22 ARALIK 2018 İSTANBUL AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Koştuğu ilk yarışındaki bitiriş derecesini ve sonraki galoplarını gözönüne alırsak bu koşuyu 6-JUNO’dan başkası kazanamaz diyorum. İlk ayaktan riski sevenlere bankodur.. Ancak istatistiğime göre ilk yarışında böyle derece yapan ve gözönünde bulunan bir isim mutlaka bir fire veriyor. Bugünde onlardan biri olabilir diyerek; kalitesine ilk yarışından beri inandığım usta ellerde hazırlanan 1-ALPHA KURT, son yarışında nihayet kıpırdanan 9-RED TIDE öncelikleri rakipleri olacaktır. Eküri desteğiyle ve hiç kazanmamış binicisine rağmen (koşacağına ihtimal vermesemde) eğer koşarsa 7-KASALİNA kuponlarda bulunsun.. Ben kuponumda yer vermiyorum…

2.AYAK: Aracı ekürisinin buaralar en gözde safkanı konumunda olan ismi 3-CRIMIAN WIND’in henüz 3 yaşlılığında olmasına rağmen bu grubu bu mesafede rahatça ayırmasını bekliyorum. BANKOMDUR..

3.AYAK: Belki AGF’nin en üst sırasındaki isim gelir, belkide en alttaki.. Bu koşunun içinden çıkamadım. HEPSİ diyerek en sürprizini bekleyeceğim.

4.AYAK: Kalitesini azćok göstermiş taylar olsada, karakterleri henüz tam olarak oturmamış isimler arasında seçim yapmakta zorlandım. 5-JIMINY CRICKET ve 2-UGUR BUBAM çok ön planda tutsamda risk etmek istemedim ve HEPSİ diyorum..

5.AYAK: Hayatının ilk yarışındaki aksiyonları ve yaptığı güzel sprint, bugün belkide iki üst grupta mücadele edecek olan Wild Ocean’a yetmeyen, ancak ikincilikle sonuçlanan 4-JULIANNA’nın kazanmasını beklediğim bir koşu olsada; ilk ayakta bahsettiğim gibi dereceler ve çalışmaların işlememesi durumunda; birlikte çalıştığı, yediği içtiği ayrı gitmeyen jokeyi G.Yıldız idaresinde eğer GEDİK ekürisininde paraya ihtiyacı yoksa 3-GREEN VALLEY ilk ve tek rakibi olacaktır. İki isim yeterlidir.

6.AYAK: İstanbul, Adana, Kocaeli, İzmir.. Uzun kum pist koşuları olsun yeter.. diyebileceğim isimlerden olan 2-BİPOLAR LADY kesinlikle ilk ismimdir. Kahraman ekürisine ait isimlerden her geçen gün formunun üstüne koyan 6-PLOVDIV, takibimdeki isimlerden yine eküri destekli 11-WINNERS PRIDE, Kocaeli yarışları dahil takibimde olan sert binicisi Hışmanın vazgeçmediği 5-MATCHLESS kapanışa yeterli diyeceğim isimlerdir.

Tahminim

6-1-9

3 CRIMIAND WIND

HEPSİ

HEPSİ

4-3

2-6-11-5

Bol Şanslar..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

bol sanslar ozgun gozukmuyordun uzun suredir, hersey yolundadir umarim

binbastar

haydi hos geldin tekrar bol sanslar, dönüş iyi olmazsa da koşu gösterdik nefes açtı bir sonraki programa hedef deriz sıkıntı yok:))

admin

Dinçlikle iyi sonuçlar alıyor, dikkat derim :)

admin

Bol şanslar Özgün

Bay Balcı

Bol şanslar Özgün

Hüso

Kafada ikador yok bugün kazanır

Uzman34

İstanbul
7-6-9-8
10-6-3
7-5-6-3-4
2-7-1
4-8-5
6-10-11

Uzman34

Bütün dostlara bol şanslar diliyorum yazdığınız ganyan olsun

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x