21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Bu kez şartların kendisi için çok daha ideal olduğunu düşündüğüm hazırlıkları ve bugün ki rakipleri yanında son koşusunda rakibinin çok uzak gerisinde tamamlarken dahi yarıştan kopmayıp son metrelere kadar diri gelen 1 BABA DİNO ilk ayaktan risk alıp tek olarak geçeceğim isimdir.

2. AYAK : Artık birbirlerini ezberlediklerini düşündüğüm isimlerin bir araya geldiği koşuda çok fazla da söze gerek duymuyorum. Kendi aralarında sürekli mücadele içerisinde olup birbirlerini zaman zaman geçen isimlerin yer aldığı koşuda sıralamam şablonumda olacaktır.

3.AYAK : Dişilere ait şartlı mücadele de ara sonrası koşu gören çim performansı daha yüksek olmasına rağmen uygun rakipler yanında ilk şan verdiğim isim 9 METAFORA, Kendisine göre daha yakın isimlerle mücadele içerisinde olacak olan 7 FİBONACCI, İlk defa çıkacağı uzun metrajlı startında etkili olabilecek hazırlıkları bulunan 10 NO MORE BETS, ve bugün kendisinden etkili bir yarış beklediğim 4 ASALSARE sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Günün ağır favorilerinden olmayı hak eden bir isim ilerleyen yaşına rağmen çok iyi form tutan ve performans sağlayan ismin bugünde önde isim olduğuna hem fikirim fakat tek sıkıntının kısa mesafede önde çok fazla yıpratılabileceğini düşünüyorum. Rakiplerine göre şansı yüksek olan 2 EMBİR HAN ilk şans verdiğim isim olup, kısa mesafeli yarışlarda etkili yarışlar ortaya koyabilen ve idman pistinde ki görüntüleri formlarını koruduklarını gösteren 6 BÜYÜKDÜŞÜN ve 7 NİNOŞUN OĞLU rakip olarak gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : İki ismin rakiplerine göre çok önünde olduğunu düşünüyorum son yarışını güzel bir şekilde kazanarak formunu koruyup bu tip mesafelerde etkili olduğunu gösteren 2 FIRATIN ÖFKESİ ve Bugün ki hazırlıklarına bakıldığında rakip olarak gördüğüm 7 KIZGINÖFKE ikilisi koşu içerisinde ön plana çıkan ikilidir.

6.AYAK : Çok seri bir ayağa sahip olduğunu izlediğimiz koşularında da gözler önüne seren 2 HEADWAY kazanmaya yakın olarak gözüküyor. Fakat yanına bugün ters bir yarış beklediğim 1 YAYLALI ekleyerek koşuyu sağlama almak istiyorum.

Bütün Yarış severlerimize Bol Şanlar Dilerim.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

3.AYAK : 9,7,10,4

4.AYAK : 2,6,7

5.AYAK : 2,7

6.AYAK : 2,1

TUTAR : 20,16 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar