Ana Sayfa / Tahminler / 21 NİSAN 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

21 NİSAN 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

1.ayak: Zevkli mücadelelerin yaşanabileceği 9 koşulu adana programında ilk ayağında 1)COELACHANTHE ve 4)SOREHEELS mücadelesine sonlarda 3)HEZRİN katılabilir.

2.ayak: 4 ve daha yaşlı arap atlarının handikap mücadelesinde bir kaç isim ön plana çıkıyor.Bunlarda ilk olarak 7)KABAHAYDARDAĞI,mesafeye yatkınlığı ve siklet avantajıyla favorimdir.4)KABAKÇI etkili bi yarış çıkarabilir,1)FAKIBEY,2)ATEŞKARTALI ve Urfa dan son koşunu kazanarak gelen 6)GOBAK OĞLUYAM sürpriz isimler olarak kuponlarda bulundurulmalıdır.

3.ayak: Maiden mücadelede çim pistte daha iyi başarılı olup kazanmasını beklediğim 3)HARMONİKA,rakip safkan olarak 10)KILAVUZ HATİCE ,1)BLACK GHOST ve 9)FAIR STORM bu ayak için yeterli olacaktır.

4.ayak: Gecen sezon aynı pist ve mesafede birinciliği bulunan 2)ROYAL BEAUTY favori olarak start alacaktır.Grup olarak sürprize açık bi yarış olduğu için tuttuğum safkanlar sırasıyla:7)ULTRAMARINE , form tutmaya başlağı son yarışında görülen 8)NADİRE,bu mesafelerde etkili koşabilecek 4)IMPASSIONED,ve son olarakda 6)SILENT FORCE bu ayak için önereceğim isimlerdir.yarış kum pistte olsaydı SİNCAP GÜL ilk isim olarak yazıcaktım ancak çim pist yarışlarında etkili olmadığını düşünüyorum.

5.ayak: İki yarış önce aynı mesafede etkili birinciliği bulunan 3)BABATOSUN,azalan kilosuyla ve uyumlu binicisyle Bankomdur.Rakip yazmak isteyenlere 5)AKHUN 'u önerebilirim.

6.ayak: Son yarışını tekrarlaması durumunda 8)RESCATOR yine birinci gelebilir.form tutmaya başlayan 12)FAIRCEASE, son yarışını ölçü almadığım 4)PIRILIM,gecen sezon Ankara pistinde başarılı koşmuş 6)DANEHILL GÜL ve takip listemdeki 1)SON OF PEACE günün kapanış koşusunda önereceğim isimlerdir.

Altılı Şablonum:
1)1-4-3
2)7-4-1-2-6
3)3-10-1-9
4)2-7-8-4-6
5)3 Bankom
6)8//12-4-6-1

Tüm yarışseverlere bolşans dilerim. Tahminlerim bilgilendirme ve paylaşım amaçlıdır,Tuttuğunuz at veya atları yazıp kuponunuzu oluşturun.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
gokhan
Ziyaretçi
gokhan

Hosgeldiniz…emeginize saglik..

Adrian
Üye

JUZNİVETAR aramıza hoşgeldin. Başarılar diliyorum sana.

tamer
Üye

hoş geldiniz uğurlu olsun

karakulr
Ziyaretçi
karakulr

Bolsanslar hosgeldin

soner
Ziyaretçi
soner

Hoş geldiniz umarım şansınız bahtınız tecrübeleriniz ve bilginizle biz bankotahminler.com daki yarış severlere ve kendinize bol kazançlar sağlarsınız.
Altılı Şablonum
1
9-6-5-4
9-10-3
1-2-6-8
2-3
8

Yazar: Juznivetar

Avatar