izmir altili tahminleri

21 MAYIS 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Katıldığı son üç yarış şartlı yarışlar olan ve son 1400 çim derecesi bu grup için yeterli görünen (5) THE MAGNIFICIENT favorimdir. Bana göre en sıkı rakip yaklaşık 6 ay sonra dil bağı ile gördüğü yarışı başarılı olan (7) AYLAVYUU olur.

2.Ayak: Bu şartlı 4 te üç safkana eşit şans veriyorum, bunlar (4) LONG WAY , (6) COFFEE BEAN ve kısa mesafeye rağmen süratli giden her yarışta o sprintini tutturmasını dört gözle beklediğim (2) RED EYE.

3.Ayak: İki safkanın çok ön plana çıktığı bu yarışta ben yanlarına bir bomba ekleyeceğim. Normal şartlarda (2) BAYDÖKER ve (3) KAVACIK BEYİ arasına at girmemesi gerekir. Ancak at yarışı, her şeyin her zaman normal seyretmediği sürprize açık bir spordur. Bu nedenle bu iki safkanın yanına, dinlendirilen ve sonrasında fena olmayan galoplarla bu yarışa hazırlanan seri safkan (5) AKARCA BEYİ yazıp ikramiyeyi kıpırdatma şansı kovalayacağız.

4.Ayak: Tecrübeli arapların bu şartlı 4 yarışında iki safkan benim için çok ön planda. Bunlar kaliteli tempo atı (2) RAZYANA ve pisti seven sprinter safkan (4) KIŞLALI. Bu safkanları yeterli bulmayanlar bu ayağı kapasınlar, özellikle de Görkembey’i ıskalamasınlar, çim de çok koşar son iki kum yarışı aldatmasın.

5.Ayak: Uzun ara vermiş olmasına rağmen bu yarışa dil bağı takısıyla katılacak olan (4) OĞLUM CEVAT  güzel bir dinçlik yarışı yapabilir, favorimdir. Anne hattından net kumcu gibi görünse de kalitesiyle çimi de yapma ihtimalini pas geçemeyeceğimiz (5) PALERMO ve İstanbul’dan gelen Inspector yavrusu (6) SECRET SERVICE rakipleridir. Olur da geçen günkü gibi yarışlar kuma alınırsa Palermo’nun yanına at yazmam, bunu da her ihtimale karşı belirteyim.

6.Ayak: Handikap 16 dişiler görünce direk tedirgin oluyorum ve bu yüzden bu ayağa ön planda 3 at olmak üzere toplam 11 at yazacağız. (9) VEGOOL , (3) HİRA ve (1) SULTANHAN ön planda tuttuğum isimlerdir. Şans vereceğim diğer safkanlar ise sırasıyla ( 2) HALİME HANIM , (5) KUĞU GÜZELİ , (12) NİŞANLI KIZ , (10) HATİCE , (4) ÇEŞME FIRTINASI , (6) SON HATIRAN , (13) ARAP EDA ve (7) LİDERBATUR.

Altılı Şablonu:

1)  5,7

2)  4,6,2

3)  2,3,5

4)  2,4

5)  4,5,6

6)  9,3,1//2,5,12,10,4,6,13,7

Tutar: 71.28 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
akgul

Tavana günün en sağlam banyosu son iki ayak kapalı

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x