Ana Sayfa / Tahminler / 21 ŞUBAT 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

21 ŞUBAT 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Pazar keyfimize keyif katacak, yarış seyrine doyuracak iki GR.3 ve bir de KV yarışla süslenmiş bir İzmir programı var bugün. Yorumlu tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Oldukça dengeli bir grubun oluşturduğu handikap koşuyla güne başlanıyor. Kalabalık tutacağım ayakta sıralamam son 3.lüğü sonrası mesafenin kısalması avantajına olacak olan 2 (SONG BLUE) önceliğim. Yarış yaşamına kazanarak merhaba deyip yaşadığı sorunla verdiği arayla geri dönecek olan 6 (TAYFUNHAN), idman çalışmalarında diri görüntü çizen 5 (NAME HER NAME), son yarışına göre daha uygun bir grupla mücadeleye çıkacak olan 1 (JACKİE BROWN) ve kariyerine Kocaeli'de güzel bir başlangıç yapan 6 aylık ara sonrası sakatlığını atlattığını idmanlarından gözlemlenen 4 (HARDRİDGE) uyumlu binicisiyle etkili olabilir.

2.Ayak: Mesafenin uzaması daha da avantajına olacağını düşündüğüm 2 (KİNOWA) yenilmezlik serisini Grup-3 mücadelede sürdürmeye devam edecektir. BANKOM

3.Ayak: Günün ikinci grup mücadelesinde bakalım 3 (DERBİŞAH) üstünlüğünü yine sürdürecek mi? Yoksa Kocaeli sonrası İzmir'e de kazanarak merhaba diyen 5 (YÜCELİR) ben de burdayım diyerek buna son mu verecek? Tabii sürekli arkasında kalmaktan sahipleri hırs yapmış olacak ki bu sefer Karataş'ı tercih ederek şeytanın bacağını kırmak isteyecek olan 2 (BİLDENHAN)'ı da ekliyorum.

4.Ayak: Tecrübeli Arapların Şartlı mücadelesinde yine terazi zorlanacak gibi. Sıralamam 2 (GARANTİ), 6 (KOÇARLI), 4 (DORABEY), 1 (ÇAKIRKAYA) ve 3 (SIRACA) şeklindedir.

5.Ayak: KV-8 koşuda sürpriz gelmesini umut ederek muhtemel favori 1 (MORE THAN A GAME)'i alternatif tek olarak önererek yanına isim ilave ediyorum. Bunlar 4 (SUN BURN), 2 (BLACK KİNG) ve 3 (KAFKASLI) olacaktır.

6.Ayak: Burda da 6 (SİNEMİS) öne çıkıyor. Gerek son koşusundaki performansı gerekse ilave kilosu yine alternatif isim arayışına girmemi gerektiriyor. Bunlar da 1 (BLACK SUN) ve 3 (NİKOLAYEV) olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-6-5-1-4

2.Ayak: 2

3.Ayak: 3-5-2

4.Ayak: 2-6-4-1-3

5.Ayak: 1-4-2-3

6.Ayak: 6-1-3

Kupon Tutarı: 54,00 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

130 yorum

 1. başarılarınızın devamını dilerim

 2. kuponuzun 5 li ganyan ını oynaycam 10 tl tutuyor , tutar sa güzel de para verirse çok teşekkür edecem,sizlere güveniyom bundan sonra özellikle sizlerin kuponlarınız dan faydalancam,bol kazançlar getirmesi dileğiyle.

 3. Derbisah yine tek olur

  • can911

   Olmaz demem Selçuk bey, ama olursa da ikramiye çok küçük kalır.O nedenle biraz ikramiyeye gidecek şekilde şablon paylaştım

 4. terex yazmamissin abim ustam sen dahaviyi bilirsin ama mesafesine cikiyor ben yarin 1.ayak 2.3.4.5.6. 2.ayak.kinova ……..3. ayak…2.3.4.5……. 4. ayak.1.2.3.4.5……….5.ayak……1….2.5.6……….6.ayak……1……….6……….ayrimsiz herkese bol sanslar saat 1 15 ben yine uykusuz

  • can911

   Terex’i canlı olarak üzerinde Karataş varken de izledim.Bu aralar biraz formsuz diye yer vermedim. Tabii ki takdir sizin

 5. Ya ins tutar..

 6. sizin kuponunuz dan faydalanak benim şablonum şöyle 12 lr lık 6 lım

  1. AYAK HEPSİ
  2.AYAK 2 TEK
  3.AYAK 3-5
  4. AYAK 1-2-3-4-5
  5.AYAK 1 TEK
  6.AYAK 1-3-6

 7. TÜM ARKADAŞLARA GÜZEL BİR PAZAR ve BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM…
  1 Ayak = 1-2 arasında geçicek mücadeleye maiden’den çıkmamasına rağmen son koşusunda 1600 (1.44.88) yapan PRENSES ALTINLI (7) patlamaya hazır tam bir bombadır diyorum.
  2 Ayak= Uzayan mesafede TİGLONUN (3) ,KINOWAYA (2)kolay teslim olacağını düşünmüyor ve iki ismi ayırt etmeden yazıyorum.
  3 Ayak= 1 numaralı DERBİŞAH BANKO
  4 Ayak= 3 numaralı DORABEY BANKO
  5 Ayak=1-2-4
  6 Ayak= 6 numaralı SİNEMİSiİ, KARATAŞ faktörüyle mislilik kuponlara TEK öneriyorum ama HN 15 KOŞUSU olduğundan dolayı hafif kilolu atlara dikkat diyor ve kapatıyorum…

 8. Can kardeş yorumların için çok teşekkürler birebir oynayacağım bombacı artık bu sitede yorum yapmıyormu?

 9. SANSINIZ BOL OLSUN

  1AYAK HEPSI

  2AYAK 2 TEK

  3AYAK HEPSI

  4AYAK 4-5-2-1

  5AYAK HEPSI

  6AYAK 6 TEK

  TOPLAM: 60.48 TL

 10. Günaydın herkese , yine sıradışı bir yorumda bulunacağım , malum benım için altılıyı tutturmak sayısal Loto da Altı numarayı bilmekten daha zor :)
  Anlamadığım nokta, Nasıl oluyorda bu kadar donanımlı abiler, birinin hepsi dedıgı yere diğerı tek geçiyor , tamam Ata güvenırsın ama tek geçmek ? . Malum ben kimin kuponunu oynasam batıyorum :). İnanın beşinci ayağı görmek bile burnumda tütüyor :))). Yok mu bir baba yiğit bize bu anları yasatacak :))))

  • can911

   Şahin bey sitemizin sıkı takipçilerinden olduğunuzu biliyorum.Henüz dün akşam Adana programında Adrian,bir gün önce de ben İzmirde altılıyı isabet kaydettik. Doğru yaptığını düşündüğünüz kişileri takip etmeye veya kendi doğru bildiğinizi oynamaya devam edin yeter.Saygılarımızla

  • CAN BEY E KATILIYORUM

  • Herkese Merhaba,

   Şahin kardeşim ben TJK nın sitesinden bahis yapıyorum. 18 şubat günü (birkaç gün önce) izmir programında mübalağa etmiyorum belki 50 kez bir Lady tiffany, bir skylander tıkladım. o ayağı tek atmam gerekiyordu. prensip olarak 100 Tl yi geçmemeye gayret ediyorum. üzerine çıkarsam gün gelecek 500 belki 1000 Tl lik kupon yapmama yol açacaktır düşüncesindeyim. Böyle bir durum kumardan başka bir şey değildir. buna benzer kuponlar ile bu uğurda evini ocağını satan insanlar bilirim. O yüzden tek atmam icap ediyordu ve sonunda SKYLANDER de karar kıldım. 5 kaldım. yaklaşık 21.000 gitti hem de 3 tek ile.

   aynı gün akşam programında aynı durumu HIZLI ZELİŞ ile BİNDALINGÜLÜ arasında yaşadım. yine belki 50 kez bir zelişi bir bindalıngülünü tıkladım. sonuçta HIZLIZELİŞ de karar kıldım. at 8 boy geç çıktı . yine 3 tek ile beşte kaldım. bu defa da yaklaşık 42.000 TL yi kaçırdım. bir günde 63.000 TL. düşünebiliyor musun?
   doğrusu o günden beri dengem bozuldu :)))

   Ayrıca ben bu siteyi bilmezden önce hiç bu kadar heyecan yaşamadım. Uzun yıllar önce KAFKASLI, BOZDAĞ, KAPTAN, JOHNNY GUİTAR dönemlerinden biraz tecrübem var. Ancak şu an ne at tanıyorum, ne orijinleri n de sahipleri hakkında bilgiye sahibim. bir iki aydır bu sitedeyim. küçük küçük de olsa üstadların sayesinde 3-4 kez altılı yakaladım.
   Bu vesileyle yöneticimize , yorumcularımıza ve tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyor, bol şans diliyorum.
   diyeceğim o ki, acele etme bir gün altılı seni de bulacaktır :)))
   Bu arada harika bir pozitif enerjiye sahipsin. seni görmeden, tanımadan çok sevdim. Kendine iyi bak ve siteyi boşama sakın. :)))

   sevgilerimle…

  • Sana ozamn altiliyi veriyorium kardesim. 1 ayak 2 tek
   2 ayak 2347
   3 ayak 3tek
   4 ayak 123456
   5 ayak 13456
   6 ayak 6 123

 11. Ben yeniyim sizin kadar bilmem ama benim tahminim 1a,2,5,1–2a.2,3–3a.2,3,4–4a.2,3,1,5,4,–5a.5,1,2–6a.6,3,1. 54tl lik

 12. sahin kardesim benim altilimi oynarsan 5. ayahi gorursun insallah .

 13. Merhaba herkese bol şans

 14. Can abim beş kez adrian abiyi oynadım tutmadı ıkı gundur oynamıyorum tuttu :). Yani diyorsun ki sürekli birini oyna :) tamam da kimi abi :) bir isim ver :)

  • can911

   Benim vurgulamak istediğim şey birini sadece takip edin değildi. Kendi hislerinizle harmanlayarak doğru olduğuna emin olduğunuz seçimlerle karıştırarak kupon yapın derim. Şöyle bir örnek vereyim. Yazarlarla aramızda da kritik yapıyoruz. Gece Bycreed ile Farkın Ateşini tek yazmak konusunda hem fikir kaldık. Fakat Ertan beyle hem fikir olamadık bir türlü içinden gelmedi.Sabah oldu Bycreed aldığı duyum nedeniyle Farkın Ateşi yanına Golden Tower, Yaramaz Çocuğu ilave edip, Keisha’yı tek attığı için yattı. Tıpkı benim de Abuş konusunda içimden gelmeyip yattığım gibi. Ama Ertanbey de Abuş’u önde verdi mesela.
   Yani aklınızın çok karışmasına müsaade vermeyin, içinizden gelen doğruyu tercih edin öncelikle.

 15. 5li ganyan
  2,3
  2,3
  5,4,2
  1,5,6,2
  6

  nasıl ?

 16. Can911 bugünkü adanayı paylaşcan mı?

 17. Admin bey merhaba , bu sabah yorumlar neden tek sayfada göremiyoruz .

  • Test yapıyorum.

  • admin bide yorumlarımızla birlikte resim eklemek istiyoruz. yatırılan kuponların resimleri gibi. resim eklemek için kod falan varsa bunu bizimle paylaşırsan sevinirim.. mesela 1 hafta önce falan afg tablosunun resimlerini siz eklediniz ama aynısını ziyaretçiler yaptığında olmuyor..

  • Şimdilik farklı bir yere yükleyip linkini verebilirsiniz. Resim ekleme konusuna ayrıca bakarız.

 18. Can abim ben daha madeın koşusunun ne anlama geldiğini dün ögrendim :)). Bilgi sıfır bende :)). Harmanlıyorum ordan burdan alıyorum , ama bir laf var her taraf yamalı oldu , benım kolonda öyle oluyor , yamalı pantolon gibi :))).

 19. Herkese iyi günler diliyorum umarım kazançlı bir gün olur herkes için.Bugünkü İzmir altılısına gelince…20 lira da verebilir 2000 lirada…Görünen favoriler geldiği takdirde ki yüksek olasılık öyle, altılıyı oynadığınıza pişman olabilirsiniz..Hal böyle olunca bende acizane bugün değişik teksiz bir altılı oynayayım dedim ve kuponumu bekletmeden yatırdım .Geçileceğine inanmadığım safkanları bile yanına bir at yazarak kuponu biraz para verebilir duruma getirdim:)1. AYAK: bana sürpriz şansımı kullanabileceğim tek koşu olarak göründüğünden tereddütsüz HEPSİ dedim.2.AYAKta KİNOWA yı geçmek diğer safkanlar için oldukça zor olacak fakat artık istim üstünde olan TİGLON yine sert rakibi olacak diye düşündüm ve 2.3 girdim.Aynı şeyi üçüncü ayağa da uygulamak zorunda hissettim kendimi ve ATEŞTOPU yavrusu BİLDENHAN ın yarışın favorisi DERBİŞAH ı geçmesi için kuponuma ekledim.Böylece 3. AYAK yine 2.3 oldu..4. Ayağa gelince bu defa DORABEY ‘ den yana gönlüm hiç gitmedi gelirse çok üzülürüm çünkü yazmadım.GARANTİ nin kazanmasını beklediğim koşuya SIRACA ve KIŞLALI’yı ekledim KIŞLALININ Aprantisi hata yapmaz ise yarışta büyük oranda söz sahibi olacaktır buna eminim eğer TEK atmıyorsanız bu safkanı eklemenizi şiddetle öneririm.5.inci ayakta MORE THAN A GAME üstüme üstüme geldi beni TEK at diye fakat inatçıyımdır kabul etmedim yanına TOKAÇOĞLU nun bindiği BLACK KİNG ve gurubun bir tık önünde gördüğüm (belki de görmek istediğim::)SAİNT HİLARİON u yazzarak bu koşuyuda garantilediğimi düşünerek 6. AYAĞA geçtim (İnşallah öyle olur son ayağa kadar giderim :) SİNEMİS ne kadar hazır görünse degeçen hafta canımı yakan NİKOLAYEV i bu hafta yazmalıyım dedim normal olarak fakat aynı koşuda daha fazla ganyan kapmış olan BLACK SUN u yazmadan olurmu dedim ilave ettim neticede üç atlık bir macera arayışına girince dördüncü kendisi geldi beni de yaz diye :)) 1400 kumda iyi işler yapan fakat anlam veremediğim bir şekilde devamlı tabela dışı kalan bugün inşallah adından söz ettireceğine inandığım GRAND STAR ı kupona ekleyince yazdığım kupona baktım ve tamam şimdi bişeye benzedi dedim ve yatırdım .Umarım istediğim gibi gelirde biraz kıpırdar bu altılı yokda 60TL.lik kupona 20 lira almakta var .Heyecan ve eğlence sizinle olsun.. Altılı oynamak demek heyecanı dibine kadar yaşamak demektir.Yazdıklarınız gibi gelmesi dileği ile..

 20. Bana göre ilkgore k jackie brown tek

 21. hayılı pazarlar bol kazançlar ilk defa bir tahminde bulunucam faydam olursa ne mutlu 1.ayak:1 2.ayak:2 3.ayak:3 4.ayak:H 5.ayak:H 6.ayak:H çorludan sevgiler

 22. Herkese bol şanslar. Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum herkezin yorumları çok iyi.Doğu illerinde ki Adrian yorumları özellikle hoşuma gidiyo.bugün izmir için iki tek vermek istiyorum 2.ayak Tiglon ve son ayakta a.alpagutun bindiği stone green.

 23. Emre Can bülbül

  Can bey farklın Ateşini sizden cesaret alıp tek attım kadayıfa 4-7 geçince altılısı bulmak kolay oldu dün için tekrar teşekkür ederim. Bugün içinde yorumlarınızı en iyi şekilde değerlendireceğimden emin olabilirsiniz😀 iki gündür kasayı doldurarak ilerliyoruz hadi hayırlısı

 24. izmir altılım şöyle
  1ayak2 tek
  2ayak.2 banko……..
  3ayak.6.2.3.5.1
  4ayak.8.1.2.4.5,
  5ayak.2……1
  6ayak7.1.2.3.6

 25. Can bey gayet iyi ve ideal kupon olmuş

 26. Tarsus tan sevgiler herkese benim oyunum can abim
  1.ayak 1-2-6-7
  2.ayak 2-3-4-7
  3.ayak ATEŞTOPU bebeği bilden han banko inşallah yanıltmaz beni
  4.ayak i dilber ile harikalar yaratan 1 nolu ÇAKIR KAYA favorimdir rakipleri 2-3-4-5
  5.ayak 4-2-1
  6.ayak apranti kardeşlerimiz ile iyi derece yapan 6 SİNEMİS Karataş la kilodan etkilemez ise bu grubu geçer rakip 1 ve 8
  Mutlu bol kazançlı bi hafta geçirmek dileği ile

 27. Son ayak khalasar ikramiyeyi yukselte bilir …2. Ayak 2 tek 3.ayak 2 3 5 süpriz …4.ayak 2345. .5.ayak 1 tek son ayak 13678 bol şans herkeze

 28. Şahin Kardeşim ,bütçeye ve kişinin kafasında kurduğu kurguya göre altılı planlaması da değişir.Mesela ben bugün çok para vereceğini düşünüyorum altılının ,bilmem için de sağlam bir kupon yapmam lazım fakat o kadar para da vermek işime gelmiyo.Dolayısıyla herkese göre tek olacak yerleri yıkıp ,normalde çok at yazılması gereken yerleri tekle geçmeye çalışıcam..Sen de kafana göre bir kurgu oluştur sonra sana uyan kişilerin kuponlarından faydalan.Mesela dün yaptığın gibi her ayağı başkasından alma=) Tabi bunlar benim fikrim.. başarılar diliyorum umarım en kısa zamanda bilirsin =)

  izmir altılım:

  1AYAK H
  2AYAK 2,3,4,6,7
  3AYAK 2,3,4,5
  4AYAK 2,4
  5AYAK 1 tek
  6AYAK 1 tek

  16 tl….. Bu arada sadece ilk 3 ayak için şu atı da eklesen iyi olur diyenler varsa yardımlarınızı beklerim

 29. İyi pazarlar izmir H-2-H-1-1-6……kolay gelsin

 30. 1..ayak.2.3..7. 2.ayak.2.3.4. 3.ayak.3.2.1.5. 4.ayak 4 tek 5 ayak.6.5.2.3.. 6.ayak 1.3.6.7.

 31. Herkese hayirli pazarlar ve bol sans diliyorum uzun suredir takip eder siz degerli arkadaslarimin yorumlarini okurum arkadaslar bence ortak sorunumuz sablon oluşturmaktır der saygilar sunar istisna yapip altilimida yorumlarla paylasacagim…..

  1.ayak :: SONG BLUE büyük bir aksilik yasamadigi takdirde kazanacaktir zira bu at bence artik kv kosulara hazirlanma vakti gelmistir gecen 3.lugu kimseyi yaniltmasin 1er boy arayla iyi atlarin arkasindan derece yapmisti ILK BANKOMUZ…

  2.ayak :: KİNOWA yıkılırsa memleket yikilir diyor ikinci BANKOMUZU yaziyoruz

  3.ayak :: 2 3 4 5 bu 4 ati ben birbirinden ayiramadim arkadaşlar derbisah kazanamazsa mesafe uzun ortalik karisir..

  4.ayak :: 4 DORABEY izmir pistinde guzel kosuyor ilk sirada yazalim 1 CAKIRKAYA bence seri birinciliklerine bir daha eekleyebilir GARANTİ kacip bitirebilir KISLALI VE SIRACA yida pek tutmasamda yazdikmi rahat bir kosu izlemis oluruz

  5.ayak:: 6 SAINT HILARION ilk sirada yazilmali karatas faktoruyle 1 MORE THAN A GAME ve sagi solu belli olmayan TEREX i yazdikmi yeterlidir

  6.ayak :: 6 SiNEMiS son yarisina kimse anlam veremedi ama kucuk kuponlara tek olabilir lakin ben gelirse belki para verir mantigiyla birazda son ayak korkusuyla :)) 1 BLACK SUN 3 NIKOLAYEV VE 4 GRAND STAR yazarak kuponumu yatiriyorum

  14,440 kupon bedeli arkadaslar herkese tekrardan bol sanslar hersey gonlunuzce olsun

 32. Herkese hayirli pazarlar ve bol sans diliyorum uzun suredir takip eder siz degerli arkadaslarimin yorumlarini okurum arkadaslar bence ortak sorunumuz sablon oluşturmaktır der saygilar sunar istisna yapip altilimida yorumlarla paylasacagim…..

  1.ayak :: SONG BLUE büyük bir aksilik yasamadigi takdirde kazanacaktir zira bu at bence artik kv kosulara hazirlanma vakti gelmistir gecen 3.lugu kimseyi yaniltmasin 1er boy arayla iyi atlarin arkasindan derece yapmisti ILK BANKOMUZ…

  2.ayak :: KİNOWA yıkılırsa memleket yikilir diyor ikinci BANKOMUZU yaziyoruz

  3.ayak :: 2 3 4 5 bu 4 ati ben birbirinden ayiramadim arkadaşlar derbisah kazanamazsa mesafe uzun ortalik karisir..

  4.ayak :: 4 DORABEY izmir pistinde guzel kosuyor ilk sirada yazalim 1 CAKIRKAYA bence seri birinciliklerine bir daha eekleyebilir GARANTİ kacip bitirebilir KISLALI VE SIRACA yida pek tutmasamda yazdikmi rahat bir kosu izlemis oluruz

  5.ayak:: 6 SAINT HILARION ilk sirada yazilmali karatas faktoruyle 1 MORE THAN A GAME ve sagi solu belli olmayan TEREX i yazdikmi yeterlidir

  6.ayak :: 6 SiNEMiS son yarisina kimse anlam veremedi ama kucuk kuponlara tek olabilir lakin ben gelirse belki para verir mantigiyla birazda son ayak korkusuyla :)) 1 BLACK SUN 3 NIKOLAYEV VE 4 GRAND STAR yazarak kuponumu yatiriyorum

  14,440 kupon bedeli arkadaslar herkese tekrardan bol sanslar hersey gonlunuzce olsun

 33. Ed

  Msj ları okuyamıyoruz 2 sayfa dışı görülmüyor..

 34. yasin cetinkaya

  21 subat 2016
  Izmir at yarisi tahminlerim
  1 ayak 7 1 2 4 5
  2ayak 2 tek
  3 ayak 3 2
  4 ayak 4 tek
  5ayak hepsi
  6 ayak 6 1 4

 35. Barcelona tek düşünüyorum oradan halk yıkılabilir

 36. Behlül abi senın kolonu oynayacam :)). Hele bir gelmesin ask-ı memnu-2 yi birlikte çekeriz :)) son ayak 6 oynayacam .fatih abim artık tutturmuyorum diye üzülmeyecem :)).düşüncelerin beni mutlu etti.cok saol

  • Kesinlikle üzülme. küçük küçük oyna keyfini çıkar :) az önce yazdım. başka bir Fatıh de yazıyor. ben bundan böyle FatihReis’im :)))

 37. Admin bey,
  Mesajların tamamının tek sayfada toplanması mümkün müdür? Zira daha kolay ulaşıyoruz.
  Teşekkürler

 38. SELAMLAR VE ÇOK BÜYÜK TEBRİKLER
  DÜN AKŞAM ADANA YARIŞLARI İÇİN SEVGİLİ
  ADRİAN ÜSTAD BÜYÜK DUAYEN BAŞARILARINIZIN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ DİLERİM BOL ŞANSLAR.

 39. Arkadaşlar administrator protesto edelim :))). Bu yorum kısmıyla neden oynuyorsunuz :)) ne guzel hepsini tek sayfada görüp karşılaştırma yapıyorduk.. Admin istifa , Admin istifa :)))

 40. can bey ben bugün altılınızı oynıycam işallah tutar ve takipçiniz olur ve dua ederim yüce rabbime emanet ol

 41. İLK AYAK 2 AGIR BASIYOR AMA 6 GELECEK GIBI SANKI

 42. Bu arada Fatihler karışıyor. Ben bundan böyle “FatihReis” kullanacağım

 43. 6 tek 2.3.4.7 1.2.3.4.5 4 tek 3.5 3.4.8 bu da benim altılım herkeze bol şans diliyorum

 44. 1.2
  2.
  2.3.6
  2.5.7
  1.4.5.6
  1.3.4.6

 45. Hey allahım ya yine ilk ayıktan çıkamadık :((((

 46. can911 paylaşım için teşekkürler. 4. ayak 2 numarayı tek atıp kuponunu olduğu gibi yatırdım… umarım sevincine bizde ortak oluruz.. kuponların ve analizlerin gerçekten çok sağlam.. şanssızlıktan tutturamasamda adrian ,atlas bycreen, ozan ertanbey gufre gibi at sevdalılarını takip etmekte oldukça keyifli ..

 47. admin 14.24. te yorum gönderiyorum yayınlanmıyor sebebini bilmiyorum siz biliyormusunuz acaba çok merak ediyorum
  sitenizde yorum gönderin diye yazıyorsunuz
  yorum gönderiyoruz yayınlamıyorsunuz siz
  acaba keyfe kedermi yorum yayınlıyorsunuz
  bilelimde birdaha paylaşmıyalım

  • Her ayağı kapatıp altılı paylaşmayın. Kaç aydır buradasınız öğrenemediniz. Ayrıca nick ya da email değiştirmeniz sizi saklamıyor, uğraşmayın boşuna.

 48. Müşteri her zaman haklıdır Admin bey :))), her ne kadar 6. His bana yanlış yapmış olsada :).

 49. Vay 6. His demek bir kaç yüzün var :))). Valla Admin dedektif gibi , bizi yedirtmez sana :)) Hakkı’mızı korur. Abilerim kardeşlerim admine bu hareketinden dolayı koca bir alkış…

 50. abim akşam altilisi varmi

 51. Admin , Eline dizine dursun :)), bizim sayemizde , ben hariç :) kazandığın altılıları ne çabuk unuttun.. Gözünü para bürümüş:)). Bugün altılıyı biz bilmeyelim diye en büyük silahımız olan yorum kısmının ayarlarıyla oynadın :)).

 52. yasin cetinkaya

  Sayin admin benim yorumum
  Gorunmuyor ben yasin

 53. Adana tahmininiz var miii can beyyyy sonsuzzz tesekkurleer size tek takipcimsiniz 👏👏👏

 54. Duble geliyor Sayın Can neler düşünüyorsunuz :)

  • can911

   Şu çıtır sürprizler gelse daha mutlu olucam .Mesela Çakırkaya gelseydi burda güzel olurdu, buna da razıyız tabii ki.Kışlalı gelmemesi hatta tabelaya bile girmemesi konusunda haklı çıktığıma da sevindim ama

  • Sebebi neydi abi onun.

  • can911

   Bende yoktu ya, gelseydi şimdi bir dünya can sıkıcı yorumlara maruz kalacaktık admin

 55. can911 kuponunu hani 4.ayakta 2yi tek atıp yatırdımya neredeyse bizsiz yola devam edecektin potada kurtuldumm.. ) 4 de 4 yaptık bu sefer olacak :))

  • can911

   İnşallah Metin bey kazandığınızı bilmek güzel oluyor bizim için. Paylaşabilirsiniz

 56. Can bey adana için tahmin yokmu

 57. Şimdiden hayırlı olsun sayenizde bizde devam
  Ediyoruz 5 at 5 at

 58. ADANA tahmini gönderecek var mı acaba? Bombacı grip mi oldu ki nefesi duyulmuyor!!!
  Can bey, oynamadığını söyledi. Diğer üstatların olacak mı?

  • can911

   Pazar günü münasebetiyle diğer yazarlarımız bugün sosyal faaliyetteler.Maalesef diyerek Adrian ve Ertanbey’in selamlarını ileteyim takipçilerimize

  • pekala. bizden de selam söyleyin…

  • Geçmiş olsun, olmadık yerden gitti kupon.

  • can911

   Sırf startta takılma huyu var, takılırsa da bu rakiplere yetişemez diye düşündüm. Yine takıldı ama Akın faktörünü hesap etmedim.Ne denilebilir ki Sinemis de yıkıldı,tatminkar da para verecek.Tüh diyorum

 59. Adana doğu ili değil Can bey

 60. Adrian abiiiii yetiş ,Adana yarışı başlıyor. Kasa delik deşik oldu , köşesinde 40 tl sıkışmış sadece , bir el atta şu kardeşin bu aksam yüzü gülsün artık .:)))) .

 61. Kadir tokaçoğlu jokey liği bıraksın abiler son viraj a kadar rahat gelip liderliği tekrar veriyor sa yapmasın bu işi her seferinde beni yatıran tokaçoğlu yazmcam diyorum yine yazıyorum apranti olsa black king gelirdi

 62. 12 TL’lik altılı yatınca 19 TL’ lik 5 li ganyan oynadım. kazasız belasız devam ediyor. Son Ayak 1-3-4-6-8…
  gelirse yatırdığımız parayı verir mi diye merak ediyorum :))

 63. Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum, uzun süredir yorum yapmadan sizleri takip ediyordum ama en sonunda bugün yine yatan ganyanım sonucu sessizliğimi bozdum. Artık ne zaman kazanacağız :)

  • Arkadaşlar hep söylüyoruz, sadece burada yayınlanan altılıyı oynamayın. Kendinizden de bir şeyler ekleyin. Herkesin hedefi kazanmak ama maalesef çok zor bir oyun.

  • Son ayaktan sonra inanıyorum bu yorumlar sayesinde bugün altılıyı bulduğunu yazanlar olacaktır.

  • can911

   Sadece 1 AGF nin geldiği programda veren ikramiye 191 TL olunca da çok üzülmedim

  • Program zayıf olunca çoğu kupon amortiye gitti. Yine sayenizde bulanlar var, tebrikler.

 64. Sonunda tuturdum bakalım ne kadar verecek

 65. Ed

  ADANA tahmin olacakmı admin..İzmir olmadı can beyin çalışması güzeldi yanlış yerde yanlış katkı yapıp oynadık..

 66. dediniz gibi yaptım 5 li yi fakat 6 numara SAINT HIRARION dan yattık izmir de keşke 6 yı da yazsaydınız yazık oldu guzelim kupona

 67. Can beyın sayesınde bulduk tek yaptıgım 5 ayak 6 yı tek atmak oldu

 68. Keşke adana tahminleriniz pazar olsaydı özellik le bekledim adrian usta dan, adana da yorumlarınız eksik olmasın.

 69. canımız sağolsun. bir sonraki izmirde telafi ederiz..)

 70. Adrian kardeşimiz yorum yollanmamış bugün hayırdır

 71. canınız sağolsun çok yakın geçti güveniyorum sizlere ….

 72. Adana tahminlerin. Bomba:) 4.10/5.10/2.5/1.2.3.4/9.10/5.11 biraz uçuk çalışmalar sonucu. Herkese bol şans. Adrian abiye ve can beye saygilar

 73. Can abi hep bu Admin yüzünden oldu yarış bitmeden konuştu nazar değdirdi . :)))

 74. Serhantay tek altilimiz var ins. Yazdigimiz ters atlardan biri gelir

 75. Abi hiç yaparmıyım öyle şey, benim amacım bundan sonraki 6 lıları yakmasın ;)). Tedbir alıyorum :)). admin yine Tezcanlılık edip, basın karşısında zor durumda bırakmasın seni, es kaza birisi hani tutacaktı dese :)))

 76. Bugündemi yorum yok Bycreed Neresun hee ???

 77. Bugun altılı yorumu benden :)). Bekleyin arkadaşlar:))).admin beyin umrunda değil tabiki neyseki ben varım :).

 78. Admin yorum yokmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir