bursa altili tahminleri bombaci

21 KASIM 2016 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 3 yaş İngiliz’lerin 2100 metre Han-15 koşusunda ilk şans vereceğim isim (4) KIZIL KOURGAN olacaktır. Beyaz bayrak ayna yarışına gidecek olan safkana liderliği alma konusunda diğer safkanların inatlaşacaklarını zannetmiyorum. Bu safkan ilk safkanımdır. Güzel form durumu ile (2) COUNT ON YOU ikinci şans verdiğim isimdir. Bursa kumuna ve sezona iyi bir hazırlık devresi geçirdiğini düşündüğüm (1) MATALON üçüncü şans verdiğim isim olup yarışın suprizini (8) SAMİHAN’dan bekliyorum.

2.AYAK: Oldukça enteresan safkanların mücadele edeceği yarışta sahada en çok konuşulan ve agf de ki sıralamasını merakla beklediğim (9) KIRŞAFAK sahada ki görüntüsünü yansıtması halinde söz sahibi olacaktır. Bu yarışla takip edeceğiz. Startta takılmaz ise hepsi ile alay eder. Bunu samimi söylüyorum bu safkanı unutmayın (14) numaralı YAPRAK KIZ ikinci safkanım. İlk yarışında fazlaca sıkılmayan eküri desteği ile sahne alacak olan (13) TRAJE üçüncü şans verdiğim isimdir. Dün sahne alan ve bizden de herkesin tek tuttuğu BÜYÜK NEFES e burunla geçilen (6) GÖKSULTAN dördüncü şans verdiğim isimdir. (3) ASİ DİCLE, (5) DİŞİ SAVA, (8) KAYA SERAP ve (11) PELENİN KIZI sonraki tercihlerimdir.

3.AYAK: Sorunları büyük ölçüde giderilen (1) PRINCESS Dİ grubun en kalite safkanı. Startta çok takılması halinde işi zor olacaktır. Ancak herşeye rağmen yine ilk safkanım. Benim ekürisinden daha çok sevdiğim (3) PEKİN GOLD ikinci safkanım. (Ancak biliyorsunuz yazdığımız safkan yarıştan çıkarsa ekürisi gelse bile agf değil ise kuponlar yatıyor. Dolayısı ile siz yinede dikkatli olun) Yarış hayatının başlarında adından bahsedilen ancak bir türlü bekleneni veremeyen (7) TİRAN ve Mehmet Kaya’lı (4) GOLDEN HARD bu yarışta supriz beklediğim isimlerdir.

4.AYAK: Ben nedense (1) AĞA BAKIRTAŞ‘a bir türlü ısınamadım. Isınamadım derken inanamadım tabiki. Bu yarış da diken üzerinde olmak istemiyorum. Rakip gördüğüm ilk isim son yarışında 3 boy startta takılmasına rağmen yakın ara dördüncülüğü ile (3) İN THE NAVY ve gelişen formu ile (2) BABA VANGA dır. Yarışın suprizini ise (4) MİZGİNHAT dan bekliyorum.

5.AYAK: Burası kader anı gibi. Ya burası çok at son ayak tek yada tam tersi. İşin kolay tarafı aslında son ayağı tek beklemek. Bu yaris için ön planda tuttuğum dört safkan (11) TUMBULZELE, (8) GÖKBAKIR, (4) IŞIKNAT ve (1) SİBİRYALI dır. Yazılarımı okuyanlar (11) TUMBULZELE yi ne kadar yakından takip ettiğimi biliyordur. Son yarışında ki boyun-burun boyun la yakın ara dördüncülüğü ile sorunlarının giderildiğini açıkça gösteren safkanı agf de ilk dört içinde olmayacağını düşünerek de değerlendirmek istiyorum. Oldukça profesyonel ellerde olan bu safkanın sevdiği mesafe de ve 4 gün sonra Bursa daki bu yarışa kesin birincilik için geldiğine eminim. Oldukça zor ve riskli olacak ancak denemek istiyorum tek korkum Mehmet Kaya nın (8) GÖKBAKIR a atlaması. Bu gösteriyor ki bu safkan da sinyal var. Bu yarış olmasa da bu safkanı da takip edeceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan sevdiği mesafede çok risklide olsa (11) numaralı TUMBULZELE BANKOMDUR.  

6.AYAK: Oldukça yüksek form durumu ve bu gruptan çok daha sert rakipleri ile (1) DOLCE VİTA alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakipleri şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-2-1-8

2.AYAK: 9-14-13-6-3-5-8-11

3.AYAK: 1-3-7-4

4.AYAK: 1-3-2-4

5.AYAK: 11 TEK

6.AYAK: 1 /// 3-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
46 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ReLaX

Günaydın bombacı bol şanslar

admin

Güzel şablon, Tumbulzele gelene kadar tek bende de :)

admin

Yoksa agf leri sen mi oynatıyorsun böyle :)

Azor Ahai

Tumbulzele gelmez :)

admin

Gelmez demek kolay :) kim gelecek?

Azor Ahai

Tiraje. Gelcek ama illa o ayakta kim gelcek diosan tek atmıcam ama kazanmasını beklediğim ışkınat

admin

2.cilik için güzel seçim

COMMANDANTE

Kızımesra yarıştan mı çıktı kazancak attan hiç bahsetmiosunuz da ? :)

admin

Bir kaç gömlek fark yok mu arada :)

Azor Ahai

Tabelaya girebilicek atlarla iddaaya giriniz arda bey ne işi var o DİŞİ lerin :)
Laf arasında kaynıo ama tekim TİRAJE bu koşuda tek atmıorum

06 cengo 06

Günaydın bol şans bombacı ☺ Nedense içimden bir ses bugün seni dinlememi söylüyor ☺

ReLaX

Kılıclar cekilsin o zaman bursa bugün içerde 😎😎

06 cengo 06

Bombacı kardeşim…M.kaya neye binerse binsin..Bu atı taylığından beri en iyi tanıyan çalıştıran ve 5 Birincilik yaptıran G.yıldız,dır bunu sende iyi biliyorsundur bende tek atacam bugün..Gelmezssede ilk defa yatmıyoz ya 😆😊😂

Kofana

1
Bolşanslar bombacı bursa 1ayak.1.2.3.4,5.7.8.9.10. 2ayak.6.7.8.9.11. . 3ayak. 1 banko. 4ayak.1.2.4.5. 5ayak.1.2,4,5.7.8.11. 6ayak.1banko. Bursadan başlayalım sahalara geri döneceyim,😃

admin

1-4
1-5-6-8-13-14
1-2-4-6
1-2-3-4-5
11
1-2-3-4-5-6

Herkese bol şans, Çavuşun dediği gibi kendime daha çok bol şans :)

admin

Son ayağa kadar paralel gidiyoruz. İkimize de bol şanslar olsun

ReLaX

Bombacı yine çakışıyrz seninle 3. Ayakta SELLY ve diğerleri diyorum sen hic yazmamışsın şaşırdm

06 cengo 06

adminim 2.ayaga 9 ekleseydin bari bombacinin bir bildigi vardir bosa yazmamistir :)

admin

9 numarayı atlamışım, kısmet bakalım.

Kubi

İlk ayakta 9 onur efeye dikkat arkadaslar. Daha once count on you arkasinda 3.lugu var bu kez avlayabilir. Surpriz yapip ilk iki ayagi 9 9 tek gircem.sansa bakalim

COMMANDANTE

Kuponumu paylaşırım sonra da son ayak ağır AGF çıkmış 1 numara eli ayağı titremesin aprantisinin :)

elegans1324

Bombacı usta bolşans memleketim BURSA dan herkeze selam ilk ayak MARMARAY,ın hiç geliri yokmu değerlendirmemişsin merak ettim?

elegans1324

Usta hani arada bırakmışsın 1.2…4 arada boşluk var bilmem ben nedense tutuyorum.Ama sen yok diyorsan yoktur :)

ReLaX

Bombacı SELLY tek at demiyrm kuponunda mutlaka bulundur başkan

ReLaX

Bursa mislilik gibi duruyor kuponumu paylaşcam umarım yardımcı olabilirim herkesee

Onbasi

bursa kuponum
1. ayak: 2
2. ayak: 7,8
3. ayak: 1,3,6
4. ayak: 1,3
5. ayak: 1,4,5,7,8,11
6. ayak: 1,2
*************8,64 tl

ReLaX

İlk ayakta COUNT ON YOU……. ikinci ayak sırasıyla 2-3-4-6-7-8-5-11-12-13-14…….. üçüncü ayak SELYY Cok tutuyrm arkasına 1-2 ekleyip garantiye alim diyorum…….. dördüncü ayak 1-2-3…….. beşinci ayak 11//1-2-3-4-8-9…….. altıncı ayak DOLCEVITA kupon tutarı 40 küsür yapyor herkese bol şanslar…

06 cengo 06

Bugün kuponumu paylasmıycam şansı birde böyle deneyim ☺😁

Onbasi

tek tek hepsi tek 34 misli kupon yaptım bçyle sıralı silsileli acaip tamamen duygusal bir kupon oldu
2/2/2/1/3/2 *34 misli 2,04 tl adminin de dediği gibi herkese bolşans bana daha çok şanslar :))

ReLaX

Bombacı SELLY eklemişsindir umarımm

ReLaX

Bombacı kısmetten çıkmış başkan o zaman :)) IN THE NAVY de gelirse burda tamamdır benim icin :)))