21 HAZİRAN 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

MY ROYAL SUN; Son koşularında sürekli temposunu bozan bir isme denk geldiğinden etkisiz kalan safkan bugünse temposunu kendi belirleyeceği koşuda önde fazla rahatsız edilmeyeceği için çıktığı gibi bitirebilir. İlk etapta tek bırakmıştım lâkin şablonumda değişikliğe gidip yanına at ekliyorum.

FLOATING HEART; Grup içerisinde en fazla ışık vaadeden safkan olması itibari ile favorimdir. Gerek orjini gerekse galoplarındaki muazzam görüntüsüyle vasat grupta maidene veda edebilir. Ancak önceki koşularındaki etkisizliği ve gruptaki kapalı kutu konumdaki isimlerin sürpriz ihtimallerini değerlendirmek açısından kalabalık tutmakta fayda görüyorum.

SON OF A LEGEND; Son koşularını göz ardı edersek bu pist ve mesafede muazzam işler başarmış bir safkan. Bugün kendisine göre uygun görünen grupta büyük çoğunluğun olduğunu gibi benimde favorim. Eğerki koşuyu ikincilik ya da üçüncülükte takip ederse son düzlükte rakiplerine üstünlük sağlayıp kendisini fotoya atabilir. At eklediğim bir diğer ayaktı ilk ayağa at ekleyince tek bıraktım.

SULTANBATUR; Gruptan üstün duruşuyla dikkatimi çeken safkan totosu itibariyle devam eden formuyla istikrarsız isimler önünde fotoya uzanabilir dikkat edilmeli.

DOYOUN HEARTED; Hem anne hattından hem baba hattından yüksek potansiyele sahip safkan ilk startında etkisiz kalınca ilgilileri tarafından kısa bir süre geri alınıp guzel bir hazırlık dönemi geçirdi. Grubun zayıflığından istifade edip maidene veda edeceğine inanıyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 5.4.3.6.1.2.8
2.AYAK : 4.2.7.1.8.13
3.AYAK : 1.5.7.2.14
4.AYAK : 7
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 5

Yazar: Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Eline sağlık, paraya sebep olur inş :)

admin

3-4-5-7-9 //
2-6-8 //
1-2-3-5//
7//
7//
4-5-7-9-12-14-15//

Yorumunu unutmuşum yoksa 7 yi yazmazdım ilk ayak :)

Haydi rastgele

admin

Önceki yarışları ve satış koşusuna konulması şüphe bırakıyor. 5 atla anca geçtim bende.

Bombaci

Ramazan bol şanslar kardeşim ben yine patlamaya hazırım da seni Allam patlatmasın amin :)

gencer

bol şanslar herkese..
admin şu siteyi yenile artık.giriş olmuyor hala. kimse yazmıyor birşey bakıp çıkıyor:d

admin

Sorun gözükmüyor, yan taraftan da girişi kapadık. Krek sitesinide link olarak eklemezsen sevinirim.

Adrian

Bol şans Ramazan, başarılar

gencer

tamamdır admin…şöyle bişe yaptım bakalım şansa.
5
13
1 2 3 5 6 9 11
1 2 3 4 5 6 7 8
1 4 5 8 11 12
3 5

admin

Rastgelsin

dragon

bol şanslar

Hamit

Abim yorumların için çok teşekkür ederim.

Özcan

Son ayak 5 için tebrikler ramazan kardeş

23
0
Tahmin paylaş.x
()
x