Ana Sayfa / Tahminler / 21 TEMMUZ 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

21 TEMMUZ 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbulda herkese BOL ŞANSLAR..

 

1.KOŞU: Ankaradan çok formda gelen, uzun mesafeleri seven, hemcinsleri arasında bence bugün kazanması olağan netice olan 2-LILYANTUS benim Alternatif BANKOMDUR. Sert gruplardaki koşuları sonrası uygun grup avantajı yakayan 5-IMPASSABLE GİRL ve 6-GINA MONTANA en yakın rakiplerdir.

2.KOŞU: Koştuğu grup koşuların herbiri burda uzak kazanmaya yetmesi gereken 7-GREY CLOUD kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOMDUR. Başka bir yerde teki olanlar veya güvenmeyenler, yada altılıyı cazipleştirme yoluna gidenler 1-AGUMBA ve 4-ATEŞİN RÜZGARI yazarak sürpriz bekleyebilir.

3.KOŞU: Formda isim 3-SAHIPBEY grubun öne cıkan ismi olsada; mesafenin dezavantaj yaratacağını düşünüyorum. 1-AKSAKAL, 4-ÜNAL AMCA, 6-KAZDAGI, 2-ALEMİN KRALI yazarak burayı kapatıyorum.

4.KOŞU: Günün bence enzor ve Altılının kaderini belirleyecek koşusu.. Bütçesi geniş olanlar Hepsi yaparak rahat yarış izlemelidir. Ben 6 isme kadar düşürdüm ve kuponumda ayrımsız bulunduracağım. Sıralamam şablonda olacaktır.

5.KOŞU: Maiden mücadelede, 3-ENTERTAINMENT ön plandaki isim olsada, ekuri desteği ile (4-8)-FLOATING HEART, 5-HURRICANE HOLE ve 9-NICK NACK ile rahat koşu izlemeye calışacağım.

6.KOŞU: Kalitelerinin bu grubu geçmeye yeterli olacağını düşündüğüm 1-AK DIAMOND ve 2-BARBEL arasındaki mücadeleye 9-BEREN SULTAN bombasını ilave ederek patlatmaya çalışmasını bekleyeceğim.

1.ALTILI TAHMİNİM

2 // 5-6

7 GREY CLOUD

3-1-4-6-2

4-2-7-9-5-6

3-4-5-9

1-2-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..