21 TEMMUZ 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: İzmir bugün cazip bir ikramiyeye gebe bir program. Cazip bir tek ile iyi bir ikramiyeye gidebilir diye düşünüyorum. Günün ilk ayağında 2.BAŞAKHAN ilk şans verdiğim isim. Son yarışında KARAPANTER arkası ikinciliği tatminkar olan bu safkanın işlerini bugünkü pilotu Mustafa Çiçek gerçekleştirmiş. Alternatif tek adayım; yıkacaksak 9.CANCAHİDEM, 1.ASPENDOS 12.HIÇKIRIK ve 14. USLUKIZ rakip gördüğüm isimler.

2.AYAK: 4 Yaşlı arapların handikap mücadelesinde 7.DOĞUBEYLİM ilk şans verdiğim isim. 5.BAYKETENCİ, 2.İYONE, 1.KEHKEŞAN 3.ESMER EFE  8.GÖNÜL FIRTINASI ve 10. KIRTOPRAK rakip gördüğüm safkanlar.

3.AYAK: 3+ Dişi İngilizlerin mücadelesinde favorim kilosuna rağmen sınıf bir safkan olduğunu düşündüğüm 5.SEVİMLİGÜZEL. Ancak dişi yarışlarında sürprize açık olmakta da fayda var bu bakımdan 3.ITS TIME TO SEA başta olmak üzere 6.PERFORM, 9.MELODİ 8.AYTEN HANIM ve 7.ALFA KIZI değerlendirilebilir.

4.AYAK: Kalitesi ile 1.UTKUNBABA tabi ki favori. İlk yarışını kazanan 2. BABA VANGA ve  uygun sikleti ile koşacak Kaneko temsilcisi 7.PRINCESS DI rakipleri

5.AYAK: Günün beşinci ayağı sürprize en müsait yarış görünüyor. Riskli de olsa tek hakkımı burada kuallancağım. Çalışmalarını bizzat bugünkü pilotunun yaptırdığı ve yavaş yavaş kendini bulmaya başlayan 6.SERKANBEY Doğukan Palaur idaresinde benim bankom.

6.AYAK: Maidendan çıkmak için müsait grubu bulan 11.NİŞANLIKIZ ,uygun sikleti ile kazanmaya yakın, favorim. Rakibinin takibimdeki safkanlardan 1.AKSEKİ FIRTINASI olacağını düşünüyorum.

2/9,1,12,14

5,2,1,3,8,10

5,3,6,9,8,7

1,2,7

6

11,1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

Bol şanslar

gurcan77

Alaattin Küründük, yazmadık süründük

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x