21 TEMMUZ 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbulda herkese BOL ŞANSLAR..

 

1.KOŞU: Ankaradan çok formda gelen, uzun mesafeleri seven, hemcinsleri arasında bence bugün kazanması olağan netice olan 2-LILYANTUS benim Alternatif BANKOMDUR. Sert gruplardaki koşuları sonrası uygun grup avantajı yakayan 5-IMPASSABLE GİRL ve 6-GINA MONTANA en yakın rakiplerdir.

2.KOŞU: Koştuğu grup koşuların herbiri burda uzak kazanmaya yetmesi gereken 7-GREY CLOUD kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOMDUR. Başka bir yerde teki olanlar veya güvenmeyenler, yada altılıyı cazipleştirme yoluna gidenler 1-AGUMBA ve 4-ATEŞİN RÜZGARI yazarak sürpriz bekleyebilir.

3.KOŞU: Formda isim 3-SAHIPBEY grubun öne cıkan ismi olsada; mesafenin dezavantaj yaratacağını düşünüyorum. 1-AKSAKAL, 4-ÜNAL AMCA, 6-KAZDAGI, 2-ALEMİN KRALI yazarak burayı kapatıyorum.

4.KOŞU: Günün bence enzor ve Altılının kaderini belirleyecek koşusu.. Bütçesi geniş olanlar Hepsi yaparak rahat yarış izlemelidir. Ben 6 isme kadar düşürdüm ve kuponumda ayrımsız bulunduracağım. Sıralamam şablonda olacaktır.

5.KOŞU: Maiden mücadelede, 3-ENTERTAINMENT ön plandaki isim olsada, ekuri desteği ile (4-8)-FLOATING HEART, 5-HURRICANE HOLE ve 9-NICK NACK ile rahat koşu izlemeye calışacağım.

6.KOŞU: Kalitelerinin bu grubu geçmeye yeterli olacağını düşündüğüm 1-AK DIAMOND ve 2-BARBEL arasındaki mücadeleye 9-BEREN SULTAN bombasını ilave ederek patlatmaya çalışmasını bekleyeceğim.

1.ALTILI TAHMİNİM

2 // 5-6

7 GREY CLOUD

3-1-4-6-2

4-2-7-9-5-6

3-4-5-9

1-2-9

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..