21 NİSAN 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi Pazar’lar İstanbul altılı tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Son yarışların da başarısız performans ortaya koymuş olsa da ben safkanın formda olduğunu ve bu tarz gruplarda da söz sahibi olabileceğini düşünüyorum. Süratli geçmesini beklediğim yarışta 800 direğinden itibaren süratini artırıp son 400 e en dıştan lider girerse şaşırmam. En dıştan diyorum çünkü safkanın zaman zaman dışa doğru yatma sorunu var. Arlarda kalırsa pilotunun yol bulması ve safkana hakim olması oldukça zor bunun içim mümkün olduğunca yarışın içinde olup erken pozisyon olmak zorunda. (3) numaralı OĞLUM VOLKAN ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak.

2.ayak: Kalabalık olan mücadele de (15) YAMANLAR BEYİ ve (1) AKGÜN haricinde diğer safkanları eşit düzeyde görüyorum. Bu iki safkanın birden eksik koşması ya da istediği yolu bulamaması durumunda devreye girmesini beklediğim iki safkan olan (3) ANGEL OF DEATH ve (5) BRUCE WAYNE yazacağım.

3.ayak: Birbirine yakın görünümde ki safkanlar içinde ilk şans tanıyacağım isim (6) KARARLITAY olacak rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: Ara sonrası birincilikle buluşan (7) ULAN BATOR birinciliğin en büyük adayıdır. Kalitesi ile de fark yaratan safkan öyle tahmin ediyorum ki bu programda büyük oyunlar da güvenilecek liman olacaktır. İlk rakip gördüğüm isim ise muhtemelen oldukça sürpriz olacak. Daha önce de 2018 de ara sonrası kumda bir yarış gördükten sonra çıktığı ilk çim yarışında birincilikle buluşan safkan bunu yapmayı çok seviyor. Burası oldukça zorlu ancak Bu yıl da yine kumda bir yarış gördü ve şimdi çime çıkıyor. Acaba diyorum günün en büyük sürpriz olur mu? (5) numaralı RUNNER BULL ilk rakip. Çim sezonunun gelmesi ile heyecan yaratan bir başka isim ise (1) numaralı COPPERFIELD üçüncü safkanım. Bunların hepsi birden eksik koşar mı ? Çok zor gibi ama oldu da koşar ise (9) RHYTHM DIVINE son şans tanıyacağım isimdir.

5.ayak: Günün ikinci Maiden mücadelesin de koşan safkanlar bir tık daha kalite gibi duruyor. İlk şanslı ismim (3) numaralı EZELİM olup rakipleri şablonum da olacak.

6.ayak: Vermiş olduğu ara kendisine iyi geldi ise gerek mesafe gerek grup itibari gerekse siklet avantajı ile ben finişi önde geçmesini bekliyorum. Günün riskini alacağım mücadele de (7) numaralı KARTAL KIZ BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-5-7-9-6

2.ayak: 15-1-3-5

3.ayak: 6-2-7-4

4.ayak: 7 /// 5-1-9

5.ayak: 3-4-9-8

6.ayak: 7 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet

H
15
4267
1457910
2349
14.2 3 4 1

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x