Ana Sayfa / Tahminler / 21 KASIM 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

21 KASIM 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli İstanbul Programında Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı Araplara ait şartlı mücadele ile start alacak olan Altılı ganyanda son koşusunu ölçü almadığım İstanbul idman pistinde ki görüntüsüyle bugün etkili bir yarış beklediğim 7 ZAZAHASAN koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, rakip olarak gördüğüm isimler şablonum da yer alacaktır ;

2.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 1 mücadelesinde yarış hayatına başlayacak olan tayların ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim iki isim yer alıyor. İdman görüntülerinde oldukça hazır ve kondisyon olarak yeterli gördüğüm 7 WİLD OCEAN  ve 4 DOĞAHAN ikilisinin daha ön planda olduğunu düşünüyor ve bu iki isme eşit şans tanıyorum.

3.AYAK : Son startını kazanırken koruduğu güzel formunu gözler önüne seren ismin bugün de rakiplerine oranla daha ön planda olmasını bekliyor ve yarışı kazanmaya yakın isim olarak gördüğüm 4 CRİMIAN WİND başta değerlendirdiğim isim olup, rakip gördüğüm isimler şablonum da yer alacaktır  ;

4.AYAK : Kendi adıma ciddi anlamda risk aldığımı düşündüğüm bu zorlu mücadele bugün kendisine çok güvendiğimi açıkça belirtmek istediğim ismi liman tercihim yapacağım. Koşmuş olduğu koşularında oldukça zorlu rakiplerle mücadele edip son Kocaeli idman pistindeki çalışmasında bu grup için yeterli olduğunu düşündüğüm üzerinde ki seçici Jokeyi Uğur Polat idaresinde bugün sonuca gitmesi normal olacak 3 BUZZER BEATER riskli BANKO tercihimdir.

5.AYAK : Bölünen şartlı 1 mücadele de koşudaki bütün tayların bir kez daha ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Bir önceki şartlı koşuya göre oldukça zorlu olmasını beklediğim bu koşuda 3 eküri ismin yarış içerisinde yer almasını fırsat bilerek bu koşuda ki tercihimi HEPSİ diyerek yapmak istiyorum. Birbirlerine yakın işler ortaya koyan bu tayların kondisyon olarak birbirinden çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Hangi isim gelirse gelsin benim için çok büyük bir sürpriz olmayacaktır.

6.AYAK : Açıkçası normal şartlarda bu koşuyu çok kolay kazanabilecek gibi gözüken üst üste kazandığı yarışlardan sonra formunun zirvesinde olan ve son idman pistinde ki işlerinde oldukça etkili gözüken 1 KAYNARCA günün yüksek agf çıkması muhtemel bir isim olsada Handikap puanı açısından beni tereddüt içerisinde bıraktığından bugün kendisine ciddi rakip olarak gördüğüm uzun işlerinde ki etkili işleriyle ve kilo avantajını kullanacak 5 LORD OF DARKNESS ve bugün rövanşı alabilecek hazırlıklara sahip olarak gördüğüm kilo avantajının bu kez kendisinde olan 3 OBRA REİS üçlüsü bu koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,5,6,7,10

2.AYAK : 4,7

3.AYAK : 1,4,5,6,8

4.AYAK : 3 BUZZER BEATER

5.AYAK : (1,9,10),2,3,4,5,6,7,8,11

6.AYAK : 1,3,5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans Yavuz. bomba bir tek olmuş. kızıl tüyün yüzde 50 agf altına düşmemesi lazım. tevziye talip olmuşsun diyebilirim

incelemeyi anca bitirebildim, zaman olursa gün içinde tahmin yazarım

TAM İSABET
Ziyaretçi
TAM İSABET

Bugün hem İstanbul hem de Burada havanın yağışlı olması büyük sürprizler getirebilir.Kuponunuzu yaparken özellikle internetten oynayan arkadaşlar son ana kadar beklesin.pistlerin değişme ihtimali olabilir.

TAM İSABET
Ziyaretçi
TAM İSABET

Bol şanslar

İSTANBUL ALTILI

1.) 6,7,2,5,10

İSTANBUL BEŞLİ (önerilir)

2.) DOGAHAN-WİLD OCEAN-JULİANNA-WELLHEAD

3.) KARATE ES-ES AMAN WEST-KHOR KOLBA

4.) KIZIL TÜY-KİNG OF BLUE-RAMPAGE-THE POWER

5.) KAYI BEYİ-LOBO NEGRO-ALLEGRO FİDDLE-GLİSRENDO

6.) KAYNARCA

KUPON:

1.) 2-5-6-7-10

…………………..

2.) 4-7-8-10

3.) 5-4-1

4.) 7-5-4-1

5.) 3..4-7-8

6.) 1

TAM İSABET
Ziyaretçi
TAM İSABET

3.) Ayak akıllı telefon azizligine uğramış,KARAHEVES,CREMİAN WİND,KHOR KOLBA olacaktır.

Murat
Ziyaretçi
Murat

Bol şans yavuzhan

Mehmet28
Üye
Mehmet28

herkese bol şans. çim iptal olunca riski son ayakta almaya karar verdim

Yaris Yeri: İstanbul Veliefendi Hipodromu – İstanbul
Bahis Türü: 6’lı Ganyan
Sonuçlar: /////
Kupon: 6258-8DCF-5C2C
1. Ayak
2 – DALOĞLU
5 – İZTAN
6 – ONURLUEFE
7 – ZAZAHASAN
10 – ULUKAAN
2. Ayak
2 – BIG INVINCIBLE
3 – CREED BOY
7 – WILD OCEAN
8 – JULIANNA
9 – UÇAN PRENSES
10 – WELLHEAD
3. Ayak
3 – REKOR
4 – CRIMIAN WIND
5 – KARAHEVES
4. Ayak
5 – KIZIL TÜY
5. Ayak
3 – KAYI BEYİ
4 – LOBO NEGRO
6 – RIGHT NOW
7 – ALLEGRO FIDDLE
11 – SILVER ARROW
6. Ayak
9 – GRAND DUKE

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...