Ana Sayfa / Tahminler / 21 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

21 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

 

1.AYAK : Ülkesinde oldukça başarılı koşulara imza atmış bir isim olan Giant's Causeway aygırı ile kan bağı bulunan 2-CORNER CREEK yüksek potansiyelinin farkını kazandığı son koşusunda gösterdi.Bazı koşularında start problemi yaşasa da mesafenin uzun olmasıyla bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : Gruptan üstün duruşuyla 1-TOROS KAPLANI kazanmasını beklediğim bir diğer isim.

3.AYAK : Zorlu maiden mücadelede 11-ROMALI favorim.2-ATAKTAY ve start problemi yaşamaz ise 10-KÜÇÜK ESER favorinin en yakın rakipleri.3-GENÇ ESKİŞEHİR BEYİ ve 1-ALYAMAN ihmale gelmez.

4.AYAK : Çim pistte farklı koşan 8-ART WOMEN favorim.3-GREY CORAL benim olmasada koşusun favorisi ihmale gelmez.2-TUĞÇE HANIM, 5-HÜSAM AĞA, 7-AMARILLO ve 4-AÇIK BEY sonraki ihtimaller.

5.AYAK : Maiden mücadelede sıralamam şablonda.

6.AYAK : Uzun aranın ardından gördüğü yarış ölçü olmayan 18-KARA KADİR favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir ancak koşusun kalabalık olması karmaşaya neden oluyor ve dolayısıyla hertürlü sonuca açık yeri olanlar bu ayağı kalabalık tutabilirler.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM : 

1.AYAK : 2

2.AYAK : 1

3.AYAK : 11 - 2 - 10 - 3 - 1

4.AYAK : 8 - 3 // 2 - 5 - 7 - 4 - 1

5.AYAK : 11 - 7 - 6 - 9 -  10 - 3 - 8

6.AYAK : 18 // 20 - 14 -  3 - 10 - 5 - 1 - 2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Kupon yakıyor, rasgele Ramazan.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

cebimde 3 kupon var ikinci ayakta 1e bakıyor hepsi gelirse bitanesi içerde büyük ihtimal 🙂

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

al işte korktuğum başıma geldi gece yorum yazarken ilk 4u tek bıraktım sonra değiştirdim

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.