22 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi bayramlar herkese. Dokuz yarışlı istanbul altılı tahminlerime geçmeden önce genel kanımı söylemek istiyorum. Agf oranlarına bakmadan ve takip ettiğiniz safkanlara öncelik vererek oynamanız yönünde. Bana göre Programı her sonuca gebe. İlk altılı saat 14:00 da başlayacaktır.

1.koşu: Bu safkan binen pilotuna da, oynayan yarışseverlere de, sahibine de dokuz doğurtur. Sanki JUNIOR PIANIST’in ikiz kardeşi. Muhtamelen Akın tartıda bi yarım kilo eksik çıkar:) ancak Akın bu tarz safkanları çık seviyor ve hiç vazgeçmiyor. Ben son düzlüğe kadar adını duyacağımızı tahmin etmiyorum ancak sentetik pisti yadırgamaz kendisini Akına teslim ederse son düzlükte gelme ihtimali çok yüksek (3) numaralı BABAROS ilk atım olup (4) MAGIC RAMPER ilk rakibidir. Bu defa daha etkili olacağını düşündüğüm (7) POWER OFF sonlarda BABAROS a takılmaz kolay sıyrılırsa etkili bindirebilir. Süpriz safkanım (2) KAISER SOZE.

2.koşu: Burada ki birçok rakibine nazaran acemi bir görüntüsü olsa da aksiyonları hiçte öyle değil. Kesin tepkiler vermese de aksiyonları bana göre çok düzgün ve net. Bu yarışta da seyredip bence bir sonra ki yarışta tek için kollanmalı (6) KARTAL KIZ ilk safkanım. Safkan sentetik istemiyor gibi bu yarışta bence önde sert tempo koyacak. Biraz geliştirdiyse kesilmeyecektir (9) UĞURSEL ilk rakip. Son yarışına anlam veremediğim safkan Hişman’ın ellerinde ya yeniden doğar ya da :)) neyse ben bu yarışta trafik sorunu yaşamazsa etkili olacağını düşünüyorum üçüncü safkanım (5) numaralı GÖRÜKLE. Sonrası (2) BAĞRIYANIK, (7) MADALYON ve süprizde (4) CÜRETKAR.

3.koşu: (1) numaralı DOWN TOWN her ne kadar farklı dursa da bence eski performansının en az 1 buçuk saniye gerisinde ve buna istinaden rakibi konumunda ki (2) numaralı HONEY RAYDER da bir o kadar etkili. Ben bu iki safkanı ayırmadan bulunduracağım.

4.koşu: Halis, Özcan, Akın’ın getiremediği safkanı istermisiniz Özgür getirsin ? Ben (2) PARPALİ ye ilk sırada şans vereceğim. Safkan son yarışlarında burada ki rakiplerine geçilse de ben form durumunu beğeniyorum. Sevdiği pist ve mesafede etkili koşacaktır ilk rakip (7) THOR. bu iki safkanın eksik koşması durumunda insan yazmalara doymaz. Yazar da yazar. Ben çok süprizde sadece bir safkan ilave edip geri çekildikten sonra düzelme var mı ona bakacağım (8) İLGİLGE Süpriz safkanım.

5.koşu: Safkan bana göre her yönüyle üstün ve her koşusunda biraz daha üzerine koyup rakiplerinden sıyrılacaktır. İlk iki deneyimini sentetikte gerçekleştiren safkanın iç kulvar avantajı ile birlikte rahat yer tutup takiplerine direnmesini bekliyorum. Risklide olsa (6) numaralı PARCEMO BANKOMDUR.

6.koşu: Son yarışından sonra üç a kadar geri çekilen safkan bu grup içinde benim kalitesine en çok inandığım safkan. Ancak muhtamel bir tedaviden çıktı. Eğer bir yarış görüpte bu yarışa çıkmış olsa yanına safkan yazmazdım (5) numaralı ROTABELLİ ilk safkanım. Son yarışını uzunda koştu öncesinde ağır çime çıktı başarılı olamadı ancak bana göre bu safkan şu anda fit durumda ve yarış kolluyor. (3) numaralı GOYCOCHEA ilk rakip gördüğüm isimdir. Yine son iki yarışına aldırış etmediğim bir diğer safkan ise (6) numaralı SITAMUN üçüncü ve son şans verdiğim isimdir.

7.koşu: Safkanın sentetik performansını görmek adına güzel bir fırsat. Çünkü son çimde ki birinciliği her 2 yaşın harcı değil (3) numaralı RUN ilk safkanım. (4) KENOBİ ve (2) RUBUCO rakipleri.

8.koşu: uzun arası olmasına rağmen hazırlıkları yeterli görünen (5) numaralı ÖZİLHAN ve (4) numaralı ÖZPAR arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

9.koşu: Uzun zamandır safkandan bahsedip bahsetmemeyi düşünüyorum. Bu yarışta da takı değişikliğine gidiyorlar. Agf de çok alt sıralarda olacaktır. Ancak günün süprizi anlamında çok atta şans verilmeli diye düşünüyorum çünkü hiç olmadık yerde vuracak kapasitede. (4) numaralı SEVDA TÜRKÜSÜ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-7-2

2.ayak: 6-9-5-2-7-4

3.ayak: 1-2

4.ayak: 2-7-8

5.ayak: 6 tek

6.ayak: 5-3-6

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak. 2-7-8

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 5-3-6

4.ayak: 3-4-2

5.ayak: 5-4

6.ayak: 4-5-2-11-1-7-8-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı, iyi bayramlar.

yavuzhan41

İyi bayramlar Bol şanslar.

Hakan bulut

İstanbul ikinci
5.9.10.2.6.7.8
6.10.8.7.3.11
6.4.5.1.3.2
2 tek
1.2.3.4.5.6.7
7 tek

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x