardeşi 3 (TRİBUTE  TO JOSS) Halis ile bir araya gelişiyle daha da olumlu etki yaratarak finişe uzanabilir. Adeta uçuşa geçen idman görünümüyle 7 (MACCHİATO) ve 8 (NOVEMBER RAİN) kuponumda yer alır. Pist rekorunun çıktığı son koşusundaki performansını tekrarlaması durumunda 9 (MERTALİBABA) bu grupta söz sahibi olabilir.

6.Ayak: İki yarışında gösterdiği ivme 14 (ATİBA) mesafeyi yadırgamazsa bugün finişe uzanabilir. Daha önce benzer pist ve mesafe koşullarında çok daha iyi derecelere imza atan 3 (VİAREGGİO) ve 2 (MAKİNİST) çalışma performanslarıyla bugün kendilerini anımsatabilirler. Sentetiğe ilk defa adım atacak olan 5 (OSCURO) mesafeye ve binicisine olan yeterli tecrübesiyle devreye girebilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-3-4

2.Ayak: 9-15-13-3-8-5-6

3.Ayak: 7

4.Ayak: 5-2

5.Ayak: 4-3-7-8-9

6.Ayak: 14-3-2-5

Kupon Tutarı: 58,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

bol şans CAN

admin

Bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x