Ana Sayfa / Tahminler / 21 MAYIS 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

21 MAYIS 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Koşu Günün en zorlu bulduğum koşularından biri olan ilk defa start alacak tayların yarışında içlerinde çokta parlayan bir safkan göremedim. Sıralamam : (10) TOYDEMİR YÜREK, (6) TATLISELİM, (9) İZSU, (1) DEMİRCENK, (5) TANKAL.

2. Koşu ANKARA pistini ne kadar çok sevdiğini gösteren safkan hakkında çokta fazla söze gerek olduğunu düşünmüyorum. Bugün startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini beklediğim safkanın uyumlu olduğu jokeyiyle kazanması normal sonuç olur (2) DUQUAN BANKOMDUR.

3. Koşu Yarış hayatına ANKARA pistinde başarılı yarışlarıyla başlayan sonrasında ise anlamadığım bir şekilde URFA pistine götürülen orada safkanın epey bir yıpratıldığını gördüm. Sonrasında ise ADANA pistine getirildi orada bana göre çok başarılı yarış çıkardı. Hemen ardından ANKARA pistine yarış hayatına başladığı piste geri getirildi. Bugün sevdiği pistte bambaşka bir görüntü beklediğim (4) HOŞKADEM favorimdir. Son yarışında da kolay kazanan kazandığı yarışın sürpriz olmadığını gösteren (2) ERGİNŞAH, son yarışında düzlüğe çok rahat tempoda gelip aprantisinin düzlük üzerinde arttıramamasından kaybettiğini düşündüğüm (3) AĞAOSMAN, daha sert gruplarda dişe diş mücadeleler vermiş olan (1) SİBİRYALI yazılması gerekenlerden.

4. Koşu Sürpriz bir sonuç beklediğim bu maiden da çok safkana şans vereceğim. (10) KIRNIÇ ZERRİN, (8)DELİMAVİLİM, (3) BİLDENHAN, (1) BABAİLTER, (7) YAHŞİHAN, (4) KEHKEŞAN.

5. Koşu  Son yarışında BÜYÜK AMED'den etkilenmesine rağmen güzel bir 1.lük elde eden (1) NEIGHBOURSOLDIER önde ki temposunu kurabilirse yarışı bitirebilir. Son yarışını fotoda burunla kaybeden etkili sprintiyle (6) GÖRKİ, bomboş kiloyla koşacak olan (8) GÖZDAĞI, sürprizde ise (4) SABIR OĞLUM ve (3) CAPTAIN KING yazacağım.

6. Koşu Bu ayakta büyük ihtimalle ALWAYS PRISIDENT olmasa tercihimi STAR OF MELİH'ten yana kullanırdım. Lakin STAR OF MELİH tempoyu belirleyemediği koşularda başarılı koşamıyor. Süratli gitmesini beklediğim koşuda ALWAYS PRISENDT'ın peşine STAR OF MELİH takılacaktır hemen arkalarında ise PETEKCAN ve ILNERO ikilisinin olması bekliyorum. Bu safkanların yanına doğruda DARK RAIN'in olması aşikar. Yarışın süratli gitmesi kendisine çok yarayacağını düşündüğüm (1) DARK RAIN tekrar kazanmaması için sebep göremiyorum BANKOMDUR. Tek korktuğum safkan ise YENİSEİ umarım eksik koşar.

7. Koşu Denk güçlerin biraraya geldiği bu koşuda HEPSİ demek istiyorum. Hemen hemen her safkanın birbirini geçme olasılığın yüksek olduğu bu koşuyu rahat izlemek en mantıklısı.

8. Koşu Son yarışında çok süratli tempoda yarışı götürmesine rağmen güzel bir yarış kazanan (1) GOLDCREST favorimdir. Her ne kadar bu safkanı çok önde görsem de sürpriz bir sonuç arayacağım bu safkana rakip olarak : (3) MY LAL, (8) THE DAUGHTER SUN ve (6) MISS ELENI yazacağım.

9. Koşu Çalışmalarını çok iyi bulduğum çalışmalarında da ne kadar seri bir safkan olduğunu gözlemlediğim (7) ALARAM yarış hayatının ilk startında kazanmaya yakın gözüküyor BANKOMDUR.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 10,6,9,1,5

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 4,2,3,1

4. Ayak : 10,8,3,1,7,4

5. Ayak : 1,6,8,4,3

6. Ayak :  1 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 10,8,3,1,7,4

2. Ayak : 1,6,8,4,3

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 1,3,8,6

6. Ayak : 7 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
okan
Ziyaretçi
okan

Şibiryali cok ciddi rakiplerle (yilmaabasar mengubert baskaynak ….)bogustu bugunnku rakiplri hazir olmayan ve daha zayif tek olmaz mi?

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Emeğinize sağlık…Bol Şanslar diliyorum…Syn Admin mail attım kontrol edebilirseniz sevinirim.

Emre Mete Yılmaz
Ziyaretçi
Emre Mete Yılmaz

Merhabalar bycreed, sizi uzun süredir takip ediyorum ve genelde tekler konusunda başarılısınız, bir arkadaş eleştirmiş ama demekki diğer sitelere hiç girip bakmıyor, üstelik bazı paralı sitelerde ne tekler veriliyorda sonuncu geliyor o tek..neyse altılı ganyanın temeli şans zaten..
Naçizane ankara birinci ve ikinci altılı tahmin vermek istiyorum;
1.4.5.6.9.10 / 2.3 / 1.2 / 2.6.7.8.11 / 6 Görki Tek / 1.2.4.5
2.6.7.8.11 / 6 Görki Tek / 1.2.4.5. / 1.5.6 / 1.6.8 / 7 tek… eğer son ayakta tek riskini almak istemezsek kısa mesafe olması nedeniyle yanına kulvar avantajına sahip 1 3 4 9 ve 10 u ekleyebiliriz.
Herkese bol şans..

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Herkese bol şans diliyorum

ertan
Ziyaretçi
ertan

Cok para lazim abiler

cemil
Ziyaretçi
cemil

Merhaba ankara 5.kosuda delimavilim atin numarasi 8 ilen siz 9 olarak yazmisiniz isallah 8 nimarali delimavilim gelmez

admin
Yönetici

Teşekkürler uyarınız için, arkadaşlar daha dikkatli olacaktır.

Zübeyr
Ziyaretçi
Zübeyr

Reis bol şanslar… Bugünkü altılı bizde.. Kafada kehkeşana dikkat..

er_ryan
Ziyaretçi
er_ryan

izmire tek bulamadım bi yardım edermisiniz

Yazar: Bycreed

Bycreed