21 MAYIS 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

ANKARA ŞABLONUM:

1.AYAK:
Şartlı 1 mücadelede

(8)-DELİMAVİLİM:Rakiplerine oranla biraz daha şanslı görünüyor. Zira bu safkanın uzun süredir düzenli biçimde hazırlanıp idman sahasında dereceli işlerini rahat biçimde yapıyor.Kulvar, binici avantajlarınıda eklediğimizde DELİMAVİLİM’in kazanmasını beklemek en doğal sonuç olacaktır.Ama dediğim gibi Şartlı 1 koşu ve riske girmek istemeyenler yanına şablonda belirteceğim ve kendi tuttukları isimleri ekleyebilirler.Ben tek tercihimi bu safkandan yana kullanacağım.

2.AYAK:
Bu koşuyla birlikte 1.ayaktaki safkanımız kazanırsa tabii büyük olasılıkla altılıyı yakalarız.Biraz risklide olsa bu ayağı iki safkanla geçmek zorundayım…
(8)-GÖZDAĞI:Son koşusundan sonra idman sahasındaki dereceleri adeta eski formunu tekrardan yükselttiğini bize söylüyor. Bugünde bomboş sıkletiyle yarışacak.Bize lazım olan şey yarışın erken süratlenmesi (8)-GÖZ DAĞI etkili sprintiyle koşuyu kazanabilir.

(4)-SABIR OĞLUM:Önde bomboş kalarak yarışacak.Düzlüğe lider ve sermayeli vaziyette çıkacak olan (4)-SABIR OĞLUM beyaz bayrak ayna yarışı yaparak birinciliğe uzanabilir.

3.AYAK:
(1)-DARK RAIN:Normalde öyle beğendiğim bir safkan değil ancak son koşusunu izlediğimde hayrın kaldım diyebilirim.Herşey aleyhineyken kilosu,yarışın temposu,Buna rağmen bariyer dibinden yaptığı akıcı sprintiyle çok kolay bir birincilik elde etti. Son koşusunun temposu rolantiyken kazandıysa bugünde kazanmaması için hiçbir sebep yok. Favorimdir.

(5)-STAR OF MELİH: Aslında (3)-ALWAYS PRESIDENT’in koşudan çıkması hiç şüphe yok ki en çok STAR OF MELİH e yarar (7)-EXPRERIMENT kendisini yakın takip edecek olsa da önde istediği tempoyu kendisi belirleyecek gibi duruyor.Etkili binicisi idaresinde bir solukta bitirebilir.

Bana göre iki safkan yeterli ama geniş bütceli oynayanlar şablondaki sıralamama bakabilirler.

4.AYAK:
(5)-UÇARLIM:Liderliği alabilecek hiçbir ismin olmadığını görüyoruz bugünkü koşuda,koşu başlar başlamaz liderliği isteyecek olan safkanın ayakları düz bassın diyor BANKO olarak kuponuma işaretliyorum.

5.AYAK:
(8)-THE DAUGHTER SUN :Öylesine vasat rakiplerle mücadele edecek ki nasıl koşarsa koşsun sanki geçilmeyecek…(2)-MY LAL ve (1)- GOLDCREST ikilisinin süratlendireceği koşuda (8)-THE DAUGHTER SUN sonlarda yapacağı hücumlarla kazanmaya yakındır.BANKOMDUR.Rakipleri şablonumdadır.

6.AYAK:Çalışmalarımdaki ön plana çıkan isimleri şablonumdan bakabilirsiniz.

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM:
1. AYAK: 8
2. AYAK: 8,4 (H)
3. AYAK: 1,5//2,8,6,4,7
4. AYAK: 5
5. AYAK: 8///1,6,2,7,4,3,5
6. AYAK: 3,4,1,7,6

Mustafa Kemal ÇELİK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.