21 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara programında 10 koşulu cazip bir program mevcut. Bütün yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : Dişilere ait uzun mesafeli koşuda henüz uzun deneyimi olmamış olmasına rağmen bu rakiplerinden kumaşının çok üst seviyede olduğunu düşündüğüm uzun ara sonrası iki kum yarışından sonra Çim piste dönen ismin Ankara pistinde özellikle haziran ayı içerisinde sıklaştırdığı idmanlarla birlikte yarışta şansının çok yüksek olduğunu düşündüğüm 4 WHIPLASH ilk şans verdiğim isim olup, uzun mesafeli koşularda etkili yarışları bulunup olmazsa olmazlardan olarak nitelendirdiğim formda isimler 3 LILYANTUS ve 2 BELEKİ , Son yapmış olduğu idmanlarda kıpırdamalar içerisinde olan boş kilosuyla ters bir yarış yapabilecek 7 GRAND SPRİNG yarış içerisinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

2.KOŞU : Bölünen Maidenin birinci kısmında iki isme eşit şans veriyorum. Kuponumda yer verdiğim isimlerden birisinin muhtemel favori konumunda çıkmasını beklediğim yarış tecrübesi ve son yarışlarında ki formuyla yapmış olduğu hazırlık idmanları da göz önüne aldığımızda agf nin üst sıralarında olacak olan 4 KILAVUZAĞASI ile yarış hayatının ilk yarışında bu rakiplerine nazaran güzel bir derece içerisinde bitirip gördüğü iki koşuyla birlikte kazandığı kondisyon ile bugün çok daha etkili bir yarış yapmasını beklediğim hazırlık aşamasında oldukça iyi işler çıkaran 2 ÇAPKIN EMİR’i kuponumda ayırımsız yer veriyorum.

3.KOŞU : Ara sonrası koşuyla başarılı bir yarış ortaya koyan 4 GENÇALP yarış içerisinde önde isim olup, yakın ara koşacak olmasına rağmen bu rakipler ve bu mesafede es geçilmemesi gereken 3 PİRSUSLU kısa bir ara geri çekilen Ankara pistinde ki hazırlıklarında form olarak hazır olduğunu düşündüğüm 2 ASTRAKHAN üçlüsü ayırımsız yer verdiğim isimlerdir.

4.KOŞU : İlk startından sonra bir diğer koşusunu merak içerisinde beklediğim ismin bugün sahaya çıkması beni heyecanlandırdı. Bugün kendisinin ilk startında olduğu gibi çok kolay bir şekilde yarış kazanmasını beklediğim kumaşının çok üst segment olduğunu ilk yarışında sahaya adeta kazıyarak yazan ismin seri birinciliklere devam etmesini bekliyor ve günün kalesi olarak 4 STINGING STROKES’i kuponumda BANKO olarak tek geçiyorum.

5.KOŞU : İkinci altılı ganyanın başlangıç ayağında, koşu içerisinde ilk şansı ara sonrası dahi çok etkili koşup yarıştan üçüncülükle ayrılan kazandığı kondisyon ve daha çok etkili olduğu kum pistte neticeye varmasını beklediğim 7 İBRİŞİM’e veriyorum. Uzun mesafeli yarışlarında daha çok etkili olup ön planda olan bir isim olsa da bugün kendisinden beklentilerimin yüksek olduğu Ankara pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler çıkaran 2 CRICOOR, Ne zaman nasıl bir yarış yapacağı kestirilemeyen ters bir isim olan 1 VAVENDU,  Adana pistinden ilk defa dışarıya çıkıp Ankara pistine adım atacak olan ve kum performansının artık sahiplerince de çok daha iyi olduğu netleşen 4 RIO BLONDIE, Yarış hayatına başladığı ilk startı güzel bir şekilde kazandıktan sonra bir türlü koşu kazanamasa da yakın ara tabela içerisinde yer alan ismin bugün özlediği birinciliğe kavuşabilecek hazırlıkları bulunan 6 INSOMNIA,  Bu rakiplerinle devamlı mücadele içerisinde olup Ahmet Çelik gibi bir Jokeyi bulmuşken olmazsa olmazdan olarak nitelendirdiğim 5 TALİA HANIM, son olarak Şanlıurfa pistinden sonra çıktığı Ankara pistinde üçüncülükle ayrılan ve Adana da koşu görüp oradadan da üçüncülük çıkaran ismin bugün farklı bir sonuç çıkarabileceğini düşündüğüm 3 OPRAH kalabalık tuttuğum yarışta şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : Birinci altılı ganyanın kapanış ayağı bölünen Maidenin ikinci ayağında koşu içerisinde çok yüksek bir şekilde favori çıkmasını beklediğim ve ilk startında çok yakın ara kaybettiği yarışında oldukça iyi bir performans sergileyen bugün kazandığı yarış tecrübesi ve idmanlarında ki artan formuyla koşuyu kazanmasını beklediğim ismin ilk startında ki 1000 metre içerisinde yapmış olduğu 1,04,95 lik derece rakiplerinden farklı olduğunun bir göstergesi olarak nitelendiriyor ve 6 ZEKİOĞLUM’u çok ön planda değerlendiriyorum. Koşu tecrübesi ve koşarak form yakalayan üzerinde ki çok formda Jokeylerden Özcan Yıldırım idaresinde ki 2 KAPIDAĞ ve son olarak bugün yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan agf tablosunun neresinde yer alacağını bilemesem de sayın Abdülkadir Elgaç’ın özellikle bu yarışa deklare ettirip Urfa ve Adanayı pas geçmesi Anne kısrak babasının başarılı isimlerden Timurhanın olması babasının Atomkarınca birleşimi bu güzel tayın yarın çok farklı bir yarış ortaya koymasını beklediğim 10 ZİLANIM koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA 1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU : 4,3,2,7

2.KOŞU : 4,2

3.KOŞU : 4,3,2

4.KOŞU : 4 STINGING STROKES

5.KOŞU : 7,2,1,4,6,5,3

6.KOŞU :  6,2,10

TUTAR :  35,28 TL

7.KOŞU : Zor bir yarış olarak nitelendirdiğim kağıt üzerinde Handikap puanlarına da bakıldığında rakiplerinden sıyrılan iki ismin son yarışlarına bakıldığında çok fazla da formda olduğunu söylememiz mümkün değil. Özellikle kendisini bir türlü sahaya yansıtamayan ve potansiyelinin bu performansının çok üzerinde olduğunu düşündüğüm bir o kadar da idaresi zor olan 3 AKON ilk şans verilmeyi hak ediyor. Akon gibi çok zorlu bir isim olan zaman zaman kendisinin üzerinde koşup çok daha zorlu rakiplerine dahi diş geçirebilen fakat bazen en düşük seviyede koşup yarış içerisinde varlık gösteremeyen bu rakipler yanında da şans verilmeyi hak eden 4 HAFO, Adana da yapmış olduğu son yarışında beklentilerimin çok yüksek olduğu virajı da rakiplerine oranla çok rahat dönüp kazandı izlenimi veren fakat devam edemeyen bugün ki hazırlıklarında ters bir yarış yapabilecek güce sahip 5 EFSO, Özellikle ara sonrası koşacak olmalarına rağmen muntazam idman görüntüleriyle çok farklı bir yarış ortaya koymasını beklediğim isimler 6 LONDRA, 7 SOLİD BROTHERS, bu tip mesafelerde ne derece etkili olduğunu son yarışını kazanarak gösteren devam eden formuyla 9 ÜMİTLİ, form grafiğini çok beğendiğim yarış içerisinde her zaman söz sahibi olup tabela içerisinde yer alan artan formuyla ters bir yarış gelebilecek 2 ASİ MERİÇ bu zorlu mücadele de şans verdiğim isimlerdir.

8.KOŞU : İki ismin rakiplerine göre gruptan ayrıldığını düşünüyorum. Hazırlıklarına baktığım da ve ara sonrası gördükleri yarışlarla yeteri kadar hazır duruma geldiklerini düşündüğüm 3 DEDEMŞAH ve 4 SPEEDY GUNNER arasında ki zevkli mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyor ve ayırt etmeden kuponumda şans veriyorum.

9.KOŞU : Bölünen Maidenin son ayağında ikinci banko tercihimi yapacağım. Yarış hayatına çok iyi bir başlangıç yaptığını düşündüğüm koşmuş olduğu rakiplerinin bugün ki rakiplerinin üzerinde isimler olduğuna kanaat getirdiğim. Ankara pistinde ki yapmış olduğu uzun işinde oldukça iyi bir iş sergileyen ilk startında şans alan kantarmasıyla tekrar yarışa çıkacak olan bugün çok daha etkili bir yarış ortaya koyarak maidene kolay bir şekilde veda etmesini beklediğim 6 YARAMAZ’ı günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

10.KOŞU : Kapanış ayağında üç isimle geçmeye çalışacağım, yorumlarım içerisinde kısa mesafeli çim yarışında riskli de olsa kuponumda tek olarak yer verdiğim o gün güzel bir yarış sergileyip koşudan ikinci ayrılan ismin bir sonraki koşusunda yarışseverlerin yoğun ilgisine maruz kalıp uzun mesafe de etkisiz kaldıktan sonra tekrar sevdiği mesafeye dönen ismin bugün yarışseverlerin gözünden son performansını görmezden gelinmesi gerektiğini düşündüğüm 13 ARSLANDİKENİ koşunun ilk şanslı ismi olup, bu rakiplerinin çok üzerinde rakiplerle mücadele içerisinde olan ve son performanslarında etkili gözüken yapmış olduğu idman görüntüsünde formunu koruyan 3 UÇANATEŞ, Adana pistinde kazandığı yarışla ses getiren devam ettirdiği mükemmel formuyla bugün Ankara pistinde de koşuya imza atabilecek hazırlıklara sahip 4 KARABERK koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA 2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5.KOŞU : 7,2,1,4,6,5,3

6.KOŞU : 6,2,10

7.KOŞU : 3,4,5,6,7,9,2

8.KOŞU : 3,4

9.KOŞU : 6 YARAMAZ

10.KOŞU : 13,3,4

TUTAR : 61,74 TL

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Deniz56

Bol Şanslar Yavuzhan 41 Kardeş

Deniz56

Ankara
1,koşu 7,,,3,2
2,koşu 4 Banko
3,koşu 3 2
4,koşu 5,2,3
5,košu 9,6,8,1,5,10,4
Hatta HEPSI
6,koşu 6,1,2,3,7,4
7,koşu 4 Banko
8,koşu 3,1,
9,koşu 6,4,3,10
10,koşu 1,2,,,,,,6,4,13,3

admin

Üyelik oluştururken çalışan bir mail bir mail adresi vermeniz gerekiyor. Üyelik onayı mail adresinize ulaşmazsa işlem tamamlanamıyor.

baranovici

yavuzhan hocam dünkü istanbul tahminleriniz için sizi tebrik ediyorum. malesef son ayakta yattık. ilk ayaktaki tekiniz çok isabetliydi

admin

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x