ankara altili tahminleri bombaci

22 AĞUSTOS 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Anakara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Startta Takılmadığı taktirde istemese bile kafayı rahat alacağını düşündüğüm (6) SARI YAZMA ve geriden güçlü gelecek olan (1) YARIŞIN KIZI ilk iki de düşündüğüm safkanlardır. Son iki yarışında da artık giderek artan formu olduğunu ispat eden (4) MAYIS YAĞMURU üçüncü sırada şans verdiğim isim olup yarışın süprizini ise (2) ALOYSHA dan bekliyorum.

2.ayak: 1 Temmuzda ki birinci geldiği yarıştan sonra üst üste KV-8 ve KV-6 koşan safkanın bazı rakipleri şunlardı OĞLUM BURAK-KADHAN-DOMANİÇ- ALTUNSARAY bu bahsetmiş olduğum safkanların tamamı 105 handikap ve üzeri. Ve bu iki KV yarışta da pilotları önce Halis Karataş ve sonra Özcan Yıldırım. Şöyle düşünün handikap puanı olarak kendisini katlayan rakipleri önünde iki defa Türkiye’nin en iyi pilotları tarafından tercihleniyor. Yani ortada üst sınıf bir beklenti olduğu gibi bir menajerler savaşıda var. Arap safkanların ne kadar dikkatle takip edilmesi gerektiğini ve buna önem verdiğimi bilirsiniz. Şimdi bu safkan öyle bir geri plana düştü ve öyle bir kıvama geldi ki eğer ki üzerinden ki pilotu arıza çıkarmasın bu rakipleri önünde bu tabloda ve şu dakika itibari ile son derece karışık görünen AGF tablosunda  (1) LORD dile gelip abi çıktığım gibi bitiririm dese inanmam. Tabi Doğu ve Bursa yarışları için birşey diyemem ancak Ankara’da bu tarz fırsatlar moral motivasyon açısından son derece önemli. Halen daha ısrala söylemedim safkanı :) lafı daha fazla uzatıp sizleride sıkmayayım. Startla birlikte kulvar avantajını değerlendirip 3-4 e yaslanarak son düzlüğe rahat çıkacak olan safkan bariyer dibinden yol bulduğu taktirde son 200 de rakiplerine hakim olup photalamasını bekliyorum evet arkadaşlar (2) numaralı BERKALP çok risklide olsa bu zorlu mücadelede BANKOM dur.

3.ayak: Gerek mesafe gerekse çim performansı olarak (3) AKALTAY ın ön planda olduğu yarışta çimde giderim derse (2) OĞLUM EJDER, bu kiloyu kaldırırım derse (1) BABAEMİR süprizde de (6) PRATİK NEVZAT şans verdiğim isimlerdir.

4.ayak: Safkanı ilk defa 3.50 ganyan ile tek yakaladığımızda kullandığım ” Bu kadar özel bir isim ancak özel bir safkana verilebilir ” demiştim. Gerçekten de hangi safkanın ne olduğunu nasıl koşacağını nerede geleceğini bu işin pirleri o kadar iyi biliyor ki son örneği de ÖMER İN MY HEART ile oldu. 2 yaşında ki safkan 2 de 2 yi çok rahat yaptı ilerisi içinde isminin hakkını vermeye devam edecektir diye düşünüyorum. Bizim safkanımız için özel bir safkan dediğimde bu safkanın bin tane sorunu vardı. Şimdi ki hali ile bu rakiplerinin önünde şu göbeğimle ben binsem getiririm. Pilotaj ve trafik faciasına maruz kalmadığı taktirde rahat photalamasını beklediğim (6) numaralı PRIMCESS DI çok risklide olsa bir kez daha BANKOM dur.

5.ayak: Ben çok iyi biliyorum dönen dolapları aslında dolap demek çok yanlış olur atın form durumunu demek daha doğru ama o yarışta görmek istedim ve safkan için sessiz kaldım. Ankara da ki son kum yarışında hipodromda ki tüm gözler 60 kg ile ciddi rakipler önünde Özcan ile (4) LOKOMOTİF  üzerinde idi. Şimdi yarış 1600 çim ve yine Özcan ve yine ciddi rakipler.  Bu yarış tercihleri böyle hadi buna da koşalım demekle hadi şimdide bu pilot binsin demekle olmuyor. Ciddi kafa patlatıldığı gibi ciddi olarak pilotun düşünceleri ile birlikte karar alınıyor. Ben burada üçüncü ciddi riskimi alıyorum. Bugün bu işin sonunda rezil olmakta var ancak ben bunu kahraman olmak için yapmıyorum ve bu safkan Banko Tahmin okurlarının kafasına kazınacaktır ve mutlaka kazandıracaktır diye düşünüyorum. Yine çok konuştum uzun lafın kısası Çok risklide olsa (4) numaralı LOKOMOTİF BANKOM dur.

6.ayak: Bu kadar tek-tük geldiğim programda İnan’ın dönüp kim koşuyor diye bakmadım bile. Bu model tahminci de böyle olsun. Tercihim HEPSİ

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-1-4-2

2.ayak: 2 tek

3.ayak: 3-2-1-6

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 4 tek

6.ayak: hepsi

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: hepsi

2.ayak: 6-1

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 3-2-1

5.ayak: 6 tek

6.ayak: 4 tek

7.ayak: hepsi

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı bülten açmadım daha kadhan i görünce kesin tek olur dedim. Kosmuyormus meğer :))

ofsayt
Ziyaretçi
ofsayt

Teşekkür ler bombacı 👍

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Aynen bombacı en korktuğumuz durum bendede ilk ayak 6 tekti

06 Cengo 06
Üye
06 Cengo 06

Bombacı kardeşim işim vardı hic programa bakamadım açtım senin yorumunu ilk ayağı hepsi yaptım baktım benim at koşuyo bilbilan orayıda 2.3 yaptım gerisi senin yazdiğının aynısı şansa artık 😊