Ana Sayfa / Tahminler / 22 ARALIK 2018 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

22 ARALIK 2018 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMiNLERi (BiNBA STAR)

ALTIN KOP: Cim kum demeden oldukça etkili koşular cikartan safkan Ahmet Celik ile de iyi uyum saglamis gözüküyor, son kosusunda bu grup için yeterli sayilabilecek bir derece cikartan safkan seriye devam edecektir.
PEDRUM: Sahadan ikinci olarak ayrildigi yaris hayatinin ilk kosusunun ardindan bir müddet ara veren safkan bu kosu için oldukça iyi bir hazirlik donemi geçirdi, Tanatar ekurisi ile iyi bir sezon geçiren ve yüksek basari yüzdesine sahip Muslum Celik ile bankom.
 
1.ayak: 8-5-4-2-3-6//7-1
 
2.ayak: 7-3-2-4-10//8-6
 
3.ayak: 7-3-6-1-2//5
 
4.ayak: 1 ALTIN KOP
 
5.ayak: 11 PEDRUM
 
6.ayak: 7-2-3-14-5-9
 
63 TL // 141,12 TL

Bay Balcı
Üye
Bay Balcı

Bol şanslar Binbastar

Bay Balcı
Üye
Bay Balcı

Sevgili Binbastar,sen okumuş adamsın, söyle; her gün yattığı hâlde bir sonraki güne daha bir heyecanlı daha bir azimli daha bir ahmakça (bu benim için geçerli) koşa koşa giden insanlar hakkında bir çalışma,bir deney bir psikolojik çalışma varmıdır? İsviçreli bilim adamları hariç!

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Ben icmeye gidiyorum gelene ismarlarim

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.