21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Son yarışında da gerek kalitesi gerekse pilotu ile birlikte ön plana çıktığını söylediğim safkanda pilotu da beni hayal kırıklığına uğrattı. Ancak hal böylede olsa birkez daha safkandan ilk at olarak ısrar etmek istiyorum (1) numaralı SAHİPBEY ilk safkanım.

2.ayak; Sürekli olarak yakın ara tabela içinde yarış bitiren safkanın fit durumda olduğu çok belli. Son beş yarışını da kısa ve orta mesafede yarışan safkanın bu mesafede bu rakipler önünde daha şanslı olacağına inanıyorum. Risklide olsa (5) numaralı CEP DURAK BANKOMDUR.

3.ayak: Burada çok geri planda kalacak olsada gerek eşgal gerekse kalitesinden emin olduğum safkan takip atım. İleride çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım (3) numaralı MISTER GÖRKEM ilk şans verdiğim isimdir.

4.ayak: Son yarışında benide oldukça yanıltan safkan mükemmel bir bekleme ve mükemmel bir sprint ile geldi. Bu yarışta da aynı taktikle koştuğu taktirde ağır favori rakibini geride bırakmasını muhtamel görüyorum (1) mumaralı AMANKAYA ilk safkanım.

5.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: (17) MAKARACI ÇOCUK ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-4-6

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 3-5-1-6

4.ayak: 1-4-2

5.ayak: hepsi

6.ayak: 17-11-2-10-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar bombacı. ikinci ayakta ayrılmasak yakınmış düşüncelerimiz :)

RİBELLA
Üye
RİBELLA

bol şans bombacı.voliyi getırmemız gerek:)