Ana Sayfa / Tahminler / 21 TEMMUZ 2013 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

21 TEMMUZ 2013 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 - MERTKAL mesafesinde favorimiz. 5 - AFFAN rakibidir. Çok at yazmak isteyenlere 1 - AKINCIHAN ve 7 - SÜPERBABA önerilir.

 • 2. AYAK

  İlk defa start alacak 3 yaşlı arap atlarının bu koşusunda sırasıyla favroilerimiz; 7 -İZDEN, 9 - RULA ATEŞİ, 1 - ACARHANIM, 3 - ÇAKIRCELEP, 6 - GÜLÇEŞMİ, 4 - DİLRUBA SULTAN, 12 - ZENGİNLİ. 7 - İZDEN 1000m galoplarında çok iyi gözüküyor. Riskli de olsa alternatif kuponlarda tek olabilir.

 • 3. AYAK

  Dişi Tay Deneme, Kısrak Koşusu ve Gazi Koşusu gibi 3 büyük koşuda arka arkaya start alıp saliselerle tabela dibinde bitiren 5 - PANCAR, bu üçlü maratondan etkilenmezse kazanır. 2 - COOL GIRL ise Kısrak Koşusunda PANCAR'a yarım boy ile geçilirken müthiş bir sprintle fotoya girmişti. Daha sonra Gazi Koşusunda tabela dışı kaldı ve çok iyi işlerle bu koşuya katılıyor. Mutlaka yazılmalı. 3 - ELEVATO'da PANCAR ve COOL GIRL gibi uzun sprint atabilen safkanlarda birisi. Sprinte yapısına uygun olarak GÖKHAN KOCAKAYA ile start alacak safkanın şansı yüksek.

 • 4. AYAK

  1 - DEKOR bu yarışı kazanacaktır. Bankomuz.  2 - GOLDEN TOWER'ı sürpriz arayanlar için öneririz.

 • 5. AYAK

  3 - MARVELOUS IRON ve Halis KARATAŞ adeta bütünleştiler. 1 - FLY BY ME, 4 - OBIWAN ve düzelen 8 - TAPIT GIRL ayrım yapılmadan yazılmalıdır.

 • 6. AYAK

  Bir koşu gören 5 - DARK RAIN, 6 - KRAL YOLU ve 9 - BUNGEE JUMPER favorilerimiz. 4 - PROSECUTOR KG ile beraber startta fazla takılmamaya başladı. İlk sinyalleri veriyor bugün yarın içerde. 8 - FLY WINGS ve 2 - AL ANDALUS plasede.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
43.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
5
7
1
7
9
2
3
5
1
1
3
4
8
2
4
5
6
8
9
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.