21 Nisan 2015 Salı Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunu zorlanmadan kazanan 2-FALEZ koruduğu formuyla yeniden kazanabilir. Küçük bütçeli kuponlarda tek ayzılabilir. Bugün farklı koşmasını beklediğim siklet avantajıyla 7-GOLDCREST favorime ciddi rakip olur. 1-ZEALOUS LINE ve 3-AMAROK geniş oynayanlar için önerebileceğim isimler.

2.AYAK : Bir sürenin ardından katıldığı iki koşuda varlık gösteremeyen 3-REİS BABA son koşusunda ise oldukça tatminkar bir performans sergiledi. Bugün ise sevdiği çim piste çıkan 3-REİS BABA galoplarındaki muazzam görüntüsüyle de kazanmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK : Son koşusu kesinlikle ölçü olmayan 1-TUŞ KİLİDİ sevdiği pist ve mesafede favorim. İlk etapta tek atmayı düşünüyordum lakin ikinci ayağı tek geçince bu ayakta birkaç isme daha şans veriyorum. Bunlardan ilki sıkı bir hazırlık dönemi geçiren ve galoplarında iyi derecelere imza atan 4-MERZA. 6-ŞANSKAYA, 2-DOĞU KIZI ve 3-HAYAT NUR sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Üç yaşlı arap taylarının tempo koşusunda 1-HÜNKAR ön plana çıkan ilk isim. Dört tayın bulunduğu koşuda tek yazmak bana göre mantıksız bir karar olur. Az safkanın olmasında istifade edip HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

5.AYAK : 2015 yılına 3 birincilikle başlayıp son iki koşusunda etkisiz kalan 6-BEST TIME BEST siklet avantajıyla uygun grupta favorim. Son koşusunu bu pistte zorlanmadan kazanan 7-LEONE ORO favorinin en yakın takipçisi. Acı sprintiyle 5-MESERRET, 2-DEDE ME ve 1-FATHER MOUNTAIN sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Start aldığı tüm koşularda da tabela içinde yer bulan 3-BÜYÜK AĞA özellikle son iki koşusunu çok az farkla kaybetti. Bugün daha çok yatkın olduğu pistte maidene veda edebilir. Favorimin eksik koşması durumunda eküri destekli 11-SINABUNG devreye girecek ilk isimdir. 9-POWER OF BROTHERS, 5-HANEDANIM, 6-HAWKER HUNTER ve 12-TUCKER şans verdiğim diğer safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 2 – 7 // 1 – 3
2.AYAK : 3
3.AYAK : 1 – 4 – 6 – 2 – 3
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 6 – 7 – 5 – 2 – 1
6.AYAK : 3 // 11 – 9 – 5 – 6 – 12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bycreed

Bol şanslar Ramazan.

karakule

Bolsans ramazn abi yazdigin safkanlar ganli olsun hepimize….

murat

Merhaba ben bir siteye yorum yapıyorum sadece sizinle çalışmak istiyorum

admin

Ramazan Bol Şanslar.

Süleyman

bol şanslar ramazan bey,
umarım şeytanın bacağını bu sefer kırarız.

Mustafa Kemal

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 7
2.AYAK : 3,7,5,1
3.AYAK : 6,1,5,2
4.AYAK : 3
5.AYAK : 2,6,7
6.AYAK : 4,9,11,3,2,4,8

çağrı

Hunkar saglam tek benceee ne dersiniz

Mustafa Kemal

hepimize bol şanlar…bu aralar çokca ihtiyacımız olan şey ŞANS…iyi geceler herkese…

Özgür

Ramazan bey emeğine sağlık bacakmı kırarız kolmu bilmiyorum ama fotofinişi kırmak istiyorum abi i akşamla emeğine sağlık.

juznivetar

bolşanslar,yazdığınız gibi gelsin;)emeğinize sağlık

Gultekin

1.ayak 6 )2.ayak 4 bonko iyi geceler

admin

Yeni yazarımız Juznivetar’ın Bursa tahminleri.

http://www.altilitahminleri.net/tahminler/21-nisan-2015-ankara-tahminlerim.html

Juznivetar bundan sonra Banko tahminlerde yazacaktır. Hayırlı olmasını diler, bol şanslar dilerim.

juznivetar

Teşekkürler,Umarım herkese faydalı olurum,selamlar.

juznivetar

Eyv,hoşbulduk:)hep birlikte başarıcaz.

fatih

Merhaba ramazan bey dünkü urfa altılımı sizin tahmin ve yorumlarınızı baz alarak yaptım bende sizin gibi 5 kaldım:) ama hiç önemli değil yaşadığım heyecan bana yetiyor okadar güzel tahminlerde bulunuyorsunuzki başka hiçbir yere bakma gereği duymuyorum hiçbir karşılık beklemeden bilginizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkürler….başarınızın devamını dilerim

25
0
Tahmin paylaş.x
()
x