Ana Sayfa / Tahminler / 21 TEMMUZ 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

21 TEMMUZ 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursa programında herkese bol şanslar.. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

 

1.KOŞU: Kalabalık tutma taraftarı olduğum koşuda, yarın herkesin 2 atla yada tek atacağı koşuda, 4-ÖKSÜZBEY ve 5-PANAMA önde olsada; sırasıyla rakipler şablonumda olacaktır.

2.KOŞU: Sert gruplardaki koşularından sonra, uygun grupta koşu görüp My Cem arkasında ikinci kalan 1-BOLVADİN bu grubu gecmeye yakın. Alternatif Bankodur. Ancak 3-YARİSSA, 9-KUZEN, 6-İREMBEYİ olmadan ben kupon yapmayacağım..

3.KOŞU: Bence yine zorlu maiden koşu. 1.Altılıda günün favorisi konumunda olacak olan, 5-RUS DAMAT bütçe doğrultusunda BANKO önereceğim isimdir..

4.KOŞU: Ara sonrası koştuğu koşuda yakın ara tabela dışı kalsada, mesafe ve gruo avantajını elinde bulunduran 1-LADY FALCON ve çim pistte koştuğu koşularda etkili yarışlar sdrgilemeyi başarmış olan 3-ATMACA KIZI arasındaki mücadeleden galibin çıkmasını bekliyorum..

5.KOŞU: İlk koşusunu sürpriz bir şekilde kazanan ve gayet iyi bir dereceyle sahadan ayrılan ve kabiliyetli bir isim olduğunu gösteren 6-OĞLUM BAKİ favoridir. Cim pist performansını yeterli gördüğüm 9-LAZPACI ilk rakibidir. Yine ilk koşusundan galibiyet çıkaran 3-BOYLAM buraya yeterlidir..

6.KOŞU: Sözü cok fazla uzatmadan, çim pistte maidendan çıkan, sonrasında ise, bana göre buradaki rakiplerinden daha sert rakipleriyle boy ölçüşen..isminide başarıyla duyurmuş olan.. Bence bu defa daha uygun rakipler arasında 8-ARMAGEDDON benim her iki Altılımdada CAZİP BANKOMDUR...

7.KOŞU: G3 Orhangazi Koşusunda; 9-UÇARER çok ön plandaki isimdir. Dileyen Alternatif Tek kullanabilir. Lehine mesafe, uygun rakipleriyle 5-KIRDENİZ, kısa virajda liderliği alması ve koşu sonuna kadar bırakmama ihtimaline karşı 10-ULUER uygun kuponlara yeterlidir. Grup çok sert olsada formula bir yerlere gelebilecek potansiyledeki 6-KIRIMBEYİ,4-ESANADOLU, 7-OLGUNABİ ve 8-TRAKYA ATEŞİ ihmal edilmeden sürpriz konuma yazılmalıdir..

8.KOŞU: Yine koştuğu yarıslar ve dereceler neticesinde 7-ENDERGÜL günün kalelerinden olacaktır. Kuponuna tek yazana, "neden yazdın" demem.. Ancak ben maiden koşuların sürprize açık olduğunu düşünenlerdenim. Oyüzden sert gruplardan sonra 8-GÜLGÜNKIZ ve çok farklı bir koşu beklediğim 4-MEHMET BABA ikilisini rakip olarak sürprizde değerlendireceğim.

9.KOŞU: Grup, mesafe, yarışın gidişatı... Herşey lehine gözüken 2-ASARCIKLI kesinlikle ön planda yazılmalı ve benim kesilikle Alternatif Bankomdur.. Farklı yarış beklediğim, mesafe avantajıyla 6-ALANGU ilk rakiptir.11-GALAPAGOS, 8-KOBAT, 15-TEK TABANCA ve 16-GÜLDİKEN ile son ayağı kapatıyorum..

1.ALTILI TAHMİNİM

5-4-6-7-3-9-11

1-3-6-9

5 RUS DAMAT

1-3

6-9-3

8 ARMAGEDDON

2.ALTILI TAHMİNİM

1-3

6-9-3

8 ARMAGEDDON

9-5-10-4-6-7-8

7-8-4

2 // 6-8-11-8-15-16

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..