Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

21 HAZİRAN 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

MY ROYAL SUN; Son koşularında sürekli temposunu bozan bir isme denk geldiğinden etkisiz kalan safkan bugünse temposunu kendi belirleyeceği koşuda önde fazla rahatsız edilmeyeceği için çıktığı gibi bitirebilir. İlk etapta tek bırakmıştım lâkin şablonumda değişikliğe gidip yanına at ekliyorum.

FLOATING HEART; Grup içerisinde en fazla ışık vaadeden safkan olması itibari ile favorimdir. Gerek orjini gerekse galoplarındaki muazzam görüntüsüyle vasat grupta maidene veda edebilir. Ancak önceki koşularındaki etkisizliği ve gruptaki kapalı kutu konumdaki isimlerin sürpriz ihtimallerini değerlendirmek açısından kalabalık tutmakta fayda görüyorum.

SON OF A LEGEND; Son koşularını göz ardı edersek bu pist ve mesafede muazzam işler başarmış bir safkan. Bugün kendisine göre uygun görünen grupta büyük çoğunluğun olduğunu gibi benimde favorim. Eğerki koşuyu ikincilik ya da üçüncülükte takip ederse son düzlükte rakiplerine üstünlük sağlayıp kendisini fotoya atabilir. At eklediğim bir diğer ayaktı ilk ayağa at ekleyince tek bıraktım.

SULTANBATUR; Gruptan üstün duruşuyla dikkatimi çeken safkan totosu itibariyle devam eden formuyla istikrarsız isimler önünde fotoya uzanabilir dikkat edilmeli.

DOYOUN HEARTED; Hem anne hattından hem baba hattından yüksek potansiyele sahip safkan ilk startında etkisiz kalınca ilgilileri tarafından kısa bir süre geri alınıp guzel bir hazırlık dönemi geçirdi. Grubun zayıflığından istifade edip maidene veda edeceğine inanıyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 5.4.3.6.1.2.8
2.AYAK : 4.2.7.1.8.13
3.AYAK : 1.5.7.2.14
4.AYAK : 7
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

3-4-5-7-9 //
2-6-8 //
1-2-3-5//
7//
7//
4-5-7-9-12-14-15//

Yorumunu unutmuşum yoksa 7 yi yazmazdım ilk ayak :)

Haydi rastgele

Bombaci
Üye

Ramazan bol şanslar kardeşim ben yine patlamaya hazırım da seni Allam patlatmasın amin :)

gencer
Üye
gencer

bol şanslar herkese..
admin şu siteyi yenile artık.giriş olmuyor hala. kimse yazmıyor birşey bakıp çıkıyor:d

admin
Yönetici

Sorun gözükmüyor, yan taraftan da girişi kapadık. Krek sitesinide link olarak eklemezsen sevinirim.

Adrian
Üye

Bol şans Ramazan, başarılar

gencer
Üye
gencer

tamamdır admin…şöyle bişe yaptım bakalım şansa.
5
13
1 2 3 5 6 9 11
1 2 3 4 5 6 7 8
1 4 5 8 11 12
3 5

admin
Yönetici

Rastgelsin

dragon
Üye
dragon

bol şanslar

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Abim yorumların için çok teşekkür ederim.

Özcan
Üye

Son ayak 5 için tebrikler ramazan kardeş

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.