21 TEMMUZ 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursa programında herkese bol şanslar.. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

 

1.KOŞU: Kalabalık tutma taraftarı olduğum koşuda, yarın herkesin 2 atla yada tek atacağı koşuda, 4-ÖKSÜZBEY ve 5-PANAMA önde olsada; sırasıyla rakipler şablonumda olacaktır.

2.KOŞU: Sert gruplardaki koşularından sonra, uygun grupta koşu görüp My Cem arkasında ikinci kalan 1-BOLVADİN bu grubu gecmeye yakın. Alternatif Bankodur. Ancak 3-YARİSSA, 9-KUZEN, 6-İREMBEYİ olmadan ben kupon yapmayacağım..

3.KOŞU: Bence yine zorlu maiden koşu. 1.Altılıda günün favorisi konumunda olacak olan, 5-RUS DAMAT bütçe doğrultusunda BANKO önereceğim isimdir..

4.KOŞU: Ara sonrası koştuğu koşuda yakın ara tabela dışı kalsada, mesafe ve gruo avantajını elinde bulunduran 1-LADY FALCON ve çim pistte koştuğu koşularda etkili yarışlar sdrgilemeyi başarmış olan 3-ATMACA KIZI arasındaki mücadeleden galibin çıkmasını bekliyorum..

5.KOŞU: İlk koşusunu sürpriz bir şekilde kazanan ve gayet iyi bir dereceyle sahadan ayrılan ve kabiliyetli bir isim olduğunu gösteren 6-OĞLUM BAKİ favoridir. Cim pist performansını yeterli gördüğüm 9-LAZPACI ilk rakibidir. Yine ilk koşusundan galibiyet çıkaran 3-BOYLAM buraya yeterlidir..

6.KOŞU: Sözü cok fazla uzatmadan, çim pistte maidendan çıkan, sonrasında ise, bana göre buradaki rakiplerinden daha sert rakipleriyle boy ölçüşen..isminide başarıyla duyurmuş olan.. Bence bu defa daha uygun rakipler arasında 8-ARMAGEDDON benim her iki Altılımdada CAZİP BANKOMDUR…

7.KOŞU: G3 Orhangazi Koşusunda; 9-UÇARER çok ön plandaki isimdir. Dileyen Alternatif Tek kullanabilir. Lehine mesafe, uygun rakipleriyle 5-KIRDENİZ, kısa virajda liderliği alması ve koşu sonuna kadar bırakmama ihtimaline karşı 10-ULUER uygun kuponlara yeterlidir. Grup çok sert olsada formula bir yerlere gelebilecek potansiyledeki 6-KIRIMBEYİ,4-ESANADOLU, 7-OLGUNABİ ve 8-TRAKYA ATEŞİ ihmal edilmeden sürpriz konuma yazılmalıdir..

8.KOŞU: Yine koştuğu yarıslar ve dereceler neticesinde 7-ENDERGÜL günün kalelerinden olacaktır. Kuponuna tek yazana, “neden yazdın” demem.. Ancak ben maiden koşuların sürprize açık olduğunu düşünenlerdenim. Oyüzden sert gruplardan sonra 8-GÜLGÜNKIZ ve çok farklı bir koşu beklediğim 4-MEHMET BABA ikilisini rakip olarak sürprizde değerlendireceğim.

9.KOŞU: Grup, mesafe, yarışın gidişatı… Herşey lehine gözüken 2-ASARCIKLI kesinlikle ön planda yazılmalı ve benim kesilikle Alternatif Bankomdur.. Farklı yarış beklediğim, mesafe avantajıyla 6-ALANGU ilk rakiptir.11-GALAPAGOS, 8-KOBAT, 15-TEK TABANCA ve 16-GÜLDİKEN ile son ayağı kapatıyorum..

1.ALTILI TAHMİNİM

5-4-6-7-3-9-11

1-3-6-9

5 RUS DAMAT

1-3

6-9-3

8 ARMAGEDDON

2.ALTILI TAHMİNİM

1-3

6-9-3

8 ARMAGEDDON

9-5-10-4-6-7-8

7-8-4

2 // 6-8-11-8-15-16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..