21 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankara programından herkese selamlar. Yazdığınız gibi gelmesi dileği ile diyerek, tahminlerime geçiyorum..

1.AYAK: İlk defa start alacak tayların Sartlı1 yarışında; çalışmalarıyla ön plana çıkan Just Blue gibi kısa mesafeyi seven bir ismin anneden kardeşi olan 3-MADE IN FOCA ve uzun zamandır hazırlanan isimlerden biri olan ve gayet olum galoplarla ve son yapmış olduğu sprintinde 600-36.3, 400-23.7 R galobununda etkisiyle kesinlikle kendisine en ön sıralardan yer alabilecek olan Karamazı ekürisi tayı 4-PERSİSTANS arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir.Ben bu iki isimle kuponumu riske edeceğim. Tay yarışıdır diyerek at yazmak isteyenlere; çalışmalarına göre çokta iyimser olmamama rağmen Rocket Man, I Saw The Sun gibi kaliteli isimlerle kardeş olan ve A.Celik tercihiylede dikkat çeken 6-ROCKET GİRL ilavesi yapabilir..

2.AYAK: Koştuğu üç yarıştada adından başarıyla bahsettiren 61 günlük istirahate çekilen ve bu arada boş durmayıp galoplarını ihmal etmeyen 3-BEYŞEHİRLİ ilk ismimdir. Süratli geçmesini beklediğim koşuda sonlarda etkili sprint atabilen 2-YETİM AHMET plasemdir. Yine Kocaeliden etkili yarışlarla buraya gelen 6-APASBEY, koşunun favorileri olması muhtemel, grup üzerinde mesafedeki en iyi derecelerin sahibi 1-ARTUKLU ve formda 4-UMUTLU benim sürpriz hanemde bulunduracağım isimlerdir. Geriye 3 isim kalıyor. Dileyen kapatarak rahat yarış izleyebilir.

3.AYAK: Hem kendi temposunu koyup kaçabilen, hemde uzun sprint yetenegine sahip olan 4-KOZBEYİ benim burada ilk atımdır. Yarışın sürate binmesi durumunda işine en çok yarayacak isim olan 1-BADARBUNGA sonlarda grubu toplayabilir. Koşunun genc ve yetenekli ismi 7-ERENEFENDİ ekonomik kuponlara yeterli görünen üçlüdür. Ancak koşunun KV6 olması burnumda sürpriz kokusunu fazlasıyla hissetiriyor. Bu nedenle grubun yaşlı kurdu 5-SERTTAŞ ve tek dişi isim olan, yine kalitesiyle 8-AMİGRA ve start problemi olsada değiştirilen takısı ve N.Sen’in ısrarla tercihlemesinden dolayı startta çok fazla oyalanmadığı takdirde 6-BY RA ile olası sürprizi bekleyebiliriz.

4.AYAK: A3 Kültür ve Turizm Bakanlığı Koşusunda, yarış yaşamına bu pistte başlayan ve pisti tanıyan, yabancılık çekmeyeceği Ankara çiminde, en sevdiği mesafede bence bu önemli koşunun kazanan ismi 2-ULAN BATOR olur. BANKOMDUR..

5.AYAK: Kendisine gayet uygun bir grup bulan ve son koşusunda kilodan etkilendiğini düşündüğüm, normale dönen sikletiyle 1-LADY GIRL ablalarının arasında sonlarda yapacağı etkili sprintle koşunun kazananı olabilir. Alternatif Banko olarak kullanılabilir. Ancak bu mesafeleri çok seven, üzerinde S.Boyraz olsa belki direk banko bile oynayabileceğim isim olan 3-SAN MARİNO ilk rakibidir. Start problemi olsada, eğer yarın startta çok fazla takılmadığı takdirde 7-CLOATTRO, ve formunu iyice yükselten, uzayan mesafe sorun yaratmaz ise 4-TENERİFE etkili olabilecek diğer isimlerdir.

6.AYAK: Günün belkide en zor koşusu. Bu pisti çok seven 6-NASİBİN ve 5-BURGAC’ı bir tık önde tutsamda; 1’den 7’ye kadar sıralamasız şekilde yazacağım bir koşu olacak..

ALTILI TAHMİNİM

3-4

3-2-6-1-4

4-1-7-5-8-6

2 ULAN BATOR

1-3-7-4

1-2-3-4-5-6-7

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Bombaci

Harbi uyuşmuşuz bol şans

binbastar

Herkese bol şanslar, keyifli ve güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Start almış olduğu 13 yarışlık toplam kariyerine pekçok grup koşu zaferi sığdırabilmiş AFTER MARKET’in ülkemize yavrular armağan ediyor olmasını çok büyük bir şans olarak görenlerdenim.Safkanın babası STORM CAT zaman zaman 500.000 dolarlık astronomik aşım ücretlerine ulaşmayı başarabilmiş nadide bir safkandır.Annesi TRANQUILITY LAKE ise kariyerindeki başarılarının yanı sıra muhteşem hara performansı ile dikkkat çeken nadide bir damızlık kısraktır.Özellikle STOM CAT- TRANQUILITY LAKE ortak yapım JALIL isimli safkanın 9.700.000 dolar gibi sansasyonel bir fiyata alıcı bulduğunu da belirterek AFTER MARKET kan hattının ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha hatırlatmış olalım.Ancak elbette her ne kadar soy ağacının önemi ortada olsa da sahada koşanın yürek olduğunun bilincinde olduğumuzu belirterek İngilizlerin konu ile ilgili ünlü sözü ile gevezeliği bitirerek favorimizi açıklamış olalım.’’Kağıda eyer vurulmaz’’Gerçi bu sözün ortaya çıkış noktasında salt oriijincilere göndermede bulunmalarının yanısıra ,Britanyalıların tam bir eşgal hayranı ve özellikle cidago yüksekliğine olan takıntılarının payı da azımsanamaz.Her ne ise, bakalım ALBUSE büyük babasına ve babaannesine çekmiş mi izleyip göreceğiz.PERSISTANCE çalışmaları incelediğimde en çok dikkatimi çeken isim, hem uzun hem kısa işleri başarılı buna ilaveten tempoları hep rahat olmuş, yani ismi gibi bu koşuyu kazanmaya sebat etmiş, yazmamak olmaz.ROCKET GIRL son işinde hiç zorlanmamış ve üzerinde Ahmet Çelik var, bu safkana ahırdan aşırı derecede güvenildiği aşikar.KANEKO gibi yüksek yarış karakteri taşıyan bir babanın kızı olan SOUR TIMES etkisiz koşarsa ilgililerinin yüzünü ekşitir.GÜLERCE’lerin en kötü atı ne kadar kötü olabilir diye kendime sorduğumda, bir KV atı kadar yanıtını veriyorum, MADE İN FOÇA daha sonra.Efsane jokey Tekin Kolcuoğlu’nun antrene ettiği GÜZEL ECEM’e de klas jokeyi ile şans verirsek dışarıda bir tek PRENSES MERAM kalıyor ki bu riske girmek çok da anlamlı olmaz.HEPSİ

Bitiriş derecesi itibari ve Ahmet Çelik tercihi ile ARTUKLU’nun tartışmasız favori olacağı koşuda,çalışmalarını beğeniğim YOLDAŞHAN ve Kocaeli’den formda gelen APASHAN öncelikli rakipler.Son koşusunda dil bağı ile çimde uzak yapan UMUTLU kumda da iş yapabilecek bir orijine sahip.Uğur Temur ile iyi bir uyum yakalayan BEYŞEHİRLİ daha sonra.

BADARBUNGA bu grupta favorim.BYRA eski günlerini mumla arıyor ancak kalite kalitedir.SERTTAŞ’ın sonları uçak gibi bulunsun derim.3lü olmasına karşın sınıf atlayan EREN EFENDİ kuponlarda yerini almalı.Bu tip mesafelerde zaman zaman çok ters sonuçlar alabilen AMIGRA buranın sigortası.

G2 Nene Hatun koşusunu kazanırken çok etkili rakipleri geride bırakmayı başaran MISS HELIN Ahmet Çelik ile muazzam bir uyum yakalamış durumda seriye devam ederler.BANKOM!

TENERIFE ve SAN MARINO bu pist ve mesafenin olmazsa olmazları ve günün denenebilecek ideal ikililerinden biri.LADY GIRL ve CLOATTRO bu ikili herhangi bir nedenle eksik koşarsa devreye girebilecek isimler.

BİLBİLAN, BURGAÇ ve NASİBİN üçlüsü blok halinde yazılmalı.

HEPSİ
1-7-6-4//3
1-6-5-7//8
3
4-3//1-7
2-5-6

40,32//126tl

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

COMMANDANTE

bol şanslar.

Mehmet28

bol şanslar

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x