ankara at yarışı tahminleri

22 EKİM 2020 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RISING)

1.KOŞU: 3-SÖNMEZBEY koşudaki favorim olsa da , 2-WILD ROSE , 1-PEACE RUBY , 5-TRIPLE HUGE ve 4-MI VICTORIA sağlam kuponlara yazılacak safkanlar.

2.KOŞU: Grup koşular kazanmış kalite Hard Baby’nin kızı 4-HARD OFF HÜSNE ilk koşusunda grubun arkalarında bekleyip sonlarda Pür Dikkat’le birbirlerini sürükleyerek güzel bir sprinte imza atmıştı. Bugün gelişen nefesi ile koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. Eksik koşması halinde Bu defa Hişman’a teslim edilen 2-CHROME HEART koşuyu bitirebilir.

3.KOŞU: İlk defa çime çıkacak olsa da süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda etkili gelebilecek 3-KÖSEF favorim.Önde gidecek safkanların hemen arkasında olacak 1-AYPARS rakibidir. Geçen yarış potada kaybeden 2-CANKATAN ve yine sonlarda etkili gelebilecek 7-KAÇER KIZI diğer şanslı isimler. Koşunun sürprizini 8-TAŞANTAY’dan bekliyorum.

4.KOŞU: 10 boy geç çıktığı koşuda şansını baştan kaybetmiş gözükmesine rağmen oldukça ara kapatan 2-MARS starttan normal çıkarsa bu mesafede kazanmasını beklediğim isimdir.

5.KOŞU: Uuzn mesafedeki son üç koşusu gayet başarılı olan 5-DİZDARIM koşudaki favorim. 2-KESVACANGÜN , 3-ASLANSEDA , 4-HAYIRLIKIZ ve 7-SEVİNSEVİL rakipleri olacaktır. Tutarsız performansına rağmen 8-NAZARNAZ sürpriz hanesine eklediğim isim.

6.KOŞU: Sonlarda etkili gelen ve formda olan isimlerden 4-SIKINTI YOK ve 3-ACIDİLLİ FATİH birlikte değerlendirdiğim isimler olacak. Geçen koşu Pratik Nevzat’ın presine maruz kalan bu koşuda ise önde tek başına tempoyu belirlemesini beklediğim 7-AGAH yeterli avansı alırsa sürpriz yapabilir.

ANKARA I
1.AYAK: 3,2,1,5,4
2.AYAK: 4,2
3.AYAK: 3,1,2,7,8
4.AYAK: 2
5.AYAK: 5,2,3,4,7,8
6.AYAK: 4,3,7
Kupon bedeli: 63 TL

7.KOŞU: Bu sezon iki koşu gören ve çok uygun grupta start alacak olan 4-MONTEVERDE bankomdur.

8.KOŞU: Çok formda isim 4-MALONES kazanmaya en yakın safkan. Sonlarda sıkı gelebilecek 5-PRINCESS DI ve seri safkan 2-INNOVATION rakipleri konumundadır.

9.KOŞU: Başarılı performansı ile 7-MOONLIGHT SONATA maidena veda edebilir.Lucky Foot’un kardeşi 6-JACINDA rakibi olacaktır. 1-ANGEL OF LUCKY , 5-İNCİ TANESİ ve 4-HOLLYWOOD GIRL sürpriz uğraşında olacak safkanlar.

10.KOŞU: Uygun rakipleri ve uygun kiloyu bulan 9-OĞLUM SERKAN koşunun da favorisi olacak.1-BAŞAR, 2-ARABIAN PRINCE rakipleri olacaktır. 4-CANBEŞİRCAN koşunun sürpriz ismidir.

ANKARA II
1.AYAK: 5,2,3,4,7,8
2.AYAK: 4,3,7
3.AYAK: 4
4.AYAK: 4,5,2
5.AYAK: 7,6,1,5,4
6.AYAK: 9,1,2,4
Kupon Bedeli: 75,60 TL

70. Ankara Koşusu için kayıtlar tamamlandı

3 yaşlı İngiliz taylarına mahsus, yılın son klasik yarışında kesin kayıtlar belli oldu. Erkek Tay Deneme ve Gazi Koşusu galibi Call To Victory’nin de kaydolduğu 70. Ankara Koşusu, yıllar sonra yeni bir Triple Crown başarısına sahne olabilir.

75. Yıl Ankara Hipodromu çim pistinde koşulacak 2800 metre mesafeli Ankara Koşusu’nda kayıtlar 18 Ekim Pazar günü tamamlandı. Koşuda birincilik ikramiyesi 400.000 TL olarak belirlenirken, toplam dağıtılacak ödül tutarı ise 1 milyon TL’yi aşacak.

6 tayın yer aldığı kayıt listesi şöyle;

1 Call To Victory Ayşegül Kurtel
2 Handsome Hero Aytuğ Atalay
3 Kingsman Adem İpek
4 Lord Of Game Recep Avşar
5 Powerman H. Hüseyin Temel
6 Uğurbey Atilla Seriner

Triple Crown ve Call To Victory

3 yaşındaki bir İngiliz tayının farklı mesafelerdeki 3 klasik koşuyu (Erkek / Dişi Tay Deneme, Gazi Koşusu ve Ankara Koşusu) kazanması halinde tamamlanan Triple Crown (Üçlü Taç), at sahibi için önemli bir ödül ve büyük bir prestij kaynağıdır. Türk yarışçılığında bugüne dek 8 safkanın ulaştığı, ancak 2001’den beri görülmeyen bu tarihi başarı, 24 Ekim Cumartesi günü Call To Victory ile yeniden gerçekleşebilir. Bu yıl Erkek Tay Deneme ve Gazi Koşusu’nda zafere adını yazdıran şampiyon safkan, Triple Crown’un son ayağı olan Ankara Koşusu’ndan da galibiyetle ayrılırsa sahibine 1.750.000 TL’lik ekstra bir ödül kazandırmış olacak.

Yarışçılık tarihimizde bu başarıyı elde eden 8 safkan şöyle sıralanıyor;

G1 Ankara Koşusu için jokey deklareleri 22 Ekim Perşembe günü yapılacak.

Yazar: RISING

guest
71 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sadrazam

Tüm dostlara selam olsun. Uzun bir aranın ardından bugün koşulacak Ankara koşuları yorumlarım aşağıda ki gibidir.

1. Koşu : (3) SÖNMEZBEY ve (2) WILD ROSE ayırımsız yazılmalı. Koşu bu iki safkanın dışına çıkarsa erkek dişi düşünmeden HEPSİ olmalı. Yine de sıralamam şablonda olacak.
3-2 / 5-4-1-6-7

2. Koşu : Hani bir tabir var ya kılçıksız tek olur. İşte (4) HARD OFF HÜSNE bu tabire net uyan bir safkan. Hem anneden hem babadan çok güçlü bir çim pedigrisi var. Koşu hayatının ilk startında Gökhan koşuyu çok gerilerde kabullendi ve son düzlükte geçildiği rakibiyle birlikte uzun sprintleri seyretmeye değerdi. Bugün Gökhan aynı hatayı yapmazsa kılçıksız kazanır. BANKOM.
4- HAR OFF HÜSNE

3. Koşu : Normal şartlarda (1) AYPARS, (2) CANKATAN ve (4) ARZU GELİN dışına çıkmaz görünüyor. Ama her ne kadar babaları farklı olsa da anneden kardeşi KARA MUSTAFA olan (3) KÖSEF bu koşuda ne olur ne olmazım. Bir de bombaya (7) KAÇER KIZI ekliyor ve geçiyorum.
1-2-4-3-7

4. Koşu : Son KV koşusunda starttan 10 boy geç çıkmasına rağmen 3. lükle yetinen (2) MARS ve daha önce geçmeyi başardığı rakibi (1) THE DERWISH yeterli.
2-1

5. Koşu : Eküriler hariç kim gelse neden diye sormayacağım bir grup olmuş. Pencere kalmasın ekürileri de ekleyip HEPSİ diyorum.
HEPSİ

6. Koşu : Bana göre 2 safkan arasında bitmiş bir yarış. Artık kimin nefesi yeterse kazanır. (4) SIKINTI YOK ve (1) ÇAKMAKŞAH
4-1

1. ALTILIM
3-2 / 5-4-1-6-7
4- HAR OFF HÜSNE
1-2-4-3-7
2-1
HEPSİ
4-1

7. Koşu : Gruba baktığımızda (4) MONTOVERDE kim bunlar kim diyeceksiniz. uzun aradan sonra yarış görmüş 2 tane 4. lüğü var vsvsvs.. Ancak bu mesafe bu safkan için sıkıntılı, kısaca mesafe kısa. Bu nedenle (1) AKON, (5) SOLID BROTHERS ile bu grubu geçiyorum.
4-1-3

8. Koşu : Bu rakiplerini daha önce geçen (2) INNOVATION bankomdur.
2- INNOVATION

9. Koşu : Son 2. liği kayda değer (7) MOONLIGHT SONATA ve güçlü bir çim orgine sahip (6) JACINDA ve (5) İNCİTANESİ bu grup için yeterli
7-6-5

10. Koşu : (9) OĞLUM SERKAN ve (1) BAŞAR bu grubun üzerinde performanslara sahip safkanlar, son haftaların çıkışta safkanı (2) ARABIAN PRINCE ve (3) YILMAZ HOCA yeterli görünüyor.
9-1-2-3

2. Altılım
HEPSİ
4-1
4-1-3
2- INNOVATION
7-6-5
9-1-2-3

TÜM DOSTLARA BOL ŞANS.. SAĞLICAKLA KALIN

sadrazam

Ben Hayatımda böyle kolay yarış veren jokey görmedim. Gökhan bu kadar iyi yerde yarışı sürdürürken, nasıl becerdin kendini sıkıştırmayı. şaşkınım şu an….

Aksacli

Bol şanslar sevgili admin…

admin

Bol şanslar Aksaçlı, kupon paylaşımlarını her zaman bekliyoruz.

Ahmet

22 Ekim Perşembe Ankara tahminleri diye başlık atmışsınız ama tahmin yok.. Tahminsiz tahmin verildiğini de ilk defa görüyorum ?

admin

Böyle oluyor bazen yorum atılabilmesi için.

Ahmet

Peki ben de küçük bir altılı yazayım o zaman
Ankara 2
2,3,5
1,2,3,5
4
5
6,7
1,2,9
5.04 TL

admin

Bol şanslar

Havasi

tahmın verecek olan paylasımda bulunacak arkadaslarımız ıcın admın sayfayı acmış ne var bunda anlasılamayan

Havasi

ANKARA2

3.2.7.9.10
1///5.4
4
1.3.4
7.6.4.9
2.9.3.4.10

Bol şans
63.-TL.

admin

Bol şanslar Havasi

gizli26

ISTANBUL 1
2.5
4.6.9
4.3.///.H
2.1
5.2.3.4.1
1.2.3.5

Admin ve tüm BANKO TAHMILER ailesine bol şanslar

AtahanKaya34

Bolşanslar gizli başlık yanlış yazmışsın sanırım haberin olsın Ankara olcak

gizli26

Teşekkür ederim ANKARA olacak

Mustafa 1324

Admin ve site sakinlerine selam
Call to için triple crown çok zor. Koşmama ihtimali var nazar değdi şampiyona sağlam nazar.

admin

Selam Mustafa. İdmanda mı sakatlandı, koşu hayatı bitti yazanlar olmuş.

Mustafa 1324

Sen onlara bakma dün biri beni aradı sordu anlattım sıkıntısını oda maşallah yazmış bi kaç yere sosyal medya hesabından pay etmiş ekibi söylemiyor çünkü orada koşacak başka bi safkanları var birde koşar gene iğne olur ağrı kesici gene koşar yarış hayatının bittiği fakan yok molet oldu atlardaki büyük sıkıntılardan biri aslında molet 2800 acı verir girerse kazanamazmı kazanırda bunları kolay yer mesafe fark etmez koşup koşmayacağı bugün belli olur ama sıkıntısı var

turgay

1.05 e koşmaması için dedikodu olabilirmiş?

Mustafa 1324

Sadece gülüyorum ben sıkıntısının ne olduğunu yazdım ayağı çatlak diyende var yarış hayatı bitti diyende var şimdi bide bunu duydum sen boş ver onları kurtel atı bursada ise tüyüne kadar bilirim molet oldu koşar 5 tane iğneye bakar olay ama kurtel gibi biri koşmasına izin verirmi orası sorun ister şampiyon olsun ister maiden tayı önce at sağlığını düşünür öyle sağdan soldan duymalara inanma molet sıkıntısı var sayın nimet arif kurtel yakından tanırım 6lı oynamaz hiç bir zaman ganyan ile ili olmaz ne alaka 1.05 koşsa onun için koşmasa ne paradan ziyade 3 lü taç fırsatı var adamın elinde herkeze nasip olmaz bu olay.

ozcanbek

Mustafa Merhaba nasılsın uzun aradan sonra tekrar bi araya gelebildik inşallah bir arada oluruz kocaeli yorumun var mı hayırlı akşamlar diliyorum

Mustafa 1324

Ozcan merhaba iyilik diyelim iyi olsun teşekkür ederim uzun zamandır yoktun hoş geldin diyeyim.

Mustafa 1324

comment image Kocaeli oyunum çok güvenmesemde izlemelik kendi tuttuklarını ekle derim bol şans olsun

admin

Bol şanslar, benzerini yaptım bende.

admin

4-8 de ikili almıştım kalana amorti geldi :)

Mustafa 1324

İyi başladın iyi bitsin bari yalnız gündüzeli o kadar rahat gelen atı niye tutarak geldi anlamadım atmı kaydı korkttumu o geliş ile kazanması lazımdı?

admin

Zaten önüne değil solundaki atlara bakıyor :)

Mustafa 1324

5 dakika kala 3 tane at yazdı arkadaşlar eklemesini yaparken iptal ettik yetişmedi kısmet işte bu tutar şimdi
Akirem
Tabela 3 numara
Son ayak tutana iyi koşucak dediler 5 li yaparsan falan eklersin ben bunlarıda yazıcam
Sanada bol şans olsun admin.

admin

Kocaeli para yapmış, pisi pisine kaçıyor Mustafa. Altılı var mı sende.

Mustafa 1324

Bugün boşa kürek çektik 5 liyi almam lazımdı mustafa son ayakta tutana ve çok yakın yap bırak dedi biz 4 at daha soktuk araya ama 5 linin 2 ayağında 8 yok 3 atta yarın bursaya kısmet artık böyle olunca hırs yapasım geliyor ?

admin

Benim 5li’de son ayakta gitti. Bursa’ya kısmet olsun, hırs yapmadan :)

Mustafa 1324

Bi anımı paylaşayım
Bi gün semih katı at sahibi halef katı yanlarında aytek dülger 2 si jokey terminale geldi yanıma emanetleri var gidecek çay içtik emanetlerini gönderdik heo beraber bursa 6 lısı yapıyıruz biz semih ile karışmadık halef ile aytek 6 lıyı yaptı oyunu yatırdık o gün halef cezalı aytek at binmiyor 1 ayak koştu bizde iyi bi ganyan var hemen telefon geldi aytek e 4 ayakta apranti rapor almış gel sen binecek sin dediler tamam dedi hepsi gitti hipodroma 4 ayak koşucak 8 at var 5 i bizde bizde olmayan ata aytek binecek geldi kazandı bide bundan bişey olmaz diyip yazmadı kupona biz 5 te kaldık 6 lıyı 5 kişi bildi 6 lıyı yapan aytek bizi yakan aytek? o zaman bi hırs yaptım hepsi benden illah etti hergün deyim yerindeyse bana kazandırmak için koştular sonra abi sen bidaha hırs yapma bizide bitirdin diyip benden uzak uzak kaçmaya başladılar hırs yapmam zaten ufaktan ufaktan oynarım bugün ki gibi ne oyunlar bıraktık ufak oynadığımız için ama ben işin zevk yanındayım büyük oynayıp bi kaç oyun kaybetsem kimseyi rahat bırakmam ? sağlıcakla

admin

Duyduğum en iyi altılı anısı oldu bu. 6 lıyı yapan aytek bizi yakan aytek :))

Mustafa 1324

comment image
Bugün var bi kısmetsizlik 3 yerine 2 işaretlemişim 2 nin ne işi varsa buda bi başarı ?

admin

Fena da para vermez senin atlarla. 2. altılıya kısmet olsun.

stalingrad

gazi şampiyonları ankara 2800 de zaten zorlanıyor bence koşsada geçilme ihtimali yüksek

admin

Dediğin doğru ama bu at biraz farklı, sermayeli kazandı koşularını.

stalingrad

evet ama lord of game 2800 yapacagını dusunuyorum ben grandın rekorunu gecse graystrom gecebılırdı onun gazısı call to dan ıyıydı .at zaten süper onda şüphe yok ama sanki ankara pistinde lord of gıbı ben öyle hisssediyorum

Veli Kaya

Ank.1
2
2
H
1
H
4
5.04 lira

Murat

1 koşuda 5 mu tek geçsem yoksa 2.koşuda 4 mü tek geçsem karar veremedim

ihatar

Bir Ankara da ben bırakayım
1.koşu:1,3,5
2.koşu: 1,4
3.koşu: 2-1
4.koşu: 1,2,3
5.koşu: 3,5,8
6.koşu: 8,4
7.koşu: 2
8.koşu: 6,1/H
9.koşu: 6,7,8,9
10.koşu: 1,2,9
Herkese bol şanslar dilerim.

ihatar

Eyvallah Dostum sana da bol şanslar dilerim

admin

Tahminler yazıya eklendi.

admin

Bol şanslar Rising.

stalingrad

ank1

5.6.7

4.5.10.6

5.3.1

2

H

4

bolşanş

ilahi at kuyrugu

Ankara yarışlarının yeri nedense hep farklıdır bende. Tüm site sakinlerine başta rising olmak üzere emeklerine sağlık bol şans

ilahi at kuyrugu

Ankara 1. altılı
1.ayak 1.2.3.4.5
2.ayak chrome heart ın önde koşması bence hard off hüsne için bi avantaj tek atıyorum 4
3.ayak Sürpriz beklediğim yarış favorim agustos ayında burda bu mesafede kv koşmuş kınalı sultan 5 (son yarışında dışa savrulunca cok zorlamadı A.Kacmaz, bugun ise 1 numaralı starttan başlıcak ben herseyi lehine yorumladım)
4.ayak 2
5.ayak Dişi yarışı sürpriz gelebilir H
6.ayak H
25.20 TL

jrasrpn

Selamlar admin kupon ne zmn paylasacaksin acaba

admin

Selamlar, herhalde 1 saate kadar oynarım.

ozcanbek

Admincim merhaba nasılsın uzun aradan sonra tekrar bir araya gelebildik ve Kocaeli yorumun var mı hayırlı akşamlar

admin

Bakamadım bugün maalesef. İyi akşamlar

demirfaruk

ANKARA 2
5.4.7
1.3.5
4.5.8
4
7.6.8.9
1.9.2.3…BOL SANS

Doktor

3
2
1-2-3-4-7
1-2
1-2-3-4-5-7
1-3-4-5-7
Herkese bol şans.

Sivasli

Ankara 1

5
4
5
1 2 3
1 2 5 7 9
H.E P S I

ADMİN RISING VE BÜTÜN ARAKADASLARA BOL ŞANS LAR

Şener1903

Selamlar bol şanslar.

Bilet no 5A15-5733-5EE7 Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 22-10-2020 12:55:01 Hipodrom 75. Yıl Hipodromu
Koşu 1 Misli 1
Bahis sayısı 300 Tutar 21,00 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı

1.Ayak
2 – WILD ROSE
3 – SÖNMEZBEY
4 – MI VICTORIA
5 – TRIPLE HUGE

2.Ayak
2 – CHROME HEART
4 – HARD OFF HÜSNE
5 – HİLAL SULTAN

3.Ayak
2 – CANKATAN

4.Ayak
1 – THE DERWISH

5.Ayak
1 – AYDANKIZ
2 – KESVACANGÜN
3 – ASLANSEDA
4 – HAYIRLI KIZ
9 – EZHANIM

6.Ayak
1 – ÇAKMAKŞAH
2 – HÜRADAM
3 – ACIDİLLİ FATİH
7 – AGAH
8 – ATLAS ÇİÇEĞİ

bypatron

Herkese Bol Şanslar

2.Altılı Tahminim

1.Ayak Hepsi
2.Ayak Hepsi
3.Ayak 4,5,8,2,1,6
4.Ayak 4-Malones
5.Ayak 6-Jacında
6.Ayak 9,1,2,4,3

Şener1903

Rising, 9.koşuda 8 numarayı yazmamanın bir sebebi var mı? Benim oyunumda tek çünkü merak ettim. ?

derince

__hepsi denilecek ayakta çok geri planda olsada boş kilosu Ankara’yı seven pilotuyla 9 ezhanim bankom.

__kalitesine inandığım hur adam favorim
siralama 2314

–son yarışı ile düzelen Akon, başta 1246

–denk grupta supriz bekliyorum hepsi

-Yeterli piskinlige ulaşan 7 moonlight sonata bankom

— oglumserkan mesafeyi bitirebilir.
İki rakibiyle geçiyorum 924

Buca06

KENDİMCE ANKARA -2- KUPONUM:
Adminim, RISING selamlar ve bol şanslar diliyorum.

1.AYAK: 1 *** AYDANKIZ
2.AYAK: 1-3-4-5-8
3.AYAK: 1-2-3-4-5-6-8
4.AYAK: 1-2-3-4-5-6
5.AYAK: 6 *** JACINDA
6.AYAK: 1 *** BAŞAR

Sağlıklı günler olsun….

Doktor

7
1-2-3-4-5-7
1-2-4-5-6-8
2-4-5-6
7
1-2-9

Bol şans herkese.

silivrili

Herkese selamlar bol şanslar
5.2.4.3.7
7.5.4.1.3
4
5.4
6.7
1.9.2

O Gemi Buraya Gelecek

Bilet Detayı

Bilet noDC41-10F3-5EE7Tarih22/10/2020 15:00:08Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu5Misli1Bahis sayısı7056Tutar493.92 ₺DurumOynandı

1.Ayak

1 – AYDANKIZ

2 – KESVACANGÜN

3 – ASLANSEDA

4 – HAYIRLI KIZ

5 – DİZDARIM

6 – PRENSES DERYA

7 – SEVİNSEVİL

8 – NAZARNAZ 

9 – EZHANIM

2.Ayak

1 – ÇAKMAKŞAH

2 – HÜRADAM

3 – ACIDİLLİ FATİH

4 – SIKINTI YOK

5 – AKARNEJAT

6 – KALFALARBEYİ

7 – AGAH

8 – ATLAS ÇİÇEĞİ

3.Ayak

1 – AKON

2 – ALKANDROS

3 – KALKANDERELİ

4 – MONTEVERDE

5 – SOLID BROTHERS

6 – AYBÜKE

8 – UNCHAINED MELODY

4.Ayak

2 – INNOVATION

4 – MALONES

5.Ayak

1 – ANGEL OF LUCKY

4 – HOLLYWOOD GIRL

5 – İNCİTANESİ

6 – JACINDA

7 – MOONLIGHT SONATA

8 – PENTHESILEIA

9 – SOUL OF NYX

6.Ayak

9 – OĞLUM SERKAN

Buca06

KENDİMCE KOCAELİ -2- KUPONUM:
Herkese selamlar ve bol şanslar diliyorum.

1.AYAK: 1 *** AL SERDİL
2.AYAK: 1 *** SİDELİ
3.AYAK: 1-2-3-4-5-6-7-8-9
4.AYAK: 9 *** CİHANIN GÜLÜ
5.AYAK: 1-2-3-4-5-6-7-9
6.AYAK: 11-16

Sağlıklı günler olsun….

stalingrad

koc 2

H

1.3.6.9

1.3.6.7

6

1.4.5

6

BOLŞANŞ

admin

5li
1-3-5-7-9
4-6-8
6-7
3-4-5-6
1-5-8

erol5225

bol şanslar sitenin tüm yorumcularına ilk defa birinci altılı yapıyorum bursa. 1 altılım. 4.8.9./1.2.8.9./1.2.5.6./5.3./9.2.6.3./3./BOL ŞANSLAR DİLİYORUM HAYIRLI HAFTALAR OLSUN

dodin67

Bursa 1. ALTILI
Herkese Bol Şans Dilerim..

1.Ayak
9 – SILENT RAIN
2.Ayak
1 – KAZANLI
6 – SEHERGÜL
12 – GÖZNURU
3.Ayak
3 – BABAMEDET
4.Ayak
3 – APRIL ONE
5 – STAR SCREAM
7 – ZIRCONIUM
8 – CATCH THE RHYTHM
5.Ayak
1 – YARİSSA
2 – BAWEPİR
7 – BUKEFALOS
8 – BADİNHAN
9 – İŞİNİBİLİR
6.Ayak
1 – REDAMANCY
2 – AFTER DOWN
3 – YEŞİL IŞIK

71
0
Tahmin paylaş.x
()
x