21 Mart Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-TRIPLE DOUBLE her nekadar derece olarak ön plana çıksada denk görünen safkanların mğcadelesinde ben sürpriz bir başlangıç bekliyorum.Bu sebeple ayrım yapmadan HEPSİ diyorum.Bütçesi kısıtlı olanlara bir sürenin ardından gördüğü yarıştan ikincilikle ayrılan 4-XASİ, 1-TUNCELİ ve 7-TAHİNCİOĞLU önerebileceğim safkanlar.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının handikap-16 mücadelesinde 7-ATALANTE ve 4-KING OF AGEAN ilk olarak önerebileceğim isimler.6-IGLOO, 2-LANDROS ve 8-HOLD AT BAY diğer şans verdiğim sfkanlar.

3.AYAK : Muazzam bir form yakalayan 4-EMBİR HAN kuşkusuz koşusunun favorisi.Daha öncede geride bıraktığı safkanlar arasında yine bir adım önde.Her nekadar geçilmeyecek gibi görünsede ikramiyeyi biraz cazipleştirmek açısından ben eküri destekli 5-GÖKBAKIR ve 3-ALMAATA ikilisine kuponumda şans veriyorum.Aksini düşünenler 4-EMBİR HAN‘ı tek yazabilirler.

4.AYAK : Günün altıncı koşusu 1-MY KONOS ve 2-OCEAN GOLD arasında geçecek gibi görünüyor.Küçük çaplı kuponlar ve macere sevmeyenler için bu iki safkan yeterli.Ancak ilk üç ayalta olduğu gibi yine sürpriz ihtimalini değerlendirmek açısından diğer iki safkanada kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : Son koşusunda sprintine geç kalan ve istediği yolu bulup sprinte kalktığında rakibi çoktan fotoya uzanmıştı.Bugünse uzayan mesafede 2-RED REGENT rakibini fotoda avlayabilir.2-RED REGENT ve 1-YEGANE dışında siklet avantajı bulunan 6-TRALLES GIRL bu ayağı tek geçmeyenler için değerlendirmeye alınması gereken isim.

6.AYAK : Son iki koşusunda startta bir hayli oyalanmasına rağmen tabelada yer bulan 5-İDİL SULTAN önceki gruba nazaran daha uygun rakiplerinin yanında fotoya uzanacaktır.Değişen klas binicisiyle 5-İDİL SULTAN bankom.

 NOT : Bügünkü programda her nekadar geliri yüksek favori atlar bulunsada ben yüksek ikramiye hedefli şablon hazırladım.Bu tarz zayıf programlarda günü kalesi konumunda bulunan atlardan ikisinin yıkılması demek ikramiyenin uçacağı anlamına gelir.Tabiki az atın bulunduğu programdan çok uçuk bir ikramiye beklemek pekte mantıklı değil ama 4 haneli bir ikramiye bu program için çok cazip olabilir.Bugün bu tercihi kullanmamdaki asıl neden siklet ve mesafelerin koşuları dengelemesi.Şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 4 – 3 – 5

4.AYAK : 2 – 1 – 4 – 3

5.AYAK : 2 – 1 – 6

6.AYAK : 5

EKONOMİK KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 4 – 1 – 7 – 5

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK: 4

4.AYAK : 2 – 1

5.AYAK : 2 – 1 – 6

6.AYAK : 5

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Kim derdiki son anda eklediğin attan altılıyı koycan ikramiye düşük olsada yarın için sermaye çıktı :D

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x