kocaeli altılı tahminleri

21 ŞUBAT 2020 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RISING)

1.AYAK: Formunu beğendiğim 2-BEYZA SULTAN , 9-ÖZBİLGİN ,3-TUTARLI ön plana çıkan safkanlar olsa da 1-UZUNBEY ,5-GOBEN ,eküri destekli 7-SON OĞUL , sonlarda etkili gelebilen 6-KILIÇSOY ve 8-KAMÇI yazarak bu ayağı kapatıyorum.

2.AYAK: Koşu hayatına başladığı günden beri favori verilen ama bir türlü maidendan kurtulamayan  11-VARNA favori.Starttan düzgün çıkarsa 3-AYGÖNÜL’den etkili bir koşu gelebilir.

3.AYAK: Gruptan farklı performanslarıyla 2-KURTULUŞBEY ve 8-KORKMAZEFE eşit şans tanıdığım isimler.

4.AYAK: Gazi’yi kazanamaması bende hayal kırıklığı yaratan Temsil’in kardeşi 3-LATIKA klasına yaraşır bir performans gösteriyor. Tek olarak yazacağım isimdir.

5.AYAK: 5-IMPULSIVE uygun grupta ve bu formu ile kazanmasını beklediğim isim. Sprinter isim 6-AK DIAMOND , vermiş olduğu araya rağmen 1-MY FREEDOM ve geçen sezon ki performansına ulaşmasını dilediğim 8-TEKYILDIZ OĞLU  ikramiyeyi yükseltmek adına eklediğim isimler.

6.AYAK: Oldukça uygun grupta start alacak olan 4-SELDANINOĞLU favorim. Yükselttiği performansına karşın bir türlü kazanamayan 9-MİLYONER , gününde olduğunda daha sert grupları geçebilen 1-ESERALP ve seri isimlerden 10-BİLBİLAN rakipleridir. 7-BALASAGUN,8-KAİNATIM ve 2-MARENGO sürpriz hanesinde yer alacaklar.

ALTILIM:

1.AYAK: 2,9,3,1,5,7,6,8

2.AYAK: 11,3

3.AYAK: 2,8

4.AYAK: 3

5.AYAK: 5/6,1,8

6.AYAK: 4,9,1,10,7,8,2

15,68 TL / 62,72 TL

Herkese bol şanslar.

Yazar: RISING

guest
96 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar dilerim Rising :)

Ozcan bek

Admincim hayırlı cumalar güzel bir hafta sonu dilerim tüm sitedeki lere selam olsun

Baranovici

Emegine Yüregine saglık Rısıng:) Bol şanslar diliyorum

sivaslı

bol sanslar sevgılı rısıng

Ilker

Emegine saglik cumleten bolsanslar

Rüyacı

KOCAELİ
1…..1, 8, 9, 3, 7
2…..11 / 1, 9, 4, 10, 13
3…..8 tek
4…..3 tek
5…..1 , 7 .5
6…..9 tek
Tutar=6,30 TL
2.ayak yarış ve galoplardan
Diğer bütün atları yaptıkları yarış derecelerine göre tek tek inceledim.
Ekonomok bir kupon oldu denenebilir :)
……..herkese bol şans dilerim……..

Buca06

KENDİMCE KOCAELİ KUPONUM:

Admin, RISING ve sayfanın tüm kupondaşlarını selamlıyor, bol şanslar diliyorum. “BANA HER YER URFA” usulü kuponumu paylaşıyorum….

1. AYAK: 5-4-9 (4/7 eküri)

2. AYAK: 11-4

3. AYAK: 1 *** EĞİL MİRİ

4. AYAK: 3-4

5. AYAK: 1-2

6. AYAK: 1-3-4-7-9-10-11

Sağlıklı günler olsun….

baranovici

Bol şanslar Buca:) Yine bulmuşsun çapraz bir tek EGİL MİRİ:) Bence finişi zorlayacak bir at. Güzel tercih umarım yazdıgın gibi gelir:)

Buca06

Teşekkürler RISING, baranovici evet iyi koşmasını bekliyorum Eğil miri’nin, sizlere de bol şanslar.

demirfaruk

BIR SEYE EMEK VERILIYORSA MUTLAKA KARSILIGI OLACAKTIR.BUYUK IKRAMIYELER DILERIM.BOLSANS RISING

SANAL

KOCAELİ

1.Ayak : 1,2,3,5,6,7,8,9
2.Ayak : 11
3.Ayak : 1,2,3,4,5,8
4.Ayak : 3,4
5.Ayak : 1,5,7
6.Ayak : 1,2,4,6,9,10

Değerli RISING ve Tahminciler merhaba.
Beni her hafta üzen (11) VARNA’yı tekrar BANKO yazıyorum.

Buca06

Tebrikler sanal.

SANAL

Teşekkürler

cetinyufka17

Kocaeli altılım
1.8.9.6
11.10.
8……7.
3..
5.6.1.
6.10.9.13.4.
Herkese bol şanslar dilerim

Biratakan1907

Merhaba arkadaşlar,
Tüm site arkadaşlarıma bol kazançlı bir gün olmasını dileyerek Kocaeli tahminlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

1.ayak Aslında kim kazanırsa kazansın ”yok artık” denmeyecek bir yarış. Ancak bazı atların bir adım önde oldukları da bir yarış. Ben önde rahat kalıp temposunu yapacağını düşündüğüm 1 UZUNBEY’i ilk sıradan yazıyorum. 3 TUTARLI ve canı koşmak ister, ben bunları geçerim diye koşarsa hafif kafadan kırık bir at olan 5 GOBEN öncelikle yazılması gereken isimler. Ama dediğim gibi aynı zamanda kim kazanırsa şaşırmayacağım bir yarış , kurgu size kalmış.
2.ayak Artık lütfen yani bundan daha kısa 700-800-1000 m yarışı falan yok , son düzlük dönüldükten sonra yürürse kesinlikle dama demez ama Ayhan’da Sinan’ın düştüğü hataya düşer 800 lerde liderliği alıp arayı açayım aynayı bulurum derse yine sıkıntı yaşayabilir. Önlerde 2-3 gider hatta 400’e kadar böyle gelirse ki tay da bu potansiyel var , sonlarda dama demesine gerek kalmadan 300 m lik bir çalışmayla rakipleri ile farkı açarak aynayı gören 11 VARNA olur. Sonuçta Arap Maiden yarış , her an her şey olabilir,temkinli de davranmak lazım ama artık bugün veda edip yarış severleride kanser etmeden çabalarını ve paralarını heba ettirmeden yoluna bakmalı. Yalnız yıkılacak ise bu sadece şahsi düşüncem , (daha önce benzer örnekleri olduğundan) Kocaeli de koşmuş atlardan birine geçilmez. İlk kez kaba kuma çıkacak , kapalı kutu atlara dikkat edilmeli.bunlardan en tehlikelisi son yarışında Müslüm ile İstanbul da 1300 m yarışında ön grupla savaşan,iyi koşu çıkaran , pisti ıslak bulması bence şansını katlayacak Özgünhan yavrusu 3 AYGÖNÜL ilk sıradan eklenmesi gereken isim olmalı. Sonrasında kısmen aynı kriterlere uyan Turbo yavrusu 6 GÖKDİZGİN ve uzak ihtimal olsa da bazen Nail Eren çok kötü şakalar yapıp olmadık isimlerle potalıyor 1 AKÇAHİSAR GÜZELİ. İlk koşusu ne olur ne olmaz. Bütçenize göre karar sizlerin.
3.ayak 8 KORKMAZ EFE , 2 KURTULUŞBEY ve 4 ATLIBEY’den biri kazanır gibime geliyor. Tutuğunuz isimleri ekleyebilirsiniz. 8 ve 2 bende daha ağır basıyor.
4.ayak Ne yazayım , nasıl izah edeyim ? Mercedes ile Murat 131 yarışabilir mi?? 3 LATIKA kim diğer atlar kim ??? Olmaz da hani oldu geçildi diyelim olmaz aslında da hadi öyle düşünelim , Murat Gündüzeli’ne 1 yıl yarışlardan men )) Biraz fazla iddaalı oldu ama şaka tabii günün en en en güvenilir BANKOSU . AGF %80 üzeri çıkmazsa atın ilgililerinin gücüne gider ))
5.ayak Arkadaş öyle isimleri bir araya toplamışlar ki gel işin içinden çık çıkabilirsen. Ara verip aradan nasıl döneceği soru işareti olanlar , daha yeni yeni form tutma çabası içinde olanlar , handikap puanında geri kalıp formda olanlar , daha Kocaeli kumunda 1.lik ile tanışamayanlar ???? Neresinden bakarsan bak karışık bir durum, riske girmeden HEPSİ.
6.ayak Karışık gibi gözüken ama sınıf farkının bariz olduğu isimler var. 4 SELDANINOĞLU , 1 ESERALP ve 6 YÜCEDAĞ yazıp geçiyorum.

Kısaca Mustafa kardeşimize ve aslında tüm site arkadaşlarıma bir kaç cümle yazmak istiyorum. At yarışı garip oyundur, garanti görürsün , bir çok şey yazarsın sana lafını yedirir.Duyum alırsın , paylaşırsın , gelir ‘aslanım,koçum’ gelmez tabiri caizse madara olursun. Ancak yeter ki insanın içinde şeytanlık olmasın gerisinin önemi yok. Sitede ki arkadaşların Mustafa kardeşimizin üzüntüsünü hafifletmek,onu teselli için çabalamalarını görmek beni fazlası ile mutlu etti , hatta duygulandırdı. Başta Rising, adminimiz ve adlarını tek tek yazamayacağım bahsettiğim o arkadaşların hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. İçimden geldi yazmak çünkü inanılmaz hoşuma gitti. İnandığınızı , duyduğunuzu paylaşmaktan vazgeçmeyin .Sadece bir ayakta bile olsa ufacık da olsa bir yardımınız belki de birilerine altılıyı yakalama şansını sağlar. Yoksa burada hiç birimiz profesyonel yorumcu değiliz , zaten bunun çok bileni de yok, oyunu zor ama zor olduğu kadar zevkli kılan da bu. Mevsim gelmedi canın sağolsun , benim 3 de gelmedi )) biri 3. diğeri 4.oldu
sevgilerimle
Bol şanslar herkese …

Baranovici

Emeginize yüreginize saglık.
Dün My Royal Sun ve Şifne Efesi her ne kadar agf olsalarda her iki at için yaptıgınız cesur yorumlar için tebrik ederim?
Mustafa1324 arkadaşımız için düşünceleriniz tüm sitenin duygularına tercüman olmuş onun için de ayrıca teşekkür ederim.
Bol şanslar olsun:)

Biratakan1907

Ben teşekkür ederim Baranovici . Gerçeği söylemek gerekirse bazen yorumlarımı yazıp okuyorum , imla hatası olmasın vs diye , okuduğumda kendi kendime fazla mı iddaalı yazıyorum acaba diye de soruyorum. İnandığım şekilde yazayım dikkate alan alır almayan almaz diyorum. Bütün yorumları okuyorum hatta bende olmayan bir at kazandığında hemen girip bakıyorum kim vermiş diye. Bunun bilmekle çok alakası yok , hislerde çok önemli inanarak yazılmış isimleri çok dikkate alıyorum. Zaten bir sürü site varken bu sitedeki arkadaşların samimiyeti burada kalmama sebep oldu , belki de o yüzden bu kadar rahat yazabiliyorum. Umarım ,gerçekten cani gönülden dilerim site arkadaşlarımızdan biri veya birileri güzel ikramiyeleri bulurlar , hep beraber mutlu olacağımızdan şüphem yok.
Bol şanslı , bol kazançlı bir yarış günü geçirmeni dilerim Baranovici
selamlar

Baranovici

Her şey gönlünüze göre olsun:) Bol şanslar diliyorum

Biratakan1907

Teşekkür ederim Rising , umarım hepimizin yanında olur o şansa gerçekten çok ihtiyacımız oluyor ))
bol şanslar , kolay gelsin

arif

evet mustafa abimin mevsimini yormyacaklarını düşündüm ama yazdım.bidahaki koşusuna tek yazarım dedim evet kanaat getirdim bidahakine tek yazacagım sizin 3 numarada hep olacak lütfen duyumları paylaşın gelsin gelmesin çocuk degiliz. alınmaca küsmece yok. bilakis paylaşımlarınızı arıyorum teşekkürler

Mustafa 1324

Sevgili bir atakan dostum samimiyetine inanarak bende ni kaç bişey söyliyeyim madara olacak bişey olduğunu düşünmedim hiç öyle düşünsem inan buralarda hiç yazmam bazı zaman öyle atlar geliyorki bana söyleme diyorlar admin den rica ediyorum resim nasıl atabilirim buraya Bi yol gösterirse tek tek gelen msj ların resimleri ni atarım yaklaşık 90 yıllarından beri bu sektörde rahmetli babamla beraber az çok oldum dün İzmir için mesele 3 kişiye sordum isimde vereyim biri avukat isimli atın sahibi ilhan boylu abim ilk ayak 4.5 yap geç dedi biri bizim İzmir deki seyirler onlarda abi 6 önde ama 3 ve 10 dan etkili Bi yarış bekliyorlar dedi ler ben mevsim çok iyi biliyorum iddalıyımda ben böyle bi kısrak bir tek gelinağa isimli ksırak ta gördüm onuda saolsun bekiroğlullar katletti Ethem metin ile gene lafımın arkasındayım ilerisi için önü çok açık ayrıca site gerçekten samimi insanlar ile dolu ben herkeze hepsine seninde samimiyetinize inanarak teşekkür ediyorum

Ozcan bek

Mustafa dostum nasılsın hayırlı cumalar güzel bir hafta sonu geçirmenin dilerim

Ozcan bek

Bugün yorumunuz var mı

Mustafa 1324

Eyvallah özcan Bi oyun yapıcam inşallah

onokay

bekliyoruz yorumlarınızı

Biratakan1907

Sevgili Mustafa kardeşim , yanlış anlamadığını umarak yazıyorum aman ha madara kelimesini senin için kullanmadım , sakın yanlış anlama. Genelde yazdım hatta gün oldu bende yaşadım bu durumu ))) Ben aşağı yukarı 35 senedir (bazen kızıp,küsüp ara versem de) bu oyunu oynuyorum , atları seviyorum , adrenalini seviyorum , heyecanı seviyorum belki ama oynuyor,vazgeçemiyorum. Sonuçta ipin ucunu kaçırdığım günler de oldu , o ipin ucunu kaçırdığınız günler maddi manevi yıkıma sebep olur , dağılır gidersiniz. O yüzden yeni oynayan , veya bir kaç senedir bu oyunda bulunan arkadaşlara tavsiyem çok hırslanmadan oyun kurmaları , siz sürpriz atı getiremezsiniz gelecekse o gelir , sırf yıkayım paraya gideyim , gelmezse çok para verir hırsına gözünüzün önünde ışıl ışıl parlayan bankoyu görmez oyunu ters kurgular , sonradan ah onu tek atsam bak buraya şunları da yazar bulurdum dersiniz. Belki bunu okurken bile evet diyen arkadaşlarımız vardır. Bunları şunun için yazıyorum Mustafa kardeşim , seni çok iyi anlıyorum , hiç kendini anlatmaya çaba sarf etme , güzel insan olduğun yazdıklarını okurken bana geçiyor. Ben doğma büyüme Şirinyerliyim , kendime göre tanıdığım , çevrem var ama inan bana ne kadar çevre o kadar kafa karışıklığı bu işte ))) herkes bir şey fısıldar kulağına , hele ki İzmir de çok meşhurdur,güvendiğin insanların duyumlarını dikkate alırsın diğerlerini kulak arkası. Zaten yapmazsan yandın , içinden çıkamazsın.
Moral çok önemli , boş ver takılma … Mevsimin ilk kazandığı yarıştan sonra seni kutlamak için sabırsızlanıyorum ))
Şans yanında olsun güzel insan , bol şanslar

Mustafa 1324

Yok kızma falan yada yanlış anlama söz konusu dahi olamaz zaten samimiyetine inanmasam yazmazdım sadece mevsimi çok iyi tanıdığım için yazmak istedim duyum değil benim profil resmim mevsimle bana ait olan Bi resim hatta o kadar yakından biliyorum ellerimle kaç defa besledim dediğinde haklısın İzmir için zaten orayı çok emin olmadıkça oynamam bu hafta pazar günü kısmetse koşacağız Eğerki gelirsem beklerim kazanırsak beraber resim çektiririz

veysel

Hepinize bol şanslar arkadaşlar Mevsim ve Mevsimin nezdinde tüm koşan atların ayakları düz bassın. Her gün oynamayan biri olarak yinede siteye girip yorumları okuyorum yazamasamda evrene pozitif enerji gönderiyorum (dua ederek) sizlerin kazanabilmesi için. :)) Seviyorum sizi arkadaşlar hiç görmemiş olsamda…

derince

Kocaeli
Herkese keyifli günler

75321
34789-10-11
12348
Latika
my freedom (grup atı burda olması ilginç)
23489-13

baranovici

Cümleten bol şans diliyorum arkadaşlar. Cuma’nın bereketi şansımıza da yansır inşallah
Kocaeli
————————————————-
1.2.3.4.5.9

BUGDAY TANESİ ( Varna maiden’e devam edecek gibi. Gelirse de üzülmem:)

1.2.3.4.5.6.7.8

LATİKA

1.2.3.5.8

1.2.3.4.5.6.8

UZUNBEY, VARNA/BUGDAY TANESİ, KORKMAZEFE, LATİKA, MY FREEDOM ve SELDANIN OGLU gibi agf’de ön plana çıkan atlar var. İçlerinde en güvendiğim LATİKA ve BUGDAY TANESİ’ni tek atıp diğer yerleri bekleyecegim.
Umarım şans hepimizin yanında olur:)

AVCI

TSNBA06-0C2F-5DF3Koşu Tarihi2020-02-21HipodromKocaeli Kartepe HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı192Misli1Tutar13,44 ₺

1.Ayak

1 – UZUN BEY

2 – BEYZA SULTAN

3 – TUTARLI

5 – GOBEN

6 – KILIÇSOY

7 – SON OĞUL 

8 – KAMÇI

9 – ÖZBİLGİN

2.Ayak

11 – VARNA

3.Ayak

4 – ATLIBEY

5 – BEYİM BENİM 

6 – CEVAHİRTAY

8 – KORKMAZEFE

4.Ayak

3 – LATIKA

5.Ayak

5 – IMPULSIVE

6.Ayak

4 – SELDANINOĞLU

7 – BALASAGUN

9 – MİLYONER

10 – BİLBİLAN

11 – UÇANSULTAN

13 – TARABYA

Bol şanslar

Angaralı

9-Özbilgin
7-Güloş
1,2,3,4,5,6,7,8
4,3,5
7-Aytemiz
Hepsi
Herkese bol şans

AVCI

TSNBA06-0C2F-5DF3Koşu Tarihi2020-02-21HipodromKocaeli Kartepe HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı192Misli1Tutar13,44 ₺

1.Ayak

1 – UZUN BEY

2 – BEYZA SULTAN

3 – TUTARLI

5 – GOBEN

6 – KILIÇSOY

7 – SON OĞUL 

8 – KAMÇI

9 – ÖZBİLGİN

2.Ayak

11 – VARNA

3.Ayak

4 – ATLIBEY

5 – BEYİM BENİM 

6 – CEVAHİRTAY

8 – KORKMAZEFE

4.Ayak

3 – LATIKA

5.Ayak

5 – IMPULSIVE

6.Ayak

4 – SELDANINOĞLU

7 – BALASAGUN

9 – MİLYONER

10 – BİLBİLAN

11 – UÇANSULTAN

13 – TARABYA

Bol şanslar

Mustafa 1324

Avcı bol şans olsun

Legrunt

Tüm site sakinlerine Bol şanslar dilerim. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı Cumalar.

Kocaeli kuponum;

Tutar 10.50 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
1 – UZUN BEY
3 – TUTARLI
7 – SON OĞUL
8 – KAMÇI
9 – ÖZBİLGİN
2.Ayak
1 – AKÇAHİSAR GÜZELİ
3 – AYGÖNÜL
7 – GÜLOŞ
8 – LATİN ÇİÇEĞİ
10 – ŞARA KIZI
11 – VARNA
3.Ayak
8 – KORKMAZEFE
4.Ayak
3 – LATIKA
5.Ayak
7 – AYTEMİZ
6.Ayak
1 – ESERALP
4 – SELDANINOĞLU
6 – YÜCEDAĞ
7 – BALASAGUN
9 – MİLYONER

Baranovici

Bol şanslar sevgili Legrunt. Sana da güzel bir hafta sonu diliyorum:) Bugday Tanesi yarıştan mı çıkacak:) yazmamışsın:) Mesafe kısaldı lehine oldugunu düşünüyorum bu durumun. Saglıcakla kal:)

Legrunt

Teşekkürler Buca :)) bazen inat edip yazmıyorum. Kaldı ki Varna bile sonuncu atım. Yazdığınız gibi gelsin. Bol şanslar?

AVCI

RISING kardeşim sana ve tüm site sakinlerine bol şanslar

demirfaruk

KOCAELI
2
11.9.3.7.8
8.2.5.4
3
5.6
6.9.4.3…BOL SANS

demirfaruk

SANADA KARDESIM.

AVCI

Kocaelinde hava şartları yagmurlu gözüküyor buna istinaden oyunumu degiştirdim

TSN620E-BCEF-5DF3Koşu Tarihi2020-02-21HipodromKocaeli Kartepe HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı224Misli1Tutar15,68 ₺

1.Ayak

5 – GOBEN

6 – KILIÇSOY

2.Ayak

3 – AYGÖNÜL

4 – BUĞDAY TANESİ

6 – GÖKDİZGİN

8 – LATİN ÇİÇEĞİ

10 – ŞARA KIZI

11 – VARNA

12 – YEŞİLGÖZLÜIRMAK

3.Ayak

4 – ATLIBEY

4.Ayak

2 – ELIZABETH KEEN

3 – LATIKA

5.Ayak

4 – EMEKYEMEZ

6 – AK DIAMOND

6.Ayak

8 – KAİNATIM

9 – MİLYONER

10 – BİLBİLAN

13 – TARABYA

Bol şanslar

Mustafa 1324

Avcı senden ricam 5 li yaparsan eseralp eklemesi yaparmısın dostum

erol namlı

bol şanslar diliyorum tüm yorumculara kocaeli tahminim. birinci ayak. 3.8.ikinci ayak 1.5.8.7.11. üçüncü ayak 2.5.3.7.8. dördüncü ayak 1.3.4.beşinci ayak 5.tek son ayak 1.4.9. rasgelsin diyelin.bol şanslar dilerim

makfirat

BİR GÜNLÜK ARA SONRASI HERKESE SELAM VE BOL ŞANS DİLEKLERİMLE …
KOCAELİ BENDE SÖYLE
2.3
1.3.4.7.8.9.10.11.13
8
3
1.2.6.7
1.2.4.6.7.8.9……. İLK AYAK YATARSAM 3. AYAK 2.8 AYNEN YATACAK.BOL ŞANSLAR

stalingrad

kocaeli

1.ayak= 8
2.ayak= 13.7.11.4.5
3.ayak= 8.9.4
4.ayak= 3
5.ayak= 2.5.1.3.7
6.ayak= 8.9.10.4.1.2
bolsans

Sivasli

Mükemmel tek inşallah geriside gelir

stalingrad

son 2 ayak emın degılım patlamassa ıyı bakalım artık :)

Buca06

Tebrikler

stalingrad

tesekkurler

Sivasli

Tebrikler kardes daha büyüklerine diyelim

stalingrad

tesekkurler aynen

Fire Of World

Kocaeli
5 Goben Banko
4.5.11.7.8
1.2.3.4
3 Latıka Banko
5.6.7
1.2.4.8.9.10

cüneyt67

1.ayak :(3)
2.ayak :(3, 4,10,11)
3.ayak :(8)
4.ayak :(3)
5.ayak :(1, 5,6,7)
6.ayak :(1, 2,4,6,9,10)

onokay

Herkese Bol Şans. Yazdığım gibi gelir :))

1.Ayak
1 – UZUN BEY
3 – TUTARLI
7 – SON OĞUL
9 – ÖZBİLGİN
2.Ayak
4 – BUĞDAY TANESİ
11 – VARNA
3.Ayak
3 – SARDUR
5 – BEYİM BENİM
8 – KORKMAZEFE
4.Ayak
3 – LATIKA
5 – SACRED ZENYETTA
5.Ayak
1 – MY FREEDOM
3 – WARM BLOODED
5 – IMPULSIVE
6 – AK DIAMOND
6.Ayak
1 – ESERALP
4 – SELDANINOĞLU
9 – MİLYONER
10 – BİLBİLAN

mbb84

Bugün son ayakta 7 numaralı balasagundan güzel bir yarış bekliyorum.

H (eküriler dahil)
11
H (eküriler dahil)
3
H
7
Kupon bedeli: 55TL

Ekürilerin hepsini yazdım. Yazmasam 35 lira tutuyor kupon. Eküriler gelirse kuponu 4e 8e falan katlama ihtimalini pas geçmek istemedim.

gizli26

KOCAELİ
1.2.3.4…6.7.8.9 ////.goben i özellikle yazmiyorum
1.2.3.4.5.7.8
3.4
1.4
2.3.8.9.10.13
Lingfield park
3.1.2.8
3.6.7.8.10
6.3.4.5.1
8.2.3.4.5
6.7.8.1
1
Bol şans admin ve tum paylaşımcı ve takipcilere

onokay

admin bizim yorumlar neden yayınlanmıyor

admin

Onaylanınca yayına geçiyor.

Mustafa 1324

Rısıng kurgunu çok beğendim gönlünce olsun tüm siteye bol şans olsun
1 ayak iki yarış gören goben ve özbilgin benim kazanmasını beklediğim safkanlar yanlarına bh u form durumlarıyla yazılabilecek 1.2.3 numaralı safkanları ekliyorum 9.5.1.2.3
2.ayak varna şimdiye kadar çıkması lazım sıkıntı nedir ama artık güven vermiyor bende bugün zaten taka bileceği bütün takıları takmış savaşa gider gibi gidiyor ben hanına burayı daha kolay olduğunu düşündüğü 4.3 ekleyerek bırakıcam 4.3.11
3.ayak bu gruplarda 1200 üzeri yarışlarda her aman iş yapabilecek kurtuluşbey son yarışları kötü olsada korkmazefe sardur atlıbey ekliyorum 2.8.3.4
4.ayak latika liman ama bne yanına kurtel atı olan only for yarışa tempo verecek olan saha nın zor olduğundan kaynaklı arka grup istediği sprinti atmazsa çıktığı gibi bitirebilir zeynetta 3.4.5
5.ayak ımpulsev ben hışman la kazanacağını düşünüyorum 5 tek
6.ayak yaşlı sedanınoğlu eseralp kainatım yazıp bırakıyorum bol şans şimdiden 1.4.8

Sivasli

Hepsi
3.4.7.8.9.10.11.12
Alibey
3.4
My freedom
Eseralp

Herkese bol şanslar

Nolisi Dolisi

Bol şanslar Rising,

İtalyan dostum Sallamasyone’den aldığım fakat saatim 1 saat geri kaldığı için yatıramadığım Kocaeli altılı kuponum :(

İlk ayak da içerdeydi ama kısmet diyelim 5’lisini yatıralım :)

2,3,8,9
4,10,11,12
4,6,8
3
5
1,4,6,7

Ama bugün gerçekçi kazanç beklentisi Latika’nın arkasına gelecek atı bulmak bence.

Herkese selamlar sevgiler…

admin

Dostuna selem olsun, arada onun kuponlarını yapmak gerek :)

Nolisi Dolisi

Şu 12 numaralı YeşilGözlüIrmak düzlükte inanılmaz mesafe kapadı takibe aldım fazla durmaz gibi maiden’de.

Nolisi Dolisi

Adminim biraz beyin fırtınası yapalım. Latika bir terslik olmazsa kazanacak gibi duruyor. Arkasına ne diyosun?

admin

Hiç bakmadım ama sallama kupon yapmayı ihmal etmedim. 3-5 geçtim.

Nolisi Dolisi

Bende 5 tempoyu koyar dayanır senaryosunu tutuyorum. Biraz da sürprizde 3/2 atarım gibi duruyor. 4 numara’nın ara sonrası koşusu bana hiç ışık vermedi umarım eksik koşar :)

admin

2 ye hiç bakmadım, tabelaya koşar bence. 5-3 denerdim ama beşli var. Beklemedeyim şimdi

Nolisi Dolisi

Ya Lingfield’de buldum ikiliyi ama burda A.Kurşun çok akıllı yarış bindi erken sıkıştırdı 5 numarayı ikiciliği kurtardı.

admin

4 de iyiydi de 3ün bu grupla alakası yokmuş. Protesto çıkar gibi.

Nolisi Dolisi

Bir şey çıkmaz ya protestodan

admin

4 u asarlarasa şaşırmam. Tam izlyemedim ama 3 yüzünden tost olduysa 4-5 bile asabilirler

admin

Pardon 5 dördüncü olmuş.

admin

Temas yokmuş.

Nolisi Dolisi

Kendi yaklaşıyor zaten 5’e at göstermek için.

Ynsalc16

TJK Bilet Detayı httpscomment image

Mustafa 1324

comment image
Buda Yugoslav Bi dostumun bana verdiği altılı ama yetiştik çok şükür

murat akfırat

bunu nasıl gönderiyorsunuz bilgi verirmisin Mustafa hocam. teşekkürler

Mustafa 1324

Tjk sitede oynadıktan sonra paylaş yerimden paylaşa bilirsin ben önce watsaptan kendime atıp kopyala yaptıktan sonra buraya yapıştır şeklinde paylaştım

makfirat

tşk ettim :)

96
0
Tahmin paylaş.x
()
x