Ana Sayfa / Tahminler / 21 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

21 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankara programından herkese selamlar. Yazdığınız gibi gelmesi dileği ile diyerek, tahminlerime geçiyorum..

1.AYAK: İlk defa start alacak tayların Sartlı1 yarışında; çalışmalarıyla ön plana çıkan Just Blue gibi kısa mesafeyi seven bir ismin anneden kardeşi olan 3-MADE IN FOCA ve uzun zamandır hazırlanan isimlerden biri olan ve gayet olum galoplarla ve son yapmış olduğu sprintinde 600-36.3, 400-23.7 R galobununda etkisiyle kesinlikle kendisine en ön sıralardan yer alabilecek olan Karamazı ekürisi tayı 4-PERSİSTANS arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir.Ben bu iki isimle kuponumu riske edeceğim. Tay yarışıdır diyerek at yazmak isteyenlere; çalışmalarına göre çokta iyimser olmamama rağmen Rocket Man, I Saw The Sun gibi kaliteli isimlerle kardeş olan ve A.Celik tercihiylede dikkat çeken 6-ROCKET GİRL ilavesi yapabilir..

2.AYAK: Koştuğu üç yarıştada adından başarıyla bahsettiren 61 günlük istirahate çekilen ve bu arada boş durmayıp galoplarını ihmal etmeyen 3-BEYŞEHİRLİ ilk ismimdir. Süratli geçmesini beklediğim koşuda sonlarda etkili sprint atabilen 2-YETİM AHMET plasemdir. Yine Kocaeliden etkili yarışlarla buraya gelen 6-APASBEY, koşunun favorileri olması muhtemel, grup üzerinde mesafedeki en iyi derecelerin sahibi 1-ARTUKLU ve formda 4-UMUTLU benim sürpriz hanemde bulunduracağım isimlerdir. Geriye 3 isim kalıyor. Dileyen kapatarak rahat yarış izleyebilir.

3.AYAK: Hem kendi temposunu koyup kaçabilen, hemde uzun sprint yetenegine sahip olan 4-KOZBEYİ benim burada ilk atımdır. Yarışın sürate binmesi durumunda işine en çok yarayacak isim olan 1-BADARBUNGA sonlarda grubu toplayabilir. Koşunun genc ve yetenekli ismi 7-ERENEFENDİ ekonomik kuponlara yeterli görünen üçlüdür. Ancak koşunun KV6 olması burnumda sürpriz kokusunu fazlasıyla hissetiriyor. Bu nedenle grubun yaşlı kurdu 5-SERTTAŞ ve tek dişi isim olan, yine kalitesiyle 8-AMİGRA ve start problemi olsada değiştirilen takısı ve N.Sen'in ısrarla tercihlemesinden dolayı startta çok fazla oyalanmadığı takdirde 6-BY RA ile olası sürprizi bekleyebiliriz.

4.AYAK: A3 Kültür ve Turizm Bakanlığı Koşusunda, yarış yaşamına bu pistte başlayan ve pisti tanıyan, yabancılık çekmeyeceği Ankara çiminde, en sevdiği mesafede bence bu önemli koşunun kazanan ismi 2-ULAN BATOR olur. BANKOMDUR..

5.AYAK: Kendisine gayet uygun bir grup bulan ve son koşusunda kilodan etkilendiğini düşündüğüm, normale dönen sikletiyle 1-LADY GIRL ablalarının arasında sonlarda yapacağı etkili sprintle koşunun kazananı olabilir. Alternatif Banko olarak kullanılabilir. Ancak bu mesafeleri çok seven, üzerinde S.Boyraz olsa belki direk banko bile oynayabileceğim isim olan 3-SAN MARİNO ilk rakibidir. Start problemi olsada, eğer yarın startta çok fazla takılmadığı takdirde 7-CLOATTRO, ve formunu iyice yükselten, uzayan mesafe sorun yaratmaz ise 4-TENERİFE etkili olabilecek diğer isimlerdir.

6.AYAK: Günün belkide en zor koşusu. Bu pisti çok seven 6-NASİBİN ve 5-BURGAC'ı bir tık önde tutsamda; 1'den 7'ye kadar sıralamasız şekilde yazacağım bir koşu olacak..

ALTILI TAHMİNİM

3-4

3-2-6-1-4

4-1-7-5-8-6

2 ULAN BATOR

1-3-7-4

1-2-3-4-5-6-7

BOL ŞANSLAR..

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Harbi uyuşmuşuz bol şans

binbastar
Üye

Herkese bol şanslar, keyifli ve güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle Start almış olduğu 13 yarışlık toplam kariyerine pekçok grup koşu zaferi sığdırabilmiş AFTER MARKET’in ülkemize yavrular armağan ediyor olmasını çok büyük bir şans olarak görenlerdenim.Safkanın babası STORM CAT zaman zaman 500.000 dolarlık astronomik aşım ücretlerine ulaşmayı başarabilmiş nadide bir safkandır.Annesi TRANQUILITY LAKE ise kariyerindeki başarılarının yanı sıra muhteşem hara performansı ile dikkkat çeken nadide bir damızlık kısraktır.Özellikle STOM CAT- TRANQUILITY LAKE ortak yapım JALIL isimli safkanın 9.700.000 dolar gibi sansasyonel bir fiyata alıcı bulduğunu da belirterek AFTER MARKET kan hattının ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha hatırlatmış olalım.Ancak elbette… Read more »

COMMANDANTE
Üye

bol şanslar.

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..