Ana Sayfa / Tahminler / 21 EYLÜL 2018 CUMA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

21 EYLÜL 2018 CUMA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul ALTILI tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: (4) ŞAHİN TEPESİ, (2) GÖKKALE, (3) METRCİK arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum. Sonrası olursa tek bir safkanla kalmam oldukça zor o anlamda da devam etmek istemiyorum.

2.koşu: Safkan uzak ara agf çıkacaktır. Açıkçası kötü koşarsa veya bir talihsizlik yaşarsa da burası karakolluk olur gibi. Şanslı da kulvar çekmiş dileyen (1) numaralı BEYHANEFE yi tek olarak değerlendirebilir. (4) KELEMER, (3) HASTİHOĞULLARI, (11) SIRILSIKLAM rakip.

3.koşu: Yarışın kilidini çözecek safkanım (4) KARAHİSAR olduğunu düşünüyorum. Sentetik piste uyum sağladığı taktirde (1) DOWN TOWN un sert rakibi olabilir. Süratli geçecek mücadelede (3) ULUDAZ un ön grubu avlamaya gideceği yarışta her yarış biraz daha üzerine koyan (7) numaralı POWER LOVE süpriz.

4.koşu: Safkanı çok anlatmaya gerek yok inanılmaz işler başardı ve başarmaya devam edecektir diye düşünüyorum. Oldukça zorlu geçecek mücadelede (7) VALENCİA ilk safkanım rakip (1) BLACK CHINESE ve (3) CHERY CHERY LADY

5.koşu: Birçok yerde tek atılabilecek flash isimler olsa da benim ilk altılıyı risk edeceğim ayak burası olacak. Safkanın kötü safkan olduğunu düşünmüyorum. Ancak buna rağmen geçildiği rakiplerinin hepsinden uzak yedi. Geçildiği rakiplerine baktığımız zaman bazı isimler PARCEMO, ELZEMİM, BEN HALİL, DERİN DENİZ gibi bence bu gruplarla bağlantılısını kesmiş ununu elemiş eleğini asmış isimler. Bu yarışta ilk defa dil bağı denenecek olan safkanın piste günün süprizi için çıktığına inanıyorum. Ancak tabi ki oldukça riskli bir tercih olacak. Ben bunu sihirli dokunuş gibi algılasam da tam ters tepmeside seçenekler içinde. Ancak herşeye rağmen bu yarışta farklı koşmasını beklediğim (7) numaralı SOKAK KRALI çok risklide olsa BANKOMDUR.

6.koşu: Son yarışında biraz ağır pistte son 300 e kadar elde geldi. Bence safkan gelmek için hazır durumda (3) CARUSO ilk safkanım (8) ROTOBELLİ (1) NAÇAL rakip.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-2-3

2.ayak: 1-4-3-11

3.ayak: 3-1-7-4

4.ayak: 7-1-3

5.ayak: 7 tek

6.ayak: 3-8-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

İstanbul 1
3
1
3-1-7-6
7
H
H

Otsukarci
Üye
Otsukarci

istanbul 2. Altili
3
1.3.5
2.3
8
2.6.8.9
2.3.4.6

6 lira 72 kuruş

Mehmet28
Üye

Geçmiş olsun bombacı. Kötü kaçmış, çok güzel para vermiş

COMMANDANTE
Üye

reiss nolmuş böyle ya 🙁

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.