istanbul altili tahminleri barisci

22 EYLÜL 2017 CUMA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Sürekli bir arada koşmalarına alıştığımız safkanların mücadelesinde favorim METECİK(3). Uzundaki son koşusu ölçü olmamalı bence iyi idman durumuyla çok şanslı. Önde boş kalırsa GÜZELKAYA(8) tatlı bir süprize imza atabilir. İLGİLGE(2), THOR(5) ve ŞAHİN TEPESİ(4) de kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlar.

2.Ayak: Arap tayların maiden mücadelesi zorlu geçecek. Ağırlaşacak pistte TUĞALP(8)‘in çok iyi koşmasını bekliyorum. En sert rakibi formunda gelişme gösteren DALTON(3) olur. Diğer rakipleri şablonda belirttim.

3.Ayak: Ciddi bir süratin olacağını düşündüğüm koşuda SUHARRY(8), DUKE OF KENT(1) ve ZU HAT(6) kapışmasını izleriz sonlarda.

4.Ayak: Günün kalesi konumundaki BITCOIN(1)‘e iki rakip çıkardım. Etkili sprintine güvendiğim LEXINGTON FIRE(4) ile en olumlu koşularını sentetik pistte gerçekleştiren GRAYEMPIRE(3) bence kuponlarda bulunmalı.

5.Ayak: Günün en zevkli koşularından birini izleyeceğiz gibi görünüyor. LUCKY MOMENT(3)‘ın koşuya tempo vereceğini düşünüyorum. İstediği tempoda koşuyu götürebilirse birinciliğe en yakın isimdir. Selim Kaya ile çok iyi uyumu olan Mİ BOMBON(5) geçen sene bu koşuyu kazanmıştı bugün de etkili bir performans sergiler. Grubun tek üç yaşlı safkanı FLASHING GIRL(8) gelecek vaad eden bir isim kuponlarda bulunmalı.

6.Ayak: Son koşusunda yarışın son anlarında jokeyinin kırbacının kırılmasıyla teşvik alamayan MAHİR BEY(1) baş boyun farkla üçüncü kalmıştı. Devam eden formuyla çok şanslı. Son koşusunda tek önerdiğim AYŞOM(10) o gün üçüncülükte kaldı. İlgilileri cezayı binicisine kesmişler ki bence de haksız değiller. Burak Averbak’la bugün çok daha etkili bir koşu çıkarabilir.

Altılı Şablonum

1.ayak:3,8,2,5,4

2.ayak:8,3//10,1,11,5

3.ayak:8,1,6

4.ayak:1,4,3

5.ayak:3,5,8

6.ayak:1,10

Herkese bol şans…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuncay61

İst 2.altılım
1.2/6.10.11/7.6.8/1.4.6.7/8/6
Bol şanslar

ETC

Bol şanslar diliyor, tercihlerinizin ayaklarının uğuruyla, dörtnala koşmalarını temenni ediyorum.

1.AYAK: 23 Ağustos tarihli İstanbul 1400 KUM pist sınavında deyim yerindeyse birbirleriyle çekişen THOR ve İLGİLGE kanaatimce bu koşunun olmazsa olmaz ikilisidir. Tercihlerde birbirine denk stilleri olduğunu unutmamak gerekir. ŞAHİN TEPESİ’ni de bu 2 atla birlikte düşünmek istedim ama 4 Haziran ve 21 Temmuzdaki 1300-1400 KUM koşuları hakkında iyi bir izlenim edinememe sebep olduğu için tercihimde belirtmek istemiyorum.

2.AYAK: İlk koşusunda istediğini alamayan M.KAYA muhtemelen bu koşuda DALTON ile zirveye oynayacaktır. Son koşusundaki formuyla dikkat edilmesi gerekir. KUM pistte son koşusunda elde ettiği bitiriş derecesiyle dikkatimi çeken TUĞALP’i (YAĞIZAT ile rekabeti dikkat çekiciydi) GÖRÜNMEZ ve ALİŞİR’i başta belirtmek istiyorum.

3.AYAK: 23 Ağustos tarihli 1500 KUM koşusunda ZU HAT ile çekişme içinde olan, grubunun da en ağır kilosunda olması dezavantajına görünse de kilosuna alışık bir profil çizen DUKE OF KENT’in yine M.KAYA ile yeniden yıldızı parlayacaktır.

4.AYAK: Yaklaşık 4 ay aradan sonra yine S.KAYA idaresinde 1500 KUM pistte klasını konuşturan BITCOIN ve son 2 koşusunda klasını ortaya koyan FARİLYALI ihmal edilmemelidir.

5.AYAK: Ortalama mesafelerde 1.likleri ve 2.likleri bulunan ve özellikle 2 Eylül tarihli koşusunda LADY DERYA ve YAĞMURUN FISILTISI gibi gününde olan atları geride bırakarak 1.liğe erişen FLASHING GIRL ile kalitesi belli olan ve jokeyi A.SÖZEN’e alışık bir görüntüsü bulunan LUCKY MOMENT bu koşuda tercihlenmesi gereken atlardır.

6.AYAK: 13 Eylül tarihli koşularında grubunun en iyi derecelerini elde eden BELEKİ ve LAGUNA LADY yazarak ayak kapatılabilir.

1.AYAK: 2 – 5
2.AYAK: 1 – 3 – 8 – 10
3.AYAK: 1
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 3 – 8
6.AYAK: 3 – 4

3.84 TL

06 Cengo 06

Hepsi
8 geçen senenin en pahalı tayı burda gelsin artık TUĞALP BANKO.
4.5.6.8
1.4
2.3.5.7.8
1.10 Son ayakta barışçıdan olsun 😊

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x