istanbul altili tahminleri bombaci

22 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekilde

1.koşu: Son almış olduğu birincilik ile seriye bağlaması muhtamel olan (7) JETTAY ilk safkanım. Son yarışına aldırış etmediğim safkan kalite anlamında da burada bende ön planda (1) EL GAMBO ilk rakip. Son koşusunu ağır çimde koştu oda yetmezmiş gibi ağır rakiplerle koştu şimdi hava güzel pist güzel (3) IN THE NAVY üçüncü safkanım. Yine son yarışını önemsemediğim ancak LADY DERYA gibi sınıf bir safkan arkası aldığı 6.80 ganyanla ikinci olan (2) SIERRA MAESTRA yarış kolluyor dördüncü safkanım. Benim için kapalı kutu olan (4) PRINCE OF  THESOUTH beşinci safkanım. Bu yarışta herşeye rağmen çok fantazi duracak olsada son dönemin flash iki ismi BEKİRİM ve KRIS ANGEL a uzak yapan (5) TROMOS süprizde son şans verdiğim isimdir.

2.koşu: Vermiş olduğu 7 aylık aradan sonra iki yarış gören safkan son yarışlarına istinaden çime gitmez havası olsa da yarış hayatına başlar başlamaz biri KV-7 olmak üzere üst üste 3 çim kazanmış bir safkandır. Yılın son aylarında birçok safkanın salya sümük yerlerde dolaştığı, abuk sabuk safkanların gelip bombaların patlamadığı yarış hemen hemen yok gibi. Dikkat ederseniz tahminlerimde sürekli olarak az yarış gören safkan ve dinçlikten bahsediyorum ve ben bahsettikçe safkanlarda beni doğrularcasına gelmeye devam ediyor. Birçok okurun anladığı gibi (1) MERT ADAM ilk safkanım. Vermiş olduğu 5 aylık aradan sonra sadece bir yarış gördü. Hiçte öyle ıskartaya çıkacak bir safkan değil. Kum sezonu yaklaştığı bu aylarda bir iki yarış sonra 1 liraya koşmaya başlayacak. Değerlendirdik değerlendirdik değerlendirmedik değerlendirecek olanlar çok :) (5) KAFADAR son şans verdiğim isim.

3.koşu: 5 aylık aradan sonra ikinci yarışına çıkacak yine aynı şekilde bir kaç adım önceden bir hamle görünümünde olacak ancak bende (7) DIAMOND FLAME ilk safkan olup (1-3) I SAW THE SUN rakip gördüğüm isimdir. Ancak yinede süpriz ihtimali olan Aman zaman ters yarışlar koşan safkanların olduğu mücadele de bütçesi olanların kalabalık tutmasını tavsiye ederim.

4.koşu: Son yarışını kumda koşan (13) SUNSHINE bu yarışta oldukça şanslı olup ilk safkanımdır.

5.koşu: Son yarışında burunla kaybetse de yüzde yüz olarak rüştünü ispat etti benimde saygımı kazandı (2) RUS GELİN. Bu yarışta birçok bildiğim ve takip ettiğim safkan olsada onları ikinci altılıya bırakacağım çünkü bir sonraki ki yarışta da atom bombası var. Burada geçildiği rakibi olsa da bu defa kendisini affettireceğine inanmadığım safkan ilk altılı için BANKOMDUR.

6.koşu: Çok kalite safkanların olduğu yarışta ilk şans vereceğim isim çok uçuk olacak. Ancak bu yarışta bahis için favori arkası süpriz safkan arayan varsa o isim (9) RHYTM DIVENE olabilir diyorum. Çok atta bu yarışta süpriz arayanlara tavsiye ederim. Safkanın koşusunu bu yarışta iyi seyredelim. Umarım gelemeyecek gibi olursa Çiçek Oğlan safkana asılıp tabelaya atmaz gelemeyecekse görünsün istemem çünkü bu yarış bariz derecede çıta yükseltir.

7.koşu: Son iki yarışında çim koşan safkan bir süre geri çekildi ve şu anda bu grupta pilotu ile birlikte birinciliğin en güçlü adayıdır diye düşünüyorum yeter ki mücadele süratli geçsin. Stili tarzı pilotu ile birlikte şansı çok yüksek olan safkanın pilotu Shirbazlığa soyunmaz ise yani daha açık bir ifade ile beklemeyi abartmaz ise photalamsını bekliyorum (3) KAFTAN ilk safkanım. Eksik koşması durumunda veya pilotunun beklemeyi abartması durumunda ise devreye girecek olan ismin (5) KISRAKBAŞI olacağını düşünüyorum.

8.koşu: Rakiplerine oranla daha hazır durumda olan (10) SO EMOTIONAL ilk safkanım olup ilk rakip gördüğüm isim (4) LADY ALINA dır. Bu iki safkanı saf dışı bırakacak olan safkanın şu ana kadar ki mevcut performanslarına göre (8) SAMOTHRAKI olabileceğini düşünüyorum.

9.koşu: Yarış hayatına 2016 nın Aralık ayında başlayan safkan bugüne kadar sadece 7 yarış koştu. Vermiş olduğu 3 aylık aradan sonra bir yarış gören ve o yarışta da pilotaj hatasına maruz kaldığını düşündüğüm safkan yine 2017 yılı içinde geldi gelecek safkanlardan bir tanesidir. 14 safkanın koştuğu bu koşuda son ayağa kadar damı kümesi indirip sonda da güzel bir tek beklemek isteyenler için tavsiye edeceğim isimdir (9) ÇEBERTAY

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-1-3-2-4-5

2.ayak: 1-5

3.ayak: 7-1-5-2

4.ayak: 13-3-8-6-1-2

5.ayak: 2 tek

6.ayak: 9-12-6-5-14

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 13-3-8-6-1-2

2.ayak: 2-3-1-6

3.ayak: 9-12-6-5

4.ayak: 3-5

5.ayak: 10-4-8

6.ayak: 9-7-5-1

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-1-5-2

2.ayak: 13-3-8-6-1-2

3.ayak: 2-3

4.ayak: 9-12

5.ayak: 3 tek

6.ayak: 10-4-8

7.ayak: 9-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bu at gazinin şimdiden favorisi olur uzayan mesafede etkili sprint atabildiğini gösterdi son yarışında erken öne düştüğünde bugün strateji değişeceği belliydi güzel koştu oynayanlara yarada ganyan bakımından güzel çünkü :)

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Bombacı tebrikler , 12 ganyanlı atı verdin lakin biz yine 5 te kaldık :(