Ana Sayfa / Tahminler / 22 ARALIK 2017 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

22 ARALIK 2017 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

22 Aralık 2017 Cuma İzmir tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK:
Son koşusunu önemsemediğim, ondan önceki 19 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda 63 kg sıklette, Arif Okan PAZAR idaresinde liderliği rakiplerinden söküp alan BABİ bu defa Mehmet KAYA idaresinde bu koşunun ilk ismidir. Nasuh AKTAŞ idaresinde katıldığı son 2 KUM koşusunda mekan ayırt etmeksizin 2.lik ve 3.lük elde eden, bunlardan 13 Aralık tarihli BURSA 1300 KUM koşusunda grubun en gözde ismi HARPUTLUNUN OĞLU’nun az farkla gerisinde 2.lik elde eden TOPRAKHAN yine Nasuh AKTAŞ idaresinde, 9 Aralık tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda DEATH RACER’in baş farkıyla gerisinde 2.lik elde eden, tabelanın 3. ve 4. isimlerine uzak ara fark atan SKY HERO bu defa Dorukhan PALAUR idaresinde, son koşusunu ölçü almadığım, eli kulağında olan ÇAKACAK da Okan GÖKÇE idaresinde BABİ’nin en belirgin rakipleri olacaklardır.

2.AYAK:
İNSUYU yavaş yavaş geliyor mu ne? Mekan ve mesafe ayırt etmeksizin özellikle Muharrem OK idaresinde katıldığı son 2 kısa mesafe KUM koşusunda oldukça parlak 2.lik ve 3.lükleri bulunan İNSUYU baş tercihim olup, VELİAHTIM ve NİZİP FIRTINASI da deneyimli jokeyleri ile ilgili olarak tercihlerde düşünülmesi gerekenlerdir.

3.AYAK:
Arif Okan PAZAR idaresinde katıldığı son 3 KUM koşusundan da ldierlikle ayrılmasını bilen ve istikrarıı sürdüren PRENSES MELEK’i bu defa Mehmet KAYA idaresinde izleyeceğiz. Eli kulağında olan YAZLALI ile 7 Aralık tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda KARATAŞ idaresindeki ALMOHAD’ın yarım boy gerisinde elde ettiği 2.lik bir yana, 1.28.32 ile yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini Uğur İRTİŞ idaresinde elde eden THARWA, yine Uğur İRTİŞ idaresinde beklenen performansı göstermeye hazırdır.

4.AYAK:
19 Kasım ve 7 Aralık tarihli İZMİR 1200 – 1400 KUM koşularında elde ettiği 3.lükler ve bitiriş süreleri yakın zaman için iyi yönde sinyaller veren MİLENA, bu defa Mustafa ÇİÇEK idaresinde performansını daha da yükseltecek olup, eli kulağında izlenimleriyle ilk atım olup, Mehmet KAYA idaresindeki GÜLÜZARKIZ da rakibinin peşini bırakmayacaktır.

5.AYAK:
Cüneyt GÖKÇE idaresinde katıldığı son 5 KUM koşusundan 4’ünden tabelanın 1. ve 2.sıralarında yer bulan ve jokeyine alışık stiliyle bilinen DEATH RACER’ın 9 Kasım tarihli İZMİR 1200 KUM’da elde ettiği liderlik ve 1.13.77 bitiriş süresi grubunun en iyi 2. bitiriş süresi olup (en iyisi 16 Kasım tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda 1.13.43 ile o koşuda Barış KURDU idaresinde koşan ERENDIRA’dadır. Lakin ERENDIRA’nın mekan değişikliği nedeniyle pisti yadırgayacağını düşündüğüm için tercihlemeyeceğim. Dileyen ekleme yapabilir.) DEATH RACER koşunun bankosu olarak düşünülebilir.

6.AYAK:
Bulunduğu grubun niteliği üstünde en belirgin safkanı olan ASİ KALP, Mustafa ÇİÇEK idaresinde bu defa şeytanın bacağını kıracaktır. Bankomdur.

İZMİR

1.AYAK: 1 – 5 – 7 – 8
(Babi – Toprakhan – Çakacak – Sky Hero)

2.AYAK: 2 – 6 – 11
(Veliahtım – İnsuyu – Nizip Fırtınası)

3.AYAK: 1 – 2 – 5
(Prenses Melek – Yazlalı – Tharwa)

4.AYAK: 2 – 5
(Gülüzarkız – Milena)

5.AYAK: 5
(Death Racer)

6.AYAK: 5
(Asi Kalp)

TTUAR: 4.32 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar ETC
Tahmin olarak kendime en yakin gördüğüm yazar ve yorumcusun.
Bu yarış öyle bi şey ki;
Ne %100 bilgi
Ne %100 kısmet, nasip
Ne %100 yüksek miktar para (büyük kupon)
Ne %100 his
Ne de %100 şans
20+ yıllık tecrübeye dayanarak söylüyorum hepsinden de birazcik lazım
Sen bildiğin gibi yorumla….gerisi mi?
AT KOŞAR BAHT KAZANIR
Emeğine sağlık. ..
Kocaeli ni bekliyorum

ETC
Üye

teşekkür ederim Erdal Balcı dostum..
Olay aynen bahsettiğin gibi tüm kavramları içinde barındırıyor.
esasında bu konuda çok fazla deneyimim olmamasına rağmen, uzun uzadıya takip ederim yarışları ve bu doğrultuda hazırlarım yorumlarımı.. başarılı olabilmeyi inan kendimden çok sizler için istiyorum.. ah bir de olabilse..
Kocaelini de göndermiştim ama henüz yayınlanmadı, yayınlandığında sizden gelenler bölümünde çıkacaktır. Olmazsa sadece tahminleri paylaşabilirim, word dosyam vardı onu sildim çünkü, cumartesiyi hazırladım onun yerine…

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

Yazdıklarını okudum ve eline sağlık. Ama bence At yarışı kuponu yapmak ve oyunları bulmak için 2 şık görüyorum. Bilgi ve Tercih. Benim bu konudaki düşüncem. En büyük sıkıntıyı zaten bilgi,para,his,şansta değil tercihlerde olduğunu gördüm.

ETC
Üye

Bu arada Kocaeli de yayınlandı..
Admin dostuma en içten teşekkürlerimi arz ediyorum

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Merhaba mümkünse bir tek arkadaşlar

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Ya bikere bile tutunamadı dün izmirde beşte kaldı 5^h/8 /3 /9 /h beşte kaldı

Biratakan1907
Üye
Biratakan1907

Merhaba ETC,
az atla tahmin vermek gerçekten yürek ister. Öyle tahmin eklerinde olduğu gibi bir dünya at yazıp sözde tahmincilik yapanlara zerre kadar güvenip bakmıyorum. Ellerine ve emeğine sağlık.
İzmir için şablonumu da paylaşmak isterim.
5-1-8
11-1-2-8-6
2-5
2
5 /// H
4-2-5-3-7-8-6-1//13

ETC
Üye

teşekkür ederim Biratakan1907 dost..
Bu iş esasında zevk-heyecan ikilisinden ibaret…
Altılıyı hayat mamat meseelsi değil, son düzlükte hisettiği heyecana heyecan ve zevk katan bir kavram olarak gördüğüm için az tutarlı kuponlar hazırlıyorum..
Bu iş kısmet işi 2 TL de olsa 2.000 TL de olsa sonuçta kısmetinde varsa kazanıyorsun…

jozuf
Ziyaretçi
jozuf

Bol sans abi.iki ci ayakta 8 tek olur diye düşünüyorum. Son ayakta 1/2/4

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar ETC

İzmir Tahminim

● MARAZHAN,SKY HERO

●GÜNGÖR AĞA, VELIAHTIM,INSUYU

●PRENSES MELEK,YAZLALI,THARWA,ANGEL OF CITY

●GÜLİZAR KIZ,MILENA

●ERENDIRA,KARESİ

●ASIKALP💙

TOPLAM : 5,76 tl

ETC
Üye

Harika devam ediyorsun darısı devamına Erdal Balcı dost…

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

izmir tahminlerim

1. ayak : 4.
2. ayak : 3.7.1.8.11
3. ayak : 6.1.5
4. ayak : 3.6.8.5.2
5. ayak : 6.1.2
6 ayak : 7.4.3.5.1.2

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.