Ana Sayfa / Tahminler / 21 NİSAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

21 NİSAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar. Daha öncesine tam bakmadım ama sitede son 3 gündür yayınladığım kuponlar hep 5 te kalıyor. Nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. Ama galiba ikramiye hırsının kurbanı oluyorum. Aslında yazdıklarımı tekrar okuyup gözden geçirdiğimde, öz eleştiri yaptığım da sizlerle inanmadığım hiçbir şeyi paylaşmadığımı görüyorum. Öyle safkanlar denk geliyor ki şimdi zamanı diyorum. Ama o gelse ummadığım yerden kupon gidiyor. Neleri neleri tek atıyorum olmadımı olmuyor. Bu anlamda affınıza sığınıyorum. Ama emin olun elimden geleni yapıyorum. Eğer bugün de boş geçersem hafta sonuna kadar inzivaya çekileyim diyorum. Neyse kafanızı ağrıttım. Gelelim tahminlere

1.AYAK: Burada da aynı sorun var. Şimdi öyle safkanlar var ki abi inanın emek harcanıyor. Bunu biliyorum. Şimdi soylesem bir dert söylemesem başka bir dert. Arkadaşlar (1) MAHREM Deniz Kurtel'in bu safkanı (4) LAREN'in koyacağı tempoya kafa tutar. Küçük kuponlar icin bu iki safkan yeterlidir. (1) MAHREM aynı zaman da ALTIN ADIM'ın fedaisi. Bu safkan burada aslanlar gibi koşar. Onun haricinde son yarışlarında göz dolduran iki safkan (5) KAİNAT ve (6) CANPETEK orta ölçekli kuponlara ilave edilebilir. Bu koşuda kafadan genel bir temizlik bekleyenler için iki safkan belirtmek istiyorum birincisi (2) HASRET RUZGARI bu safkanla ilgili sorun nedir bilmiyorum. 2. Koşusunda maiden den çıktı 3. Koşusunda sartli 3 kazandı 4. Koşusunda KV8 de tabela yaptı. Buraya kadar sorun yok. Sonrasında tam 3 defa satış koşusuna yazıldı. Ne ilginçtir ki bu satış konularından birini kazandı yetmedi bir daha satış koşusuna yazıldı yine tabela yaptı. Yariş hayatı boyunca kum çim mesafe ayırmadı sadece 2 defa tabela dışı kaldi yine yaranamadı. Kim ne derse desin benim için bu hem karakter hem kalitedir. Bir başka safkan (9) FLAME ANGEL adım gibi eminim 9 atda 9.cu çıkacak :) Böyle iken yakalamak istiyorum. Çok fazla emek harcanan bir safkan tokćaların antre ettiği bu safkan her yarışta kendisini geliştiriyor. Kocaeli'nde KV6 da 17 ganyana kostu tek attım 4. Oldu, Bursada 22 ganyana handikap koştu çok atda yazdım 3. Oldu. Bir türlü denk getiremedim. Ama üzerinde durulduğuna adım gibi eminim. İnşallah insanların emekleri boşa gitmez Ankara'da söz sahibi olur. 

2.AYAK: Şimdi burada yine kafadan kopacağım. Yapacak birşeyim yok. Ben böyleyim. AGF de ilk 4 e girer mi bilmiyorum. Çok iyi hatırlıyorum uzun aradan sonra yaptığı kısa mesafeli koşuda ilk uzun mesafeli koşusunda tek atacagım dedim. O koşu bu koşu :) (1) DİRİLİŞ ve (2) DOCTOR HOUSE kendisine çok fazla güvenli çıkacak piste. Sonlar da ki sert tempo ile geriyi bitirmeye çalışacaklar. En azında  oyunu ben öyle okudum. Bu iki safkana akılcı temposuyla Akın'ın idaresine de (8) ONYX in kafa tutup sonlarda öldürücü darbeyi indireceğini düşünüyorum. (8) ONYX BANKOM dur.

3.AYAK: Yarışın (2) LENGÜR LÜNGÜR ve (6) ULAKÇI arasında geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: Safkanlar arasında siklet farkı olan bu koşudan ben fazlasıyla kıllandım. Yukarıdan iki, aşağıdan iki safkan belirledim. Bunlar sırasıyla (2) GÖRGÜNCAN, (1) BİNDALINGÜLÜ, (5) ŞEVVAL GÜLÜ ve (4) ULUÇKIZI

5.AYAK: Son yarışını oldukça avanslı ve gösterişli kazandı. Yine aynı tempo ile kazanacağını düşünüyorum formda safkan (4) TURAP BANKOM dur. Burada bir parantez açmak istiyorum. (1) SO HELP ME GOD kuyruğundan ayrılmayacak, (3) CAMELOT sonlarda kopup gelecek falan. Bunlar zaten herkesin bildiği. Bomba ile devirmek isterseniz (5) MARUF BEY derim. 

6.AYAK: Sıralamam şablonda olacak. 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1-4-5-6-2-9

2.AYAK: 8 TEK

3.AYAK: 2-6

4.AYAK: 2-1-5-4-3

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: 2-3-4-1-6-9-5

KUPON BEDELİ: 25.20,- TL

DEĞİŞİKLİK: 4. AYAKTA (3) İÇİMSU İLAVE OLDU.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

218 yorum

 1. Erdal Balci

  Eline sağlık BOMBACI. Herşey gönlünce olsun.bol şanslar :)))

 2. Günaydınlar bombacı, Erdal abi, Admin , Erkan, Metin, Crone, Kofana ve diğer dostlar…
  Dün bombacının sayfasında yayınladım . Uzunnnnnnnn bir aradan sonra double 3 lü ganyan buldum birisi 3 misli :). Kazanmak güzel bir duyguymuş:) sanırım strateji değiştirmem mi gerek işareti aldım. Aslanın 4 lü 3 lü oyna mı dıyor :)) şaka bir yana 3 günlük zararı toparladık … Bombacı sen de 5 liyi tutturdun :).Yani bombacı ikimiz aynı anda kazanıp aynı anda kaybedıyoruz, ikizmiyiz biz :)))))

  • Erdal Balci

   Sanada günaydın ŞAHİN :))))

  • Bombaci

   Şahin günaydın. Kuponlarını gördüm. Tebrik ederim. Kafayı tek attım mı beşli de sorun yok şahin. :)

  • Ee şimdi ne olacak :) bugun kaderımızde dörtlü var diyorsun:)). Bu arada sen ilk ayağı hep 5 veya altı at yazdığında hep aradaki at gelir, yani :) ilk ayak 5,6,2 dışına kesinlikle çıkmaz, varmı bu düşünceme kılıç çekecek, yine mi Admin :)))))

 3. DEMBABA DEMBABA DEMBABA DEMBABA

 4. BOMBACi LITOR un son yarisini yorumlarmsin.?YOKSA DAHA IZLEMEDINMI
  DOCTOR HOUSE da dembabaya saldirmis.
  birde sablonunda gereksiz gordugum ULUCKIZI
  ILK AYAKDA O KADAR AT YAZIYOSUN DULDULBIR LE PRENSESIRMAK IN SUCLARI NE ONUDA DEYIVERSEN
  TURAP BIR SECENEK VE BEN SENI SECIYORUM

  • Bombaci

   2211 sana da yapacak birşeyler kalsın diye bazı safkanlari eksik bırakıyorum. :) Yoksa daha yarışı izlemedin mi demişsin. Bak kardeşim yazıyı yayınlama saatim 3.51. Şu anda saat 8.27. Anlıyormusun beni. Önce bir bol şanslar dile.

  • HERKESE BOLSANSLAR.
   YORUMLARINA DEGER VERMESEM TAKIP ETMEZDIM ZATEN.
   YA ISTE ONU DIYORUM BIR IZLEDE YORUM YAPIVER O AYAKTA TEREDDUTLERIM VAR

 5. BIRDE ANKARADA AHMET CELIKCI YIM DIYORDUN NE OLDU TEK ATACAKTIN BIR TANE A.CELIK?

 6. SON AYAGI BANA 3 ATLA VER DESEM?

 7. Bombacı sen doğru yoldasin senin son ati ben buluyorum

 8. Bombacı 8 mi 4 mu hangisi tek atayim

 9. crone

  Bol sanslar bombaci… Bugun o gun…..

  • Crone bugun o gün değil , o gün cuma :) bombacı o büyük yarışa hazırlanıyor, şampiyonların yarışına:)) bombacı o gün sırra kadem bas:) kampa al kendini:)) tüm zararı bir günde kaldır , ben Erdal abiyle ayaklanmaları bastırmaya çalışırız:))))

 10. SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR GÜNE 1 . 0 ÖNDE BAŞLAMAK ISTEYENLER 1.KOŞUDA TİBO GECILMEZ BANKO

 11. Ankara: 1)4*6*5*1*7*2*9. 2)2*1*7*6*5*8. 3)6. 4)2. 5)4*3*6. 6)3*2*5*1*4*6*9.

 12. BARON44

  Bol şanslar arkadaşlar

 13. ERKAN

  GÜNAYDIN bol şanslar arkadslar

 14. Selamlar bol şanslar herkese.ben sadece burada son bir haftadır bombacı yine takip ediyorum.guzel yorumları ve tahminleri için çok teşekkürlerimi sunmak ve emeğine sağlık diyorum.saygilar.

 15. Günaydın,bol şans Bombacı, Senin analiz tekniğine hayranım,bu sitilini hiç bozma,ve bizimle paylaşmaya devam et,böyle cesur yorumculara ayrı bir sempatim var. Gelelim bu günkü Ankara yarışlarına 3. koşuda 1 numara Akgiray ile 6 numara ulakçı aynı ailenin atları olmasına rağmen neden ekürü koşmazlar midem bulandı doğrusu

 16. Barışçı

  bol şans bombacı

 17. Selamlar herkese, Bol şanslar Bombacı

 18. 1.AYAK: 4-6/1-7…./5-8-3-2-9

  2.AYAK: 2/..7-6-1-8-5

  3.AYAK: 6-2/1

  4.AYAK: 2 TEK

  5.AYAK: 4 TEK

  6.AYAK: 3-2-5/4-1-6-9

 19. Bombaci

  Ali kardeşim selamlar bol şanslar. Kısaca bir iki şeyi özetlemek istiyorum. Hem kendimi daha iyi anlatabilmek hemde bazi şeylerin anlaşılmasını sağlamak için. Burada bende dahil hiç kimse otorite değil. Kimsenin öyle bir iddiası da yok zaten. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Burası bir halk arenası. Herkes fikrini paylaşıyor görüşünü sunuyor. Eline bülten alıp bakamayan birçok kişi kendi bilgilerinide katarak kuponlar yapıyor. Ben bu oyunu ve atları sevdiğim bu işi severek yaptığım ve en önemlisi zaman ayirabildigim için de öyle zannediyorum hem sıcak hemde dostane bir sohbet ortamı oluşuyor.
  …….
  Ben buraya çok önceleri okur olarak dahil oldum. BY Creed in de en büyük takipçisiydim. Halen daha da öyleyim. Çünkü onu yorumlarken anlayabiliyordum. Bir gün bi safkan verdi KÜLÜNK lerden biri supriz bir durumdaydı. Gel zaman git zaman ben bunu bir yere yazdım. Aradan zaman geçti Kocaeli’nde hiç olmayacak bi grupta 10 küsur ganyanla geldi. O gün kendisi yazmamasına rağmen önceki yorumlarından beynime kazınmış ya ben yazmıştım. Bu takip 30 liralik kuponla 30 bin liralık ikramiye kazanmaya sebep oldu.
  ………..
  Burada ki yazar arkadaşlardan maksimum derecede şöyle faydalanabilirsiniz. Bülteni açıp baktığınız da bir safkan üzerinde çelişkide kalmışsınız dır yazsam mı yazmasam mi tek olur mu olmaz mi? Ve sonrasında yazarların yorumları sizin hissiyatınıza güç katar o anda vereceğiniz karar emin olun doğru karardır.
  ………..
  Sevgili dostum son olarak 4 ü mü tek atayim 8 mi demişsin. Ne diyebilirim ki? Ben ikisini birden tek atmışım zaten :) tekrar bol şanslar. Yeni isimler görmek bizleri mutlu ediyor.

 20. silivrili

  Öncelikle herkese bol şans Bombacıyada ayrı bir selam ve bizim için paylaştığı yorumlar için teşekkür etmek isterim valla daha bültene bile bakmadan takip ediyorum kafamda az çok birşeyler oluşuyor sonuçta çıkar gözetmeksizin yaptığınız yorumlar ve ayırdığınız Zaman takdire şayan ben kendi adıma alkışlıyorum BRAVO

 21. crone

  Adminn bugun kupon yapacakmisin?

 22. crone

  Yeter artik tjk ya biraktiklarimiz bugun kazanan biz olalim… Hitide yukseltelim bence….

 23. Admin özellikle ikinci ayak, kurut artık şu bataklığı:) bu arada dün 8/9 plase ikiliyi oynadın mı ??

 24. Admin, hani yarışlarda hd16 , kv8 , satış1 vb isimler var.. Bu isimlerde genelde kimler gelir deniyor.. Ben bunları toplu Nasıl öğrenirim, sende var mı böyle bir calışma .. Bombacı seni bugun cok yordular o yüzden sana dokunmuyor:)))

 25. Ankara kuponum

  • İşte buuuuuu :))) ikinci ayak cok nefissss :)) ama bence dörtte cok at var , nacızane hipodrom Uğurunuda arkama aldım:)) bana kulak ver :)

  • Orası karışık, 1-2 dışına çıkarsa güzel sürpriz olur.

 26. sheva_39

  hasret rüzgarı hakkındakı bilgiler dogru ama bazı görmezden geldiğin yada gerçekten görmediğin yarışları var :) 6. koşusunda çıkabıldı maiden dan mesela 60.000 satış ücreti oldugu içinde kimse almıyo atı satışlardan o yuzden garanti tabela diye koşturuyolar atı heralde

 27. Erdal Balci

  ADMİN 3 tekine 4 tekle kupon çekiyorum, varmı arttiran:)))

 28. BARON44

  Bu atlara dikkat ankara
  hasret rüzgarı erkenden esip kuponlarınızın çatısını uçurabilir ::)
  LİTOR İLK YARIŞINDAKİ 400 METRELİK SPİRTİNE DİKKAT
  OGLUM EMRE BEY YARAMAZLIK YAPABİLİR
  TRASURE HUNTER HAYALET OLUP ARADAN ÇIKABİLİR
  VE YÜKSELİM ALTINININ TEVZİSİNİ YÜKSELETEBİLİR..

 29. Sizin kupona biraz ekledim birazını aldım yorumlardanız sevinirim zamanınız doluysa da saygı duyarım bombacı kardeşim

 30. 1456…128….26….2…4..1.2.3.4.5
  6.9

  • Bombaci

   Ömer selamlar. Eksiği yok fazlası var. Çok güzel bir şablon olmuş bence. Kendi adıma konuşayım. 2. Ayak tek attigim ayak bir safkan daha deseler (7) LITOR yazardim. Eger 2. Ayakta çok safkan yazacaksam (7) LITOR suz oyun yapmazdım. Kuponun müsahit görünüyor 10 lira. Bir safkan ilavesi 3 lira fark eder. Naçizane onu tavsiye edebilirim. Bol şanslar

 31. BARON44

  ANKARA
  1,2,3,4,5,6,7
  7 TEK
  2,3,1,6
  2 TEK
  6,4,1,3,
  1,2,3,4,5,6

 32. Turap’ı tek giricem de treasure hunt’tan çok pis kıllandım. Fikirleriniz nedir arkadaşlar.

 33. :) aynen. Hele bir de karabeyhan yavrusu var ki bu şartlarda gelde yazma :)) 4. Ayak Görgüncan düşünüyorum orda da 4 numara beni benden alıyor. Ama sanırım ikisini tek gireceğim. 2. Ayak litor ve diriliş olmazsa olmazdım.

  • Litor burada daha iyi koşacak belli ama benim 2 numaradaki ısrarım uzun mesafeyi koşan en formda at olması.

 34. Bakıyorum heryerde aynı atlar. 20-25 at arasında gidiyor tahminler. Pek bişey vermez gibi duruyor.

 35. Admin senin kaleler kim?

  • 3 tekli bir kupon oynadım, kale demek doğru olmaz. DOCTOR HOUSE, ULAKÇI ve TURAP tek seçimlerim oldu.

 36. Bombaci

  4.Ayakta ki pencere gözümü çıkaracak. Kapatmadan geçeyeceğim son olarak (3) İÇİMSU ilave ettim. 1-2-4-5 varmı böyle pencere :=)

 37. Selamlar bol sans cumleten. Ya bombaci ilk ayak 9 numaranin galop cok fena duruyor gercekten cok iyiyim ya abi der gibi

  • O galop eski sanki, tarihi kaç gözüküyor?

  • Tarih eski ama en son galop 62 kiloyla rahat yapmis bugun 50 kiloyla kosacak ben tek yazcam zaten kucuk kupon yapiyorum boyle tekle iceri atarim ancak ))

  • Bombaci

   Vallahi bilmem ki kofi. Ben ne zamandır kolluyorum. Bak son yarışını İnternet ten seyret. Son düzlüğe iç kulvardan yürüyerek giriyor. Son düzlükte dağılıyor. Şimdi mesafe 100 metre daha uzun. Kacak atların arkasında daha sakin bir bekleyişle avlar mi bilmiyorum. Ama son yarışını seyret. İçine sinerse yaz.

 38. Bombacı kardeşim 3.ayak ulakçı lengür lengürü geçemez gibi geliyor bana bide son ayaga o kadar at yazmaga gerek var mı 2 ile 3 yeterli olmaz mı

  • Bombaci

   Dün gece bültene ilk bakışta tamamen seninle aynı fikirdeydim. Hatta birşey söyleyeyim kim geçecek burada SEZARI dedim. Baktıkça kafam karıştı baktıkça kafam karıştı. SEDAT BEYE kadar indim. Bugün ise ilk işim son ayak AGF oranlarına bakmak oldu. Acaba bende her yerde mi acayiplik var diye. Gördüm ki burada türkiyenin de kafası biraz karışmış. Yani en son oluşan kararım en az 4-5 safkanın photoya kafa burun girebileceği şeklinde oldu. Ama sana şu anlamda kesinlikle katılıyorum. Bence de (2) ve (3) çok farklı.

 39. 6……5.9
  5.3.6.7.8.2.1
  6
  3.4.2
  1.3.4.6
  6…..9.3.2.1.5
  Bol şans kocaeli
  İzmirde ekuri lerden biri cikicak netleşince yazarim

 40. Erdal Balci

  400-26,5 ,1200-1.04.8 62kg.rahat ANKARA 18.4.2016

 41. Bombaci

  FLAME ANGEL galop detayı.

 42. Selam tüm degerli arkadaslar.bol sanslar hepimize.kafada 5 KAİNAT aslinda tekim ama kafada yatmaktan biktim artik.6 lim
  5,4,6,7,1
  2,1,7,8
  2,6,5
  2 GÖRGÚNCAN TEK
  4,3
  3,2,5,6,4,1 TUTAR 43.20

  • Bombaci

   Ümit varya kuponların git gide büyüyor ama git gide de öyle şablonlar atıyorsun ki. Adamı tav ediyor :) bol şanslar

 43. 5
  7,8
  1,2,4,5,6
  2,3,4,5,6
  4
  1,2,3,6,9
  Herkese bol sanslar.

 44. Erdal balcı anladıysan cvp vermen gerekir ;)

 45. Erdal Balci

  Neyi mine?

 46. Haklisin bombaci hirs mi yapiyom sinirden mi yoksa ar cikartip yatmaktan korkytugumdan mi anlamadim:-) son mermileri atiyom.iddadan aliyom atlari besleyip doyuruyom bombaci:-)

 47. İlk ayak takintimi fazla kurgu paylasmadigim halde

  • Bombaci

   Mine hnm bunu bir paylaşımınız da siz söylemiştiniz. Benim meşhur ilk ayak tek takıntılı kuponum demiştiniz. Ona istinaden …

 48. İns yoksa ara vercem zaten biraz:-)

 49. Erdal Balci

  Arkadaşlar bu ANKARA hiç hoşuma gitmedi, favori çok tek yok,plase dersen yığınla. Sürprizi tam süpriz. Içinden çıkamadım, oyun kuracak tek bulamıyorum :((((

  • Bombaci

   Güzel özetledin yine :)

  • Erdal abi yetiştim:)) tekler bende
   2.5.6
   3.5.6.8.2
   2
   2
   4
   H
   bana sans dileyenler lütfen bombacıya dilesin :)
   Bombacı ben seni tutuyorum ..bollll şanşlar .. Admin ikinci ayak 3 gündür kafa atı geliyor, bugun gelmez yine batacaksın:) bir el at Oraya :))

  • Bombaci

   Bol şans şahinim. Şablon çalışılmış belli :)

  • Yok bombacı , ilk ayak senın sabah dedım :))
   İkinci ayak Admin , tek attıya kesin kafa gelmeyecek:)
   3. Ve 4. Ayak senın ilk atlar .
   5. Ayak turabi sonucta :)
   6. Ayak yeterınce teklerle son ayaga kadar geldik ( kimin sözüydü hatırlamadım ). :))) Burdada esek bekleyelim ama 8 ve 10. Atları cıkardım çoktu :)))

 50. yasemule

  Bol şans bombacı ve site dostları,adana’dan selamlar attığınız teklerin gelmesi dileğiyle :)

  1.ayak: 3.5.7.4.6
  2.ayak: 2.4.6.8.7.1
  3.ayak: 2
  4.ayak: 2
  5.ayak: 1
  6.ayak: 5.3.1.2.4

 51. Bombaci izmir oynayacak misin. ?
  Erdal abi de oyun kuramiyorsa ben kuponumu paylasayim da feyz alsin ))

 52. Bakalım ne olucak :)

 53. İlk ayağı beğenmedim, kuponu yine yatmış sayıyorum :)

 54. Bombacııııııı ne dedım sana sabah :)))))) biliyorum ben bu işi

 55. İlk ayaktan yatınca rahatlıyorum :)

 56. İlk ayakta tek tuttigum ati tek atmayip gelince keske demekten sinir oluyom bombaci.biraz cesaretli oynasam olacak sanirim

 57. Erdal Balci

  Bu bax işini yıllardır bizde çözemedik, ya girmez yacikar,.seyislerin bu konuda cok ciddi egitim almaları ve atları egitmeleri gerekir,Sabırlı gibi bir ati Dubaide iki defa denediler girmeyince kosudan çıkardılar, bizde ise bir ata 10-15 dk.harcıyorlar

 58. Erdal Balci

  BOMBACI 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 59. Bombacı’ya inanmazsan adamı çarpar böyle :) Tebrikler

 60. BARON44

  helal bombacı yazdığın gibi gelsin :))

 61. Bombacıııııııı :))) vavvv:))) etkileyici

 62. Usta healing valla sana güvenen leri yaniltmadin

 63. Tbr bombacı ama senin 8 benim 5 in son duzlukte aksiyonun u bozdu :)

 64. Abi senin kurguna hastayim 10 numarasin hep takipteyim emegine saglik

 65. Bombacı Tebrikler. Hiç aklımda yokken oyunun kurgusunu değiştirip 8 i yazdım. Sağol kardeş.

 66. ABİ NERDESIN ABIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SEN VARYA ADAMIN DIBISIN DIBI DIGER YORUMCULARA LAFIM SAKIN KISKANMAYIN .):):):) YOKTA SEN BENIM KALBIMDE 1 TANESINNNN BUNU UNUTMA SENI TAKIP EDIYORUM YUZUM GULUYOO VALLA SENIN TEKLERINE BAYILIYORUM ABII ALLAH SENI KENDI ADIMA KONUSUYORUM BENIM BASIMDAN EKSIK ETMESIN TEKLERINLE BIRLIKTE (AMINN) :):):)

 67. Adamsin len bombaci 8 tek 6 t3k girdim 8 geldi 3. Ayaktada 6 gelirse tamamdir

 68. Admin , nerdesin. Sana o kadar dedım . Dinlemedin,:(

 69. Bombaci

  Bu nasıl bir mutluluk ya:)) dünyanın servetini verseler bu kadar sevinmem. Şımarmamak için direneceğim:) esas şimdi şansa ihtiyacımız olan yarışlar başlıyor. Bol şans herkese

  • crone

   tebrikler.. (gün bugün…)

  • yasemule

   İyisin iyi :))) bol bol hayır duası aldın bombacı 6 aylık günahların silinmiştir :))))

  • ABI SIMAR SIMAR ADMINE INAT SIMAR :):)::):):):) BEN GANYAN ALDIM ABI 50 TANE BIDE ALTILI GELIRSE SIKINTI YATSADA SIKINTI YOK BANA O IS YERINDE O COSKUYU ISLETTIN YAA BASKA BISEY DEMIYORUM VALLA HER TARAFI DAGITTIM 8 GELENE KADAR:):):)

  • DURUYOMUSYORUM GORMEMISIM :)::)

 70. BOMBACI ABI ADAMSIN YA BUNU BURDAN BELIRTIYIM TEK GECIYORUM ABI SENI BASKA SOZE GEREK YOK SAYGILAR SEVGILER YORUMU MU SILMISINIZ AMA OLSUN BU SANA SEVGIMDENDIR BILESIN DIGER YORUMCULARDA SEVGILER SAYGILAR………………..

 71. Tebrik ederim üstad’ın sen bu işi biliyorsun 👍

 72. Helal Bombacı sayende bu gün de tutturacagiz inşallah

 73. BARON44

  adam yarışın nasıl biteceğini bile yazmış öldürücü darbe :))

 74. Erdal Balci

  Haketin:)))

 75. BUDA GELDI SIMDI KAC PARA VERCEK ONU BEKLIYORUZ ALTILI GANYANI KOYDUK HAYIRLI OLSUN SIMDIDEN CUNKU KAPALI SON 3 AYAK :):):):):):):)9. BOMBACI ABIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 76. ERKAN

  İyiydi kardeş tebrikler :)

 77. Dostlar lütfen, nazar değecek ,rica ediyorum 6. Yarış sonunda konuşalım, bombacı bu sahnelerden dolayı cok kupon batırdı… Anlayışısınız için cok tsk içimizden iyi niyetlerımızı yasayalım..

 78. Helal olsun Bombacı…3 at yazıyordum. sen 8 tek deyince onuda ekledim…Teşekkür ederim

  • Diyorum arkadas ne Zaman böyle oluyorsa hemen batıyor o kişi, allah kahretsin ya :((((

 79. VERSİDE NE VERİRSE VERSİN

  Sağol bombacı baba 4numara türkiyenin teki bakalım nolcak

 80. ABI SEN UZULME BEN DEVAM EDIYORUM :):))))) AKSAM KARTALA GELDE YEMEK ISMARLIYIM :):):) SEN TEK SIN TEKKKKKKKK

 81. Erdal Balci

  Bu kadar iltifat hangi kupona yapılsaydı depetaklak devirirdi,maalesef öyle de oldu.şahinin yorumu icimin sesiydi.eminin admin,adrian ve diger bir cok arkadaş benimle ayni fikirdedir.biliyorum ben bu yorumumla belki yanlış anlasilacam ama olsun.BOMBACI kupona goz degdi.:(((

 82. BARON44

  bombacı 1 at daha yazaydın

 83. BARON44

  en iyisi izmire dönmek ankaraya alışamadım

 84. Bombaci

  Bu travmayı atlatabilmem için tavsiyesi olan var mı :)

  • BARON44

   24 saatte altlatırsın olur böyle bombacı gecen benim beşlimin yayyıgı yeri gördünümü 6 bin verdi distan rasing ten yatiyorum üzülme boşver

 85. Bombaci

  Emrah tek teselli sen kaldın vallahi :)

 86. Hele Emrah arkadasa ne demeli, sadece yorumunu yeniden okumasını tavsiye etmek geliyor elimden….
  Biraz bombacının yerınde olmaya çalışın, biraz size verdiği değerin sadece 5 dakikalık da olsa sizden bekliyorum, eminim suan cok üzgün , batmasına asla üzülmez bombacı, sadece neyse ya.. Anlayan anlıyor zaten. Anlamayana konuşsan neye yarar..
  Sen üzülme güzel insan!!!

 87. BOMBACI reis sıkma canını bos koy sadece bugun deyıl hep yatıyoruz ama bır tek sey onemlı senı seven dostların yanında bunu bıl sen kalbımzıın bombacısısın beee ben yatsam o yatsa koyarmı sen oyna ben yatırım yatıyım ama sen oynakı benım ve dıger ARK boyle nesesı hep yerınde kalsın REİS sen bızım ıcın onemlı yazarsın saygılar

  • emrah tutturduğunda gözümüz yok hayırlı olsun ama her gün yazsın diye boyle gaz verir gibi koca adama konuşmak hiç hoş değil ki hiç olmadık yerden kuponu yatmış moralini tahmin edebiliyorum öyle bir teki de insan kardeşine göstermeden oynar adam uluorta yazmış tüm iyi niyetiyle teşekkürünüzü edin çekilin bence

  • Erdal Balci

   Aynen

 88. Bombaci

  2. Ayağa o kadar inanıyorum ki. Dedim 4 ayakta 3 numara pencere onu kapatayım tamam olsun. Ama olmadı. Kıllandigım kadar varmış arkadaş

 89. abı benım sıkıntı deyıl kupon bu ayak hepsı dıger ayak senın oynadın gıbı :):):)

 90. BARON44

  yarışı şimdi seyrettim nerden yarış vermiş atlara güven olmuyor

 91. vallaha nazar değdi erdal abi 3 liralık kuponda o ayak kapalıydı sonra niye boşuna 6 yı yazıyorum diye çıkardım tuttu o geldi barışçı galiba aynı şekilde 5 at yazıyorum stresini yaşayacağıma kapatırım demişti yorumunda sağlık olsun ne diyelim

 92. Bombaci abı sana Kilic cektim :((((

 93. Bombaci abi bide bu kuponun resmini nasil atiyoruz burya tsk

  • Yorum gönderin altında resim ekle butonu olacak. Uygulamadan olmaz yalnız, siteden girmen gerekiyor.

 94. Erdal abi, şuan nefis tatlılarından fırından çıkan yok mu .. Kasvetli havayı dağıtalım…

  • Erdal Balci

   Şahin sabahtan beri söylüyorum izmir izmir izmir,tatlıları kordon boyunda yiyecegiz inşaallah :))))

 95. bombacı abı senden aksam kıne guzel bı kupon beklıyorum abıı yoksa oynamıcam

 96. İNŞALLAH SON AYAKTA BOMBA GELIR ABI ISMIN GIBI :):):):):):)

 97. Bombacı’yı dinlemedik kupon 5’te kaldı.

 98. Bombaci

  inşallah emrah:=) Aslında yazımın başında da söylemiştim. eğer bugünde beşte kalırsam pazartesiye kadar uzak durayım diyordum. Ama travmayı atlattım. :=) çivi çiviyi söker hesabı yarın için hedef büyülttüm:=) Bu arada Emrah kardeşim heyecanını çok iyi anlıyorum. Senin sevincin benim de sevincim. inşallah çok güzel bir ikramiye alacaksın. Akşama hiç bakmadım. Bu durumda olmaz zaten yanlış yönlendiririm. O yüzden yarına inşallah.

  • ABI YANLIS BISEY SOYLEDIYSEM KUSURA BAKMA HER KEZDEN OZUR DILERIM ONCELIKLE SENDEN USTAT YAZDIM YAZIYI ARKADSLAR YANLIS ANLAMIS GALIBA KUPON NEDIR YA ONEMLI OLAN DOSLUK SADECE 5 DK HEVES BU TEKRAR OZUR DILERIM

 99. Bombacı kardeşim
  Seni takip ediyorum gerçekten ben burada olduğum için çok mutluyum. Seviyesiz kimse yok burda
  Neyse bugün ki yorumlar çok güzel.

 100. Bombaci

  Herkese güzel sözleri için tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar. Dün söylemiştim 1000-2000 lira ikramiyeler bizim site için bir hiç. Bakın bunu göreceksiniz.

  • yasemule

   canın sağolsun be bombacı sıkma canını nasibinde yokmuş :(( bakara suresi 56.ayet senin hayır bildiğinde şer,şer bildiğinde hayır var demiş.kısmetten ötesi olmaz üzülme.

 101. Admin akşama güzel bir kupon yapalım , iki yaralı aslan olarak :)

 102. Erdal Balci

  BOMBACI böyle yorumları okuyunca icimden kupon paylaşmak gelemiyor, hele hele devam eden kuponu asla:((( ‘ e mail adresim: erdal.balci@hotmail.com.sadece şablon paylaşacağı m.

  • Bombaci

   nasıl yani Erdal abi anlamadım kupon mu var sende?:=))))))))))

  • yasemule

   erdal abi izmir 1.koşu günün ganyanına ne diyorsun? kızılgöz 10 tane aldım yine ama aklım zaisalam’da kaldı?

  • BARON44

   İYİKİ KALMIŞ :))

  • Erdal Balci

   Yasemule ben bu son ayakra 9 numaraya 30 misli aldım. Izmirde ise kurtdereli formunu koruyor yine alir gibi,baktim 2 ganyana koşuyor, dahada düşer zannımca

 103. Kısmetde yoksa olmaz be Arkadaşım. Söyleyecek söz yok. Sözün bittiği yer…

 104. Gectımız sayfada bazı arkadslar bana baya bı yorum yapmıs yanlıs bısey yaptımı dusunmuyorum kı yappmamda karsımızdakı kısılerın bızden buyuk veya kucuk oldugu gayet ıyı bılıyorum bu kımsenın hatırlatmsına gerek yok eger kı yanlıs bısey yaptıysamda herkezden ve ozellıkle bombacı dan ozur dılıyorum ıyı oyunlar

  • Bombaci

   Yok daha neler ya. ben anlıyorum seni. sen ikramiyeyi düşün:=)))) bende çok merak ediyorum ne verecek

 105. Bombaci

  Erdal abi az önceki mesajını anlamadım!!!! kuponun varsa paylaşsana

 106. Bombacı paşam takma kafana olçak az kaldı patlat akşam izmir altılısını seni bekliyorum yoksa yabmıcam bende

 107. Ne vercek 3 lira verir yada 5lira ))))

 108. Bombaci

  Battı balık yan gider hesabı. oynayayım gitsin İZMİR
  1.AYAK: 9-12
  2.AYAK: HEPSİ
  3.AYAK: 3-4-7-8-10
  4.AYAK: 1 TEK
  5.AYAK: 5-7
  6.AYAK: 2-3-4

  HESAPLAMADIM BİLE NE KADAR TUTUYOR. YATIRACAĞIM KUPON BUDUR ARKADAŞLAR. 10 DAKİKALIK ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ GÜVENİM %1..:=)

 109. Sen 7.60 ganyanlık atı tek vermişsin bombacı kardeş 5 te kalsan da canın saolsun tahminlerini bekliyoruz sakın durma olucak ben inanıyorum

 110. Bombacı 5 de kaldım….neden 3 ayakta 6 numarayı eksik yazdın….6 at koşuyor…neden 5 ini yazıp birini yazmıyorsun….ben bu altılıdan anlamıyorum seni takip edip oyun kuruyorum….bedavadan 1 at yüzünden parayi kaçırdık….Sağlık olsun yinede emeğine sağlık….

 111. bugün bence gayet başarılıydın

 112. titrekmanda

  Selamlar Bombacı,
  bugün 2.ayak verdiğin tek harikaydı. Tebrik ederim. Yine de 7-8 olarak geçtim orayı. Ne yazık ki ilk ayağı kapatmaya gidince 4. ayaktan takla oldum. Yaa bu dişi yarışları genelde sürpriz biter bide ilk ayak sendromu eklenince tercih o yönde oldu.Hay benim akılsız kafam. Bu arada ne zaman bir ayak kapatsam, mutlaka lambayı getiririm. Bu kadar göstere göstere bir altılıyı kaçırdım. Moralim bozuldu. Şans benden yana değildi, hakem de taraflı yönetim gösterdi, bu maçı unuttuk önümüzdeki maçlara bakacağız.(Yenilen takım teknik direktörünün maç sonu demeci) :)))
  Bulan arkadaşlar güle güle harcasın.
  Selamlar

 113. Sadece senin yorumlarindan feyz alarak sadece ve sadece 12 kurusa altili yaptim.inanmayacaksiniz belki ama 4.ayaktan yatiim.
  5
  8
  2 6
  1
  4
  2

  Ucundan kacti valla.emegine saglik bombaci….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir