21 TEMMUZ 2019 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMNİLERİ (can911)

Keyifli ve berrak bir Pazar günü İzmir’den merhabalar. Yarış olarak program içeriğinde ilk defa koşacak isimlerin yer aldığı Şartlı-1 mücadele de var, KV-8 tecrübeli Arap safkanlarının mücadelesi de var. Oldukça dengeli bir program oluşmuş. Banko tercihi yapmakta dahi zorlandım çünkü tercih ettiğim yerde bile rakip vardı. Yine de yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Uzunda daha başarılı performans sergileyen 1 (AĞA DADAŞ) ilk tercihim. Eşgali babasını aratmayan, son koşularında stili de benzemeye başlayan 2 (KARA MEHMET) isimleri aslında ilk ayakta yeterli gibi görünüyor. Kurcalayıp derinlere daldıkça özellikle idmanda çok iyi görünüm sergileyen 7 (LADY ZOFKA) bu kadar boş kiloyla daha önce 1800’de aldığı 1.liği neden tekrarlamasın ki? Bir de Bursa’da 1.lik aldığı binicisiyle bugün start alacak olan 6 (ŞEHRİBAN) diğer sürpriz adayım. Diyerek ilk ayaktan günün yüksek ikramiyeli havasını bu isimlerle sınırlayalım.

2.Ayak: Şartlı-1 ilk kez start alacak olan İngiliz taylarının mücadelesinde idman performanslarını detaylı olarak inceledim. Babası Trojen Horse’un ilk temsilcisi olan 7 (DAVAİ DAVAİ) bizzat bincisiyle yaptığı hazırlıklarda favori olmayı hak ettiğini göstermiş. Denizyıldızı ve Nikolayev gibi orta sınıf safkanlar veren annenin temsilcisi 6 (BERCESTE) bu durumu tersine çevirecek gibi görünüm sergilemiş. Galyalılar gibi ana-baba bir kardeşe sahip Bosporus temsilcisi 11 (KELİBİKS), yine çimde üstün performansa sahip Matmazel Çikolata gibi anneden kardeşe sahip 8 (DERİN DAMLA) ve anneden Venus Daughter, Flash Gordon gibi ismi hafızalara en azından yabancı olmayan, Dutyfree temsilcisi 9 (FİRST CHİLD). Bu kadar dişi önerdikten 4 (LİON LORD) önerisiyle sonda bir tane de erkek tay önerim olsun.

3.Ayak: Binicisiyle tanışır tanışmaz hanesine hemen 1.lik yazdıran 1 (DAYKOMİO) benzer mesafe, grup ve binicisiyle +1 daha yazdırır. BANKOM

4.Ayak: Önemli isimlerin bir araya geleceği KV-8 Arap temsilcileri koşusunda formunu seri bir şekilde sürdüren 5 (ALDERAMİN), son 1.liğinde 6 (ARSLANTURBO) daha uzun mesafeli yarışta sonuna kadar sürdürdüğü liderliğini bugün de devam ettirebilir. Çalışmasında etkili görünen 4 (ÖZALAK) günün sürprizine adayım. Favori 3 (GÜMBÜRGÜMBÜR) benim de gönül bağım olan bir isim, geçmişin hatırına bir çizik hak ediyor.

5.Ayak: Son koşularındaki üstün performanslarıyla 1 (AVUKAT) ve 2 (WOUNDED) başabaş sürdürdükleri mücadeleyi bugün de devam ettirecekleri kanaatindeyim.

6.Ayak: Mesafe ve binicisi aynı sadece bir üst grupta mücadele edecek olması bende soru işareti yarattı. Kuponları küçültmek isteyenler için 9 (SİNYOR) alternatif tek önerim olsun. Benim tercihim 5 (KIZIL ÇAKIR), 14 (BABAKAYRA), 4 (BASGAZA) ve 11 (CUKKA) ilaveleriyle 5 isimden ibaret olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-2-7-6

2.Ayak: 7-6-11-8-9-4

3.Ayak: 1

4.Ayak: 5-6-4-3

5.Ayak: 1-2

6.Ayak: 9-5-14-4-11

Kupon Tutarı: 67,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Baranovici

Emek harcayarak karşılıgını beklemeden yaptıgınız yorumlar için yürekten teşeklür can911 bey. Güzel bir şablon çıkmış ortaya

Distorted humor

BOL SANSLAR. İZMİR. ALTILI 6/7.9.1.4/1.4.3/5.3.4.7/2.3.1.4/4.14.3.9

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x