22 Aralık 2013 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan şartlı 3 mücadelede ağır sikletine rağmen 1-NECME KIZI favorim.Yarış hayatı riskte olan safkan 7-DİLEK HATUN bu koşuyu kazanıp yoluna devam edebilir.5-HATUNSUYU ve 3-SİS heran devreye girebilecek formdalar.Henüz yarış kazanmamıs olsada 9-SÖNMEZ ESİNTİSİ sürpriz şansı verilebilir.Bombacılara ise 6-BERKSU.

2.AYAK : Günün zorlu geçmeye aday mücadelesinde 10-DAĞAŞAN favorim.Eküri destekli 1-ALPKAN favorinin en yakın rakibi.9-PAYİDARBEY, 11-SALTABAŞ diğer şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK : Bir önceki koşusunda olduğu gibi bugünde favorim 3-FLOOD EMPIRE.Grup mücadelerde start aalan 1-DEMİRAĞA ilk kum startında muhakkak şans verilmeli.Son yarışında dışa savrulmasına rağmen üçüncülük elde eden 5-ŞİMŞEK MC QUEEN bu ayağın kilit ismi.

4.AYAK : Zekli geçecek gibi görünen koşuda 1-BELMONT’un kalitesi tartışılmaz koşunun olduğu gibi benimde vaforim.Yalnız grupta tek dişi safkan olmasına rağmen rakiplerine oranla siklet avantajı bulunan 9-COOL GIRL sevdiği pistte grubun gerisinde kalmaz ise son ataklarıyla yarışa ortak olabilir dikkat edilmeli.4-TROJEN HORSE, 3-TRANSITION ve 5-MADIBA bu ayağın olmazsa olmazları.

5.AYAK : 3 Yaşlı Arap taylarının kapışmasında oldukça başarılı yarışlar çıkartan 2-CANYİĞİT etkili binicisiyle geçilmez gibi görünüyor.Altılı ganyanın ikramiyesini belirleyecek koşuda bu safkana rakip yok gibi yalnız İzmir pistinde ilkkez start alacak olan 6-ELOĞLU belki CANYİĞİT’i zorlayabilir.5-RAZYANA ise önde boş bırakılırsa kaçıp bitirebilir.

6.AYAK : Günün son koşusunda gruptan üstün duran 14-WARRIOR HAWK favorim.Kazandığı son koşusundaki sprintini tekrarlarsa 12-CURE NOTICE rakiplerini fotoda avlayabilir.1-MIDAS TOUCH, 2-ÖMER TURGAY, 8-RUNNING THUNDER, 17-WEST WIND ve 6-MİHRACE sonraki isimler.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 10 – 1 – 9 – 11

3.AYAK : 3 – 1 – 5

4.AYAK : 1 – 9 – 4 – 3 – 5

5.AYAK : 2

6.AYAK : 14 – 12 – 1 – 2 – 8 – 17 – 6

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 7 – 5 – 3 – 9 – 2 – 6

2.AYAK : 10 – 1 – 9 – 11 – 2 – 5 – 12

3.AYAK : 3 – 1 – 5

4.AYAK : 1 – 9 – 4 – 3 – 5

5.AYAK : 2

6.AYAK : 14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x