21 OCAK 2020 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Grubun en diri atı olan BUMBLE BEE (2) bugün kazanabilir. SERDAL ADALI’nın ilk kez koşacak safkanı YA HOCHY (10), ilk yarışında 2. olan FİLİBYA (4) ve Halis ile SPIRIT OF THE SKY (7) eklediklerim.

4. Koşu : Son yarışında 2. olan IRON HEEL (4) bugün yine aynı hataya düşmez ise kazanabilir. PANCHMAHAL (1) rakibi.

5. Koşu : Son yarışında çok beğendiğim YAĞMUR GÖZLÜ (7) G3 koşuyu kazandı, bir kez daha Ferit efendiye güvenip tek yazıyorum.

6. Koşu : Burada STARI GRAD (2) favori çıksada ben burada süpriz bekliyorum, sıralamam şablondaki gibidir, tercih sizin.

7. Koşu : ÖZBATU ve TUĞBEY’in süratlendireceği yarışta virajla liderliği almasını beklediğim YOLDAŞHAN (7) ALTERNATİF tekim. Mesafede HÜRADAM (2), ÖZBATU (5), MAHZUNKRAL (4) ve KRALASLAN (3) rakipleri.

8. Koşu : Eküri destekli MISS ME (9/2) bugün kazanmasını beklediğim isimdir. Güvenemeyenlere önerim bu ara iyi at binmeye başlayan aprantisi ile MEKANİZMA (8), FEARLESS FLAME (5), öne düşüp bitirmeye gider ise BET (3), bir önceki yarışı çok iyi olup son yarışında pistten etkilenen INSIGNIA (7) ve/veya bu sefer E.Sincan ile yarışacak olan MY MADAME (10) eklenir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 2-10-4-7
2.Ayak : 4-1
3.Ayak : 7
4.Ayak : 2-6-7-1-4-5-3
5.Ayak : 7     //  2-5-4-3
6.Ayak : 9    // 8-5-3-7-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yademirc

teşekkür ederim adrian

RISING

bol şanslar..

RISING

Bugün sende olacağını hissettim galiba Adrian:)Tebrikler..Daha büyüklerine umarım..

admin

Tebrikler üstadım

Hüseyin

Tebrikler usta

eshquia16

yağmurgözlü ve ferit yardımcıyı tek vermekle ne denli başarılı bir yorumcu oldugunuzu göstermişsiniz mr adrian

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x