22 EKİM 2013 ANKARA AT YARIŞLARI

 ANKARA AT YARIŞLARI

Kısadan özet geçersek, İlk ayaktan yine HEPSİ ile giriş yapıyoruz. 2.ayakta mesafede kendini ispatlamış dereceli safkanları tercih ettim. 3.ayakta %80 güven ile CIGO banko. 4. ayakta KAĞIZMAN %95 GÜVEN İLE BANKOM. 5.ayak heyecan yaşamak yerine sağlama gittim ve son ayak paraya gittik.

DETAYLI TAHMİNLERİM İSE;

 • 1. AYAK

  3 – YAŞAR AMCA bir türlü kazanmayı beceremedi ama fotoya girişleri hep canlı. 4 – AHPAR 3 koşu önce kuponları yaktı geri çekildi. İşlerinde ilerleme var, yazılmalı. 8 – AL YETİŞ, 6 – ESENALP, 7 – ÖZTUNÇ, 9 – AMAZONİK ve 10 – ŞAH REMO plaseler. 5 – HİLVANLI ZEYNO sürpriz. Geriye ne kaldı. Bursa’da ilk ayağı kapatıp sürpriz bekledik olmadı fakat bu sefer kuvvetler denk. Bu kurgu ilk ayaktan yatmasın isterim, yine HEPSİ.

 • 2. AYAK

  9 – ROBINHO kısa bir aradan sonra gördüğü koşuda 3.olurken formunu ispatladı. Daha da iyiye giden işleri ile S.TIRPAN ile favorim. 3 – ONYIL start sorunu yaşamya başladı, düzgün bir çıkışla bu grubu rahat geçebilecek kabiliyette. 1 – VICTORY grubun en istikrarlı safkanı, mutlaka yazılmalı. 7 – BUFFA sürpriz.

 • 3. AYAK

  2 – CIGO kum piste çıkınca rakip tanımadı. Çok rahat kazandığı yarışların dereceleri de çok iyi. Yalnız sert rakipleri ilk defa görecek. Bunların içinde 4 – HÜSAM AĞA ve kum performansı mükemmel olan 7 – LYRIC var. 5 – KIRDEMİRKIR son yarışında çok uygun grupta geçildi. Doğrulanmamış kaynak yarış öncesi safkanda arıza var dediyse de biz dinlemedik ve kuponumuza tek attık. O yarış üzerinden çok uzun zaman geçmedi. Yazmak tercih meselesi. Derece olarak ilk 3 atımda nerdeyse aynı fakat en rahat dereceyi yapan CIGO gözüküyor. CIGO’nun kazandığı yarışların son 800’ü 0.49 sn olmuş. HÜSAM AĞA’da yarışlarının son 800’ünü 0.49 içinde koşuyor. Ayrıca 1500m’yi ilk defa koşacak.HÜSAM AĞA’nın temposu ne kadar yıpratır bilmiyorum ama ufak bir risk payı ile CIGO’nun bu rakiplerine de diş göstereceğini düşünüyorum, bankomdur.

 • 4. AYAK

  Uzun zamandır derece olarak rakiplerine karşı bu kadar sırıtan safkan görmedim. 2 – KAĞIZMAN’ın bir aksilik olmazsa rahat kazanmasını bekliyorum.

 • 5. AYAK

  5 – RAMPOLDI maşallah henüz 4 yaşında ve daha bize süper yarışlar seyrettirecek gibi duruyor. Rakibi 6 – TROJEN HORSE’de aynı şekilde çok kaliteli ve temposunu koydumu rakip tanımayan bir safkan. İki safkanın yarışın temposunu belirleyeceğini düşünüyorum. Mükemmel bir çekişme izleyebiliriz. Bir ihtimalde hızlanan yarışta babası MALKOÇOĞLU’nu hiç aratmayan 2 – ÇIKMAZHAN devreye girebilir.

 • 6. AYAK

  1 – IMPASSIONED mesafe avantajı ile favorim. 7 – MUZİ startta takılmaz favoriyi siler atar. 5 – SPICE CAT sert sprinti ile favoriyi zorlayabilir. 8 – AYLARA ısınmaya başladı çok farklı bir yarış çıkartabilir. 4 – LATTE çok atta yazılır. 2 – GOLD DANCER’dan mesafe sebebiyle ümitli değilim fakat sprint mesafesini kısaltırsa fotoyu zorlar. Aynı şekilde 3 – GÖKMAVİSİ’de bu mesafede biraz sorun çıkartabilir. Başka tekiniz yoksa yiende yazılmalı. 6 – AUDREY çok bombada düşünülebilir.

  Bol şanslar
GÜNÜN KUPONU
42 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
3
7
9
2
2
2
5
6
1
2
3
4
5
6
8
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
erdoğan

22102013 ankara 1.ayak 3.7.8.9 2.ayak 1.3.4.9 3.ayak 2.5.6.7 4.ayak 2.3.4.8 5.ayak 5 banko Rampoldi 6.ayak 1.3.4.5 bol şanslar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x