Ana Sayfa / Tahminler / 22 EKİM 2019 SALI DİYARBAKIR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM ALANI

22 EKİM 2019 SALI DİYARBAKIR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM ALANI

22 Ekim Salı Diyarbakır at yarışları paylaşım alanı.

Diyarbakır altılı ganyan programında 8 koşu var ve altılı ganyan 3. koşu ile saat 14:30'da başlayacak.

Tahmin, yorum ve kuponlarınızı bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

Zühtü Erişen Koşusu’nu ALLEGRO FIDDLE kazandı

Eski Başkanlarımızdan merhum Zühtü Erişen adına düzenlenen dişi İngilizlere mahsus koşu, G1 düzeyli önemli yarışların koşulduğu 20 Ekim Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti.

3 yaşlı dişi İngiliz taylarına mahsus (Açık-G3/D) koşuya 7 safkan katılım gösterdi. Son startında A2 Kızkulesi Koşusu’nu kazanma başarısı gösteren, Vefa İbrahim Aracı’ya ait doru dişi tay ALLEGRO FIDDLE (Native Khan - Hey Fiddle Fiddle / One Cool Cat) jokeyi Ahmet Çelik idaresinde birinci oldu. Emre Alan antrenesindeki safkan böylece üst üste üçüncü galibiyetini elde etti.

Haralar Koşusu’nda zaferin adı BAŞ HÜKÜMDAR oldu

İstanbul yarış sezonunda 3 yaşlı Araplara mahsus son G1 mücadele olan Haralar Koşusu 20 Ekim Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti. 11 tayın güçlerini sınadığı bu önemli sınav etkileyici bir performansa sahne oldu.

Sentetik pistte 1400 metre mesafede koşulan 380.000 TL birincilik ikramiyeli yarış, programın 4. mücadelesi olarak saat 15.30’da gerçekleşti. Cem Kartal’ın sahibi, Nevzat Selçukoğlu’nun yetiştiricisi, Ramazan Altunbaş’ın da antrenörü olduğu BAŞ HÜKÜMDAR (Haberkan - Gündoğuşu / Yaşarcık) jokeyi Özcan Yıldırım ile koşuda zafere ulaşmayı başardı. Yarış hayatının 9. mücadelesine katılan al erkek tay ilk G1 galibiyetini elde etmiş oldu. Safkan daha önce Akbatur Koşusu’nu (G2) kazanma başarısı göstermiş, G1 düzeyli Çanakkale Zaferi ve Hatay Koşularından ikincilikle ayrılmış, G2 Kazım Karabekir ve Aziziye Koşularında da tabelanın son basamağında yer almıştı. Haralar Koşusu’nu 2013’te BAŞSEKLAVİ isimli safkanla kazanan jokey Özcan Yıldırım ise ikinci kez bu başarıya ulaşmış oldu.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
bilseydim
Üye
bilseydim

iyi geceler olsun üstad,yarına bol şans diliyorum.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

1.kosu 8 deros
7.kosu 4 kismetli 6 can oprah ekurilei
8.kosu. 15 topanga

bilseydim
Üye
bilseydim

on yıl ara vermiş ve yedi aydır tekrar başlamış başarısız bir yarış sever olarak sadece tahmin ediyorum,gelmeyecek atları daha iyi buluyorum sanki.
3,4,5,6,7,10,12
4,10,14,9
5,6
4,10
5,6
11,12,13
iyi geceler cümleten

raMAN
Üye
raMAN

yazdıklarının dısında kalanları mı yazalım :)bol şanslar :))

bilseydim
Üye
bilseydim

bir ihtimal..

AVCI
Üye
AVCI

ADANA
Şablonum adminim

1.4
5 tek
7.8.9
4.5.7
3.8
2.4.9

herkese bol şanslar

RISING
Üye
RISING

DİYARBAKIR

4
9,10,12
2,11
4,8
3,10,11
2,4,5,15

Vakit geçsin kabilinden Diyarbakır:) Herkese bol şanslar..

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

sevgili BİLSEYDİM rumuzlu arkadaş başarısızlık nedir? oyunlar kurulu satılmış olursa ne yapabilirsinizki: hafta sonları adamlar tv ye çıkıp para karşılıgı saatlerce yorum yapıyor kimisinin atı var kiminin yüz tane tanıdıgı at sahibiçogu gazetede yorum bile yazıyor AMA BAŞARI VARMI YOK.
dün yazamadım son ayak neden 6 gül pembe gelmez diye gülpembenin başka bir yerde maiden koşusuna kaydını görmüştüm galoplarına baktım öyle gelecek bir tay izlenimi vermedi .
BUGÜN ..ROBİNİN ATI…CİBEK OGLU. CAN OPRAH CAN DOSTUM VE TOPANGADA GİBİ İSİMLERDEN İYİ YARIŞ BEKLİYORUM SİZLERDE İNANDIGINIZ GÜVENDİGİNİZ İSİMLERİ EKLEYİP KÜÇÜK BİR KUPONLA AMAÇ HEYECAN OLSUN ÇÜNKÜ ADANA PROGRAMI GÜZEL VE BENİM 2 TANE SAGLAM BANKOM VAR

a.41
Üye
a.41

Sayın by uzman
Adana tahminleriniz ne zaman gelecek

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

1 SAATE YAZARIM

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

a.41 şu anda tam olarak bazı etkenleri bekliyorum çünkü artık öyle bir zamanına geldikki bazı at sahiplerinin kontrolünde gelişen olaylar var. ve bu yüzden yarış camiasına sürekli haftada bir ayda bir yeni yeni at sahipleri çıkıyor geliyor..
çünkü belli başlı o at sahiplerinin kurallarına uymadıgınızda atınız tayınız ne yarış kazanabilir ne başka bi şey yok olup gidersiniz ya uy ya kaybol felsefesi…
dünde bahsettim ya 13 engin alagözün tayını getirecekler BAKIN TAY GELECEK DEMEDİM GETİRECEKLERMİŞ DEDİM….
bugün ise özellikle diyarbakırda 1…2…3.. atlarla kurulan bir kurgu vali koşusunu saymıyorum….oraya kimi tutuyorsanız yazın bu gelmez o gelmez demeyin yazın bilgi bu yönde…
ben bugün şablonuma güvenin diyemem diyarbakır için sadece küçük bir kuponla bütçenizi sarsmadan oynayın..
ilk ayak eküriler (8.6) ikisinin birden şansı var 12 arap aho..4 king odessa siz tuttugunuz varsa ekleyin
2.ayak. 9 çakır yusuf için ahırdaşalrıyla beraber onların destegini alıp bir diger ahırdaşalr olan. bakın eküri demiyorum ahırdaş..7 oglum recep ve mert baba.
bu isimler 10 numara gündogarkene rakip olmaya çalışacak isimler 7.9.10.
siz inandıgınız ismi yazabilirsiniz.
3 bakın burdada eger 2.ayakta 9 çakır yusufla kazanamazlar ise burda da 11 cibek ogluyla devereye gireceklerdir..vali koşusunda yazı tura atın ve tuttugunuzu yazın burayı bulan altılıyı yakalar.4 kazazade nin bile yarışa gidecegi bir koşu..ve 2.şanslı isim olur 4 kazazade.11.4.2 cevher.
4.ayakrobinin atı favori haklı favori ve yazımın başındada belirttim bazı yerlerde belli başlı isimlerle kurulan bir düzen ve bu düzene uymak adına 10 numara hewal roy ile işi bitirebilirler
4.10
5.ayak.burdada ahırdaşalrın savaşında antrenörlerin savaşında.baltalarmı? çiziklermi? 2.(4.6)…
son ayak.15 topanga tek olur yazdım ama yüzde yüz diyemem
siz tuttugunuz ismi ekleyin ben sadece şablon yaptım ve bu şablonumunda tutacagına garanti veremem.
amaaaaaa.
8.koşuluk programda..
8 DEROŞ…11 CEFAKEŞ….8 ICE BOX..9 ÇAKIR YUSUF..11 CİBEK OGLU 4 KAZAZADE.HEWAL ROY ROBİNİN ATI. 2 CANDOSTUM…15 TOPANGA..
BU İSİMLŞERİ MUTLAKA KUPONLARINIZA İLAVE EDİN DERİM

RISING
Üye
RISING

Sadece bizim ülkemize mi mahsus bilmiyorum, öğrenciler zayıf not aldı mı öğretmen verdi olur, iyi not aldı mı da ben aldım olur..At yarışında da yazılan at geldi mi ben yazdım veya ben tek attım olur, gelmediği zaman ya yarış satılmıştır, ya hediye edilmiştir, ya jokey dizginlere asılmıştır vs.vs:)) Dün ilk ayakta koşan Engin Alagöz atı için Admin’e bir süre şey söyledin bay uzman..ikinci ayakta da Engin Alagöz’ün atını getirdiler diyorsun..ATın kazanırı yok muydu yani:)) Zaten Jettay’ın kardeşi orjin güzel.. Ama tay gelmdi getirdiler diyosun:) Bol şanslar:)

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

Onu getirecek olsaydilar onuda getirecekler derdim rosing.. 13 u getirecekler dedim budami suç oldu
Nedir bu kin anlamadim admin tek yazmisti getirmeyeceklerini bildigim icin
O kadar tatli tartismayA girdik
.. Ama dedimki 13 numarYi burda paylasmayip ganyani daha yuksek cikar 100 lirayA 765 lirA yerine belki bin lira uzeri kazanirdim ama bu bilgiyi paylasmak maddi acidan daha kiymetli dedim..
Senden baska kimsede cikip senin gibi beni yadirgamadi yada hesap sormadi bu ne celal bu ne kin

RISING
Üye
RISING

Kinle ne alakası var dostum..ben seni suçlamadım ama sen beni yapmadığım birşeyle suçluyorsun:) Demek istediğim atın zaten kazanırı vardı..bu at kazanır demek başka, bu ata kazandıracaklar demek başka birşey..Sen adminle tartışınca tatlı tartışma oluyor biz seninle tartışınca kin mi oluyor bu? Admin sana sorsa nedir bu kin diye hoşuna gider mi:) bence yazdıklarımı bir daha oku..

RISING
Üye
RISING

amaç insanların birbirini eleştirmesi değil zaten, koşular hakkındaki fikirleri paylaşmak..fakat gördüğümüz bir şeyleri de söylemeyelim mi:) Neyse, teşekkür ederim sevgili admin:) Tüm arkadaşlara da bol şanslar..

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

inandıgım bi şey hakkında iddialı konusurum çünkü satıııııııyorrrrrlarrrrrrrrrr…….ben gazeteye bakıp oynamıyorumki saygı deger adminim…

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

AMA BEN HER ZAMAN SÖYLÜYORUM HER ZAMAN dedigimiz olmaz tutturamayız her zaman yaz aylarında olan oldu ben sizin eski üyenizim hatırlarsanız 1 lirayla 2 lirayla yakaladıgım zamanlar oldu bazen 4 bankomunda tuttugu oldu……bir insanın en başta öz güveni olması lazım tamam….haklısın kabullenemiyorum eleştirilmeyi haklısınız..ama bir gün kötü tahmin oluncada hemen yerden yere vurulmak kötü daha geçenlerde ismi lazım degil bana ne yazdı ara ver dedi ….digeri gelmezse hata gelirse ben buldum gibi amaaa…ben koşu koşmadan size ne dedim bende olmayan isim sizde banko hikmeti ne dedim…..sonra 13 numara için ekrem kurt çalıştırmış saklanmış ama bunu getirecekler dedim.yarışlardan önce sonra degil.. ama .başarısızlıgına kılıf arıyorsun diyenlerde çıktı….ara ver diyenlerde….galiba bu 3 kişide haklı biraz ara verip kafa dinlemek en iyisi…

RISING
Üye
RISING

ya by uzman..önce sen karşındaki ne diyor onu bi anla istersen..benim yazdığımda bir eleştiri var mı onun ayrımında da değilsin..sana diyorum ki “o at kazanma şansı hiç yoktu da şike ile mi getirdiler” sen diyorsun ki beni eleştiriyorlar:) sitede.. değil sitede hayatımda kimsenin tahminine laf söylemedim isterse dün başlamış olsun..ister sonuncu ister birinci olsun..senin mantalitene bir şeyler söylemek istedim ama sen anlamamakta ısrar ediyorsun..adeta yazarak gürültü ediyorsun:) umarım bütün tahminlerin tutar, ama dediğim bununla alakalı değil..neyse, bol şans..senin atların ganyan olsun,hepsini sen bil:)

RISING
Üye
RISING

ayrıca aşağıda “saygı olmazsa bişey olmaz” yazmışsın ama saygı sınırlarını zorlayan sensin..eleştiri yapan yarışlarla ilgili eleştiri yapıyor, ama sen yok kindarlar yok falan filan diyerek insanların kişiliğine laf söyleyerek saygı sınırlarını zorluyorsun..burada kimsenin kişiliği ile ilgili söz söyleme hakkın yok bence..

ihatar
Üye
ihatar

Uzman kardeşim üç gündür siteye giremiyorum senin düşüncelerine katılıyorum keşke bugün Diyarbakır oynasaymisim hiç olmazsa ikili ganyan çifte. İle yolumuzu bulurduk. Dün Bursa ikinci ayakta senin 13 numara yorumunu görmedim ordan yattım. Kocaeli ilk ayaktan yattım bugün o sıkıntı ile oyun oynamaya gitmedim sen takılma bildiğin yolda devam et bizlerde senin yorumundan yararlanalim

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

2.ayak. 9 çakır yusuf için ahırdaşalrıyla beraber onların destegini alıp bir diger ahırdaşalr olan. bakın eküri demiyorum ahırdaş..7 oglum recep ve mert baba.
bu isimler 10 numara gündogarkene rakip olmaya çalışacak isimler 7.9.10.
siz inandıgınız ismi yazabilirsiniz.
3 bakın burdada eger 2.ayakta 9 çakır yusufla kazanamazlar ise burda da 11 cibek ogluyla devereye gireceklerdir..vali koşusunda yazı tura atın ve tuttugunuzu yazın burayı bulan altılıyı yakalar.4 kazazade nin bile yarışa gidecegi bir koşu..ve 2.şanslı isim olur 4 kazazade.11.4.2 cevher. hani hile yapmıyorlarya hani getirttirmiyorlarya 9 ile alamazlarsa 11 ile alacaklar dedimmi? 31.65 ganyanı aldımmı keşke resim yollaya bilsem ne kadar ganyan bastıgımı görürdün 3 bin 600 lira aldım..ilk üç ayak ilk 3 atım geldiya hemde 5 liralık kuponlaya eksiyide verin isterse artık yatsın

islander
Üye
islander

Teşekkürler hocam. 6 lıya 11 i yazmadım ama 11/13 5 misli ikili aldım. 2400 tl senin sayende. Bol şans

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

HELAL HOŞ BAL ŞEKER OLSUN

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

5 LİRALIK OYNADIM İLK İKİ AYAKTA KAFA ATLARIM GELDİ BAKALIM HAYIRLISI YATARSADA 5 LİRA SİGARA PARASI BİLE DEGİL..
ama adana için sebeini yazmadan iddialı olmadan 9 numarayıda ekledim…iddialı degilim…..

bakirkoylu68
Üye
bakirkoylu68

Tebrikler sevgili uzman. Bugun formun zirvesindesin. Ayrica tesekkurler bilgiler ixin.

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

adana ilk ayak için.
1 numara ateşin alevi ve 4 numara PRINCE ANATOLIAN..mücadelesi görünsede agf de sonuncu tay 7 ecrinkız için bu yarış olmazsa diger yarışını kenter kazanır söylemine kulak abarttım es geçmedim ve not ettim.1.4.7.
2.ayak.3 belenus sonlara kadar direnirse dışardan gelen 4 DIRECT WIN.7 VLASTELIN ile fotoda buluşur kazanan belli olur.
şimdi neden favori olan 10 FORTIS PUELLA yok diyenler olabilir hedeflerinin burda galop yapıp bir sonraki yarışta ayın 27 sindeki 1200 çim yarışı için hazırlıkta oldugunu söyleyebilirim ayrıca bu isimden beklenti büyüktü ama hala maiden olan bu isme bir türlü uygun yarış bulamıyorlar sürekli kayıt olup siliniyor şartlı4 şartlı 3 gibi bir sonraki yarışıda şartlı3. bir ara kv.6 bile koştular eee baktılar görünen köy klavuz istemez
kendilerince bu guruba koşuyorlar hocanın göle maya çalıp ya tutarsa misali evet ya tutarda burayı kazanırlarsada valla zan altında kalırım isteyen yazabilir…
ben.4.7.3 yazdım.
3.ayak.burda bu 8 yeşil kale nasıl olurda sonuncu at çıkar anlamadım.
seyran tepe tuana hanım mihmanlı miranbey gibi isimlerin kapışmasından birbirini kollamasından yararlanacak tek isim bu..ama sonuncu at çıkmıç ben burda
8 yeşilkale 3 tuana hamın.2 miranbey diyorum.
4.ayak.1 numara karaşimşek dublin bankom…benim ikinci siyah incim bu isim sabahları galop gaparken kimse görmüyor o kadarki siyah..
ben rakip bulamadım..siz tuttugunuzu yazabilirsiniz.
5.ayak.agf de günün en yüksek oranına sahip olacak olan 3 hakimşah neden agf..bakalım.
buraya. BAHSETTİGİM BAZI YERLERDE BAZI BELLİ BAŞLI AT SAHİPLERİNİN KONTROLÜ FALAN BU KONUYU UNUTMAYIN DERİM…
BEN BURDA ÖNCELİKLE NASRİ ARTARIN.4 KARA DUMAN ..
ENVER YILDIZIN..2 FIVE BROTHERS….3 HAKİMŞAH.
SON AYAK..KOMET VE HÜR ADAM EKÜRİLERİ(3.9.) BANKOM.
bu sadece şablondur hiç bir şekilde iddialı degilim herkez tuttugu ismi ekleyebilir yada tutmadıgını çıkarabilir…
herkeze saygı ve sevgilerimle

sakinliman
Üye
sakinliman

4 ayak karaşimşek 1 numara glen mi 2 numara dublinmi anlayamadım ..teş ederim

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

1 glen

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

zaten bir numara diye yazdım arkadaşım….

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

adanada sadece ilk ayakta 1.4.7.yazdıgım yere 9 numarayı ekledim…..

The Banko
Üye
The Banko

Bay Uzman Kardeşim 2 ayakta Vlastelin Geçilmez görüşündeyim Artık Sırası Geldi Alsın Bi zahmet Sen ne diyorsun bu konuda..?

bilseydim
Üye
bilseydim

teşekkür ediyorum bay uzman,moral oldu bu bana ve ayrıca çok haklısın bu oyunun bileni yok,oyun seni yakalarsa tutuluyor sanki,iyi günler ve bol şanslar..

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

aynen öyle oluyor BİLSEYDİM..ama sizinde bazen güzel isimleri güzel ganyanla buldugunuz günleride unutmadım pek sık girmiyorsunuz sürekli girip yollasanız yorumlarınızı hem sitedekiler faydalanır hemde sizin başarı oranınız emin olur yükselir bazen öz güven lazım..çok inanırsınız bir ata ve mutlaka gelecek dersiniz çünkü takip ettiginiz isimdir ve çıkar gelir hem sevinirsiniz hem sitede o atı verdiginiz için size tebrikler mesajı gelince var yaaaaaa.inanın dünyanın en mutlu kişisi olursunuz tabi bu düşünceler at yarışınında bir spor oldugunu bildikten sonra ve bazı kavramları anladıkça dahada güzelleşecek..
bu sitede neden saygı ve sevgi var çünkü adminizde çok sevdigimiz kişilik olarak saydıgımız sevdigimiz biri..
bir birey bir aileyi hep bir arada tutabiliyorsa o kişiyi saygıyla anarız saygıyla bahsederiz çünkü SEVGİNİN OLMADIGI YERDE HERŞEY OLABİLİR AMAAAAA
SAYGININ OLMADIGI BİR YERDE HİÇÇÇÇÇÇ BİR ŞEY OLMAZ.
SAYGI DEGER BİLSEYDİM RUMUZLU ARKADAŞ SİZEDE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM TÜM SİTE HALKINADA.
BU ARADA ADMİNDEN BİR RİCAM OLACAK EGER KIRMAZ VE ÇOGU KİŞİDE ONAYLARSA …LÜTFEN BU ARTI EKSİ BUTONUNU KALDIRABİLİRMİSİN HERKEZE AÇIK YORUM YAPIYORUM TAMAM AMA DAHA YARIŞLAR KOŞMADIKİ BU EKSİLER NE? BEGENEN YORUM YAZSIN TEBRİKLER DESİN BEGENMEYEN OLMAMIŞ ARKADAŞ BU AYAGI YANLIŞ YAZMIŞSIN O GELMEZSE BU GELİR DESİN..
SAYGILARIMLA BAY UZMAN

bilseydim
Üye
bilseydim

teşekkür ederim güzel düşüncelerin için üstad,sağolasın daha fazla paylaşım yapmaya çalışırım

sakinliman
Üye
sakinliman

teş. ediyorum 11 cibekoğlu için 5 tl ganyan 158 tl .iyi ki varsınız

catalkaram
Üye
catalkaram

Müthissin bay uzman dünkü 13 numaran bugünkü cibekoğlu ve topanga.çok teşekkürler

islander
Üye
islander

Merhaba arkadaşlar. Dün bursa altılısını 3 tek ile yine kaçırdım. Dünkü şablon
3;8
7;8;9;10;13
3
1
2
Hepsi
Ben diyecek birşey bulamıyorum. Neyse sağlık olsun deyip bugünkü diyarbakır tahminlerine geçecek olursak ;
1.ayak: 9/11/12///1/2/3/4/5/6
2.ayak: 4/5/7/10///3/11
3.ayak: 2
4.ayak: 6/7///4/5/8/9/10
5.ayak: 13
6.ayak: 2/9/12
Küçük kupon: 3.6 TL
Büyük kupon : 56.7 TL

HERKESE BOL SANS. Herşey dilediğiniz gibi olsun

islander
Üye
islander

İlave olarak 6. Ayağa 3 nolu at ilave

islander
Üye
islander

2 de 2 yaptık. Bol şans.

RISING
Üye
RISING

devamı gelir umarım:) bol bol şanslar..

Emrah35
Ziyaretçi
Emrah35

Diyarbakir misli 12/15,5,10,9/9,15,2/8/6/2

Kavas
Üye
Kavas

Diyarbakır
1-9-6-7-11
7-5-10-9-11-12
6-2-11
4
6-2
11-15-2

Biratakan1907
Üye
Biratakan1907

Sevgili admin,
neden Adana alanına yorum yazamıyoruz ??

Biratakan1907
Üye
Biratakan1907

Adana tahminlerimi buradan yazıyorum,umarım eskisi gibi rahat yorum yazabiliriz.
Herkese bol şanslar dilerim.

1.ayak PRINCE ANATOLIAN (4) BANKO YAZILABİLİR. Rakip gördüğüm ilk isim ATEŞİN ALEVİ (1)
2.ayak 6 7 10 11 4 5 sıralamam
3.ayak SEYRANTEPE ile MİRANBEY birbirlerini bozacaklar bu yüzden her ikisinide dışarıda bırakıyorum. 3 TUANA HANIM , 5 MİHMANLI ve (mutlaka kuponlarınıza sıkıştırın) iyi koşacağına inandığım 6 ATİKSOYLU bu ayak için yeterli gördüğüm isimler.
4.ayak ayrım yapmadan HEPSİ
5.ayak HAKİMŞAH (3) tek veya galopları güzel KARADUMAN (4) ile birlikte yazılır.
6.ayak çok at yazılmalı 6 9 4 1 2 seçtiğim isimler.
Şablonum,,,
(4) PRINCE ANATOLIAN
6,7,10,11,4,5
HEPSİ
(3) HAKİM
3,6,9,4,1,2

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

KAÇAK HOŞGELDİN fenerbahçeli arkadaş karabatak gibisin ya özletmeyin kendinizi
bir atakan bey..şablonun güzel olmuş ama son ayak 3ile 9 zaten eküri boşa bir at fazla yazma… yazmadıgınız müsait olamdıgınızdada bir selam verin yaaaa özlemek zorundamıyız:)

adanaliyarissever
Üye
adanaliyarissever

günaydın bol şans herkeze

diyarbakır
6
6,8,9,10,12,13,14
1,3,5,8,10,15
4,5,7,11,12
2
4,7,10,11,13
61,25 tl
ekonomik
6
6,8,9,10,13,14
3,10
7,11
2
10,11
3,3 tl

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Biratakan1907 google geçmişini temizlersen yorum yapabilirsin bendede oldu temizledim sonrada yorum yazabildim kardeşim

butik55
Üye
butik55

Diyarbakır
6,9,12
12,10,13,7,5
2,6,3
4 tek
3,4,13,2
2,4,5,6,7,11
54tl……..Bol şanslar

The Banko
Üye
The Banko

Diyarbakır şablonum Fazla İncelemeden Yaptığım Şablonda Az ama Öz Gitmek istedim Bu gün
11.6/8.12.4.5
14 Alternatif Tekimdir Rakipleri 5.10.9
2 Bankom Olup Rakip Olarak 5 Numara
4 Bankom Olup Rakip Olarak 10 Numara
10.3.4/6.13
11 Bankomdur Rakip olarak 2 Numara
Bol Şans Arkadaşlar

Çaycı
Ziyaretçi
Çaycı

Bay uzman cibekoglu için seni tebrik ederim

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

DİYARBAKIR YARIŞLARI GENELİNDE SANIRIM BİZİM SİTE HARİCİNDE DEVAM EDEN KALMADI BANKO TAHMİNLER AİLESİ İŞTE BU YÜZDEN HER GÜN BÜYÜYOR…..
ACISIYLA TATLISIYLA.. SON GAZ DEVAM…

raMAN
Üye
raMAN

beşte kaldım …4.ayak yok.tebrikler

Seedorf Ovic
Üye
Seedorf Ovic

6 lı yı bulabildiniz mi bay uzman sizi tebrik ederim yazdıklarınız yüksek ganyanlı olarak geldi. bende 4 de kaldım sizin yorumlarınızı sonradan gördüm

Topuz
Üye
Topuz

Bay uzman insallah yakalamissindir. Sirket toplantisi vardi yetisemedim.senden kuskulanmaya basladim 3 harflilerinmi var arkadas.bu nasil kurgu . Cibekoglu topanga .2 tekle girsek yakalamistik.simdi altili bilmeyen bile sayende altili yapcaz ortak sirkette.soyledikleri şu.bu adam cevher

ozkan59
Üye
ozkan59

Tebrikler bayuzman teklerin cuk oturyr emegine saaglik

enderpasa
Üye
enderpasa

TEBRIKLER BAY UZMAN…AYNEN DEVAMM.

mbb84
Üye
mbb84

Uzmanı tebrik ederim, vallahi cibekoğluyla son ayaktaki TEK’ini alıp oynayacaktım nasip değilmiş. Ama müthiş kurgu, inşallah tutturmuşsundur

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.