Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 21 OCAK 2018 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 OCAK 2018 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 Ocak 2018 Pazar İZMİR tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: 7 Ocak tarihli İZMİR 2000 KUM koşusunda üstelik grubunun en ağır sıkletinde elde ettiği liderliğe benzer performansları bulunan CELALİYE, yine Mehmet KAYA idaresinde ilk tercihimdir. Fakat yalnız değildir. Adem ŞEN idaresinde son koşusunu önemsemediğim, uzun mesafede İZMİR'e yatkınlığıyla bilinen KEHKEŞAN yine Adem ŞEN idaresinde CELALİYE'nin rakibi konumundadır.

2.AYAK: Bu koşuda son günlerdeki performansını sürekli gözlemlediğim RED KIT'in özellikle 12 Ocak tarihli İZMİR 1200 KUM sınavında elde ettiği 1.12.98 bitiriş süresi grubunun en iyisi olması ibreyi ister istemez yeniden bu isme çeviriyor. Ama rakibi var. Nevzat AVCI idaresinde katıldığı son koşusunu ölçü almadığım, ondan önceki 29 Aralık tarihli İZMİR 1600 KUM koşusunda DOYOUN HEARTED'ın gerisinde Arif Okan PAZAR idaresinde elde ettiği 2.liği çok önemsediğim, yeniden Arif Okan PAZAR idaresinde start alacak olan ÇAKACAK...

3.AYAK: Yaklaşık 8 ay aradan sonra katıldığı 25 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda performans düşüklüğünü zaman durumuna binaen doğal karşıladığım, ondan sonraki 4 Ocak tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda Mehmet KAYA idaresinde az farkla liderliği kaçıran fakat tabelanın 3.sırasındaki BABADÖKER'e attığı uzak farkla deyim yerindeyse ezen İLKAAN bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde dikkat çekecektir. 5 Ocak tarihli İZMİR 1600 KUM koşusunda (GÜZEL İZMİR KOŞUSU) Akın SÖZEN idaresindeki KINOWA'nın boyun farkla gerisinde 2.lik elde etmesine rağmen, bir sonraki koşusu için performansını yerinde bulduğum YALPAGAN yeniden Mustafa ÇİÇEK idaresinde İLKAAN'ın rakibi olacaktır.

4.AYAK: 14 Aralık tarihli İZMİR 1600 KUM sınavında izlediğimiz YILMABAŞAR – SAADIN GÜCÜ çekişmesinden KARATAŞ idaresindeki YILMABAŞAR 1 boy farkla galip ayrılmış, Özcan YILDIRIM idaresindeki SAADIN GÜCÜ ikincilikle yetinmiştir. Şimdi yine bu 2 ezeli rakibin kapışmalarını izleyeceğiz.

5.AYAK: Son günlerin formda ismi YAZLALI, Barış KURDU idaresinde katıldığı 24 Eylül tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda RUN FOR VICTROY'nin gerisinde 2.lik elde etmesine rağmen 1.15.00 bitiriş süresi ile grubunun en iyi bitiriş süresini yakalamıştı. 24 Eylül sonrası katıldığı 6 koşusunun 5 ini tabelada tamamlayan (3 tanesi birinciliktir) YAZLALI bu koşuda da ilk sırada tercihleyeceğim isimdir. 29 Aralık tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda KARATAŞ idaresindeki TEKİLA'nın gerisinde, son günlerin formda ismi olan GÜÇLÜ KIZ'ın ise önünde 2.lik elde eden LADY BISCUIT, o koşuda elde ettiği 1.15.42 bitiriş süresiyle de (henüz yarış yaşamının 6.koşusudur) dikkat çekmişti. 17 Aralık tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda KARATAŞ idaresindeki PARAMPARÇA'nın önünde rahatlıkla liderlik elde eden CORNELIAN bu defa grubunun en hafif sıkletinde Dorukhan PALAUR idaresinde ihmal edilmeyecekler listesinde yerini almıştır.

6.AYAK: 9 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda TEKİLA – GÜÇLÜ KIZ – LADY BISCUIT gibi kalite isimlerin gerisinde az farkla tabelayı tamamlayan, 5 Ocak tarihli koşuda da KARATAŞ idaresindeki İBRİŞİM'in gerisinde 2.lik elde eden fakat performansını beğendiğim CERISE ROSE ile yarış yaşamının 3. ve 4. koşularından 28 Aralık tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda startta 5 boy kaybetmesine rağmen Adem ŞEN idaresinde 2.liği elden bırakmayan, 14 Ocak tarihli koşuda da MY BIG BOY – HAŞİMOĞLU ikilisinin gerisinde 3.lük elde eden BABY PEPPERONI bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir.

1.AYAK: 4 – 6 (Celaliye – Kehkeşan)
2.AYAK: 2 – 5 (Çakacak – Red Kit)
3.AYAK: 2 – 5 (İlkaan – Yalpagan)
4.AYAK: 1 – 3 (Saadın Gücü – Yılmabaşar)
5.AYAK: 2 – 4 – 5 (Yazlalı – Lady Biscuit – Cornelian)
6.AYAK: 3 – 6 (Baby Pepperoni – Cerise Rose)

TUTAR: 5.76 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar etc

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Yazar: ETC

ETC