21 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: 4+ İngilizlerin Handikap 17 mücadelesinde her atın diğerini geçme şansı var; öne çıkan bir isim bulmak güç. 1.ANGEL FLY ve 8.MISTER STORM bir çıt önde görünse de 3.TORCHY,4.FORGET ME NOT, 5.KEJO BABA, 6.FLO JO ve 7.SPORTING ile geçmeye çalışacağım.

2.AYAK: Bir önceki koşusunda DEPOSITORY gibi sınıf bir safkanla son metreye kadar başabaş mücadele edip burunla kaybeden 2.MY BABOŞ bugün usta jokeyi ile bankom. Rakip yazmaya kaltığımızda H demeyi gerektirecek bu ayakta risk almak mantıklı görünüyor.

3.AYAK: Son yarışını kazanırken elinde hala sermnayesi bulunan 6.PAN REKA bugün artan kilosuna rağmen yine ilk tuttuğum at. 2.YILMAZHAN iyi form yakaladı, sık koşmaktan etkilenmezse etkili olacaktır. 1.MY BILLIONARE ve  4.EXCHANGER sağlam kuponlara eklenebilir.

4.AYAK: Bir türlü geçeceği grubu yakalayamayan 3.İPSİZ KIZ yumuşayan sahada sert rakipler de olsa hemcinslerine üstünlük sağlayabilir. Grubun “ablaları” 1.LADY BEAUTY, 6.SWEET BREW sert rakipleri; eli kulağında görüntüsü ile 5.DIAMOND FLAME ile bu ayak da geçilebilir.

5.AYAK: 2.RAZYANA grubun en yetenkli atı olarak görünüyor; bu pist ve mesafeyi 4 yaşlılığında Feshane koşusunda koşmuş ve 2:20 içerinde kazanmış. Bugün hemcinslerinin yanında ve Karataş idaresinde yine kazanabilir; alternatif bankom. Rakip arayanlara 3. PAMUK NİNE, 4.SONYAĞMUR ve 5.KIZIMESRA öneririm.

6.AYAK: İstanbul’da koştuğu iki yarışta da gayet başarılı neticeler alan 5.ŞÜKRÜ favorim. Takibi bırakmadığım 2.EMMİ, grubun pişkin taylarından 1.GÜRGÜR BABA rakip gördüğüm isimler.

1,8,3,4,5,6,7

2

6,2,1,4

3,1,6,5

2,3,4,5

5,2,1

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
Erhan
Ziyaretçi
Erhan

Swet brow tek olur

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Gufre başarılar dilerim

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

selim
Ziyaretçi
selim

İstanbul son ayak sahada tek tutuluyor bankom şükrü saygılar bolsanslar

selim
Ziyaretçi
selim

İstanbul ilk ayak angl fly ahırdan sinyali dikaaat

selim
Ziyaretçi
selim

İlk ayak. 1. 6. Son ayak 5. 8 dostlar İstanbul sahadayim dostlar