istanbul altili tahminleri can911

21 NİSAN 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bugün özlü sözlerle süsleme yapmadan biraz sitemli giriş yapayım İstanbul yorumlarıma. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Piste ilk kez geçtiğimiz hafta adım atan isimlerin maiden yarışıyla açılış yapıyoruz. İki farklı grupta start alan isimlerden 3.lük elde eden ismi 3 (İZBELİ)'yi doğal olarak başa atıcaz. İzmir'de start alan ilk Onurkaan yavrusu olan Menderes Güzeli'nin rakiplerine ne kadar fark attığını anımsatarak bir diğer temsilcisi olan 1 (ALFA)'yı peşine takıyorum. Yine idmanlarda iyi dereceler yapan Örümcekbey ile babadan kardeş 2 (HELİNTAY), değişen takı ve binicisiyle 5 (PATİKA) ve sağlı sollu darbelerden koşuya adapte olamayıp sonlarda ''artık bir dahaki sefere'' diyerek adeta yarışı bırakan 4 (NALIBALLI) bu koşudaki son tercihim.

2.Ayak: Benim de önerip tatlı bir sürprizle son koşusunu kazanan 4 (SATEN), peşinden 2.likle ayrılan 1 (BLACK WASP) kuponların olmazsa olmazı. Sonlardaki inatçı karakteri nedeniyle 9 (TOLGAHAN) bugüne sürpriz konusunda imza atabilecek önerim. Binici faktörüyle de 6 (YİĞİTER) de ihmale gelmez.

3.Ayak: Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Bayramını kutlayarak (Babalar lütfen iletiniz) günün önemli koşusunda mesafe 1200 üzerine çıksa da Uğur'la formunu sürdüren 5 (TANATAR)'a ilk şansı veriyorum. Koşu içerisinde arkasından da yakın takibini sürdürecek olup Özcan'la ayrı güzellikte bir uyumu olan 7 (ULUER), startta oyalanmazsa ah vah dememek adına 1 (ABUŞ), Adana'dan formda gelen isim 2 (ATASOY), sonlardaki sprint gücünü tam mesafesinde konuşturabilecek olan 6 (TRAKYA ATEŞİ), Karataş'la iyi uyum yakalayan 4 (KIRDENİZ) buraya yeterli olacaktır.

4.Ayak: Kazandığı koşuda son viraja kadar binicisi tutmaktan helak olan, görmediğimiz daha fazla bir potansiyeli olduğunu düşündüğüm 2 (ALTIN AKAR)'ı BANKO olarak öneriyorum.

5.Ayak: Seri 2.liklerle mesafeye alıştırmasını da yapan 4 (LUCKY İRİSH) gerçekleştirdiği olağanüstü idman performansıyla favorim. Kazandığı koşuda binici faktörünün nedenli önemli olduğunu gördüğümüz 3 (NAVAHO) Authorized temsilcisini ayıramadım.

6.Ayak: Günün son ayağında muhtemel favori olacak olan 1 (BEYAZ KULE)'yi ben de ilk sıradan önereyim. Binici konusunda sıkıntı yaşama ihtimaline karşı yanına 12 (SİGNORA), 10 (SARAYCARİYESİ) ve 3 (SEYRANIM) ilave ettiğim diğer isimler.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-1-2-5-4

2.Ayak: 4-1-9-6

3.Ayak: 5-7-1-2-6-4

4.Ayak: 2

5.Ayak: 4-3

6.Ayak: 1-12-10-3

Kupon Tutarı: 57,60 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar abi

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

İSTANBUL
*************
2.3.6.1
1.2.3.4.5.6.7.10.11
7.5
8.2.6
4.3
1 BEYAZKULE
bol şanslar

ETC
Üye
ETC

Tercihlediğiniz atların, bu defa da ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle.
Misli olarak da düşünülebileceğini belirtmek istediğim tahminlerim şu şekildedir.

1.Ayak: İlk startında TALİPHAN ve GOLDEN KING isimli o grubun en iyi atlarının gerisinde parlak bir 3.lük elde eden İZBELİ, bu defa GÖKHAN GÖKÇE ile son metrelerde yapacağı etkili sprintlerle rahatlıkla liderliğe hükmedeceğini düşünüyorum. İlk Bankomdur.

2.Ayak: Grubunun uygunluğu ve son sınavında SATEN’le mücadelesinde epey parlak bir bitirişi bulunan BLACK WASP, özellikle bu mesafelerdeki deneyimi ortada olan M.B.SAKALLILAR ile kendine liderlik arayacaktır. Son 2000 KUM koşusunda orantılı sıkletiyle ve önemli bitiriş derecesiyle elde ettiği 1.liği dikkat çeken FIRST POWER, BLACK WASP’ın en önemli rakiplerinden olacaktır. SATEN’in de etkili jokeyiyle ve son bitiriş dereceleriyle ihmal edilmemesi gerekir.

3.Ayak: Birbirinden kalite atların mücadele edeceği 23 NİSAN KOŞUSU’nda koşunun en önemli ismi özellikle jokey faktörüyle KIRDENİZ olacağı gibi, bu koşuda en belirgin rakibi çim piste alışkın stillere sahip ve bu pistlerde epey tatminkar dereceleri bulunan ABUŞ’u, ULUER’i ve AZMİ REİS’i, KIRDENİZ’in en belirgin rakipleri olarak öngörüyor ve hatta bitiriş heyecanını bu dörtlü arasında yaşayacağımızı düşünüyorum.

4.Ayak: ALTIN AKAR’ın koşunun en kalite atı durumda olması ve grubundaki safkanlara oranla (son koşusunu da dikkate alacak olursak) bilhassa KARATAŞ ile epey tavanda bir performans sergileyeceği gün gibi açıktır. İkinci Bankomdur.

5.Ayak: Bu mesafeye yeni yeni alışmaya başlayan ve buna rağmen 2 tane 2.lik 1 tane 1.lik elde eden LUCKY IRISH, (bitiriş dereceleri ayrı bir önem arz ediyor) KARATAŞ faktörüyle koşudan liderliği çekip alacak seviyededir. Üçüncü bankomdur.

6.Ayak: Uygun grupta kendine tabelda yer arayacak hatta bulacak olan BEYAZ KULE, son koşusunda elde ettiği derece 2.lik olmasına rağmen epey dişli rakiplere karşı bu mücadeleden ortalamanın üstünde bir düzeyde ayrıldığını düşündüğüm BEYHAN SULTAN ihmal edilmemesi gereken isimlerdir. SIGNORA’nın kısa mesafe atı olduğunu ve bu koşuda ihmail edilmemesi gerektiğini düşünüyor, Ayrıca SEYRANIM’ın 5 Mart tarihli koşusunda hükmettiği 1.lik ve elde ettiği bitiriş seviyesi grubunun en iyi bitiriş derecesi olup, henüz ilk koşusunda 1400 KUM pistte elde ettiği 4.lükle dikkatleri üzerine çeken (Bu yarışı SEYRANIM’ın önünde bitirdiğine dikkat çekerim) ÖZUÇAN ile ciddi bir liderlik rekabeti içerisinde olacağını öngörüyorum. Bu koşuda tercihlediğim beş ata da eşit şans tanıyorum.

1.AYAK: 3
2.AYAK: 1 – 4 – 7
3.AYAK: 1 – 3 – 4 – 7
4.AYAK: 2
5.AYAK: 4
6.AYAK: 1 – 3 – 6 – 12 – 13

TUTAR: 3.60 TL

Bol şans dilerim.

Burak
Ziyaretçi
Burak

Bugün bizde inş.

Serdar
Ziyaretçi
Serdar

Süper olmuş bu kupon

Dar-re-mi
Ziyaretçi
Dar-re-mi

Urfada bile zar zor gelen at istanbulda kupon bırakmadı ah ulan barbel yaktın bizi 😡😡😡 Genede harika kurgun için teşekkürler can 🙏