bursa altili tahminleri

22 EYLÜL 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Müzmin maiden atı 5 – TEKMUTLU yine de favori. 1 – ABERAT ve güzel işleri ile 8 – AYÇANAZ rakibidir. Diğer isimlerinde yarışlarda dereceleri olmasa da düzgün galopları ile sürpriz yapabilirler.

2 – AYAK: 4 – KAFKASOĞLU iyi formu ile favori. Son yarışındaki tabelası ve güzel işleri ile 6 – CUKKA rakibidir. 1 – BURCUSULTAN ve 2 – KUĞU GÜZELİ mutlaka eklenir.

3 – AYAK: Son kazandğı yarışlarla 2 – KALANTOR favorim. Uygun grubu bulan 1 – HERGELE rakibidir. KG avantajı ile 4 – KALABALI favorileri zorlayabilir. 7 – KARADALGA sürpriz.

4 – AYAK: Uzun aradan sonra koştuğu yarışta güzel bir tanela yapan 7 – REŞİTBEY favorim. Son çim koşusu başarılı 11 – ZIPIR rakibidir.

5 – AYAK: Son yarışları ile 2 – ARMAGEDDON ve 6 – SWORD DANCING favoriler. 3 – WILD OF WESTPORT, 7 – ANALUX ve 4 – TİRAN sürpriz.

6 – AYAK: 2 koşu gören 4 – JUNIOR PIANIST’in uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

Not: iPhone uygulamasında reklam sorunu var. Yakında bir güncelleme yaptırılarak düzeltilecektir.

Kuponum

5-1-8 / H
4-6-1-2
2-1-4-7
7-11
2-6-3-7-4
4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar. kuponu yazarken ilk ayak 5 yerine 4 yazmışsın

binbastar

Bol şanslar,

BURSA1

Henüz pek etkili yarışlar çıkartamasa da kumda iyi işler yapacağına inandığım orijini ile ÇAKMAKBEY favorim.Son koşularına bakanın direkt yazacağı ancak birtürlü kazanamayan TEKMUTLU ve son dördüncülüğünde önemli sinyaller veren ABERAT öncelikli rakipleri konumunda.MEHMETBABA,HANIMINOĞLU,AYÇANAZ, TOYDEMİROĞLU ve ilk kez kuma çıkacak olan ZENDİNÇERAH burası karışırsa devreye girebilecek isimler.

Yakalamış olduğu formunu uygun grupta devam ettirebileceğini düşündüğüm KAFKASOĞLU bankom.

KALANTOR ve HERGELE grupta önce çıkan isimler.KARADALGA düzeldi bu kez etkili koşar.ADAAĞASI’nın klası bu grup için yeterli, KALABALI burayı kapatır.
BİLGİNADİR ve GÜMÜŞKUŞAK ikilisine öncelikli şans verdiğim koşuda BİJAN ve REŞİTBEY daha sonra.Etkili hazırlanan ESENPOYRAZ, ilk kez koşacak olmasına rağmen düzenli idmanda olan NARTKAN,güçlü orijini ile KARAŞEHRAZAT , yükselişe geçmesini beklediğim IRMAKSELİ ve son koşusu olumlu ZIPIR yazılabilecek diğer isimler.

Form durumları itibari ile ARMAGEDDON,LADY DI ve SWORD DANCING üçlüsü blok halinde yazılmalı.TİRAN, EKATERINA ve WILD OF WESTPORT daha sonra şans verdiğim isimler.

Bursa pistinde pist ayırdetmeden özellikle bu mesafelerde oldukça etikli yarışlar koşan, form durumunu beğendiğim,süratli gidecek koşuda bariyer dibinde 3-4 giderek son düzlük üzerinde arttırarak koşuyu çalmasını beklediğim SADIKAĞA zorlu program üzerindeki ikinci bankom

2-5-1-4-3-8-6-7
4 KAFKASOĞLU
2-1-7-3-4
2-5-1-7-4-6-10-9-11
2-5-6//4-8-3
2 SADIKAĞA

Oldukça zor bir koşu RAY OF SUNSHINE ve INTOCU öncelikli,AUBERON ve CASANOVA daha sonra.Etkili hazırlanan DARK KHAN , MISTER RIPLEY ve CIVIC sürprizde,65 KG ile tamamladığı son çalışmasında çok rahat gözüken STEEL WIRE dışarıda kalmasın

AYKARA ve KUTLUHAN arasında geçmesini beklediğim mücadelede MUTLUHAN,NURAĞA,REİSEMİR ve ilginç orijinli İLBÜKE daha sonra.

Yükseltmiş olduğu form grafiğinin ardından son kazandığı koşusunda oldukça beğendiğim ALİBELGİ bir kez daha kazanma kapasitesine sahip, bankom.

BURSA2

2-5-1-7-6-10-9-11
2-5-6//4-8-3
2 SADIKAĞA
4-3-1-2//5-6-10-8
1-2-4-5-6-9
17 ALİBELGİ

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

bay uzman

bursa güvendigim bankolar üzerine kuracagım

5 TEK MUTLU ARMEGEDDON İNTOCU BOL ŞANSLR
YEDİLİ PLASEM CAF CUF İÇİN
1.4
7.11
2
1.6
3
5
17..8

06 Cengo 06

Herkese bolşanslar😊

Eko

4.koşu 7 resitbey
6.kosu 8 aylisko
9. Koşu 15 nurgucu
Bolsans

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x