Ana Sayfa / Tahminler / 22 Ekim İstanbul Atılı Ganyan Tahmin ve Yorum

22 Ekim İstanbul Atılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 9-CANA KIR güzel dereceli işleriyle favorim.Kaliteli isimlerden 3-ERBABAM en yakın takipçisi.4-HASAN ABİ diğer bir ihtimal.

2.AYAK : Günün satış koşusunda her nekadar ön plana çıkan isimler olsada karmaşık bir maiden mücadele gibi.Hertürlü sonuca açık olan koşuya HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.Zira satış koşuları genel itibari ile favori atların kazanma oranı yüksek görünsede bu sürpriz bitmeyeceği anlamı taşımaz.

3.AYAK : Yaşı ve tecrubesi itibari ile eksikleri olsa da 4-KECHICHE üstün formuyla yeniden kazanabilir.Bir dönemim şampiyon safkanlarından 7-BAŞKAN NEXIA favorinin en sert rakibi.6-KIMURA ve zor bir dönem geçirsen 8-ONLY bu yarışta çıkışa geçebilir dikkat edilmeli.3-SECRED FIGHTER sürprizde değerlendirilebilir.

4.AYAK : Yarış hayatının iki koşusunuda güzel derecelerle kazanıp kalitesini ortaya koyan 2-CREE MAX yoluna devam eder.

5.AYAK : Günün sancılı koşusunda 7-BAYDARŞAH favorim alternatif arayanlara şiddetle öneririm.Bir süredir yarış görmemiş olsada 4-BİLGEKURT kesinlikle ihmal edilmemeli.İyi bir çıkış yakalayan 6-KIRKPINAR grup sert olsada formuyla kazanabilir.8-BAYHAN ve 9-KASTAL şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Girdiği sert mücadelerde dahi kolay kolay yarıştan kopmayan 2-KARA ADİL geceyi kapatmasını beklediğim isim bankom.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 9 - 3 - 4

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 4 - 7 - 6 - 8 - 3

4.AYAK : 2

5.AYAK : 7 - 4 - 6 - 8 - 9

6.AYAK : 2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
selcuk
Ziyaretçi
selcuk

1ayak 3-4-1-8 (2)ayak (4) 3ayak 9-10 4ayak (2) 5 ayak 8-9- 6ayak 2-3-4-13-9 istanbul altılısı

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

bol şanslar

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.