21 ŞUBAT 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Pazar keyfimize keyif katacak, yarış seyrine doyuracak iki GR.3 ve bir de KV yarışla süslenmiş bir İzmir programı var bugün. Yorumlu tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Oldukça dengeli bir grubun oluşturduğu handikap koşuyla güne başlanıyor. Kalabalık tutacağım ayakta sıralamam son 3.lüğü sonrası mesafenin kısalması avantajına olacak olan 2 (SONG BLUE) önceliğim. Yarış yaşamına kazanarak merhaba deyip yaşadığı sorunla verdiği arayla geri dönecek olan 6 (TAYFUNHAN), idman çalışmalarında diri görüntü çizen 5 (NAME HER NAME), son yarışına göre daha uygun bir grupla mücadeleye çıkacak olan 1 (JACKİE BROWN) ve kariyerine Kocaeli’de güzel bir başlangıç yapan 6 aylık ara sonrası sakatlığını atlattığını idmanlarından gözlemlenen 4 (HARDRİDGE) uyumlu binicisiyle etkili olabilir.

2.Ayak: Mesafenin uzaması daha da avantajına olacağını düşündüğüm 2 (KİNOWA) yenilmezlik serisini Grup-3 mücadelede sürdürmeye devam edecektir. BANKOM

3.Ayak: Günün ikinci grup mücadelesinde bakalım 3 (DERBİŞAH) üstünlüğünü yine sürdürecek mi? Yoksa Kocaeli sonrası İzmir’e de kazanarak merhaba diyen 5 (YÜCELİR) ben de burdayım diyerek buna son mu verecek? Tabii sürekli arkasında kalmaktan sahipleri hırs yapmış olacak ki bu sefer Karataş’ı tercih ederek şeytanın bacağını kırmak isteyecek olan 2 (BİLDENHAN)’ı da ekliyorum.

4.Ayak: Tecrübeli Arapların Şartlı mücadelesinde yine terazi zorlanacak gibi. Sıralamam 2 (GARANTİ), 6 (KOÇARLI), 4 (DORABEY), 1 (ÇAKIRKAYA) ve 3 (SIRACA) şeklindedir.

5.Ayak: KV-8 koşuda sürpriz gelmesini umut ederek muhtemel favori 1 (MORE THAN A GAME)‘i alternatif tek olarak önererek yanına isim ilave ediyorum. Bunlar 4 (SUN BURN), 2 (BLACK KİNG) ve 3 (KAFKASLI) olacaktır.

6.Ayak: Burda da 6 (SİNEMİS) öne çıkıyor. Gerek son koşusundaki performansı gerekse ilave kilosu yine alternatif isim arayışına girmemi gerektiriyor. Bunlar da 1 (BLACK SUN) ve 3 (NİKOLAYEV) olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-6-5-1-4

2.Ayak: 2

3.Ayak: 3-5-2

4.Ayak: 2-6-4-1-3

5.Ayak: 1-4-2-3

6.Ayak: 6-1-3

Kupon Tutarı: 54,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
130 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kadir

başarılarınızın devamını dilerim

burak

kuponuzun 5 li ganyan ını oynaycam 10 tl tutuyor , tutar sa güzel de para verirse çok teşekkür edecem,sizlere güveniyom bundan sonra özellikle sizlerin kuponlarınız dan faydalancam,bol kazançlar getirmesi dileğiyle.

Selçuk

Derbisah yine tek olur

isa

terex yazmamissin abim ustam sen dahaviyi bilirsin ama mesafesine cikiyor ben yarin 1.ayak 2.3.4.5.6. 2.ayak.kinova ……..3. ayak…2.3.4.5……. 4. ayak.1.2.3.4.5……….5.ayak……1….2.5.6……….6.ayak……1……….6……….ayrimsiz herkese bol sanslar saat 1 15 ben yine uykusuz

Anonim

Ya ins tutar..

burak

sizin kuponunuz dan faydalanak benim şablonum şöyle 12 lr lık 6 lım

1. AYAK HEPSİ
2.AYAK 2 TEK
3.AYAK 3-5
4. AYAK 1-2-3-4-5
5.AYAK 1 TEK
6.AYAK 1-3-6

BEHLÜL

TÜM ARKADAŞLARA GÜZEL BİR PAZAR ve BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM…
1 Ayak = 1-2 arasında geçicek mücadeleye maiden’den çıkmamasına rağmen son koşusunda 1600 (1.44.88) yapan PRENSES ALTINLI (7) patlamaya hazır tam bir bombadır diyorum.
2 Ayak= Uzayan mesafede TİGLONUN (3) ,KINOWAYA (2)kolay teslim olacağını düşünmüyor ve iki ismi ayırt etmeden yazıyorum.
3 Ayak= 1 numaralı DERBİŞAH BANKO
4 Ayak= 3 numaralı DORABEY BANKO
5 Ayak=1-2-4
6 Ayak= 6 numaralı SİNEMİSiİ, KARATAŞ faktörüyle mislilik kuponlara TEK öneriyorum ama HN 15 KOŞUSU olduğundan dolayı hafif kilolu atlara dikkat diyor ve kapatıyorum…

İlker

Can kardeş yorumların için çok teşekkürler birebir oynayacağım bombacı artık bu sitede yorum yapmıyormu?

GokhanK

SANSINIZ BOL OLSUN

1AYAK HEPSI

2AYAK 2 TEK

3AYAK HEPSI

4AYAK 4-5-2-1

5AYAK HEPSI

6AYAK 6 TEK

TOPLAM: 60.48 TL

Sahin

Günaydın herkese , yine sıradışı bir yorumda bulunacağım , malum benım için altılıyı tutturmak sayısal Loto da Altı numarayı bilmekten daha zor :)
Anlamadığım nokta, Nasıl oluyorda bu kadar donanımlı abiler, birinin hepsi dedıgı yere diğerı tek geçiyor , tamam Ata güvenırsın ama tek geçmek ? . Malum ben kimin kuponunu oynasam batıyorum :). İnanın beşinci ayağı görmek bile burnumda tütüyor :))). Yok mu bir baba yiğit bize bu anları yasatacak :))))

GokhanK

CAN BEY E KATILIYORUM

Fatih

Herkese Merhaba,

Şahin kardeşim ben TJK nın sitesinden bahis yapıyorum. 18 şubat günü (birkaç gün önce) izmir programında mübalağa etmiyorum belki 50 kez bir Lady tiffany, bir skylander tıkladım. o ayağı tek atmam gerekiyordu. prensip olarak 100 Tl yi geçmemeye gayret ediyorum. üzerine çıkarsam gün gelecek 500 belki 1000 Tl lik kupon yapmama yol açacaktır düşüncesindeyim. Böyle bir durum kumardan başka bir şey değildir. buna benzer kuponlar ile bu uğurda evini ocağını satan insanlar bilirim. O yüzden tek atmam icap ediyordu ve sonunda SKYLANDER de karar kıldım. 5 kaldım. yaklaşık 21.000 gitti hem de 3 tek ile.

aynı gün akşam programında aynı durumu HIZLI ZELİŞ ile BİNDALINGÜLÜ arasında yaşadım. yine belki 50 kez bir zelişi bir bindalıngülünü tıkladım. sonuçta HIZLIZELİŞ de karar kıldım. at 8 boy geç çıktı . yine 3 tek ile beşte kaldım. bu defa da yaklaşık 42.000 TL yi kaçırdım. bir günde 63.000 TL. düşünebiliyor musun?
doğrusu o günden beri dengem bozuldu :)))

Ayrıca ben bu siteyi bilmezden önce hiç bu kadar heyecan yaşamadım. Uzun yıllar önce KAFKASLI, BOZDAĞ, KAPTAN, JOHNNY GUİTAR dönemlerinden biraz tecrübem var. Ancak şu an ne at tanıyorum, ne orijinleri n de sahipleri hakkında bilgiye sahibim. bir iki aydır bu sitedeyim. küçük küçük de olsa üstadların sayesinde 3-4 kez altılı yakaladım.
Bu vesileyle yöneticimize , yorumcularımıza ve tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyor, bol şans diliyorum.
diyeceğim o ki, acele etme bir gün altılı seni de bulacaktır :)))
Bu arada harika bir pozitif enerjiye sahipsin. seni görmeden, tanımadan çok sevdim. Kendine iyi bak ve siteyi boşama sakın. :)))

sevgilerimle…

Tayffun uzuner

Sana ozamn altiliyi veriyorium kardesim. 1 ayak 2 tek
2 ayak 2347
3 ayak 3tek
4 ayak 123456
5 ayak 13456
6 ayak 6 123

Öner

Ben yeniyim sizin kadar bilmem ama benim tahminim 1a,2,5,1–2a.2,3–3a.2,3,4–4a.2,3,1,5,4,–5a.5,1,2–6a.6,3,1. 54tl lik

isa

sahin kardesim benim altilimi oynarsan 5. ayahi gorursun insallah .

Mutlu mutlu

Merhaba herkese bol şans

Sahin

Can abim beş kez adrian abiyi oynadım tutmadı ıkı gundur oynamıyorum tuttu :). Yani diyorsun ki sürekli birini oyna :) tamam da kimi abi :) bir isim ver :)

doğukan

5li ganyan
2,3
2,3
5,4,2
1,5,6,2
6

nasıl ?

Celil

Can911 bugünkü adanayı paylaşcan mı?

Sahin

Admin bey merhaba , bu sabah yorumlar neden tek sayfada göremiyoruz .

admin

Test yapıyorum.

metin

admin bide yorumlarımızla birlikte resim eklemek istiyoruz. yatırılan kuponların resimleri gibi. resim eklemek için kod falan varsa bunu bizimle paylaşırsan sevinirim.. mesela 1 hafta önce falan afg tablosunun resimlerini siz eklediniz ama aynısını ziyaretçiler yaptığında olmuyor..

admin

Şimdilik farklı bir yere yükleyip linkini verebilirsiniz. Resim ekleme konusuna ayrıca bakarız.

Sahin

Can abim ben daha madeın koşusunun ne anlama geldiğini dün ögrendim :)). Bilgi sıfır bende :)). Harmanlıyorum ordan burdan alıyorum , ama bir laf var her taraf yamalı oldu , benım kolonda öyle oluyor , yamalı pantolon gibi :))).

Orhan

Herkese iyi günler diliyorum umarım kazançlı bir gün olur herkes için.Bugünkü İzmir altılısına gelince…20 lira da verebilir 2000 lirada…Görünen favoriler geldiği takdirde ki yüksek olasılık öyle, altılıyı oynadığınıza pişman olabilirsiniz..Hal böyle olunca bende acizane bugün değişik teksiz bir altılı oynayayım dedim ve kuponumu bekletmeden yatırdım .Geçileceğine inanmadığım safkanları bile yanına bir at yazarak kuponu biraz para verebilir duruma getirdim:)1. AYAK: bana sürpriz şansımı kullanabileceğim tek koşu olarak göründüğünden tereddütsüz HEPSİ dedim.2.AYAKta KİNOWA yı geçmek diğer safkanlar için oldukça zor olacak fakat artık istim üstünde olan TİGLON yine sert rakibi olacak diye düşündüm ve 2.3 girdim.Aynı şeyi üçüncü ayağa da uygulamak zorunda hissettim kendimi ve ATEŞTOPU yavrusu BİLDENHAN ın yarışın favorisi DERBİŞAH ı geçmesi için kuponuma ekledim.Böylece 3. AYAK yine 2.3 oldu..4. Ayağa gelince bu defa DORABEY ‘ den yana gönlüm hiç gitmedi gelirse çok üzülürüm çünkü yazmadım.GARANTİ nin kazanmasını beklediğim koşuya SIRACA ve KIŞLALI’yı ekledim KIŞLALININ Aprantisi hata yapmaz ise yarışta büyük oranda söz sahibi olacaktır buna eminim eğer TEK atmıyorsanız bu safkanı eklemenizi şiddetle öneririm.5.inci ayakta MORE THAN A GAME üstüme üstüme geldi beni TEK at diye fakat inatçıyımdır kabul etmedim yanına TOKAÇOĞLU nun bindiği BLACK KİNG ve gurubun bir tık önünde gördüğüm (belki de görmek istediğim::)SAİNT HİLARİON u yazzarak bu koşuyuda garantilediğimi düşünerek 6. AYAĞA geçtim (İnşallah öyle olur son ayağa kadar giderim :) SİNEMİS ne kadar hazır görünse degeçen hafta canımı yakan NİKOLAYEV i bu hafta yazmalıyım dedim normal olarak fakat aynı koşuda daha fazla ganyan kapmış olan BLACK SUN u yazmadan olurmu dedim ilave ettim neticede üç atlık bir macera arayışına girince dördüncü kendisi geldi beni de yaz diye :)) 1400 kumda iyi işler yapan fakat anlam veremediğim bir şekilde devamlı tabela dışı kalan bugün inşallah adından söz ettireceğine inandığım GRAND STAR ı kupona ekleyince yazdığım kupona baktım ve tamam şimdi bişeye benzedi dedim ve yatırdım .Umarım istediğim gibi gelirde biraz kıpırdar bu altılı yokda 60TL.lik kupona 20 lira almakta var .Heyecan ve eğlence sizinle olsun.. Altılı oynamak demek heyecanı dibine kadar yaşamak demektir.Yazdıklarınız gibi gelmesi dileği ile..

Orhan

altılım tuttu :)) teşekürler

Orhan

Teşekkürler can911

Burhan

Bana göre ilkgore k jackie brown tek

ÇORLULU

hayılı pazarlar bol kazançlar ilk defa bir tahminde bulunucam faydam olursa ne mutlu 1.ayak:1 2.ayak:2 3.ayak:3 4.ayak:H 5.ayak:H 6.ayak:H çorludan sevgiler

ALTINORDU

Herkese bol şanslar. Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum herkezin yorumları çok iyi.Doğu illerinde ki Adrian yorumları özellikle hoşuma gidiyo.bugün izmir için iki tek vermek istiyorum 2.ayak Tiglon ve son ayakta a.alpagutun bindiği stone green.

Emre Can bülbül

Can bey farklın Ateşini sizden cesaret alıp tek attım kadayıfa 4-7 geçince altılısı bulmak kolay oldu dün için tekrar teşekkür ederim. Bugün içinde yorumlarınızı en iyi şekilde değerlendireceğimden emin olabilirsiniz😀 iki gündür kasayı doldurarak ilerliyoruz hadi hayırlısı

kofana

izmir altılım şöyle
1ayak2 tek
2ayak.2 banko……..
3ayak.6.2.3.5.1
4ayak.8.1.2.4.5,
5ayak.2……1
6ayak7.1.2.3.6

ugur

Can bey gayet iyi ve ideal kupon olmuş

Emre rüya

Tarsus tan sevgiler herkese benim oyunum can abim
1.ayak 1-2-6-7
2.ayak 2-3-4-7
3.ayak ATEŞTOPU bebeği bilden han banko inşallah yanıltmaz beni
4.ayak i dilber ile harikalar yaratan 1 nolu ÇAKIR KAYA favorimdir rakipleri 2-3-4-5
5.ayak 4-2-1
6.ayak apranti kardeşlerimiz ile iyi derece yapan 6 SİNEMİS Karataş la kilodan etkilemez ise bu grubu geçer rakip 1 ve 8
Mutlu bol kazançlı bi hafta geçirmek dileği ile

engin

Son ayak khalasar ikramiyeyi yukselte bilir …2. Ayak 2 tek 3.ayak 2 3 5 süpriz …4.ayak 2345. .5.ayak 1 tek son ayak 13678 bol şans herkeze

Stefan

Şahin Kardeşim ,bütçeye ve kişinin kafasında kurduğu kurguya göre altılı planlaması da değişir.Mesela ben bugün çok para vereceğini düşünüyorum altılının ,bilmem için de sağlam bir kupon yapmam lazım fakat o kadar para da vermek işime gelmiyo.Dolayısıyla herkese göre tek olacak yerleri yıkıp ,normalde çok at yazılması gereken yerleri tekle geçmeye çalışıcam..Sen de kafana göre bir kurgu oluştur sonra sana uyan kişilerin kuponlarından faydalan.Mesela dün yaptığın gibi her ayağı başkasından alma=) Tabi bunlar benim fikrim.. başarılar diliyorum umarım en kısa zamanda bilirsin =)

izmir altılım:

1AYAK H
2AYAK 2,3,4,6,7
3AYAK 2,3,4,5
4AYAK 2,4
5AYAK 1 tek
6AYAK 1 tek

16 tl….. Bu arada sadece ilk 3 ayak için şu atı da eklesen iyi olur diyenler varsa yardımlarınızı beklerim

Yavuzhan

İyi pazarlar izmir H-2-H-1-1-6……kolay gelsin

Uzman

1..ayak.2.3..7. 2.ayak.2.3.4. 3.ayak.3.2.1.5. 4.ayak 4 tek 5 ayak.6.5.2.3.. 6.ayak 1.3.6.7.

Ribella

Herkese hayirli pazarlar ve bol sans diliyorum uzun suredir takip eder siz degerli arkadaslarimin yorumlarini okurum arkadaslar bence ortak sorunumuz sablon oluşturmaktır der saygilar sunar istisna yapip altilimida yorumlarla paylasacagim…..

1.ayak :: SONG BLUE büyük bir aksilik yasamadigi takdirde kazanacaktir zira bu at bence artik kv kosulara hazirlanma vakti gelmistir gecen 3.lugu kimseyi yaniltmasin 1er boy arayla iyi atlarin arkasindan derece yapmisti ILK BANKOMUZ…

2.ayak :: KİNOWA yıkılırsa memleket yikilir diyor ikinci BANKOMUZU yaziyoruz

3.ayak :: 2 3 4 5 bu 4 ati ben birbirinden ayiramadim arkadaşlar derbisah kazanamazsa mesafe uzun ortalik karisir..

4.ayak :: 4 DORABEY izmir pistinde guzel kosuyor ilk sirada yazalim 1 CAKIRKAYA bence seri birinciliklerine bir daha eekleyebilir GARANTİ kacip bitirebilir KISLALI VE SIRACA yida pek tutmasamda yazdikmi rahat bir kosu izlemis oluruz

5.ayak:: 6 SAINT HILARION ilk sirada yazilmali karatas faktoruyle 1 MORE THAN A GAME ve sagi solu belli olmayan TEREX i yazdikmi yeterlidir

6.ayak :: 6 SiNEMiS son yarisina kimse anlam veremedi ama kucuk kuponlara tek olabilir lakin ben gelirse belki para verir mantigiyla birazda son ayak korkusuyla :)) 1 BLACK SUN 3 NIKOLAYEV VE 4 GRAND STAR yazarak kuponumu yatiriyorum

14,440 kupon bedeli arkadaslar herkese tekrardan bol sanslar hersey gonlunuzce olsun

Ataoglu

Herkese hayirli pazarlar ve bol sans diliyorum uzun suredir takip eder siz degerli arkadaslarimin yorumlarini okurum arkadaslar bence ortak sorunumuz sablon oluşturmaktır der saygilar sunar istisna yapip altilimida yorumlarla paylasacagim…..

1.ayak :: SONG BLUE büyük bir aksilik yasamadigi takdirde kazanacaktir zira bu at bence artik kv kosulara hazirlanma vakti gelmistir gecen 3.lugu kimseyi yaniltmasin 1er boy arayla iyi atlarin arkasindan derece yapmisti ILK BANKOMUZ…

2.ayak :: KİNOWA yıkılırsa memleket yikilir diyor ikinci BANKOMUZU yaziyoruz

3.ayak :: 2 3 4 5 bu 4 ati ben birbirinden ayiramadim arkadaşlar derbisah kazanamazsa mesafe uzun ortalik karisir..

4.ayak :: 4 DORABEY izmir pistinde guzel kosuyor ilk sirada yazalim 1 CAKIRKAYA bence seri birinciliklerine bir daha eekleyebilir GARANTİ kacip bitirebilir KISLALI VE SIRACA yida pek tutmasamda yazdikmi rahat bir kosu izlemis oluruz

5.ayak:: 6 SAINT HILARION ilk sirada yazilmali karatas faktoruyle 1 MORE THAN A GAME ve sagi solu belli olmayan TEREX i yazdikmi yeterlidir

6.ayak :: 6 SiNEMiS son yarisina kimse anlam veremedi ama kucuk kuponlara tek olabilir lakin ben gelirse belki para verir mantigiyla birazda son ayak korkusuyla :)) 1 BLACK SUN 3 NIKOLAYEV VE 4 GRAND STAR yazarak kuponumu yatiriyorum

14,440 kupon bedeli arkadaslar herkese tekrardan bol sanslar hersey gonlunuzce olsun

FatihReis

bu kupon hoşuma gitti. oynuyorum aynını. :)

ERKAN

Msj ları okuyamıyoruz 2 sayfa dışı görülmüyor..

admin

2.sayfaya mı geçemediniz?

yasin cetinkaya

21 subat 2016
Izmir at yarisi tahminlerim
1 ayak 7 1 2 4 5
2ayak 2 tek
3 ayak 3 2
4 ayak 4 tek
5ayak hepsi
6 ayak 6 1 4

Fatih

Barcelona tek düşünüyorum oradan halk yıkılabilir

Sahin

Behlül abi senın kolonu oynayacam :)). Hele bir gelmesin ask-ı memnu-2 yi birlikte çekeriz :)) son ayak 6 oynayacam .fatih abim artık tutturmuyorum diye üzülmeyecem :)).düşüncelerin beni mutlu etti.cok saol

FatihReis

Kesinlikle üzülme. küçük küçük oyna keyfini çıkar :) az önce yazdım. başka bir Fatıh de yazıyor. ben bundan böyle FatihReis’im :)))

Fatih

Admin bey,
Mesajların tamamının tek sayfada toplanması mümkün müdür? Zira daha kolay ulaşıyoruz.
Teşekkürler

admin

Yorum sistemini test ediyoruz.

FatihReis

Yani test işleminden sonra bir araya toplayacaksınız demek oluyor bu. yanlış anlamadıysam :)

admin

Limiti biraz daha arttırdım.

6.HİS.

SELAMLAR VE ÇOK BÜYÜK TEBRİKLER
DÜN AKŞAM ADANA YARIŞLARI İÇİN SEVGİLİ
ADRİAN ÜSTAD BÜYÜK DUAYEN BAŞARILARINIZIN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ DİLERİM BOL ŞANSLAR.

Sahin

Arkadaşlar administrator protesto edelim :))). Bu yorum kısmıyla neden oynuyorsunuz :)) ne guzel hepsini tek sayfada görüp karşılaştırma yapıyorduk.. Admin istifa , Admin istifa :)))

mirhat

can bey ben bugün altılınızı oynıycam işallah tutar ve takipçiniz olur ve dua ederim yüce rabbime emanet ol

GokhanK

İLK AYAK 2 AGIR BASIYOR AMA 6 GELECEK GIBI SANKI

FatihReis

Bu arada Fatihler karışıyor. Ben bundan böyle “FatihReis” kullanacağım

mirhat

6 tek 2.3.4.7 1.2.3.4.5 4 tek 3.5 3.4.8 bu da benim altılım herkeze bol şans diliyorum

Sahin

1.2
2.
2.3.6
2.5.7
1.4.5.6
1.3.4.6

GokhanK

Ah sahin ah oynasaydin benim kuponu ya :)

Sahin

Hey allahım ya yine ilk ayıktan çıkamadık :((((

metin

can911 paylaşım için teşekkürler. 4. ayak 2 numarayı tek atıp kuponunu olduğu gibi yatırdım… umarım sevincine bizde ortak oluruz.. kuponların ve analizlerin gerçekten çok sağlam.. şanssızlıktan tutturamasamda adrian ,atlas bycreen, ozan ertanbey gufre gibi at sevdalılarını takip etmekte oldukça keyifli ..

6.HİS.

admin 14.24. te yorum gönderiyorum yayınlanmıyor sebebini bilmiyorum siz biliyormusunuz acaba çok merak ediyorum
sitenizde yorum gönderin diye yazıyorsunuz
yorum gönderiyoruz yayınlamıyorsunuz siz
acaba keyfe kedermi yorum yayınlıyorsunuz
bilelimde birdaha paylaşmıyalım

admin

Her ayağı kapatıp altılı paylaşmayın. Kaç aydır buradasınız öğrenemediniz. Ayrıca nick ya da email değiştirmeniz sizi saklamıyor, uğraşmayın boşuna.

Sahin

Müşteri her zaman haklıdır Admin bey :))), her ne kadar 6. His bana yanlış yapmış olsada :).

admin

Müşteri olsaydınız balla börekle karşılardım sizi, pek faydanız yok maalesef :)

Sahin

Vay 6. His demek bir kaç yüzün var :))). Valla Admin dedektif gibi , bizi yedirtmez sana :)) Hakkı’mızı korur. Abilerim kardeşlerim admine bu hareketinden dolayı koca bir alkış…

onur

abim akşam altilisi varmi

Sahin

Admin , Eline dizine dursun :)), bizim sayemizde , ben hariç :) kazandığın altılıları ne çabuk unuttun.. Gözünü para bürümüş:)). Bugün altılıyı biz bilmeyelim diye en büyük silahımız olan yorum kısmının ayarlarıyla oynadın :)).

yasin cetinkaya

Sayin admin benim yorumum
Gorunmuyor ben yasin

admin

Yayında gözüküyor

Anonim

Adana tahmininiz var miii can beyyyy sonsuzzz tesekkurleer size tek takipcimsiniz 👏👏👏

admin

Duble geliyor Sayın Can neler düşünüyorsunuz :)

admin

Sebebi neydi abi onun.

metin

can911 kuponunu hani 4.ayakta 2yi tek atıp yatırdımya neredeyse bizsiz yola devam edecektin potada kurtuldumm.. ) 4 de 4 yaptık bu sefer olacak :))

Ümit

Can bey adana için tahmin yokmu

zafer

Şimdiden hayırlı olsun sayenizde bizde devam
Ediyoruz 5 at 5 at

FatihReis

ADANA tahmini gönderecek var mı acaba? Bombacı grip mi oldu ki nefesi duyulmuyor!!!
Can bey, oynamadığını söyledi. Diğer üstatların olacak mı?

FatihReis

pekala. bizden de selam söyleyin…

admin

Geçmiş olsun, olmadık yerden gitti kupon.

Mehmet

Adana doğu ili değil Can bey

Sahin

Adrian abiiiii yetiş ,Adana yarışı başlıyor. Kasa delik deşik oldu , köşesinde 40 tl sıkışmış sadece , bir el atta şu kardeşin bu aksam yüzü gülsün artık .:)))) .

Emre ruya

Kadir tokaçoğlu jokey liği bıraksın abiler son viraj a kadar rahat gelip liderliği tekrar veriyor sa yapmasın bu işi her seferinde beni yatıran tokaçoğlu yazmcam diyorum yine yazıyorum apranti olsa black king gelirdi

FatihReis

12 TL’lik altılı yatınca 19 TL’ lik 5 li ganyan oynadım. kazasız belasız devam ediyor. Son Ayak 1-3-4-6-8…
gelirse yatırdığımız parayı verir mi diye merak ediyorum :))

Dawutji

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum, uzun süredir yorum yapmadan sizleri takip ediyordum ama en sonunda bugün yine yatan ganyanım sonucu sessizliğimi bozdum. Artık ne zaman kazanacağız :)

admin

Arkadaşlar hep söylüyoruz, sadece burada yayınlanan altılıyı oynamayın. Kendinizden de bir şeyler ekleyin. Herkesin hedefi kazanmak ama maalesef çok zor bir oyun.

admin

Son ayaktan sonra inanıyorum bu yorumlar sayesinde bugün altılıyı bulduğunu yazanlar olacaktır.

admin

Program zayıf olunca çoğu kupon amortiye gitti. Yine sayenizde bulanlar var, tebrikler.

zafer

Sonunda tuturdum bakalım ne kadar verecek

admin

Çok bir şey vermedi ama daha iyilerini bulacaksınız umarım, tebrikler.

ERKAN

ADANA tahmin olacakmı admin..İzmir olmadı can beyin çalışması güzeldi yanlış yerde yanlış katkı yapıp oynadık..

admin

Adana tahmini olmayacak maalesef.

burak

dediniz gibi yaptım 5 li yi fakat 6 numara SAINT HIRARION dan yattık izmir de keşke 6 yı da yazsaydınız yazık oldu guzelim kupona

Berat

Can beyın sayesınde bulduk tek yaptıgım 5 ayak 6 yı tek atmak oldu

admin

Tebrikler.

burak

Keşke adana tahminleriniz pazar olsaydı özellik le bekledim adrian usta dan, adana da yorumlarınız eksik olmasın.

admin

Maalesef olmadı Burak bey, haftaya telafi ederiz umarım.

metin

canımız sağolsun. bir sonraki izmirde telafi ederiz..)

Mustafa

Adrian kardeşimiz yorum yollanmamış bugün hayırdır

burak

canınız sağolsun çok yakın geçti güveniyorum sizlere ….

Bankocu17

Adana tahminlerin. Bomba:) 4.10/5.10/2.5/1.2.3.4/9.10/5.11 biraz uçuk çalışmalar sonucu. Herkese bol şans. Adrian abiye ve can beye saygilar

Sahin

Can abi hep bu Admin yüzünden oldu yarış bitmeden konuştu nazar değdirdi . :)))

admin

Yine yanlış ata oynuyorsun. Yol yakınken bırak sen bu işi :)

Serhantay

Serhantay tek altilimiz var ins. Yazdigimiz ters atlardan biri gelir

Sahin

Abi hiç yaparmıyım öyle şey, benim amacım bundan sonraki 6 lıları yakmasın ;)). Tedbir alıyorum :)). admin yine Tezcanlılık edip, basın karşısında zor durumda bırakmasın seni, es kaza birisi hani tutacaktı dese :)))

ByRa

Bugündemi yorum yok Bycreed Neresun hee ???

Sahin

Bugun altılı yorumu benden :)). Bekleyin arkadaşlar:))).admin beyin umrunda değil tabiki neyseki ben varım :).

akrep

Admin yorum yokmu

130
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x