istanbul altili tahminleri

21 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: İlk yarışında numarayı alıp uzun süre yarışı lider götüren (1) CANFATİHİM , çimi hiç yapamayan, şimdi sentetiğe geri dönen ekürilerden (6) OLTACI ve anneden Azmireis’in kardeşi (8) REİSOĞLU ön planda şans verdiğim taylardır. Ama ilk ayaktan yatmak istemeyenler için alternatif taylar da var ; ilk koşunu fena bulmadığım (3) FİL KAYA , süper galoplu (5) LÜFER , ilk yarışında anlam veremediğim (10) ZAĞNOS ve gecikmeli başladığı yarışı tabela dibinde bitiren (7) ÖZPAR .

2.Ayak: Yarış kategorisi olarak patlamaya en elverişli yarışlardan olan Kv 7 dişilerde fazla ata şans vermek isterdim ama bütçesel durumlardan dolayı eleme yaptım. (2) WRITE TO ELLIE sihirbazla favorimdir. İlk rakibi takip atım olan, son yarışlarında da iyi sinyaller veren  (7) IMPASSABLE GIRL olur. Daha sonra Furkan ile uyumlu sonu kuvvetli (3) PAN IDOL , sonunda forma giren Kocakaya ile son düzlükte yarışı kuvvete bindirmeye çalışacak olan (5) ÇIĞ ve bu yarış kapalı gözlük denenecek olan tam çözemediğim safkan (9) MACADAMIA.

3.Ayak: Büyük Kulüp koşusunda favorim kendi stiline çok uygun jokeyi nedeniyle ve üst üste koştuğu  iki yarışla da nefesini istenen seviyeye getirdiğine inandığım (4) ODDJOB ‘ tur. Sert rakipleri , Buldum Bak isimli safkanla anneden kardeş, uzunu yapabileceği çok aşikar olan (7) İNCEDİKEN ve Özcan’ın tercihi ile (5) DEPOSITORY olurlar. Daha sonra da (2) CİHAN PEHLİVANI ve  son yarışında start hakemi kurbanı olan (8) NEVHAT değerlendirilebilir.

4.Ayak: Bu yarışı kafamda  koşturduğumda riske girmeye ve tek atmaya karar verdim. Win Every Day’in forse edeceği yarışta ,ona biraz baskı yapan ya da en azından yanına at götüren olursa temponun bir parça hızlanması söz konusu olabilir ki o zaman 800’ü 50 civarı, 1000’i 1.03-04 civarı  ve 1400 ü de 1,30’un altında geçilebilir. Ben bu senaryoya inanmak istiyorum ve bu tempolarda en avantajlı olacağına inandığım (7) SATEN i banko yazıyorum. Eğer tempo sadece öndeki ata kalır ve 800 52-53 lerde, 1000 1,05 lerde ve 1400 de 1,31 lerde geçilirse işimiz mucizeye kalır ,büyük ihtimalle de kuponu yırtarız ama risk olmadan kazanç olmaz.. Süratli temponun yarayacağı başka isimlerde var yarışta ama bana göre en iyi durumda olan Saten.

5.Ayak: Tecrübeli İngilizlerin bu Kv 6 yarışını da iki atla geçeceğiz. Süratli gitme ihtimali çok yüksek olan yarışta iki sprinter yazıp geçiyorum (7) MY BILLONAIRE ve (8) DIAMOND FLAME . Son yarışında yarışı sert tempoda götürmesine rağmen ikinciliği bırakmamakta ısrar eden Goycochea takip listeme girdi ama bu yarışta değerlendiremeyeceğim.

6.Ayak: Son ayağa H deseniz sırıtmaz ama ben beş ata yer vereceğim; (2) BOLVADİN , (1) KARAPANTER , (4) DALİCİM , (12) SURKAPI ve son başarısız yarışında takılan gözlük ve kulaklığı çıkarılan ve bir önceki yarışı gibi başarılı koşmasını beklediğim (3) BERİLSU.

Altılı Şablonu:

1)  1,6,8//3,5,10,7

2)  2,7//3,5,9

3)  4,7,5//2,8

4)  

5)  7,8

6)  2,1,4,12,3

Tutar: 105 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x